Işık paneller: 6 varyasyon ve seçim kuralları

Işık paneller: 6 varyasyon ve seçim kuralları

12 October 2017Dairenin tasarımını tamamlamak için yaratıcı aydınlatma panelleri için idealdirNispeten pahalı, ancak yerden dönüştürmek için yaratıcı bir şekilde - Dairenin tasarımı yaratıcı ışıklandırma pannoPravilno seçilen ışık panelleri için idealdir tamamlamak için. Farklı renk, boyut ve özellikleri ile sunulan farklı sürümleri bulunmaktadır. Böyle bir liste ile daha iyi tanıdı satın önce. Bu durumda, kompozisyon aile bütçesine bozmadan içine ideal seçimdir.


nasıl seçilir: LED paneller

aydınlatma elemanlarının katılımıyla Duvar kompozisyonu birçok fonksiyona sahiptir. Birincisi, bunlar görsel odak oluştururlar. Eğer yatak üzerinde veya duvara bir pencere yerleştirirseniz, belli bir noktaya odaklanmak mümkündür. İkincisi, tabii ki, onlar odayı. Nedeniyle paneli dokunmatik kontrole sahip olması, kolayca çalışmasının parametrelerini ayarlamak.

LED paneller seçimi o asmak hangi odanın iç bakılmaksızın uygulanmalıdırLED paneller seçimi o asmak hangi odanın iç bakılmaksızın uygulanmalıdır

Bu yönergelere cüzdanına estetik ve hasar yararına dekoratif kompozisyonlar seçin:

 1. Kristal cam kapak hasar izine sahip olmamalıdır.
 2. Kompozisyon bütünlüğünü bozmadan tek bir öğe yerine mümkündür.
 3. güç kaynağı sistemi, bir sigorta ile donatılmıştır.
 4. Fikstür arkaya olmak yerine, paralel olarak bağlanması gerekir. Bu durumda, birinin başarısızlığı tüm sistemi bozmaya olmaz.

Işık panellerin Bakış: Noel dekor

Yılbaşı aydınlık kompozisyonların çeşitli Moda on beş yıl önce Doğu Avrupa'ya geldi. Evet, geçmişte yılın en büyük tatil birine vitrinlerini süslemek için alışılmış, ama tam olarak panellere isnat edilemez.


Bugün, büyük ve küçük apartmanlar yılbaşından önce dönüştürebilir. Bu, her tat ve cüzdan boyutu için seçenekler sunan online alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Bir satın alma için gidiyor, size iç görmek istediğiniz önceden düşünmek gerekir.

panellerini yanacaktır yeni yıl tatili için sıradışı ve muhteşem evini yappanellerini yanacaktır yeni yıl tatili için sıradışı ve muhteşem evini yap

Alınan yanıtlara bağlı olarak, aşağıdaki seçeneklerden birini seçmelisiniz:

 • LED Noel çelenk ile dekore edilmiş - bu duvarda olması veya pencere üzerinde asılı olabilir yerleştirmek;
 • Kıvırcık ağaç arkadan aydınlatmalı - Geniş renk yelpazesi sayesinde, elektrikli dekoratif tasarımlar herhangi içine sığacak;
 • parlayan top ile dekore - nedeniyle nispeten küçük boyutu, şık görsel vurgu olarak kullanılabilir.

dokunmatik paneller çeşitli tiplerde

Evde ışık panelleri yapmak için, önce bir reklam konsepti seçmelisiniz. Evrensel taştan yapılan bir seçenektir. Bakılmaksızın Fonksiyonel kullanım amacı, herhangi bir odaya monte etmek mümkündür. Birçok tonları ile, aydınlık elemanları istenilen desen oluşturur.üslup yönde bağlı olarak, evde dinamik veya statik kompozisyon oluşturabilir. bir durumda ikinci en yüksek frekans Halat bir paneldir.

Eğer bir dokunmatik panele oluşturmadan önce tema seçmek ve bu iş için tüm araçları hazırlamak için gerekli olanEğer bir dokunmatik panele oluşturmadan önce tema seçmek ve bu iş için tüm araçları hazırlamak için gerekli olan

kendi elleriyle üretimi için desenin yer aldığı dayalı eskiz, kesinlikle gereklidir. Halat - bu temelin üzerine monte edilir, çünkü malzeme, sağlam bir seçim olmalıdır.

Sonra tüm küçük resmin altında hazırlanan esnetmelisin. Son aşamada elektrik şebekesine bağlantısı anda. katı duvar bileşimler için, uygun bir çerçeve gerektirir unutmayın.

Bunlara ek olarak, birkaç seçenek vardır:

 1. Himalaya tuzu ile üretilmiştir - sınırlı bir uygulama alanına sahiptir. Bu sauna veya banyoda bulunabilir. Projenin önemli bir dezavantaj, yüksek maliyetidir. Sadece plakaları birçok anlamıyla astronomik bir teklif yapacak. Tuz plakalar kullanılarak bir model ya da bir görüntü oluşturmak için gerekli olan bir bileşimin imal edilmesi için. Bitmiş ürün manyezit temelinde üretilen 2-bileşenli yapıştırıcı kullanılarak duvara takılır.
 2. Çok Renkli lekeli - ışık ve gölge oyunu eşsiz bir resim yaratır büyük odalar için tasarlanmıştır. Pencerenin tarafında bulunan duvar üzerine monte edilmiştir. insanların büyük bir kalabalık sağlayan bir mağaza veya binada lobisine geldiğinde, daha iyi, sokaktan bir komisyon kurulmasının. seçim güneşli tarafında lehine yapılır.
 3. Tüm oranında bütçe LED şerit yapılmış bir paneli haline gelir. Buna ek olarak, her zamanki Noel çelenk uygulayabilirsiniz.

elleriyle dokunmatik paneli oluşturma

Deneyim ticaret ağında uygun bir seçenek bulmak her zaman mümkün olmadığını göstermektedir. birçoğunun kendi üzerindeki LED panelleri yapmayı tercih nedeni budur. Yeni başlayanlar daha basit seçim önerilir. Önce, bir küçük kroki yapmak kağıt parçası gerekir. Ne yüklemek istediğiniz? Herhangi bir tema fırsat var mıdır? Burada adı geçen kompozisyon kurulacak olan?

Dokunmatik paneller kendi ana şey yapabilir - hayal gücünü göstermek içinDokunmatik paneller kendi ana şey yapabilir - hayal gücünü göstermek için

Bu sorulara kesin cevaplar gelecekte birçok sorunu önlemek için yardımcı olacaktır. Bundan sonra bir dayanak bulmak gerekir. onun görevinde çember gerçekleştirecek veya özel mağaza seçeneği satın aldı.

Ayrıntılı olarak bir işlemdir:


 • uzun süreli ısı etkisine karşı dirençli olan bağlantı baz sicim ya da kumaş Bulunan:
 • daire dekoratif parçalar olarak hareket gereksiz şeyler bulmak her zaman mümkündür;
 • Dikey ve yatay dekoratif parçalar hazırlanan tava üzerinde tutkal tabancası kullanarak uygulayın;
 • tüm parçalar düzeltildikten sonra kısa ağırlık parça aydınlatma vermek gereklidir;
 • kompozisyonun ince ayrıntıları zarar vermeyecek şekilde bu dikkatle yapılır.

Orijinal aydınlatma panelleri (video)

aydınlatma ile Yaratıcı paneller özel evler ve şehir dairelerin iç süslemeleri. Mağazada bir tema seçmek veya kendiniz yapmak kolaydır. İkinci seçeneği seçerseniz, o zaman üretim eskiz ile başlamalıdır. daha doğrusu o yapılır, o kadar kolay malzemelerin gerekli sayıda seçmektir. Üretim işlemi sırasında küçük deneylerin korkmamalı. Önemli olan - bir Bitmiş ürün dekoratif öğeler aşırı yoktur.

hafif panel örnekleri (verilmedi iç)

01 1-3 02 4-1024x652 05 07 7loo 19 1400x1400-dsc01003b27 1400x1400-dsc01047b27

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

87 + = 90

map