inşaat ve tasarım özellikleri: İki seviyeli tavanlar

inşaat ve tasarım özellikleri: İki seviyeli tavanlar

12 October 2017İki seviyeli germe tavan - odanız yeni bir görünüm verecek tavan bitirme modern ve popüler bir seçenek,İki seviyeli germe tavan - Yeni oblikDvuhyarusnye tavanlar oda verecektir tavan, bitirme modern ve popüler bir seçenek - bu ilginç seçenekler, estetik, tavan yüzeyinin sofistike bir tasarım. Bu tavan resimlerine baktığımızda, çok güzel tavanlar tabi alanı, tasarım örneklerini görebileceğiniz, tasarımında ana rolü üstlenecek. Bu alan zonlu ve dekore ve izole edilen elemanlar da kombine edilir ve oda yeni bir görünüm oluşturur.


İki seviyeli germe tavan: tasarıma sahiptir

Böyle bir yapının yararları dezavantajları daha birçok, birçok zamanlardır. Katmanlı tavanları kalmaz, yeni bir tasarım yapmak boşluk yüceltmek değil, aynı zamanda uzun vadeli bir bakış açısı tamir ediyorlar.

Ayrıca, iki seviyeli tavanlar:

 • Uzun bir süre orijinal görünümünü korur;
 • gürültü ve toz olmadan, birkaç saat içinde gerilim kumaş geçer ayarlanması;
 • yüzey düz elde edilir ve hatta tüm kusurları baz tavan gizleyen bir;
 • Ve sen bu konuda yapılan hasarlar olamaz gererek kumaşa büyük onarımlar yapmak başardı bile çok temiz teknolojidir;
 • fayans çeşitli iletişim tiplerini yapılabilir;
 • Bu tavan ekstra ses yalıtımı ve ses yalıtımı olduğunu.

İki seviyeli germe tavan - ek yalıtım ve ses geçirmezlikİki seviyeli germe tavan - ek yalıtım ve ses geçirmezlik

efsanenin aksine, hiçbir zararlı emisyon tuval streç tavan terlemek değildir vardır. Modern yüksek kaliteli tavanlar hayır biz sentetik giysiler olandan daha zararlıdır. üretilen nerede, bir tavan doğrulanmamış ucuz satın eğer başka soru şudur, hiç kimse bilmiyor.

Tavan montaj zorlaştırmak için ek donanıma ihtiyacınız vardır: Ama dezavantajları da söz edilebilir edilmektedir. Eğer tuval kenarına yakalamak, zarar çok kolaydır. Bu alanda mat tavan daha iyi görünür dikişler ama - Parlak tavan özelliğine sahiptir.


elleriyle bir iki seviyeli tavan: mümkün mü

bilginiz seviyesi yukarıdaki girişi tamiri ile ilgili ve ilgili olursa, en azından kısmen, iki düzeyinde ayar, kendiniz yapabilirsiniz. , Ölçümler yapmak, vb malzemeleri satın almak, (hesaplama hesap makinesi ağda da) malzemelerin hesaplama yapmak, (İnternet üzerinde casus olabilir) taslak oluşturma -. Bütün bunlar herhangi bir sorun olmadan, bunu kendiniz yapabilirsiniz.

İnternette çizimler, örnekler, soyut öğretim, vb daha iyidir üretilen çalışmaları detaylı yorumlar vardır Gelecekteki yapıyı Sürüş da emniyete İnternet ipuçları sahip yapılabilir ve kesinlikle bir seviye tam olarak ne kendileri yapmak.

İki seviyeli germe tavan, bağımsız bir şekilde, daha da önemlisi takılabilir - hassas ölçümler yapmak için, doğru bir çerçeve oluşturmak üzereİki seviyeli germe tavan, bağımsız bir şekilde, daha da önemlisi takılabilir - hassas ölçümler yapmak için, doğru bir çerçeve oluşturmak üzereyani:

 • Sen notlar almaya odası ölçmek ve çerçeve inşa etmek başlamak gerekir;
 • Metal çerçeve daha sonra alçıpan kaplandığı;
 • Alçıpan bitirme maruz. 

Tüm alt kademe hazır. Ve sonra birkaç saat boyunca (ön ölçümler söktükten) gerilim kumaşı kuran kişiye davet ediyoruz. Örneğin, tam olarak PVC tavan çekmeye, çünkü, bir ısı tabancası kullanmak gerekir, kendisi problemlidir böyle çift tavan yapmak.

dubleks asma tavan montajı (video talimatları)

destekleyici yapı montajı

İlk olarak, tabakalar arasındaki ara yüzü tanımlar, ana tavana kalın işaretleyici ile yapılır. İşaretli hatları bir alüminyum profilin bağlantısını boyunca, yumruk ve dübel yapılır.

profil düz değilse (bir eğri parçasını gerekir), o metal için özel makas ile bir kesi yapılır. Uç yüzey plastik şerit kapatır. şeridi boyunca size yükseklik bant genişliğini aşmaması odun parçalarını yüklemeniz gerekir. Daha karmaşık şekli, birden fazla çubuk - bar sayısı konfigürasyonuna bağlıdır. Bu birleşme hattının uzunluğuna bağlıdır. Sabitleme vidalarla barlara gerçekleştirilir.

İki seviyeli germe tavan için kendi elleri karskas yüklemek için, bu araç ve malzeme için gerekli tüm gerekecektirİki seviyeli germe tavan için kendi elleri karskas yüklemek için, bu araç ve malzeme için gerekli tüm gerekecektir

toplanma başka varyantı vardır: Sen sabitleme vidaları ile tüm plastik şeritler ve parçaları kullanamaz.


alt tavan seviyesini ayarlama

Çalıştığınız ilk şey - bir metal profil. Sıkı bir tuval olacaktır.

Prosedür çalışır:

 • Odanın etrafında kontur uygulayın, zaten profilleri ayarlanır;
 • profilleri delik açmak gerekir bunun için, vida ve dübel ile duvara sabitlenir;
 • bağlantı elemanları arasındaki aralık en az 30 cm olmamalıdır;
 • Çerçeve bölümlerinin iki sıra üzerinde olacak -, alt sıradaki üst kumaş tabakası monte edilecektir;
 • Daha sonra ağ-yapının herhangi bir açısal ucuna kurulmuş ve daha sonra, bitişik duvar üzerine dağıtılmış profiller;
 • diğer uçları profilinin asılır ve bu kord oda köşelerinde giderilen spetsprischepki yapılır;
 • ağ-yapının dış kenar profilleri malzemeye orada tespit edilir, dikkat hemen iç kenarlarına açıldığında, belirsiz kalır;
 • Sonra dış kenarlarını sıkışmış ve bu bir gaz yakıcı gerektirir - gerilim kumaş, uçlarını ve profiller sokmaya kenarları ısıtılır.

iki seviyeli bir germe tavan yükleme alt seviyesi (karkas) yüklenmesi ile başlariki seviyeli bir germe tavan yükleme alt seviyesi (karkas) yüklenmesi ile başlar

Soğutma işleminden sonra, kaplama mükemmel gergin, düz ve pürüzsüz hale gelir. Bu şekilde profesyonellerin kendilerini yardımı olmadan, tuval uzatabilirsiniz.


nasıl aydınlatma elemanlarını yüklemek için: Dubleks ışık asma tavan

Bu bağlamda, iki seçenek vardır. İlk elementlerin hepsi gerginlik olacağını daha önce yüklemeniz gerekir bu durumda, iç silinecektir olmasıdır.

İkinci seçenek - bu durumda, çok dikkatle ışık var yerlerde yapıştırılmış tavan ve plastik uçlar aracılığıyla kesmek gerekir, unsurları ortaya çıkarmak etmektir.

Eğer bir tavan kendiniz yüklerseniz imalat şirketi ağları hiçbir garanti olacağı için, akılda tüm dakikalık bilgilerini tutmak. Eğer tavan kurarken, bir kumaş yerine geçmez zarar eğer budur.

aydınlatma ile İki seviyeli germe tavan güzel ve modern görünüyor. Kumaş gerginliği zarar vermemeye - aydınlatma yüklerken önemlidiraydınlatma ile İki seviyeli germe tavan güzel ve modern görünüyor. Kumaş gerginliği zarar vermemeye - aydınlatma yüklerken önemlidir

Bugün, LED arka ışığını taşıyan da ağın güvenliği emin olmak uzmanlarından sipariş edilebilir.

İki seviyeli germe tavanlar tasarım

Her zaman ilgili bir stüdyo dairede geniş dairede iyi bakmak, siyah ve beyaz seçeneklerdir. Kare ya da dikdörtgen tavan tavanlar şimdi baskı dekore edebilirsiniz.

Bugüne kadar, streç tavan iki seviyeli bir tasarım çok farklı ve renklerin ve malzemelerin geniş olduğunu işlevi beğendiğiniz tam olarak ne seçmenize olanak verirBugüne kadar, streç tavan iki seviyeli bir tasarım çok farklı ve renklerin ve malzemelerin geniş olduğunu işlevi beğendiğiniz tam olarak ne seçmenize olanak verir

Fotoğraf baskı can ve odanın bütün görünümünü değiştirmek gelmez. Bu ilginç şekiller (dalga damla, güneş, çiçek, vs.) ile baskı ve tavanlarda kullanılır. yıldızlı gökyüzü - Bunun yardımıyla, tavan en romantik görünümü yok.

Montaj boşluksuz tavan 2-katmanlı ve bu düzeyde dayalı olacaktır yük tasarım seçimi, tespit ile başlar - sadece, örneğin, parke ya da oda imar.

Nasıl iki seviyeli tavanlar (video)

Eğer eteklerinde, Moskova, Odintsovo ya da küçük bir şirket malzemeleri satın olursa olsun, iyi bir itibar üreticisi ve satıcısı yapmak için, uyum sertifikaları istemek ve sonra tamir bir sevinç olacak.

Başarılı bir çalışma!

İki seviyeli tavan tasarımı (Foto İç)

1 dakikalık 2-min 3 dk 4-min 5 dk 6 dakika 7 dakika 8-min 9 dk 10 dakika

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − = 10

map