İpuçları: kanaviçe kedi şeması

İpuçları: kanaviçe kedi şeması

12 October 2017



Çok güzel ve en önemlisi - Çapraz dikiş gösteren bir tablo - Bu nakış kedileren önemlisi Çok güzel ve - çapraz dikişin basit şeması - kediler - bu birçok kadın sık kullanılanlar dahil, herhangi bir şey oyalamak, öyle görünüyor ki, nakış teknikleri nakış haç koshekV. Bu büyük ve küçük, ağaç üzerinde ve çatıda, komik ve zarif, tembel ve yaramaz bir kedinin namlu veya kedi ya aşıklar olabilir, yavru ve evcil yetişkinler bulunmaktadır. Tüm önerilen resimlerini izlemek, doğru düzeni seçiminde karıştı alabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, renk unsurları bir sürü olmadan, hafif şemasını nakış daha kolay olacaktır. Ve hazır setleri alırsanız kolaylaştırır.


kanaviçe şeması: kedi ve yavru kedi mileyshie

nakış ipliği için Geliştiriciler şemaları çok sık küçük yavru kedi sürer. Bunlar şımarık kedicikler, komik, neşeli ve biraz sakar, ama böyle bir sevimli çünkü. tek işlemeli kedi başka şirin olduğu bir dizi vardır.

Aşağıdaki rakamlar esas alabilir:

  • Ayakkabının oturan Kedi;
  • cepler kazak Kedi;
  • torba cebinde Zencefil kedi;
  • ipliğin bir top ile bir sepet içinde SEALs;
  • Renkli örtüsü üzerinde kedi oynamaktadır;
  • Büyüleyici İngiliz ekşi krema tedavi edildi;
  • Göz alıcı bir kedi oynamak Kırmızı Top;
  • boynundaki yay ile İngiliz kedi.

Bugün, tatlı yavru kedi nakış işleme için birçok farklı kitler vardırBugün, tatlı yavru kedi nakış işleme için birçok farklı kitler vardır

Ve liste sonsuz olabilir! Ve hatta bir kedi temalı yenebilir nakış konu mevsim tanınmış. üçüncü, göl sıçraması - - alıcı emzik kar taneleri - dördüncü, akçaağaç yaprağı eğlendiği için biz, bir kedi diğerinde leylak bir delikanlı ile oynayacak aynı tuval dört çeyrek üzerine nakış. Ama dört farklı resimler olmasından kaynaklanıyor olabilir.


kanaviçe şemaları: siyah ve beyaz kedi, kontur nakış

Eğer bir şey daha basit ve şık istiyorsanız, siyah-beyaz-kalıplarını kullanır. Bu oldukça basit bir kontur nakış, olabilir, bu yüzden yeni başlayanlar için bu seçenek tam olarak uygun olabilir. "Kar" Siyam kedisi, çatı, Mısır ve Birmanya kediler üzerinde gizemli ay kedi - Seçtiğiniz tüm. Bir kanepe olsun, zarif bir siluet kedi olabilir.

Siyah ve beyaz kedi tuvaller üzerine işlemeli daha şık ve sofistike görünmekSiyah ve beyaz kedi tuvaller üzerine işlemeli daha şık ve sofistike görünmek

Aida tuval başarılı nakış için, 14 veya 16, en uygun dokuma olduğunu gerekecektir.

Filaman ipliği yarım kat. çalışma hızlı ve kolay bir işleme devam edeceğiz çünkü Kontur nakış, basittir. İlginç bir varyantı, örneğin bir ayna görüntüsünde iki kedi olabilir. Ve işin özgünlüğü iplik renkleri ve tuvalin ilginç bir kombinasyonu ile elde edilecektir.



nakış çapraz düzenleri, siyah kedi ve sadece

Birçok dikişçi aşk kediler sevimli yazarlık Margaret Sherry. Tasarımı resim çok iyi kurulmuş olmasıyla farklıdır ve büyüklüğü parametreleri küçük nakış vardır. Bu küçük boyutlu kaliteli parçalar etkiler genellikle - bu kaçınılmaz düşük. Ama Margaret Sherry tüm eserler çok kurnazca, dikkatle takip ettik.

Bu durumda, dikkatli olmak zorunda - küçük otrezochke fraksiyonel bir sürü buldum, çeyrek geçiyor. Birçok yeni başlayanlar bir hata yapmak korkuyorlar, bir şey düzgün dikmek için. Ve bu hata haç farkedilir hatta dördüncü kısım Margaret Sherry tarafından tasarımlarda çok önemli olduğunu.

İyi tasarlanmış Margaret Sherry şemaları çapraz dikiş nakış için idealdirİyi tasarlanmış Margaret Sherry şemaları çapraz dikiş nakış için idealdir

böylece oldukça hızlı götürdü Ama eğer bu mühürler, dikilir. bloglarında birçok sanatçı nakış dört eğlenceli kedilerin süreci bir aydan az sürdüğünü gözlemlemekteyiz. sulu, parlak renkler, eğlenceli, gülümseyen mühürler, şirin ve bir gülümseme getiriyor - sonuç iyidir.

İçindekiler böyle işler geleneksel resim çerçevesinde mümkündür. Kedi yavruları kendileri özel bezeme harcamak yeterince parlak. Ve siyah kediler ve çizgili, gökkuşağı ve göbekli eşit harika görünüyorsun.

Çapraz Dikiş Kediler (video)

Sen zaman çapraz bir sürü o kedileri dikiş ayırabileceğinden - Basit bir köy kedi veya gizemli Cheshire Cat, ve belki onun veya Permiyen Sibirya hayvan temsil etmek mümkün olacak - özel bir programda fotoğraf için bir plan geliştirmek.

hoş süreç ve mükemmel bir sonuç - Her durumda!


Güzel işlemeli çapraz kediler (fotoğraf)

05e0310e7d8e 33dd28e150 28 181 291 296 340 376 365 196024--23051627-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 53 =

map