ipuçlarını: duvar kağıdı asmak için nasıl

ipuçlarını: duvar kağıdı asmak için nasıl

12 October 2017Düzgün yapışmasını duvar kağıdı küçük onarımlar için ihtiyaca yıllardır kurtaracakküçük tamirat Günümüzde duvar yüzeyleri dekorasyon için kaplama birçok türü vardır için Düzgün yapıştırılır duvar kağıdı uzun yıllar size ihtiyacı kurtaracak. bittikten en yaygın türlerinden biri duvar kağıdı edilir. İnşaat pazarları duvar kağıdı farklı ile dolu. Bu duvar kağıtları, performanslarını ve özelliklerini etkileyen çeşitli malzemelerden yapılabilir. Eğer dekorasyon başlamadan önce duvar kağıdı asmak için öğrenmek gerekir. işin kalitesi uzun hizmet ve görünüm bağlıdır üzerinde öyle.


Profesyonel duvar kağıdı asılı: malzemelerin türleri

Bir odadaki sopa duvar kağıdı önce, görüşlerini karar vermek gerekir. Bu bağlıdır üzerinde bütün süreci bitirir.

Duvar kağıdı üreticileri bugün tüketicilerin dikkatini farklı fiyatlarla malzeme tipleri çok çeşitli sunuyoruz. Bu tabaka ya da vinil ucuz ya da pahalı kağıt duvar kağıdı olabilir.

favori duvar kağıdı seçin önce, dikkatlice özelliklerini incelemek gerekirfavori duvar kağıdı seçin önce, dikkatlice özelliklerini incelemek gerekir

seçiminde karışıklığı önlemek için, malzemeler, bunların özellikleri ve özelliklerinin türlerini öğrenin gerekir.

vinil

uygun fiyat var. Bunlar dayanıklı ve güvenilir. Yeni duvar kağıtları kolayca nem dayanabilir. Onlar bakımı için kolaydı. Duvar kağıdı, su ve deterjan ile temizlenebilir. dekor herkesin iç için mükemmel bir seçenek seçmenize olanak verir bir dizi seçenek. eksiklikleri arasında - Odanın sık havalandırmaya kışkırtır kötü sızıntı havayı duvar kağıtları. Zararlı maddeler yüksek sıcaklıkta buharlaşır. Hamile kadınlar ve çocuklar için odada duvar kağıdı asmak yoktur: Ama bir öneri yoktur.


kâğıt

tüketicilerin çeken bir maliyeti düşük. sağlık güvenliği güven veriyor çevre dostu kağıttan duvar kağıtları. Kolayca önceden hazırlanmış bir yüzeye yapıştırılmış olabilir.

Kağıt savaşları duvarlar Kağıt savaşları duvarlar "nefes" sağlayan bir yapıya sahip

Kağıt yaralanmalara maruz şeklinde kusurları vardır, bunlar suya maruz bozulmaya kolayca kirlenir.kırkmak

Selüloz elyafları imal etmek için kullanımı ile ilgilidir. Onlar insanlar için çevre dostu ve güvenli anlamına gelen PVC içermez. Duvar yapıları gücü yapan çok sayıda tabakadan oluşur. Kolayca yüzeye yapıştırılır. Yüksek kalite nedeniyle uzun ömürlüdürler. Bağlı selüloz bazlı duvar kağıdı hava malzemenin yapısına derin nüfuz etmesini sağlar. dokunmamış duvar kağıdı bir özelliği, çok sayıda boyama olasılığıdır. Polar yüksek bir maliyeti vardır.

sıvı duvar kağıdı

Bu çevre dostu malzemeden oluşur. Duvarda koymak kolaydır. Her karmaşıklığı tasarım duvarlarını gerçekleştirmek için izin verin. nem korkuyor duvar kağıdı, ancak kirlenmiş toprak şımarık eğer kolayca duvar kağıdı yeni bir kompozisyon ile değiştirilir.

fiberglas

dayanıklı ve güvenilir duvar kağıdı. nem ve yangın korkmayan biri. Kaliteli malzeme, uzun hizmet, güzel bir görünüm sağlar. Tipik olarak, bu duvar kağıtları renklerle dekore edilmiştir. Onlar deterjanların ve araçlar yardımı ile bakımı kolaydır. dekorasyon yaparken tutkal zor olabilir.

Cam elyaf - boyama veya duvar kağıdı şeklinde daha dekoratif yüzey gerektiren bir malzemeCam elyaf - boyama veya duvar kağıdı şeklinde daha dekoratif yüzey gerektiren bir malzeme

duvar kağıdı geniş bir seçimi iç her stil için uygun seçeneği seçmenizi sağlar. duvar kağıdı seçme tesislerinde tipini, yüzey durumu, iç stil, duvar kağıdı maliyeti dikkate almak önemlidir olduğunda.

Duvar kağıdı ana kurallar

Duvar Kağıdı - onarım çalışmalarının önemli aşaması. duvar kağıdı başarısı, yüzey görünümü ve ömür yapışma güçleri kurallarına sıkı sıkıya bağlı kalarak.

yapıştırılması başarılı için, ana pano uzmanların talimatlarına göre duvar kağıdı gerçekleştirin. kendi yeteneklerine belirsizlik daha iyi deneme ve çalışma uzmanları vermemeyi Verilen.

Duvar kağıdı kuralları duvar kağıdı ve yüzeyler tipine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ancak, herhangi bir senaryo bittikten altında izlemesi gereken evrensel kurallar vardır.


temel kuralları yapışması sonrasında kolay çalışma sürecini ve nitel sonucu bekleyebilirsiniztemel kuralları yapışması sonrasında kolay çalışma sürecini ve nitel sonucu bekleyebilirsiniz

duvar kağıdı ana kurallar:

 • Yüksek kaliteli malzeme seçimi.
 • primer, alçı, macun, zımparalama, ek bir primer: kağıdı için yüzey hazırlığı.
 • duvar seçilen türleri için uygun bir yapıştırıcı seçimi.
 • talimatlara uygun olarak yapışkan hazırlanması.
 • duvar kağıdı farklı türde belirli kurallara uygunluk.

duvar kağıdı için temel araçtır

Duvar kağıdı yapıştırma onarımları daha iyi ve daha rahat hale getirecek araçlar olmadan mümkün değildir.

Gerekli araçlar herhangi bir donanım mağazasında satın alınabilir. Böyle bir tamir seti eserlerin öz yürütülmesini tercih her evde, olmalıdır.

Araçlar yüksek kalitede olmalıdır. Örneğin, makas ve spatula keskin ve seviyeleri gerekmektedir - düz.


silindirler ve fırçalar iyi emme ve yapısal yapışkan bileşimleri ve bunların karışımları dağıtmak sahipsilindirler ve fırçalar iyi emme ve yapısal yapışkan bileşimleri ve bunların karışımları dağıtmak sahip

Gereken aletler:

 • Kırtasiye bıçak;
 • Su seviyesi;
 • Silindirler ve farklı boyutlarda fırçalar;
 • spatula;
 • kepçe;
 • koruyucu film.

araçların sayısı ve türü, bitirme tipine bağlı olarak değişebilir.

Kaliteli bir duvar kağıdı için gerekenler

Bir çözüm duvarları biraz wallpapered. kolayca ve zorluklar idi onarmak için, o başından sonuna onarım süreci hakkında bilgi sahibi olması önemlidir.

kağıdı için araçları ve malzeme sayısı duvar kağıdı ve yüzey tipine bağlı olarak değişebilir.

materyalleri işlemek ve seçim duvar kağıdı, kolay ve hızlı için, zaman ve emek tasarrufu sağlayacaktır net bir eylem planı oluşturmak gerekir.

duvar duvar "popo" yapıştırma, bu grup için bant sonrasında eksiklik olup olmadığı önemlidir

Ne duvar kağıdı için gereklidir:

 • Duvar kağıdı türünü belirler.
 • iç stili seçin.
 • yatay veya dikey duvar kağıdı asmak için nasıl karar verin.
 • Odanın alanı ölçün gerekli malzemelerin miktarını hesaplamak.
 • Kaliteli bitirme malzemeleri, macun (Rotband), onlar için duvar kağıdı astar ve tutkal seçimi.
 • gerekli araçları hazırlanması.
 • yapıştırma için yüzey hazırlanması.
 • materyallerin hazırlanması.
 • Duvar kağıdı yapıştırmak, talimatına göre.

Karar pokleit duvar kağıdı anda, verimli bir şekilde yürütmek için profesyonel bir yüzey bitirmesinin dikkate almak önemlidir.

farklı tipteki yüzeylere üzerinde duvar kağıtları tutkal nasıl

 yöntem duvar kağıdı yüzey tipine bağlıdır. Beyaz yıkanmış beton duvarlar, badana, kontrplak, sunta, plastik, fayans, OSB üst ve MDF-plakaların duvar kağıdı yapıştırma Teknoloji farklıdır. Ancak, terbiye için eylemlerin algoritma her zaman aynıdır.

Nasıl yüzey hazırlamak için:

 • astar;
 • Alçı;
 • sıvalı;
 • öğütülmesi;
 • Bitiş Astar.

Alçı levha ile duvar kağıdı önce, eklemleri ve sabitleme tabakası alanı macun ve daha sonra kaba yüzey gerçekleştirmelidirAlçı levha ile duvar kağıdı önce, eklemleri ve sabitleme tabakası alanı macun ve daha sonra kaba yüzey gerçekleştirmelidir

Doğru yüzey her tür gerçekleştirmek için, daha fazla talimat tanıma gerekiyor.

duvar kağıdı metre tutkal nasıl yapıştırma için ipuçları

Metre duvar genişliği artış ağlar, bulunmaktadır. ilave duvar kağıdı dikişleri miktarını azaltır Bu büyük ölçüde, yapıştırma kolaylaştırır.

Genellikle Rebuy ve yapıştırma duvar kağıdı için gerekli olduğu gibi, gerekli malzemenin miktarının hesaplanmasında dikkat etmek önemlidir.

Geniş duvar kağıdı, tamirat yanı sıra çok daha kolay bitirme işi kaydedebilirGeniş duvar kağıdı, tamirat yanı sıra çok daha kolay bitirme işi kaydedebilir

yapıştırma için ipuçları:

 • İyice tüm kaba lekelerini çıkarmak için, yüzey hazırlama.
 • Duvar Kağıdı birisiyle ancak birlikte gerekir. Böyle yapıştırma tecrübeye sahip bir kişi olup olmadığı daha iyidir.
 • taslaklar tüm yapıştırılan bölümü berbat edebilir çünkü, mühürlü pencerelerin özen gösterin.

önceki başlangıcına eğer duvarlar temizlemek ve yüzeyi pürüzsüz, kalite yapılabilir Yapıştırma.

Zor yerlerde bir pokleit duvar kağıdı olarak

Profesyonel olmayan Duvar Kağıdı şiddetli görünebilir. Tabii ki, bir kişi kendi uydurma ve resim veya görüntü ağır seçiminde yapan duvar kağıdı, yapıştırmak.

yalnız onarım yapabiliyorsa, onu kullanmak daha iyidir. Ancak, örneğin, kolay için pilleri montaj meşgul bir çok daha zor ele olacaktır.

Dikkatle internette yalnız yapıştırılması konusunda ipuçları çalışma Fakat aynı zamanda, gücü tutkal ile başa çıkmak için.

pil için uygun devre halıcılıkpil için uygun devre halıcılık

kolay yapıştırma için ipuçları:

 • prizleri ve anahtarları, baget Öncesi kaldırın.
 • levhalar üzerine Pokleit duvar kağıdı, bulundukları yere küçük bir işareti yapmak.
 • Kesim delikleri. pürüzlerini gizleme, yerine soket koyun.
 • Kapı bir ödenek ile yapıştırmak gerekir. Daha sonra gereksiz kısımlar duvar kaldırın.

ağ gazetelere gerekli olduğu duvar kağıdı tutkalı yazabilir. Uzun kendisini yöntemini tümünden daha uzun yaşadı. Önemli poshpatlevat ve astarlanmış yüzey. Soğuk odalar duvar kağıdı için uygun olmadığı bir mit de bulunmaktadır. Duvar kağıdı yaz kış yapıştırılmış olabilir. kurutma döneminde, taslakların dikkat etmek önemlidir.

Duvar kağıdını yapıştırılması sonra: nasıl kabarcıklarını çıkarmak için

daire veya evde duvar kağıdı sonra kabarcıkların ortaya çıkışı şeklinde hoş olmayan sürprizler bekleyebilir. Merak etmeyin - tutkal duvar kağıdı gerekmez.

Duvar üzerindeki kabarcıklar ile işlemek için kolay olabilir. Yeni bir yapışkan gereken tek seçenek - duvarın yüzeyi boyunca büyük kabarcıkların ortaya çıkması.

kabarcıklarını yok etmek için çeşitli seçenekler vardır.

Alternatif olarak, yazma bıçağı kullanılabilir yapıştırma sonra duvar kağıdı üzerine kabarcıklarını yok etmek içinAlternatif olarak, yazma bıçağı kullanılabilir yapıştırma sonra duvar kağıdı üzerine kabarcıklarını yok etmek için

sorun giderme ipuçları:

 • Pierce, bir iğne ile köpük. havayı serbest bırakmak için duvar kağıdı spatula tutun.
 • Bir şırınga ile kabarcık Pierce yapıştırıcı ile boşluğu doldurmak. Pürüzsüz sünger veya spatula.

kusurları yapıştırma sonra ortaya çıkan, çoğu durumda, düzeltilebilir. Hesaba yüzey ve duvar kağıdı görünümünü almak önemlidir.

duvar kağıdı tutkalı olarak (video)

duvarlar ve tavanlar bitirme popüler bir yöntem - duvar kağıdı ile duvarları Dekorasyon. Günümüzde inşaat piyasasında tüketicilerin duvar kağıdı farklı geniş bir yelpazede sunuyor. Bu duvar kağıdı seçeneği seçilen yönteme göre değişir. tutkallama işlemi her türlü büyük ölçüde aynı olmasına rağmen. En önemli şey - düzgün yüzeyini hazırlamak. Bu, hatta, pürüzsüz çatlak ve boşluklar bulunmamalıdır. Duvar Kağıdı, bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir. onarım duvar kağıdı çeşitleri, onları yapıştırma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi ve peşine kusurları ortadan kaldırmak için önemlidir önce.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

37 − = 27

map