The Blogpek çok açıdan iç İngiliz tarzına sahip Uyum duvar kağıdı seçimine bağlıdırİç İngiliz tarzına sahip Uyum iç oboevAngliysky tarzı seçimine büyük ölçüde bağlıdır - bu titizlik ve zarafetinin birleşmedir. sade ve rahat aynı anda Mat, ama ağırbaşlı ve zarif - İngilizce ev düşünme yolu olarak sık sık onlar iç tasarımcılar söylüyorlar. Ve önemli rolü bu tarz duvar kağıdı oynadı.


İngiliz tarzında duvar kağıdı: dekorasyon kuralları

Gerçek İngiliz tarzı - masif ahşap mobilya, tekstil dekorasyon, sıradışı ve rafine aksesuarlar. Ve hep birlikte bu antik unsurları ile değilse, gelenekler, sıcak ve yaşlanmayan bağbozumu bir hediyedir, atmosferdir.

Duvar kağıdı - bütüncül bir şekilde bütün resmi yapıştırır iç öğesi. soylu evler yaşayan mütevazı bir taşra tasarımı ve pahalı lüks - Ve burada birkaç seçenek vardır.

Tekstil duvar kağıdı İngiliz tarzı iç en yaygın olanlarıdırTekstil duvar kağıdı İngiliz tarzı iç en yaygın olanlarıdır

duvar kağıdı kurallarına dekorasyon:

 • Tekstil kaplamalar - genellikle en çok tercih edilen biri ve eski sıva 'altındaki duvar" kullanımı;
 • Desenler ve baskılar - Doğal sahneleri, klasik desen, sıkı geometri, bukleler ve tabii ki, İskoç kafes;
 • mükemmel ahşap paneller ve raylar ile birlikte İngiliz duvar kağıdı;
 • Küçük bir oda için en iyi duvar kağıdı duvar kağıdı hepsi doğru süslemeleri koyu tonlar açık renkli ve ferah odalar olacak;
 • oda güneye bakan ve serin, koyu tonlu renkler dekore ise kuzey oda tersi parlak yapmak en iyisidir.

Çevre rahat olmalı - bu ana kural. Çok parlak renkler, pres baskılar bu durumu bozabilir, bu yüzden aşırıya kaçmayın.


çiçekler ile İngilizce duvar kağıdı: klasik veya modaya uygun şey

Bugün, küçük çiçek, büyük bir çiçek, kelime, ingilizce çiçek duvar kağıdı üzerindeki en popüler baskılar yine bir. o demode gitmemiş olsak da sadece şimdi popülerlik yeni dalga bu moda haline getirmiştir.

Duvar üzerindeki çiçek Görüntüler - ayırt edici ve moda İngiliz tarzı özellikDuvar üzerindeki çiçek Görüntüler - ayırt edici ve moda İngiliz tarzı özellik

Çiçek baskı farklı olabilir ve düzgün duvar kağıdı üzerinde kullanabilirsiniz - neredeyse bir sanat. Temel fark - küçük veya büyük çiçekler tuval üzerine tasvir edilir.

seçimi için genel kurallar

 • Oda, küçük çiçek küçük;
 • Başlıca şekil ayrıca küçük bir odada pokleit, fakat sadece tek bir merkezi duvar - diğer üç duvar bir baskı ile wallpapered edilir;
 • Küçük çekme duvarı görsel götürmek ve büyük bir getirmek, bu uzunluk oda / genişlik düzeltilmesi için bir yöntem olarak kullanılmaktadır;
 • "Zorlama" duvar kağıdı etkisini azaltmak için, pervazları dekoratif paneller ve sınırlar olarak duvar süslemeleri. Bu çerçeve duvarı "fırfır" izin vermeyecektir.

İngilizce duvar kağıdı - bu sadece herhangi bir çiçek, çok stilize çiçekler sanki bir bilgisayardan basit grafik çalışmaz değil.

İngiliz tarzında duvar kağıdı tasarımı (video)iç kısmında büyük çiçekli duvar kağıdı

İngiliz klasikleri uymuyor olsa o, modern ve taze. hareketsiz görüntü görüntüsünü yazdırmak ve değil - Ancak, çiçekler bir uzlaşmaya bulabilirsiniz. Böyle duvar kağıdı Bu duvarlar, mobilya minimum daha iyi yapıştırın. Bazen sadece bir duvar verilebilir.

Büyük çiçek desenli duvar kağıdı arka plan ışığı mobilya bakmak avantajlı olacaktırBüyük çiçek desenli duvar kağıdı arka plan ışığı mobilya bakmak avantajlı olacaktır

Bu duvar kağıtları altında hafif hafif mobilya uygun olacaktır. istenen nokta - çiçekler dür. Örneğin, halı minderler vb aynı çiçek tiebacks veya çiçek baskı

küçük çiçek İngiliz duvar kağıdı

küçük çiçek duvar kağıdı ve satış liderleri kalır. Aksi takdirde, genellikle "büyükanne" olarak adlandırılır, ama basit Sovyet duvar kağıdı çiçekli duvar kağıtları İngiliz kalitesi ve baskıların arıtma için bilinir.

İngiliz iç bezelye çiçek süsleme kalite ve zarafet olmalıİngiliz iç bezelye çiçek süsleme kalite ve zarafet olmalı

"Chintz altındaki" Duvar kağıdı özellikle ülke evlerin iç mekanlarında ilgili değil, aynı zamanda bu duvar kağıdı bir daire yerleştirecektir içindedir. Çok yakından Provence motiflerinin bu tarzı ile iç içe, ama yine de farklılıklar vardır.

Ne kombine edilebilir

iç bu duvar kağıtları Accentuate:

 • çiçek döşeme ile mobilya. Örneğin, yumuşak ve doğal renklerle bir kabuk çiçek ile bir sandalye. Ya çiçek baskı ile göğüs ve kabin üzerinde ekler. Ama duvar kağıdı baskı kalıbı ve mobilya birleştirme olmamalıdır.
 • İnce aksesuarları. güzel masa örtüleri, peçeteler, saat, vb kuşlar için hücrelerin En basit ve mum evinden
 • dolapta Güzel yemekler. yüksek sanatsal boyama ile hafif set ekranda koymak için değer vaka - Bu İngiliz tarzıdır.

Ama tabii ki de mümkündür fazla ileri gitmek için - bir çiçek tema aşırıya kaçmadan tüketmek.

İngilizce çizgili duvar kağıdı

Bant - İngiliz tarzında da tanıdık bir baskı. Ama oldukça dikkatli davranılmalıdır.


Şerit - İç İngiliz tarzında başka geleneksel süsleme duvar kağıdıŞerit - İç İngiliz tarzında başka geleneksel süsleme duvar kağıdı

iç Bantlar:

 • Enine şerit görsel oda genişliğini uzanır, ama tavan olduğundan daha düşük görünmektedir. yüksek tavanlı küçük odalar için iyi bir seçenek.
 • Dikey çizgili duvar uzatacaktır ama dar bir odada, kaçınılmaz bir kuyunun bir yanılsama yaratacaktır.
 • Dar şeritler benzer renkler görsel olarak algılanan tek renkli kontrast dar bir şerit - bu görüş aşırı agresif bir varyantıdır;
 • Eğer pastel renklerin bantları seçerseniz, bunlar geniş olmalı, şerit zıt gürültülü aktif değil dinlenme odaları için bir oda almak daha iyidir.

Duvar kağıdı kombinasyonu gelince, burada da kendi sırları vardır. Mükemmel birbirlerine noktalar ve çizgiler maç, çiçek motifleri çizgili duvarların arka planı nötr bölgenin bir arka plan üzerinde harika görünecek, bu arada, bir kafeste harika damalı koltuk veya perde bakacağız.

duvar kağıdı İngilizce (video) nasıl seçilir


Her zaman sakin iddialı değil, baskısız ve çok cesur tasarım İngiliz duvar kağıdı. Ama iç huzur, titizlik ve konfor ekleyin ve bunu hep birlikte iyi gider.

İyi bir seçim!

İngiliz duvar kağıdı örnekleri (iç fotoğraf)

a3d4114945b3b057f2c42cdced593 a2Dainty-Accents- A34 a88b1940302fc7d4a31e69415d4bf a84486a6da737d6067e31eabbb465a7d2 a573241b3bd40d97d098bffc988597221 a1365763767 a13235400740147w1920h1440 a13847044071484w1920h1440 a13476697492733w1920h1440

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 − = 40