Instrukcja: Jak wybielić farby lateksowej sufit bez rozwodu

Instrukcja: Jak wybielić farby lateksowej sufit bez rozwodu

12 October 2017Farba lateksowa - powszechny i ​​popularny materiał do wykończenia sufituFarba lateksowa - powszechny i ​​popularny materiał do wykańczania potolkaVodoemulsionnaya farby różni się tym, że nie boi się wody. W tym sensie, lepiej trudno jest znaleźć coś w tym segmencie cenowym. Vodoemulsionku działa w następujący sposób: spoczywa na powierzchni cząsteczki wody odparowuje się bardzo szybko, a polimerowe zestala się warstwy. Ten obraz jest korzystna i że skład farb na bazie wody szybko wyschnie farba nie odkleić i bez zapachu.


Usprawiedliwianie farbę lateksową sufit z rękami: od czego zacząć

Upewnij się, że jest to ten sam rodzaj pokrycia, że ​​trzeba. W lateksie maluje następujące zalety: wysoka wytrzymałość, trwałość i zdolność do podejmowania lokalnych sufit NAPRAWY, Easy Care.

Można wybrać matową lub błyszczącą farbę, akrylu lub lateksu.

Przed rozpoczęciem wybielić farby lateksowej sufit, należy dokładnie oczyścić pokrycie sufituPrzed rozpoczęciem wybielić farby lateksowej sufit, należy dokładnie oczyścić pokrycie sufitu

prace przygotowawcze

  • Usuń dawną warstwę z wykończeniem sufitu - ślady starej farby lub wybielić i plam. Jeśli naprawa była długoletnia, będzie to prawo zestrzelić wszystkie stare tynki.
  • Po usunięciu tzw „słabych punktów” znowu otshtukaturte powierzchni - jest to niezbędne do głębokiego wyrównania.
  • Kit kończy wyrównania, to jest wykonywane w dwóch lub więcej etapach, ale nie mniej niż dwie warstwy. Każda warstwa potrzeba do całkowitego wyschnięcia, ponieważ różnica pomiędzy każdą warstwą kitu - nie mniej niż jeden dzień.
  • Po czym przeprowadza się szlifowanie powierzchni. W związku z tym to będzie gładka, co pozwala go pomalować, unikając rozwodu. Użycie specjalnego zębatą szlifowania odbywa się ruchem okrężnym.

Po przygotowaniu powierzchni farby to nie będzie trudne. Gładka, czysta, gładka - to jest to, co powinno być sufit przed wybielić.

Przygotowanie i malowanie farbą lateksową sufit (wideo)

Spray do wybielić sufitu: co powinno być

Można wziąć ręcznego pistoletu - to najprostszy z urządzeń tego typu, a praca z nimi nie będzie szybka. Używany pistolet pneumatyczny, że coraz częściej jako ekspozycja przyjmuje sprężone powietrze jako on pompowany sprężarek. W rezultacie - do jednorodnej powłoki i prędkości drugiej.


Jeśli pytanie cenę nie są tak ograniczone, można kupić pistolet elektryczny - jest szybki, prosty i skuteczny. Schemat jest następujący: od beczki pod pompą widzenia wchodzi rozwiązanie dotyczące stosowania, i generuje sączyć, a następnie wyzwala się przez dyszę.

Spray znacznie uprościć i przyspieszyć proces malowania sufitu pokrywęSpray znacznie uprościć i przyspieszyć proces malowania sufitu pokrywę

Narzędzia, chociaż małe, ale również wyposażony dyszami i urządzeń do kompozycji kontrolnej przepływu oraz szybkość rozpylania.

Jak pomalować sufit prawa pistoletu

Najpierw trzeba przygotować się rozwiązanie. Rozwiązanie to nie powinno być lepka i grubości, tak, aby nie zatkać systemu. Oznacza to, gotować, cały czas mieszając. Jeśli potrzebują dużej ilości farby lub wybielić, Wozy paszowe budowlanych.Nawet alternatywne metody nowoczesnej konstrukcji stropu nie anulować wybielić farby jak klasyczne metody naprawy.

Tak aby nie zatkać systemu broni, ważne jest, aby odpowiednio przygotować roztwór barwnika (mleko wapienne)Tak aby nie zatkać systemu broni, ważne jest, aby odpowiednio przygotować roztwór barwnika (mleko wapienne)

Instrukcja krok po kroku:

  • Przygotowanie pompy. Wewnątrz kufel wybielić wysyłania zbiornik, w którym mechanizm blokujący musi być zamknięty. Wyjąć z wybielić wąż ssący, pompa na huśtawkę. Podwójny skok zrobić tylko 15, a następnie opuścić ramię do roztworu i pobierz stworzyć ciśnienie robocze.
  • Regulacja sprayu. Dostosować miejscu, co dzieje się podczas natryskiwania. Czy to, na przykład, na kawałku starej tapety.
  • Malowanie. Farby i wybielić potrzeby, upewniając się, że są spełnione wszystkie warunki - temperatura nie jest niższa niż 15 stopni, a wilgotność wynosi powyżej 55%. Wybielania trzeba pod pewnym kątem, przy czym pierwsza warstwa powinna mieć grubość, to do utrzymania prawidłowego wyschnąć, a druga ma cienką, mat.

Działać ściśle w respiratorze, rękawic i okularów ochronnych.

Jak malować sufit farba lateksowa na bielone: ​​instrukcja

Należy zacząć od tego, co nie jest wskazane, aby zamalować wybielić. Teoretycznie można to zrobić, i robi tak wiele, ale tylko wtedy, gdy warstwa wybielić cienkie i wytrzymałe. A jeśli farbowanie, mycie i zamiatanie bielone warstwa maloestetichnoe widowisko.

Przed przetworzeniem farba lateksowa sufit, zagruntowane powierzchnia musi być jakość, a następnie pozostawić do wyschnięcia podkładuPrzed przetworzeniem farba lateksowa sufit, zagruntowane powierzchnia musi być jakość, a następnie pozostawić do wyschnięcia podkładu

Przygotowanie powierzchni:

  • Pokryć powierzchnię zagruntować jakość głęboka penetracja;
  • Pozostawić płaszcz do wyschnięcia, a następnie podjąć próbę - delikatnie zarysowanie powierzchni, jeśli jest ona łatwo zniszczony, to lepiej jest nie do farby (w tym przypadku jest konieczne, aby usunąć warstwę kreda);
  • Ale podczas malowania vodoemulsionkoy może nie doskonałą powierzchnię, sama farba jest rozwiązaniem grunt.

Jeśli warstwa wapna silna, farba pozostanie dobre i trwałe.

Jak wybielić farby lateksowej sufit (wideo)


Malowania sufitu na spodniej jest możliwe tylko wtedy, gdy nie jest grubsza warstwa dolna i niewystarczająco trwałe. Jeśli masz zamiar użyć farby szkliwa lub oleju, lepiej jest nie stosować na wybielić - kreda warstwa w tym przypadku będzie musiał strzelać.

Dobrym stanie!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − 40 =

map