Instalowanie Obudowy Porady suchej zabudowy mistrz nowicjatu

Instalowanie Obudowy Porady suchej zabudowy mistrz nowicjatu

12 October 2017Wykończenie płyt gipsowo-kartonowych panele są dwa sposoby, aby zainstalować Obudowy i czynią instalację gniazd i przełącznikówWykończenie płyt gipsowo-kartonowych panele są dwa sposoby, aby zainstalować Obudowy i sprawiają, że montaż gniazd i vyklyuchateleyOdnim wykończenia okładziny stadium rozety płyt gipsowo-kartonowych jest instalacja i montaż gniazd i przełączników. Praca ta nie zajmuje dużo czasu, a wysiłek, to jest na tyle prosty, aby poradzić sobie z nim nawet początkujący mistrz.


Rozeta dla GCR: charakterystyka

Czopek w GCR - ważny element prowadzenia elektrycznego wydrążony ściankę, która jest dobrze dopasowany na arkuszu, można zamontować żadnych elektrokonstruktsii - przełączników, gniazdek lub przełączniki, czujniki.

Szeroki zakres wzorów elektrycznych przełączników i gniazda, do czujników i przełączników łatwo zamontowany GCR, aby skorzystać z dodatkowego i istotny element - rozetySzeroki zakres wzorów elektrycznych przełączników i gniazda, do czujników i przełączników łatwo zamontowany GCR, aby skorzystać z dodatkowego i istotny element - rozety

„Szkło” z płyty gipsowej różni się od innych w obecności zainstalowanego na śrubach specjalnego sprzętu. Że rozeta te mocowania przytwierdzony do wewnętrznej ściany bocznej. Podobnie jak „szkło” może być bezpiecznie - bez kitu rozwiązanie lub cement.

Są sytuacje, w których konieczne jest zamontowanie rzędu 2 lub 3 rozety. W tym przypadku należy wybrać „okularów” z tuneli łączących, przez który przewód jest kierowany. Jeśli chcesz zainstalować tylko jeden podrozetnik, związki te mogą być cięte, gdyż mogą one kolidować z instalacji we wnęce na płyty gipsowo-kartonowe. Nie ma innej opcji - można kupić specjalne elementy łączące. Przegrody te są instalowane w okularach już bezpośrednio przed ich montażu w ścianie.


Podczas montażu należy użyć poziomu podrozetnik aby ustalić, jak dokładnie ustawić „okulary”.

Podrozetnik płyt gipsowo-kartonowych: rozmiar pudełka

Jeśli masz zamiar zamontować podrozetnik w płyty gipsowo-kartonowej, ważne jest, aby wiedzieć, jak go wybrać. Oczywiście, w każdym sprzęcie Konsultanci Sklep może pomóc w wyborze, ale lepiej, jeśli wiesz sam, co obudów różnica i jak nie należy mylić z zakupu.

praca rozeta z dość łatwe, jeśli jest ona wykonana z wysokiej jakości materiału, na przykład z tworzywa sztucznego samogasnącegopraca rozeta z dość łatwe, jeśli jest ona wykonana z wysokiej jakości materiału, na przykład z tworzywa sztucznego samogasnącego

Wybór Obudowy jest: 1. Przede wszystkim podrozetnik muszą być wykonane z materiału dobrej jakości. Można wybrać podrozetnik z samogasnącego tworzywa sztucznego.
 2. Aby określić głębokość instalacji „kielicha”. Standardowe rozety ma wgłębienie 50 mm, ale na rynku materiałów budowlanych, można znaleźć „szkło” pod głębi GCR od 45 do 73mm.
 3. Jeśli to konieczne, urządzenie blok rozety wybrać typ struktury - ze związkami lub rozłączne.
 4. Dobre opinie mają firmy Legrand Obudowy Hegla i gusi.

Przy zakupie podrozetnik najlepiej od razu kupić przełączniki i gniazda, aby być firmę i pasują do siebie.

Ustaw rozety do płyty gipsowej: prace przygotowawcze

Przed przystąpieniem do wiercenia ścian i zainstalowane rozety trzeba podjąć decyzję w sprawie przyszłego umieszczenie gniazd i przełączników. Pamiętaj, aby dokładnie rozważyć liczbę punktów - pojedyncze lub podwójne.

Gniazda i przełączniki są zamontowane po instalacji rozety, ale przed rozpoczęciem trzeba wiercić ścianyGniazda i przełączniki są zamontowane po instalacji rozety, ale przed rozpoczęciem trzeba wiercić ściany

Gdy ten problem zostanie rozwiązany, można przejść bezpośrednio do ścian przygotowania do obudów montażowych.

 1. Aby zapewnić właściwą jakość i rozety instalacji, trzeba przygotować ścianę. Aby lepiej utrzymuje formę GCR i nie kruszą się, gdy otwory tnące rozety można zastosować warstwę wypełniacza w suchej zabudowy, a tym samym wzmacniając ją.
 2. Po wyschnięciu szpachli trzeba ołówkiem narysować lokalizację przyszłej rozety. Lepiej jest zrobić znak na sali od razu, aby nie być rozproszony, a następnie zadanie.
 3. Jeśli masz wiertło lub wkrętak, nie jest zbędny kupić zestaw specjalnych dysz do cięcia dziurę w suchej zabudowy. Przyłączenie jest nazywany „crown”, posiada okrągły kształt z wycięciami na końcach. Korony może mieć różne średnice - od 33 do 150 mm, a średnia wielkość do zamocowania koron rozety 68-70 mm. Jeśli nie wiertarka lub nie kupić korony, można ciąć zwykłym nożem lub wiertła.
 4. Najważniejsze - jasno wyciąć otwór na tarczy herbowej. Opakowanie powinno być szczelne, aby dostać się do wycięcia otworu.
 5. Wymagana odległość między FCL i rodzimej ściany nie powinna być mniejsza niż 50 mm, w przeciwnym razie nie rozeta pasuje.
 6. Gdy otwór jest gotowa, jest konieczne w celu wzmocnienia krawędzi roztworu kit.

Podczas pracy z wiertarką i korona spróbować, aby nie naciskać mocno na ścianie, każdy nagły ruch może spowodować uszkodzenie karty.

Jak zainstalować płyt kartonowo-gipsowych w podrozetnik: kamienie milowe

Tak więc, otwór do rozety wykonane. Można także przejść bezpośrednio do skrzynek instalacyjnych.

W celu sprawdzenia instalacji jakość rozeta, użyj poziomuW celu sprawdzenia instalacji jakość rozeta, użyj poziomu

Kroki instalacji:

 1. Rozeta przenikać do dziury pod drutem ciągnąć go przez ten otwór.
 2. Dziura w zestawie płyt kartonowo-gipsowych rozetą.
 3. Sprawdzamy, czy ściągniętej „kielich” okablowania znajduje się za ścianą płyt gipsowo-kartonowych.
 4. Dokręcić śruby podrozetnik do płyty gipsowo-kartonowej.
 5. Sprawdzić poziom zainstalowanego rozeta - musi być zamontowany poziomo.
 6. Jeśli instalacja była prawidłowa, można przystąpić do instalacji elektrycznej lub przełącznika.

Ważne! Kiedy kilka elementów maskujących jednej linii niezbędne jest dostosowanie się do odległości między osiami 71 mm

Tłoczenie płyt gipsowo-kartonowych rozety w: funkcje aplikacji

Aby wyciąć dziurę w arkuszach suchej zabudowy dla rozety potrzebować specjalnego urządzenia - bitowy (Cutter). Jest on dołączony do wiertła. To wygląda jak nóż wiertła z okrągłymi dyszami na końcu której znajdują się zęby.


Aby utworzyć otwór rozety wygodny w użyciu specjalnego urządzenia - korona (frezu)Aby utworzyć otwór rozety wygodny w użyciu specjalnego urządzenia - korona (frezu)

Możemy wyróżnić dwa typy struktur frez GCR:

 1. Uszczelnione. Jednoczęściowa metalowy kubek z wiertła i zadziorów z krawędzi. Korony są różnych rozmiarów. świdra wykorzystywanych średnicę 68-70 mm dla obudowy wiertniczych.
 2. Składany. Składa się ona z zestawu dyszy o różnych średnicach, na wiertło. Młyny te mogą nie tylko wywiercić otwór do obudów i inne niezbędne pogłębienie.

Przy zakupie korony nie powinny brać najtańsze chińskie, są one krótkotrwałe i szybko zaostrzone zęby.

Zbierzcie się: Obudowy instalacyjne w suchej zabudowy (wideo)

Nic skomplikowanego instalowania płyt kartonowo-gipsowych w podrozetnik nie, jeśli podchodzimy do tej sprawy z umysłem i robić wszystko krok po kroku i powoli. Każdy mężczyzna z minimalnymi umiejętnościami z elektryką można zamontować rozety i oferują mu Akcesoria elektryczne.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map