insan yaşamı üzerindeki mor yatak Etkisi

insan yaşamı üzerindeki mor yatak Etkisi

12 October 2017yatak odası mor renk yapma yaratıcı ve yaratıcı kişiliğe seçmek için tercihyatak odası mor renk durduğu yerde durmuyor yaratıcı ve yaratıcı lichnostiZhizn modern insanı seçmek için tercih yapma. moda, teknoloji ve hatta insan ilişkileri - tüm değiştirme. Çeşitli yenilikler yatak odası ilgilidir, özellikle de geçirmiş ve iç tasarım. Soluk ve ifadesiz tonları geri planda kalmış ve onun gösterişçilik ve cazibe çarpıcı onları gösterişli mor yatak geldi yerine.


mor tonlarında yatak odası: insan hayatı üzerindeki etkisi

Uzun bir iş gününün ardından eve geliyor, insanlar tek bir düşünce beslemek - Ona ve onun düşünceleriyle yalnız kalmak ve sadece yatak odasında yapılabilir. Odanın tasarımı, hoş ve yatıştırıcı motifler olduğunu bu nedenle çok önemlidir. mor parlak renk olarak kabul edilir olmasına rağmen, bu rahatlatır ve gevşetir. Serin, tazeliğini ve huzur darbeler itibaren. O çağırıyor ve insanlar çekiyor. Eğer psikoloji açısından bir mor renk bakacak olursak, bir sonuç çıkarabilir - hayat sakin ve sakin olacaktır.

mor kullanmanın ana avantajı - herhangi bir iç tasarım içine mükemmel uyum sağlar. Bu renk Provence, tarzında yanı sıra yüksek teknoloji, uygundur.

Mor renk herhangi bir tarzda yatak odası dekorasyonu için idealdirMor renk herhangi bir tarzda yatak odası dekorasyonu için idealdir

Başka bir renk olduğu gibi, mor, bu tonları çok sayıda vardır. Her biri bir kişinin psikolojik durumuna kendi etkisi yeteneğine sahiptir, bu nedenle bu yönü iç yatak odalarında uygulayarak dikkate alınır. mor renk duygusal huzur ve uyum varsa, mümkün koyu patlıcan ihtişam ve zarafet ile oda doldurmak için. onun avantajları arasında - esneklik.

O mükemmel tüm renkleri ile birleştirir, ancak en avantajlı bakmak:


 • siyah;
 • gri;
 • altın;
 • beyaz;
 • bronz;
 • kırmızı;
 • Beyaz.

Büyük imparatorlar ve asil aristokratlar zamanlarında, mor renk yüksek statü işareti ve güç sembolüydü, her yerde mevcuttu. Bugün, mor renklerin bütün tonlarını, kendine güvenen insanlar, yaratıcı ve sanatsal kişiliği tercih ederim.

Mor yatak odası: tasarım, fotoğraf ve renk akıllıca kullanımı

Renk paleti kullanarak, görsel alanı tasvir ve odada sağ duygusal atmosferi yaratmak için, belli bir bölgeyi vurgulamak, genişletmek veya dar alan olabilir.

görsel bir oda genişletmek için bir hedef peşinde iseniz, hava ve serin ile "doldurmak", daha sonra duvar kaplamaları seçimi daha hafif tonları tercih etmek gerekir.görsel küçük bir oda genişletmek gerekiyorsa, o zaman duvarlar için bir açık mor seçmek daha iyidirgörsel küçük bir oda genişletmek gerekiyorsa, o zaman duvarlar için bir açık mor seçmek daha iyidir

Bunlar arasında:

 • mor;
 • Soluk lila;
 • mor Soluk.

Yukarıdaki mor tonları hepsi bir yatak odası ışık ve romantik patine olan iç verir.

Doymuş renk nadiren iç mekan kullanılır. Özellikle o çok daha küçük oda yapma onlar görsel olarak dar alan olduğunu göz önüne aldığımızda.

Eğer gizem ve gizemli yatak odası vermek istiyorum Ancak, lüks koyu mor renk sadece doğru olacaktır. Patlıcan, erik ve böğürtlen renkler mükemmel altın tonlar ile uyum. Bunlar iç yatak odası görkemli zarif ve hayali olun. Kralın Majesteleri oda verir diğer çarpıcı örnek, - beyaz duvarlar bir arka plan ve kızıl tekstil dekorasyon bir yatakta böğürtlen.

diğer renklerle birlikte mor Fotoğraf yatak odası

, Yatak odasında mor tonu nasıl göründüğünü düşünün rengin yüksek yönlülüğü göz önüne alındığında, diğer tonları ile birleştirilebilir.

Bej ve mor yatak odası

Bej rengi mükemmel mor tüm tonları ile birleştirir. O iç oda daha rahat ve konforlu yapar. Örneğin, duvar mor olabilir mobilya ve tekstil kakma ise, bej papered edilmelidir.

bej tasarım ve mor yatak odası parlak renklerle oynamaya başladı için, gölgeler düzgün dağıtılması gerekmektedir.

Oda düzenlenmiş ve biraz farklı olabilir: bir duvar bej bir yatak üzerinde durduğu yakın bej ve mor palet ile papered ve dekorasyon olarak, sulu meyve tonları kullanmak.


altın tonlarda mor yatak odası

Kraliyet iç kurmak için bir ihtiyaç varsa, altın tüm tonları bu konuda yardımcı olacaktır. Iç kitsch biraz sahip olacak mütevazı ve ölçülü olmak gerekli değildir "mahkemeye."

mor ve altın tonları kayıt yatak odası mükemmel bir kombinasyon içinmor ve altın tonları kayıt yatak odası mükemmel bir kombinasyon için

aşağıdaki gibi iç olabilir yendi:

 1. Geniş tekstil yatak başlığı mor renk ile Büyük yatak;
 2. Duvarlar ve lavanta duvar, tavan;
 3. altın renginde tavan kalıplarını - dekor olarak.

iç yuvarlama, ipek kumaştan yapılmış altın yatak örtüsü bir yatak üzerinde bol dökümlü. altın zenginliği, oda lüks ve ihtişamı verecektir, bu yüzden de kişi özel bir kraliyet kan gibi hissedebilirsiniz.


mor iç Bronz

Bronz zengin mor rengini kapatmak için yapabiliyor. Odaya konfor oluşturma, daha az aktif hale getirir. Duvarlar, karanlık bir erik veya üzüm seçmek karar verdik Örneğin, güvenle kahverengi veya bronz perde, yatak örtüleri, halı veya zemin kaplamaları karanlık satın alabilirsiniz.

kırmızı Mor yatak odası

Scarlet veya kan kırmızısı sadece mor pasifize ama tam tersine, bir tutku ve arzu verecektir. Kırmızı-mor aralık gayet uygun, sıcak maceracı ve tutkulu olan doğası. Ancak, haksız yere ruh insanların aşırı uyarılabilir ve tedirgin ediyor etkileme eğilimi gibi kırmızı bir zenginliği ile aşırıya çalış. lambalar, yatak örtüleri veya halı: - en iyi seçenek bir dekorasyon olarak kırmızı kullanmak.

İç gri-mor yatak odası

Gri - asalet ve yüksek yüce duyguların rengi. mor Zengin tonları mükemmel gri birlikte kendini gösterecektir. Bu odada olmak, rahatsızlık hissetmenin veya sinir gerginlik olmaz.

Gri aktif renk olarak kullanılabilir ve pasif, aynı iç zarafet ve lüks verecektir.

siyah ve beyaz Prifltine birlikte yatak odası mor renk

Ne olursa olsun seçim mor hangi gölge, her zaman zenginlik ve ihtişam rengi olacaktır. İç menekşe yatak odası, organik metal, deri, kürk veya tekstil görünüyor. dekorasyon olarak, ürünlerin herhangi birini kullanabilirsiniz, onlar oda tasarımı yağma yok kalmaz, tam tersine, bu altı çizili avantajlıdır.

beyaz ile birlikte Mor renk yatak odası yapmak için zarif ve hoşbeyaz ile birlikte Mor renk yatak odası yapmak için zarif ve hoş

Siyah ve mor iç sen gizem ve gizemli bir oda vermek sağlar. Siyah gerçekten lüks ve rafine iç yaratan, birbirleriyle mükemmel bir uyum içinde mor.

nötr gölge: Ancak, siyah bir ortak olarak, bir parlak mor bir renk seçerseniz, üçümüzü ihtiyaç hatırlamalıyız.

nötr olarak, mor veya gri açık bej, uçuk pembe, kullanabilirsiniz.

Mor yatak odası iç mükemmel o sakin ve huzur veren beyaz mobilyalarla karıştırır. Bu saldırganlık bastırır ve dengeli bir duruma yol açar. İşinizi sinir stresle bağlıysa, bu tasarım içinde sizin kurtarıcı olacak "Dünyanın fırtınalı tutkuları."

mor yatak örnekleri (video)

Mor yatak odası - stil, iyi tat ve kullanılabilirlik canlı göstergesidir. Bu gölge seçerek, bir adam gizlice, eski zamanlardan beri, mor merdiveni kaldırma işareti alır ve onların refahını artırmak - Kral ve kraliçelerin rengini.

mor tonlarda odası tasarımı (iç mekan fotoğrafları)

1 000045 73CFD37C76BF 0411 2015-01-27203808 1956 2159 590190049 1388254932fioletovye-spalni-5 1410932809sovremennaya-spalnya-2

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − = 90

map