Interesujące wnętrze pomysłów salon: 30 przykładowych zdjęć

Interesujące wnętrze pomysłów salon: 30 przykładowych zdjęć

12 October 2017pokój dzienny może być ozdobione motywem z unikalnych elementów,pokój dzienny może być urządzony w konkretnym stylu unikalne elementy dekoraSegodnya weszły w pięknym domu, można zadać pytanie: „Jaki rodzaj projektu? Kto zaprojektował „i usłyszeć:” Nie ma tu konstrukcja wszystkie rzeczy, które kocham ". W tym przypadku, mieszkanie lub pokój jednoosobowy może być utrzymana w pewnym stylu, ale nie można wykonać go w sposób ścisły, a z niektórych indywidualnych wariacji na temat czy kanonów.


Pomysły na salonie w minimalistycznym stylu

Minimalizm - dziecko konstruktywizmu. Nie możemy powiedzieć, że moda przeszedł lub jest ponownie odrodzić. Ten styl jest już odnosi się do klasycznych liniach, a zatem dopuszczalne w każdym domu, w każdej chwili.

Zasady minimalizmu

 • Maksymalizacja przestrzeni - ściany zniszczone, pokoje łączą;
 • Wszystkie elementy muszą być funkcjonalne, dekoracje - minimalna;
 • Meble i wystrój nieco;
 • Materiały jak najprostsza, a korzystnie naturalne.

Życie w stylu minimalistycznym charakteryzuje się minimalną ilością elementów i wystrójŻycie w stylu minimalistycznym charakteryzuje się minimalną ilością elementów i wystrój

Jeśli mówimy konkretnie o salonie, wtedy pokój ogólnie przyjętych kanonów jak wylewki, gładki sufit i dyskretny ścian, to nie wystarczy. Aby zakończyć, można użyć kamienia dekoracyjnego i lustrzanych płytek, co najważniejsze, to nie osiąga składanka wnętrza. Wszystko musi być cały obraz.

Od meble i wystrój nieco, nacisk zostanie położony na konstrukcji ściany. Jego wzór, kolor i faktura - to twój bogactwo obrazu. Całe życie powinien być harmonijny i odbywa się w taki sam sposób.


Projekt idea życia w stylu Prowansji

Provence - French country, ale powiedzieć, że będzie tworzyć własnymi rękami przystojny rustykalnym wnętrzu w salonie, po prostu nie mogę. Ten luksusowy prostoty, wiele mówi się o stylu. Urok i prostota stary, wyblakły w kolorze słońca, jasne plamy, niespieszny styl życia - wszystko to uroku oliwek.

Życie w stylu prowansalskim - przytulny pokój urządzony w prostych i starych przedmiotówŻycie w stylu prowansalskim - przytulny pokój urządzony w prostych i starych przedmiotów

Główne cechy: prowansalsku • Ściany. Przede wszystkim - biały. Może to być szorstki tynk białą farbą jako tło dla najlepszych akcesoriów i detali dekoracyjnych. Powierzchnia ścian powinna być celowo trochę szorstki, romantyczny obraz jest obowiązkowe.
 • Sufit. Klasyczny - to przecięcie zaciemnione drewniane kłody, zaciemnione przez samego czasu. Ale w mieszkaniu mogą być zastąpione i imitacja poliuretanowej. Możliwe i sufit z płyt MDF z tekstury i ulgi „pod drzewem”. Korzystne ciepłe i miękkie odcienie.
 • Paul. To drewniane płyty lub laminatu z wzorem drewna. Jest też kamień, płytki ceramiczne. Terakota płytki - wspólny materiał.
 • Okna wystroju. Lekkie i nieważkości zasłony jasnych odcieni dopasować okna w salonie, tak aby w większym stopniu. Dobrze pattern - motywy roślinne lub komórki.

Ale Provence okrasa kocha. A najlepsze akcesoria - to te, które są wykonane ręcznie. Obrusy, firanki, serwetki, poduszki, nie zaprojektować, czyli improwizowany. Poduszki są ubrani w ślicznych kwiatów poszewki, a na stole, ustanawiają szydełkowane obrus.

Naprawa w salonie: pomysł na skandynawskim stylu

Styl skandynawski tak modne w ostatnich latach, może być w porównaniu z analogicznym maksymalizm funkcjonalnej. To oszczędza wnętrza skandynawskie cechy etniczne, które pozwalają atmosferę być w szwedzkim domu.

Jeśli chcesz zorganizować pokój w stylu skandynawskim, a następnie trzeba skupić się na białymJeśli chcesz zorganizować pokój w stylu skandynawskim, a następnie trzeba skupić się na białym

Główne cechy życia w stylu skand:

 • Przewaga białego we wnętrzu;
 • Przestronny pokój bez cienia bałaganu;
 • Zastosowanie naturalnych materiałów jak najwięcej;
 • Lekkie i przewiewne tekstylny z rekrutacji przytulności;
 • Duża ilość światła sztucznego;
 • Elementy komfortu w zimnym domu - na przykład, ognisko, koce;
 • Zwięzłość szczegóły.

Ale życie nie jest włączona zbyt zimno, należy rozcieńczyć z ciepłą chłodne odcienie kremowe lub żółtawe. Doskonałe wygląda odcienie jasne drewna i bogate elementy zielone.

Należy unikać jasnych i kontrastowych kolorach. Oprócz białych obsługi kolorach: i niebieskie, kobaltu, karmel, światła liliowy, beżowy Mlecznej światła turkusowy.

Meble powinny mieć regularny kształt, sofę - wygodne, duże, z ładnym oka tapicerki. Oprócz kanapy i krzesła, które można umieścić kilka wdechów. Będzie to również odpowiednie szuflady, nie bardzo nieporęczne rack. Przekonujące wygląd i modułowe meble drewniane.

pomysły mody środowiska życia w stylu art deco

Nowoczesne sztuki dekompresyjnego oznacza harmonia surowe geometryczne kształty, zaokrąglone fasady drogich mebli ze szkła i wkładkami metalowymi. Używany jako wzory dekoracji kwiatowych, symbole afryki, zwierząt, a nie tylko obrazów.


salon w stylu Art Deco reprezentowane w spokojnych, ciepłych kolorach. Beżowy można łączyć z ciemnym kontrastu. Te odcienie nadają pomieszczeniom elegancji, luksusy. Ale tylko dwa kolory, kolory salonie nie jest reprezentowana. To może być dowolnie skomplikowany, wieloskładnikowy.

Jeżeli jesteś miłośnikiem spokojnych i ciepłych kolorach, a następnie wybierz styl art decoJeżeli jesteś miłośnikiem spokojnych i ciepłych kolorach, a następnie wybierz styl art deco

Najczęściej stosowany w pomieszczeniu konstrukcja dziennego:

 • czarny;
 • szary;
 • biały;
 • metaliczny;
 • Brązowy.

Ale te kolory można bezpiecznie rozcieńczyć niebieski, czerwony, zielony, złoto. Z kwoty wystrój nie przesadzaj. Jeśli ściany są stałe, meble mogą być akcent. Jeśli zdecydujesz tapety z jasnym wzorem, należy pamiętać, że będą uderzać oko pierwszy. W tym przypadku, meble powinny być ciemnobrązowy lub bordo.


Piękne pokoje dzienne w nowoczesnych apartamentach (wideo)

Do życia - jest nie tylko drogie, kosztowne, ale również interesujące. A jeśli masz element umieścić na pierwszy plan, poprawa ich domach przyniesie Ci wiele przyjemności.

Udane rozwiązania!

Ciekawe pomysły na dekorowanie pokoju dziennego (zdjęcia)

60 197 315 524 535-900x597 569 955bf8a674912be6526c832a4b5953f1 1017 2102 11006-1030x684

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 82 =

map