ipuçları ve püf noktaları: boyama için Dokumasız duvar kağıdı

ipuçları ve püf noktaları: boyama için Dokumasız duvar kağıdı

12 October 2017Onlar iç hemen her oda mükemmel uyum çünkü Bugüne kadar, dokunmamış duvar kağıtları çok popüler olarak kabul edilirdekoratif duvarlar için popüler bir malzeme - onlar hemen her pomescheniyaFlizelinovye duvar içine mükemmel uyum çünkü Bugüne kadar, dokunmamış duvar kağıtları çok popüler olarak kabul edilir. Onları yoğun ve mekanik strese karşı dirençli hale, çevre dostu malzemelerden yapılmış bir çift katman vardır. Flizelinovvye boyanabilir duvar kağıdı mümkün 7 kata kadar duvar kağıdı tasarımını değiştirmeye olun. Böylece duvar görünümü ve yapı etkilenmez. duvar kağıdı Boyama yüksek kaliteli ve güzel bir yüzey sağlayacak doğru boya, seçim için gereklidir.


Boyama için Dokumasız duvar kağıdı: Özellikler

Dokuma olmayan duvar temeli selüloz lifleridir. Bunlar insan sağlığına zararsızdır. Fiberler bu döşemelik kumaşlar için yoğun ve güvenilir bir yapı temin şekilde birbirine ile birbirine bağlıdır.

nitelikleri nedeniyle dokunmamış duvar kağıdı, sadece sağlam kapsayan tüm kusurlarını ve duvarların kusurları gizleme bir yüzey sağlar genel kaplama vardır. Onlar boyama ile duvarların dekor denemeye izin verir.

Duvarların düzensizlikler gizleyebilirsiniz dokunmamış duvar kağıdı yardımıylaDuvarların düzensizlikler gizleyebilirsiniz dokunmamış duvar kağıdı yardımıyla

Boyama önce, yüzey kalitesi üzerinde büyük bir etkisi vardır duvar kağıdı özelliklerini okumak için önemlidir.

Özellikler duvar kağıdı:


 • Çevre dostu malzemelerden oluşur. Bu çerçeve, tuval üzerinde herhangi bir görüntü gerçekleştirmesini sağlar.
 • Duvar kağıdı su bazlı boyalar kullanarak, defalarca boyanabilir.
 • Suya dayanıklı, kaliteli görünümünü kaybetmez, deforme olmaz.
 • duvarlara oksijenin erişim sağlar nefes yapıyı duvar kağıdı.
 • ateşe dayanıklı duvar kağıdı.

Nedeniyle özelleşmiş yeniden kullanılabilir malzemelerin boyanması mükemmel evrensel kalite duvar kağıdına.

sonra dokunmamış duvar kağıdı boyamak mümkün mü

Boyama için tasarlanmıştır olmayan dokuma duvar kağıdı özel bir tür yoktur. Genellikle parlak monokrom renklerde sunulmaktadır.

Dokuma olmayan duvar vinil duvar yüzeyi renkli ve aynı zamanda boyama için uygundur. Bir kalite yapmak için, üniforma kapsama sağlayacaktır uygun boya, duvar kağıdı seçmek gerekir.

her renkte boyanabilir dokunmamış duvar kağıdı özel bir tür vardırher renkte boyanabilir dokunmamış duvar kağıdı özel bir tür vardırduvar kağıdı boyama önce bitirme başarılı sonucunu etkileyebilecek bazı nüansları yakından tanımak önemlidir.

Boyama duvar kağıdı için ipuçları

 • Onları temizlemek için, uyum sağlamak, kusurları ortadan kaldırmak için: iyice duvarları yerine getirmek için önemlidir.
 • bitirmek için, sopa dokunmamış kumaş için tasarlanmış özel bir yapıştırıcı kullanmak gerekir.
 • boya sadece güvenilir üreticilerin, yüksek kalitede olmalıdır.
 • Resmin tamamını Boya uygulaması öncesi yüzey duvar kağıdı ayrı bir parçası üzerinde bir test yapmak zorundayız.

Flizlinovye duvar kağıdı boyanabilir. Bu yaşlı bitiş gözü memnun etmek kesildi size en kısa sürede, renk ve iç dekorasyon değiştirmenizi sağlar.

Boyama için Pürüzsüz dokunmamış duvar kağıdı

boyama için dokuma olmayan duvar türleri arasında çatlaklar ve düzensizlikler ari duvarlar, hizalamaya yardımcı olur duvar, pürüzsüz izole edilmiştir.

Düzgün duvar - bir düz dokuma vinil hiçbir köpük tabakası. Bunların yoğunluğu değişebilir. Yoğun duvar zarar yüzeyleri kaplamak için kullanılır.

Tasarımcılar onlar ekoologichnye çünkü, boyama için düzgün dokunmamış duvar kağıdı seçmek için tavsiye ve sağlık için güvenli olanTasarımcılar onlar ekoologichnye çünkü, boyama için düzgün dokunmamış duvar kağıdı seçmek için tavsiye ve sağlık için güvenli olan

Düzgün duvar bantlanmış veya haşıllanmamış edilebilir modifiye edilmiş ve edilmemiş elyaf oluşturulabilir.

Avantajları pürüzsüz boyanabilir duvar kağıdı:

 • insan sağlığı için güvenlidir.
 • Mümkün bitirme macun yürütmek için değil olun.
 • Duvar kağıdı yüzeyinde boya sarsıntısız olarak gider.
 • otur etmeyin ve mürekkep kuruduktan sonra deforme olmaz.

sıvalı duvarlarda zaman kazandırır Düzgün duvar yüzeyi düz ve pürüzsüz bir hale. Bunlar çatlakların görünümünü ve yayılmasını önler.


dokunmamış duvar kağıdı Boyama: eylem için talimat

Sigara dokuma duvar kağıdı boyama duvar yüzeyi zaten yapıştırılmış düşündürmektedir. Ama resmin kalitesi özenle yapılmış yüzey bağlıdır gibi önemli niteliksel yürütmek hazırlık çalışmalarını montaj önce.

Sen boya sadece kuru düzgün ve temiz bir yüzeye uygulanabilir bilmeli. Aksi takdirde boya çatlama olasılığı vardır, deformasyon yüzey.

Eğer duvar kağıdı boya önce, iş için gerekli tüm materyalleri hazırlamalıdırEğer duvar kağıdı boya önce, iş için gerekli tüm materyalleri hazırlamalıdır

Boyama özel aletler yardımı ile gerçekleştirilir. Bu uzun lif ile köpük ya da makaralar olabilir.

Adım adım:


 1. Özel bir tepsiye boyayı dökün.
 2. Boya onu iyi sırılsıklam etmişti böylece rulo dışarı yuvarlayın.
 3. silindirden fazla boyayı sıkın.
 4. Kaplama tek tip olacak kadar noktaya kadar dikey hareketler duvarları boya.
 5. Bir fırça yardımıyla derz üzerinde boya.

baloncuklar yüzeyinde boyama işleminde ise göründükleri dan hemen patlağı kullanarak kurtulmak gerekir. Bu boya eşit uygulanmasını sağlayacaktır.

Boyama için dokunmamış duvar kağıdı için Boya

yaygının Boya duvar kağıdı dikkatle seçilmelidir. Bu boya kaplama dayanıklılığı, görünüm, yüzey düzgünlüğü, renk parlaklığı kalitesine bağlıdır.

duvar kağıdı su bazlı boyalar gerçekleştirmek Boyama. Bu akrilikler, ya da solvent içermeyen, su bazlı boyalar olabilir. Malzemeler tamamen insanlar için güvenlidir.

Boyama sırasında desenli rulo kullanarak, duvar kağıdı güzel ve özgün desenleri yapabilirsinizBoyama sırasında desenli rulo kullanarak, duvar kağıdı güzel ve özgün desenleri yapabilirsiniz

Seçilen boya renkleri de duvar kağıdı bakmak olmadığını görmek için, küçük bir alanda test edebilirsiniz.

boya Türleri:

 • lateks;
 • akrilik;
 • Lateks dispersiyon.

Boyanın seyreltme sonra en kısa sürede boyama gerçekleştirmelisiniz. lateks gibi boyalar, bazı tipleri, bir kaç saat için kurumaya yeteneğine sahiptir.

Boyama için Dokumasız duvar kağıdı: Tüketici yorumlar

Tüketiciler arasında, dokunmamış kaplamanın popülerlik ekonomik yapıldıkları malzemelerin kalitesi, çevre dostu, güzel bir görünüm ile açıklanabilir.

Birçok kullanıcı dokunmamış kumaşların fiyatı çok yüksek olduğunu iddia ediyor. biz dikkate duvar kağıdı 7 kez boyanabilir gerçeğini alırsak, onların maliyeti oldukça demokratik çağrılabilir. Sonuçta, onların yardımıyla kolayca tamir tasarruf edebilirsiniz.

onlar mükemmel kalite ve pratiklik ile karakterizedir olarak Birçok kişi, dokunmamış duvar kağıdı seçmek için tercihonlar mükemmel kalite ve pratiklik ile karakterizedir olarak Birçok kişi, dokunmamış duvar kağıdı seçmek için tercih

kullanıcı geribildirim dayanarak, Bence kalmak önemlidir. malzemeler, yüzey kalitesi ve kendi kendini onarma Gerçekten de, her biri bir deneyim çeşitli faktörlere bağlıdır. En iyi seçim ne boya, herkes kendisi için karar verir.

Ötekilik, bu müşterilere tahsis:

 • Duvar kağıdı elleri ile boyamak kolaydır.
 • Sen renklendirme malzemeleri ve duvar kağıdı büyük bir seçimden uygun seçeneği seçebilir.
 • Duvar kağıdı ve boya sağlığa zararlı değildir.
 • Ekonomik. Yeni onarım az çabayla, hızlı bir şekilde yapılabilir.

İnsanları boyama için dokunmamış duvar kağıdı incelemeleri yalnızca en hevesli bırakın. Kaliteli bir kapak duvar kağıdı için tek koşul dikkatle yüzey hazırlama ve doğru malzeme seçimini gerçekleştirilir. Eğer kalite belgelerinin dikkat etmek önemlidir satın aldığınızda, Bunu yapmak için.

Bu su bazlı boyalarda dokunmamış duvar kağıdı tutkalı mümkündür

Sıklıkla tüketiciler lateks boya ile yapağı tutkal mümkün olup olmadığı sorusunu gündeme getirmektedir. cevap için, iyice yeni bitirmek için yüzey hazırlamak tüm durumlarda tavsiye uzmanlar başvurabilirsiniz.

Eğer su bazlı boya tutkal duvar kağıdı önce, dikkatli bir yüzey duvarları hazırlamak gerekirEğer su bazlı boya tutkal duvar kağıdı önce, dikkatli bir yüzey duvarları hazırlamak gerekir

Eğer yüzey hazırlamak olamaz zamanlar vardır. çatlaklar olmadan görünümünü korudu en kaliteli boya terbiye için kullanılırsa, yüzeye tutunur - Duvar kağıdı lateks boya tek koşul altında yapıştırılmış olabilir.

Herhangi bir durumda, su bazlı primerler olarak duvar kağıdı zaman olmadan yapamaz. Duvarlar birkaç kez karşılamak için daha iyidir - bu korumak ve yüzey artıracaktır.

dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma için ipuçları:

 • önceden astar kaplı yüzey boya çalıştırın.
 • yapışkanlı kağıt vasıtasıyla duvara mürekkep uyum güvenilirliğini kontrol edin. Bu kurutma beklemeden, duvara yapıştırılmış aniden yırtıp olmalıdır. Boya çekin yoksa, o zaman duvar kağıdı yapabilirsiniz.
 • Birinci kat yapıştırma ağ.

Sigara dokuma duvar kağıdı su bazlı yüzeye gitmek en iyisidir. Bu onların yoğunluk nedeniyle. Hızlı bir kurutma boya ve duvardan birikim bu nemlendirici önler.

Boyama için Dokumasız duvar kağıdı (video)

dekoratif duvar kaplama güvenilir ve güzel sürümü - boya duvar kağıdı Dokumasız. Kaliteli malzemelerden yapılmış duvar kağıdı. Onların yoğun yapısı ve daha fazla arıtma için çok katmanlı duvar yüzeyi ideali yapmanızı sağlar. Geniş renk yelpazesi iç stilleri ile deney, hem de dokunmamış duvar kağıdı 7 kez boyanabilir gelecekteki onarım tasarruf sağlar. bir bütün malzemeler ve yüzey kalitesine bağlıdır olarak başarı onarmak.

İç (fotoğrafın) içinde Dokumasız duvar kağıdı

7-6 4ea8928a3a861 15min6 93 34 97155107w640h640flizelinovyeocoriambra 20150529020932Polonez647112-4 c52a75aa9083062c80739ec47bae6185 edem-versailles682 flezilinovie-Oboi-V-komnate

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 3 =

map