Instrukcja montażu sufit podwieszany Armstrong

Instrukcja montażu sufit podwieszany Armstrong

12 October 2017Sufity Armstrong w naszych czasach stały się bardzo popularne ze względu na niski koszt i trwałośćSufity Armstrong w naszych czasach stały się bardzo popularne ze względu na niski koszt i rodzaju dolgovechnostiPotolki Armstrong są bardzo popularne. Są one szeroko stosowane ze względu na niski koszt i trwałość. Ponadto montaż sufitu odbywa się w możliwie najkrótszym czasie. Aby prawidłowo zmontować strukturę własnymi rękami, należy trzymać się prostych zasad i dokonać wstępnej układ.


Szyna DIN dla sufitów Armstrong: technologii montażu

Przed rozpoczęciem układania płytek, trzeba zainstalować szyn podtrzymujących. Ułatwiają wystarczy. Najważniejsze - aby wybrać odpowiedni rozmiar listwy.

Przed rozpoczęciem instalacji szynach nośnych, trzeba będzie naprawić wieszaków. Te dane są wymagane, tak że szyna ciasno na powierzchni i nie odkształcony. Zawieszenia powinna być ustalona na 1,5 m.

Listwy nośne mogą być połączone ze sobą i są wykorzystywane do ustawienia limitu w dużych pomieszczeniachListwy nośne mogą być połączone ze sobą i są wykorzystywane do ustawienia limitu w dużych pomieszczeniach

Eksperci zalecają, aby zdecydować się na szynie o długości 3,5 metra. Są uniwersalne. Do szyny montażowe, pożądane jest, aby korzystać z zamków.


Podczas montażu zawieszenia rozważyć szereg niuansów:

 1. Pragnienia z myślą o potrzebie wzmocnienia sufit z pomocą kotwicy. Jeśli nie można użyć tej opcji, należy użyć zwykłej śruby.
 2. Pamiętaj, aby dołączyć trakcji szynowej przewoźnik z hakiem.
 3. Pamiętaj, aby dołączyć zawieszenie sprężyny. Pomoże Ci dostosować długość konstrukcji.

Zainstalować sufitów podwieszanych Armstrong własnymi rękami

Zaczyna montażu zawieszony układ sufitu. Początkowo należy zauważyć płyt poziomych. Pamiętaj, że racjonalny układ konturów pozwoli prawidłowo zbierać urządzenia. Gdy zdecydujesz się na konturze, przystąpić do znakowania karby.

Cięcia schemat partycjonowania: • Umieść wycięcia w każdym kącie pokoju. Podczas tej operacji, zaleca się użycie poziomu laserowego. To narzędzie pomoże Ci dokonać dokładniejszego liczenia.
 • Przy użyciu taśmy mierniczej, określenia znaczników między podłogą a otrzymanych wycięć.
 • Po zmierzył odległość, na przemian łączyć każdą szczelinę między nimi. Aby to zrobić, należy użyć specjalistycznego Tracer.

Jako materiały mocujące dla Armstrong należy użyć składników, zawiesiny i profile konfigurację w kształcie litery TJako materiały mocujące dla Armstrong należy użyć składników, zawiesiny i profile konfigurację w kształcie litery T

Po zaznaczeniu powierzchni, należy wykonać komunikację i okablowanie. Pamiętaj, że węzły komunikacyjne nie muszą przylegać do płytki. Ponadto, przed rozpoczęciem instalacji na ramie chwycić odpowiednie oświetlenie. Zaleca się używać oświetlenia punktowego.

rama technologia instalacji:

 1. Wyciąć profil ściany i przymocować go do ściany. Aby zablokować produkt, należy użyć śrub i kołków. Jeśli instalujesz sufit Armstrong w drewnianym domu, możliwe jest, aby ustalić profil ścienny z gwoździami.
 2. Następnie instalacja profili nośnych.
 3. Zainstalować wieszaki. Nie zapomnij po operacji, aby wyrównać pasek. W przeciwnym razie, konstrukcja może runąć.
 4. Zamocować wzdłużnych i poprzecznych ogniw. Może on być stosowany jako krzyżyk, a równolegle do systemu montażowego.

Jak zamontować sufit podwieszany Armstrong: krok po kroku

Po zebraniu ramkę, konieczne jest, aby rozpocząć instalowanie paneli. Przed tym, pożądane jest, aby zapewnić wytrzymałość ramy.

Montaż odbywa się w następującej kolejności:

 • Naprzemiennie podnosić swoje treści dla każdej komórki.
 • Przechylić zawartość komórki i wprowadzić go w próżnię. Następnie należy delikatnie umieścić płytę w komórce. Zadbać, aby zamontować każda płytka była solidna.
 • Zainstalować światła i podłączyć je do instalacji elektrycznej. To musi być zrobione Po przewodów zasilany-dół.
 • Zainstalować zaślepki.

Jeśli ramka skanowania można znaleźć żadnych wad, zaleca się demontaż struktur, a następnie zmontować go ponownieJeśli ramka skanowania można znaleźć żadnych wad, zaleca się demontaż struktur, a następnie zmontować go ponownie

Jeśli planujesz zainstalować lampy rastrowe, które mają wysoki ciężar właściwy, muszą być zainstalowane na pojedynczych wieszaków. W przeciwnym razie, ramy sufitowej będą dodatkowe obciążenie.

Mocowanie do sufitu zawieszone typu Armstrong

Obciążenie wywierane na łożysko ramy wykonanej z blachy. Zwykle ma ona strukturę komórkową, jednak, w niektórych przypadkach, rama składa się wyłącznie z podłużnych elementów.

Zwykle zawiesina jest przymocowany do sufitu za pomocą U-kształtnej konfiguracji. W szczególności istnieją specjalne otwory. Alternatywnie można użyć regulowanych zawieszeń. Pozwalają one dostosować wysokość każdej części osobno.

Armstrong sufitowy może być ustalona za pomocą zawiesin, które mogą być regulowane w zależności od wysokości blokówArmstrong sufitowy może być ustalona za pomocą zawiesin, które mogą być regulowane w zależności od wysokości bloków


Zapinany typu sufit Armstrong z pomocą:

 1. Profile. Są one wykonane z metalu. Profile są mocowane za pomocą zamka sprężyny.
 2. Mocujące jednostek.
 3. Wieszaki. Są one regulowane w jednostkach wysokości.

Serwisy typu sufity Armstrong własnymi rękami

Naprawa typu Armstrong - prosty proces. Przed rozpoczęciem prac naprawczych, trzeba zdemontować konstrukcję. Aby to zrobić, trzeba będzie szpatułki, nóż, śrubokręt, nożyce do drutu, szczypce.

Instrukcje demontażu sufitu:

 • Zginać profil, który jest ustawiony w ostatnich pustych płytek. Aby to zrobić, należy użyć śrubokręta lub drutu noże.
 • Wyjąć pusty talerz.
 • Zdjąć zaciski i płytę odpoczynku.
 • wyjąć nośnik i profil narożny, jeśli to konieczne.

Jeśli sufit ugięcia obszary, trzeba będzie wymienić elementy mocujące. W niektórych przypadkach wskazane jest, aby wymienić wszystkie zszywki i osadzone hakiJeśli sufit ugięcia obszary, trzeba będzie wymienić elementy mocujące. W niektórych przypadkach wskazane jest, aby wymienić wszystkie zszywki i osadzone haki


Po demontażu sufitu można rozpocząć prace remontowe. Zdeformowane płyty i łączniki należy wymienić. Jeśli powodem deformacji tkaniny stały się powódź, trzeba najpierw usunąć światła, a następnie zdemontować sufit podwieszany.

Montaż sufitu Armstrong (wideo)

Armstrong sufitu wpisać się dość łatwo. Najważniejsze - przed montażem poprawnie zastosować znaczniki na suficie i ścianach. Należy również zadbać o zainstalowanie komunikację i okablowanie. Naprawić elementy użyć kołków i śrub. Podczas instalowania Armstrong w drewnianym domu wolno używać gwoździ.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 3

map