İngiliz tarzında Yaşam: tasarım öğeleri

İngiliz tarzında Yaşam: tasarım öğeleri

12 October 2017İngiliz tarzında Yaşayan zarif ve sade iç ile karakterizedirBu katı, doğal malzemelerden rahat, lüks mobilya, zarif ve pratiktir renkleri ve keskin hatları ölçülü, ama aynı zamanda - - İngiliz tarzında yaşamak zarif ve titiz intereromBritansky tarzı ile karakterizedir unutulmaz sıcaklık ve konfor bulunuyor. İngiliz oturma odalarında yalnız olarak bir favori kitap okuma ve yakın bir arkadaşı ile manevi konuşma. İngiliz oturma odalarının iç - zamansız bir klasik ve zamansız moda. makaleyi okuyun - Ne İngiliz tarzı oturma doğasında unsurlardır.


kime İngiliz salon takım için

İngiliz tarzında İç uygun değildir, sadece banliyö daire ve yüksek tavanlı ferah daire sahipleri için: tipik İngiliz ev - bu küçük oda. Bu nedenle, İngiliz yaşam iyi daha da konforlu hale küçük bir dairede görünebilir.

Hatta küçük konuk odası, sen İngiliz tarzında kendini ayarlayabilirHatta küçük konuk odası, sen İngiliz tarzında kendini ayarlayabilir

İngiliz tarzını takdir sağlayacaktır:

  • İngiliz salon mobilya ana unsurlarından biri bir kitaplık veya edebi aslında kağıt kitapların Fanlar;
  • (Nedeniyle İngiliz oturma odasında bir anahtar elemana - şömine) banliyö konfor bilenler;
  • Yandaşları klasik, muhafazakar tasarım ve kısıtlama.

İngiliz tarzı bir "saf" olarak kullanılır ve çağdaş iç işbirliğiyle çünkü ek olarak, iç İngiliz yaşam unsurları, moda ve yeni ürünler ve yaratıcı tasarım çözümleri meraklılarına hitap edecek. Örneğin, doğal deri döşemeli klasik İngiliz kanepeler çatı geniş oturma odaları mükemmel uyum; İngiliz damalı tekstil ve av tarzında dekoratif unsurlar mükemmel iç ülkeyi tamamlayacak; Kalın dekoratif ayaklı ahşap sehpa oturma odası art deco içinde dekor ideal tabidir.


İngiliz iç oda oluşturun: iç tasarım

İç oturma odası İngilizce - tüm doğal malzemelerden ilk vardır. İngiliz oturma odalarında belli çekicilik arkaik binaları var. Yani, uygun ve modern malzemeler ve boya yöntemleri olmayacaktır.

İngiliz iç temel paleti - Doğal, doğal renkler: Burada biz böyle çivit, sonbahar yapraklarının sadece sessiz, ölçülü tonları, ahşap, çim, Marsala kadar parlak, şık renkleri görüyoruz.

iç İngiliz tarzı doğal malzemeler ve doğal renkler ile karakterizediriç İngiliz tarzı doğal malzemeler ve doğal renkler ile karakterizedir

klasik İngiliz tarzı yaşam duvarları için, en sık pastel tonlar, yeşil iç boya sessiz mavisi, bordo içinde duvar kağıdı seçin. İngiliz tarzı ve üç seviyeli duvarının karakteristik olup, burada birinci, alt düzey - 75 sm bir ahşap levha yüksekliği, orta - kağıdı (kırmızı-yeşil çubuk olarak geleneksel süsleme) ve üst - dekoratif pervazlar.İngiliz tarzında tavan için modern ve parlak yüzeyler uymuyor. Çoğu zaman, kaplama malzemeleri dekoratif sıva kullanılmış veya bir iç bej, şeftali, kum tonları boya olarak. tavan yüksekliği izin veriyorsa, İngiltere ruhunda ideal çözüm ahşap tavan Tekneli tavanları edecektir.

Seks İngiliz oturma odalarında, en sık ifade döşeme, laminat parke, güverte tahtası. kahverengi tonları - zemin tasarım desenleri, ana renklerden karşılanır.

Zemin ve kapı çerçeveleri zemin Süpürgeliklerle aynı tarzda olması olarak İngiliz yaşam içinde Kapılar aynı malzemeden yapılmış olmalıdır.

İngilizce yaşamak için mobilya

Mobilya - İngiliz oturma odalarında bir özelliğidir. İngiliz iç ahşap raflar, dekoratif bacaklar, dolapları, dolaplar, masalar üzerinde alçak ve geniş sehpa ile karakterizedir için klasik tarzda pridivannye.

oturma odası için mobilya takımları sıkı İngiliz kalite ve pratiklik dayalı seçilmelidiroturma odası için mobilya takımları sıkı İngiliz kalite ve pratiklik dayalı seçilmelidir

İngiliz oturma odalarında Aksesuar ağır, klasik elemanların izlenimi vermek zorundadır. Klasik modülleri için ana renkleri - koyu kahverengi, kehribar, bej.

İngiliz tarzında mobilya için temel gereksinim:

  • Ahşap kullanımı;
  • Oymalı, süslü bacaklar
  • Çekici hatları;
  • Kısıtlama ve anıtsallık.

Bir Chesterfield kanepe, yüksek arkaları ve yumuşak kol dayama, sedirler, "kanatlar", banquettes, arkaları ile ve olmadan hem rahat kanepeler koltuklar - İngiliz oturma odaları için kapitone mobilya.


deri, kadife, şönil, şam - döşemelik kumaş. Birincil renkler - kahverengi, sessiz yeşiller ve kırmızılar, süt, tereyağı, tarçın ile kahve tonları.

İngiliz tarzında İç odası: dekoratif objeler

İngiliz daima Grileşme mücadele ve dışarıda nemli çalıştık. Nedenle, bir portal ile İngiliz sıcak şöminenin olmadan yaşam hayal etmek imkansızdır. şömine tuğla, taş ve mermerden yapılmış olabilir. temel koşulu - net çizgiler, overmantel sıva, dövme demir, Portal kapsayan dekoratif ızgara. dekor ek elemanlar gibi, şömine heykelcikleri, siyah-beyaz-fotoğraflar, dekoratif tabak koleksiyonu yerleştirilebilir. Genellikle şömine üzerinde merkezi bir yerde metal veya altın yaldızlı unsurları ile ahşap bir durumda lüks saati işgal eder.

Onlar rahat ve inanılmaz bir atmosfer çünkü özel önem, dekor elemanlarına ödenmesi gerekenOnlar rahat ve inanılmaz bir atmosfer çünkü özel önem, dekor elemanlarına ödenmesi gereken

İngiliz iç Değil az rol oynar ve tekstil: ekose, yünlü battaniyeler; sıcak, rahat kilim, yastık, bol koltuk ve sandalyelere pelerinler, püsküllü ve saçak ile ağır perdeler - O dekoratif unsurlar, imkansız onsuz geleneksel bir İngiliz salon tasarlamak için.


oda büyükse, o Ahşap gövde dekoratif bir unsur olarak bir sarkaç ve savaşla ayaklı duvar saati içinde hareket edebilir.

İngiliz oturma odalarında Aydınlatma elemanları

İngiliz iç aydınlatma - oda sıcak ve rahat hale getirmek için bir yoldur. Işık cihazları doğal, yumuşak olmalıdır. Merkezi bir aydınlatma Avize ve beş abajurlar, dövme bileşenleri ile rafine Asma lambaları için kullanılabildiği gibi.

İngiliz tarzında misafir odasında iç Kompleman rafine ve zarif aydınlatma armatürleri edilebilirİngiliz tarzında misafir odasında iç Kompleman rafine ve zarif aydınlatma armatürleri edilebilir

Ek aydınlatma elemanları, uyum, zarif yer lambaları, masa lambaları ve aplikler gibi. Bu tekstil trapez tonları ile lambaların tercih vermek daha iyidir: bu unsurlar sıcak ve dağınık bir ışık sağlayabilir.

Eğer oturma alanının üzerinde bir ışık eklemek istiyorsanız, tasarımcılar özdeş lambaların bir çift satın almak ve birbirine duvar paralel üzerine koyun önerilir.

İngiliz tarzında Luxury Living (video)

, Bu "kanatlı" enfes bir ahşap saat ya da zarif deri sandalyeler olsun dairenin iç ölçülü asalet bir dokunuş getirmek mümkün - İngiliz tasarım İngiliz tarzında küçük bir ayrıntıyı bile, aslında, geniş kır evi ve apartman binalarıyla uygun olacaktır. Bu İngiliz tarzı oturma odası düzenlemek olmalıdır ve güzel ailesi karşılayacak yalnızlık içinde dinlenmek ve arkadaşlar edinmek için hangi şık, konforlu oda almak olacak!

İngiliz tarzında odası tasarımına yaşayan (iç fotoğraf)

15 49 145 610x920Quality97650x981Quality97687019w 576c42ad575c1 1218 3885l 1367509296 4069l 1393818553772w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

map