iplik ve çivi pencereler: yaratıcılık için 8 basit fikirler

iplik ve çivi pencereler: yaratıcılık için 8 basit fikirler

12 October 2017Tırnak ve iplik Modern duvar bir daire ya da kır evi iç gerçek dekorasyon olabilir ve bir yıldan fazla sahibini görev yapacakTırnak ve iplik Modern duvar bir daire ya da kır evi iç gerçek dekorasyon olacak ve birden fazla ana godSegodnya çivi ve iplik panelleri üretimi çok moda haline geldi görev yapacak. Güzel yazıtlar ve ilginç desenleri oluşturmak için olağanüstü oturum dize sanat adı olmuştur. Bu fikir yeni hiç, ama çok heyecan verici değil. dişin Resimler ve çivi tutkal olmadan. işlem yalnızca küçük bir çekiç, küçük çivi, iplik ve bir üs için. İplik kalınlığı İyi seçim görsel verir paneller daha etkileyici ve hacimli olun. Bu süreçte en önemli şey - eğlenin.


Tırnak ve ipliklerden yapılmış paneller: dokuma şeması

Şaşırtıcı resimler sıradan çivi ve farklı iş parçacıkları oluşturulabilir. dokuma şemaları kıvırmak desen iplikleri bağlı olarak farklılık gösterir.

iplik ve çivi paneller iki şekilde yapılabilir:

 • Orta boş silüet bırakarak resmin dışında boşluğu doldurmak;
 • oluşturduğu boşluklar, doğrudan desen Weave.

Radyal ve sürekli: karanfil iki stilleri yapmak üzerine de iplik sarma. ışını yöntemi iplikler eliptik huzme, farklı doğrultularda bir noktadan çıkan olarak hareket. Konu birbirinin üzerine biner, kalın değildir. Kesintisiz yöntem ise, bir şablon ve kalem ile alt-tabaka üzerinde uygulama devresi içerir. Beraberlik desen tırnaklar iplik sarma kaotik oluşur.

Temel bilgilerin komplikasyonsuz tırnaklar iplik sarma ve örgü süreci tecrübesi ile yetenekli ustalar deneyimlerinden öğrenme, hakim olabilirTemel bilgilerin komplikasyonsuz tırnaklar iplik sarma ve örgü süreci tecrübesi ile yetenekli ustalar deneyimlerinden öğrenme, hakim olabilir


Bir panel için sürekli bir yöntemin uygulanması Oldukça basit ama ilginç örnek, bir resim-kare olarak kabul edilir. Bu çok daha hızlı nedeniyle çizimin eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Oluşturmak gereken tek şey bir çekiç, çivi, ip ve alt olduğunu. siyah gibi mürekkep, boya için tavsiye edilir, bu durumda alt-tabakanın (sunta) hazırlanmasında başlayın. kenarından çıkış tabanı etrafında daha fazla dövme saplamalar, 1 ya da 1.5 cm. Pozisyonlama saplamaları birbirinden eşit mesafeli olmalıdır. düğüm belirsizdi ki Sonra karenin köşesine bir çivi ipliğin ucunu kravat. Birbirimize tersini çengel ve biraz iplik çekerek bir resim diş örmeye başlarlar. Tamamen farklı iplik renkleri bakacağız siyah arka plan üzerinde çekici. Bir renkte veya farklı renklerde bir resim yapmak mümkündür. Sonra ilerlemek zorundadır veya çalışma sırasında farklı renklerde düzgün paket dişinin uzunluklarını bağlamak için. Bu da başka bir renkten diğerine yumuşak bir geçiş ile çok güzel bir resim olacak.

paneller için, güçlü bir iplik seçme aksi operasyon sırasında, onlar kırmak ve her şeye yeniden başlamak zorunda olabilir iyidir.

birkaç unsurdan oluşur Çok güzel bir görünüm panelleri desen.

iplik ve çivi paneller Önemli not:

çivi ile ve karton üzerinde nakış iplik gibi Çizim çok sıradışı ve fantastik bir görünümü vardır. süreci oldukça basittir, ancak dikkat etmelidir bazı noktalar vardır.Tırnak ve iplik paneller - fevkalade güzel, parlak ve özgün bir üründürTırnak ve iplik paneller - fevkalade güzel, parlak ve özgün bir üründür

Not almak gereklidir:

 • temeli bu durumda, panel daha soylu görünüyor bir tek renkli veya renkli mürekkep bırakabilir;
 • arka plan çizmek için daha yoğun oldukları, akrilik boyalar seçmek daha iyidir;
 • İplikler, ortalama kalınlığı olmalıdır;
 • paneller için küçük parçalar olmadan basit şekiller seçmek daha iyidir;
 • Bir şablon oluşturmak için kalın bir kağıt ya da karton seçmek daha iyidir;
 • Eğer sunta, mantar veya köpük paneli kullanabilirsiniz esas olarak - kırılgan bir malzeme ve bu nedenle Çıtçıt arasındaki iplik çok sıkı değil gerdirilmesi gerekir ise;
 • iplik dokuma rahatlığı için yerine bir kalem atlanabilir;
 • desen substrat ve herhangi bir eleman beraberlik iplik ve çivi sadık olup olmadığını Başlangıçta, resim gibi görünür. Bu nedenle aktif kısmı, hacimli görünecektir.

iplik yapılmış paneller ve tırnaklar çoğunlukla küçük taşlar veya boncuklarla süslenmiştir. Bu tür bir malzeme dekorasyon için ilave bir dekor paneli olarak görev yapar. Çok Renkli cam güneşte iyi oyunu oynayan çakıl. Bu resimden daha çekici ve gizemli hale gelir.

dokuma ipliği başlamasından önce, önceden iyidir eleman panellerinin yerleştirilmesi düşünün.

Bir ana sınıfı: Bir ağaç bir çivi paneli ve iplik nasıl yapılır

Bugün en yaygın malzemelerin bu tür geleneksel olmayan başyapıtlarından oluşturulmasını memnuniyetle karşıladı. panellerini oluşturmak için Tekniği sabır ve özen gerektirir. Bu ilginç çalışmanın sonuç özgünlüğü ile etkileyicidir.

Tırnak Boyama ve bir ağaç büyük bir zevk işe giderken, birkaç gün içinde yapılır olarak iplikTırnak Boyama ve bir ağaç büyük bir zevk işe giderken, birkaç gün içinde yapılır olarak iplik

Gerektiğinde çalışmak için:

 • Kağıt ve kalem ahşap deseni;
 • sunta;
 • Tek renkli veya çok renkli bir iplik;
 • Küçük karanfil ve bir çekiç;
 • Boyalar ve fırçalar;

Bir panel için Şablon birkaç ağaçları olarak hizmet edebilir, ama sonra örgü biraz daha zor olacaktır. Daha sonra ağaç birbirine bağlanmalıdır ortak alan farklı değildi görsel arka plan yoğunluğu çok duyarlıdır. Bir silueti bir paneli oluşturmak örneği ele alalım.


Bir panel oluşturma işlemi:

 1. İlk adım, fiber levha levha hazırlamak için;
 2. Biz DVP şablonu uygulamak ve dikkatle değil gres kalem çeviren;
 3. bir santimetrelik bir mesafeden çivi ile ağacın silüet işaretleme;
 4. eşit derinlikte (tırnağın yüksekliğinin 1/3) ve bir pense eşit uzaklıkta için saplamalar sürüş, sunta, aynı diş aralıklı kenarlarında işaretlerini yapılması;
 5. çivinin etrafında bir dize bağla ve dikkatlice kapağın altında gizli nodül bağlıyor.
 6. sekansı, bir ağacın siluet yayan olanlar ile çevre bağlantı, karanfil sarma başlar.

Sen, eğlence çeşitlendirmek siyah iplik portreleri yapma eğlenceli sürecini hakim olan. eller tarafından düzenlendi benzersiz kreasyonları bir tatil ev atmosferinde sokmak için yardımcı olacaktırSen, eğlence çeşitlendirmek siyah iplik portreleri yapma eğlenceli sürecini hakim olan. eller tarafından düzenlendi benzersiz kreasyonları bir tatil ev atmosferinde sokmak için yardımcı olacaktır

temel amacı ağacın etrafında boşluk doldurmaktır. Konuları içeride resim geçmemelidir. çok daha fazla sayıda çevre üzerinde Çiviler, bu nedenle siluet defalarca kullanılabilir ayırt olanlar. Bu kaplamanın altındaki her yuvarlak lavabo değer. Bir Panelin sonunda küçük bir paket yapmalıdır ve tırnak başının altına gizlemek.

Karanfil, temelde ters tarafının sürüş, peeped yok ki, uygun bir boyut seçmek.

Ellerinizle dişin paneller için Çizim

Lifler ve tırnaklar - oldukça sıradışı malzeme birlikte çalışmaya çağırdı. Sonunda kendi ellerini oluşturabilir rağmen şimdi sanatın çalışır. Böyle güzel duvar türlü iç boşluğu tamamlar.


paneller için Fikirler

 • Baykuş. Bu panel Çocuk odası için mükemmel ya da bir konuk süsleyin.
 • Kalp. romantik kişiler için uygundur. Bu resim Sevgililer Günü için iyi bir hediyedir.
 • Yazıtlar. Oldukça şık bir görünüm etiketleri veya çivi ve iplikten sevdiklerinin adları.
 • Kuşlar. Çok şirin iki kuş bir dalı üzerinde oturan ile paneller görünüyor.
 • Ağacı. Bu yılbaşı eğlence örgü için yün iplik veya iplik bir panel yapmak. Kış tema Noel sevgili ve yakın insanlar için büyük bir hediye olacaktır.
 • Kedi. Eh, bu hayvanları olmadan. Kedi siluet herhangi bir iç mekan ile uyum içinde olacak.
 • Kirpi. Bu paneller etkin bir Nest iki aşığı süsleyecek. bir anlamda bir taraftan çocuk fikir, fakat diğer yandan - bu romantizm ve sıcaklık eşsiz hissi yaratır.

iplik ve kalp şeklinde çivi Güzel ve narin paneller - Valentine günü için evi dekore için ucuz ve orijinal yoluiplik ve kalp şeklinde çivi Güzel ve narin paneller - Valentine günü için evi dekore için ucuz ve orijinal yolu

Özellikle popüler beyaz zemin üzerinde siyah iplik portreleri. Bu sanat kesinlikle herkesin gücü, ama ne bir başyapıt olarak adlandırılan edilemez onlar iplik ve çivi maharetli elleri yardımıyla yapmak değildir.

çivi bir kalemin işlevini yerine getirir ve boyalar küçük portre üretimi için birden fazla yüz gerektiren güçlü ve uzun iplik.

desen ve tasarımlar büyük vardır. Önemli olan hayal içerecek şekilde ve resmi tek tek her durumda olduğunu ve bu tür başka değil, çünkü yeni bir şey denemek için korkmayın.

iplik ve çivi Basit panelleri (Video)

Bugün neredeyse hiçbir şey sürpriz imkansızdır var. Ama böyle heyecan verici bir deneyim, iplik ve çivi bir komisyon kurulması olarak kendi tek nüsha olarak benzersiz bir resim oluşturmasını sağlar. hepsi kendi elleriyle yapılır en değerli şeylerden sonra. Bu yaratma, herhangi bir modern iç mekana belli gizemini ve gizem getirecektir.

dişin panel ve çivi örnekleri (fotoğraf)

13a10418cada56587fcec2179bf4f355254ee7205522765 7b05f10c85eae91c1a0ff7a069j0 - Kartiny-Panno-KARTINA-iz-gvozdej-nitok-string 4997c54445c7ba403f418a75b7709fb5 1586263e854ce1d28e1b666d44bw - podarki-k-prazdnikam-Panno-iz-gvozdej-nitok 1395351075129511129 13969770481288733154 14471914011988755384 2290878247 a0bc12137b886f02b9d70261cekq - Kartiny-Panno-KARTINA-iz-gvozdej-nitok-string b7144129813850400bac440aa1d4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2

map