Informacja dla naprawy: Ile metrów tapety w rolkach o szerokości 1 metra

Informacja dla naprawy: Ile metrów tapety w rolkach o szerokości 1 metra

12 October 2017Przy zakupie tapeta jest ważne, aby poprawnie obliczyć liczbę, prawo do naprawyPrzy zakupie tapeta jest ważne, aby poprawnie obliczyć liczbę, prawo do remontaChasche tylko wybrać tapetę na ścianach rafinacji. Gdy bułki zostały już kupione, konieczne jest, aby dokładnie mierzyć ile metrów w jednym z nich. Ten artykuł pomoże rozwiązać problem długości rolki. Kiedy decyzja o naprawie powstał, aby rozpocząć zakupioną tapety. Ale najpierw trzeba określić liczbę potrzebnych rolek dla pokoju i wielkości rolek.


wstępne kroki

Przed rozpoczęciem policzyć długość tapetę, trzeba znać szerokość. Ważne jest, aby wiedzieć, co standardowy rozmiar w każdym kraju. Zakup importowane tapetę, dobrze byłoby poprosić długie producentów.

W odniesieniu do konwencjonalnych tapety, produkowanego w Rosji i WNP, mają standard, który najczęściej jest napisane na opakowaniu z rolki. Częściej niż nie, większość Standardowa długość tapety.

Każdy wie, że szerokość klej do tapet z jednego metra - jeden tylko przyjemności. Są szerokie, doskonale leżą wokół murów obwodowych, jak również mają praktycznie niezauważalnych zatrzaśnięcia. Ale warto zastanowić się, że sam będzie bardzo trudno je trzymać, bo są zbyt szerokie dla jednej osoby. Aby praca była wysoka jakość, a wynik jest sukcesem, trzeba wziąć kogoś do asystentów.

Odnowiony apartament - poważna sprawa, więc czasami sam obsłużyć to trudneOdnowiony apartament - poważna sprawa, więc czasami sam obsłużyć to trudne

Rolka tapety Ile metrów - poprawne obliczenie

Jak wspomniano wcześniej, każdy producent i kraju przy użyciu własnych standardów rozmiarów cewki. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla CIS -Wallpaper w formie licznika. Generalnie, przed zakupem tapeta musi być bardzo dobry, aby zmierzyć wymiary pokoju i należy wziąć pod uwagę odległość od sufitu do podłogi. Ponadto, byłoby miło wiedzieć, a powierzchnia pokoju, ponieważ jest o wiele łatwiejsze do znalezienia wymaganej liczby rolek.


A oto dwa główne rosyjskie standardy, które są obecnie szeroko stosowane również w sąsiednich krajach:

  1. 530 x 1.005.
  2. 1.060 x 1.005.

Jeśli sklep nie przedstawił tapeta z różnej wielkości, jest prawdopodobne, że są one wykonane lub w innym państwie, czy w Rosji, ale na licencji zagranicznego producenta. Goście na jednej rury tapety powinna zawierać 10,05 metrów. Jeśli tapeta ma szerokość pół metra, a następnie, najprawdopodobniej, ich długość wynosi dziesięć metrów. Jeżeli sklep jest pół metra szerokości tapety, jest prawdopodobne, że nabywca wszedł do wąskiego modelu. Przy zakupie należy wziąć pod uwagę wszystkie symbole, a także ciężar rolek.

Wielkość i ilość tapet zależy również od materiałów, z których zostały wykonane. Nie mylić z liczbą potrzebnych rolek, konieczne jest, aby wziąć interes w wielkości sklepu kupił tapetę.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, okna i drzwi, kiedy nadszedł czas rolka tapety zakupu. Ma to na celu nie kupować zbyt dużo kosztów tkanin i ciętych. Częściej niż nie, uwzględnia powierzchnię drzwi i okien. Jeszcze trzeba wiedzieć dokładnie, jaki rodzaj pokoju trzeba wkleić: długi lub wąski.Tapety z wzorem muszą być dostosowane, przy jednoczesnym zachowaniu integralności obrazu. Obliczenia dokonane na podstawie relacji, czyli Odległość między elementami wzoruTapety z wzorem muszą być dostosowane, przy jednoczesnym zachowaniu integralności obrazu. Obliczenia dokonane na podstawie relacji, czyli Odległość między elementami wzoru

Dowiadujemy się rozmiar rolki tapety

rozmiary tapet w rolce - jest to bardzo ważny aspekt, gdy trzeba obliczyć potrzebną ilość rolek w celu pełnego wklej całym pokoju.

W Rosji i WNP, istnieją dwa podstawowe rodzaje tapety, którego wysokość jest obliczana w rolkach:

  1. Standard, który ma pół rozmiaru miernika.
  2. Szerokie, lub bardziej powszechnie znana w ludzi „meter”. Na podstawie ich nazw, można zobaczyć, że są one długie metr.

Pierwszy występ był zawsze najbardziej popularne ze względu na ich niewielkie rozmiary i jest łatwy w transporcie. Jednak w ostatnich latach, szeroki tapeta rozpoczęła również zyskać popularność. Generalnie, w rzeczywistości szeroki tapeta jest znacznie wygodniejsze, a ludzie zaczęli się go zrozumieć. Taka tapeta pokleit łatwiejsze i szybsze, a liczba i widoczność szwach będzie minimalny. Ale warto zastanowić się, że sam taki pokleit tapety - to nie jest łatwe. Konieczne jest, aby wziąć kogoś do pracy, i postępować zgodnie z instrukcjami i zaleceniami ekspertów.

Jeśli chodzi o liczbę rolek, ich liczba może odebrać ze specjalnymi wzorami lub kalkulatorów, albo pójść na łatwiznę i znaleźć stolik, który zostanie przedstawiony do rozmiaru tapety i wymaganej liczby do liczby metrów kwadratowych.

Dokładne wyliczenie - klucz do udanej naprawyDokładne wyliczenie - klucz do udanej naprawy

W odniesieniu do tapet tekstylnych, z wyborem ich liczba powinna skontaktować, lub do doradcy lub lekarza.

Często można spotkać się i importowane produkty. Częściej niż nie, produkowany w wielkich krajach europejskich. Ale muszę powiedzieć, że takie produkty często ma limitowaną edycję i uzyskać ich może być trudne. Jeśli chodzi o cenę, w większości przypadków droższe niż importowanych towarów w kraju.


Ile metrów na rolce tapety szerokości 1 metr

Rolling tapety szerokość jednego metra są standardowe. Można je znaleźć w każdym sklepie z artykułami żelaznymi i nadają się do dekoracji niemal każdym pomieszczeniu. Mimo to, wielu zaczyna być zainteresowany długości tapety. I słusznie, bo właściwie wyremontować pokój bez dodatkowych kosztów, trzeba wybrać odpowiednią ilość rolek.

Zasadniczo, jeśli tapeta produkcji krajowej zamiast import, ich długość powinna być, lub 53 metrów lub 106 metrów.

Jak wspomniano wcześniej, jest wąski i szeroki tapeta. Ostatnio żądać bardziej rozległe, ale jeśli naprawa jest przeprowadzana tylko przez jedną osobę, a następnie, dla większej wygody, trzeba wziąć wąską tapety.

Oblicz ilość tapety do pokoju można mieć, ale można skorzystać z pomocy konsultanta w sklepieOblicz ilość tapety do pokoju można mieć, ale można skorzystać z pomocy konsultanta w sklepie

Co należy wziąć pod uwagę

Przy zakupie tapety należy zwrócić szczególną uwagę na oznaczenia lub oznaczenia na rolce. Dzięki czemu można dokładnie określić, jakie tapety kupujący i jak należy je stosować. Również te oznaczenia mogą dostarczyć wiele przydatnych informacji, takich jak zasady opieki dla sieci.


Podstawowy zapis na tapecie

  1. Wave. Oznacza to, że fala tapety nadają się do prania (wszystkie nowoczesne tapety można czyścić). Jeżeli dwie fale, wówczas być po prostu przemywa się wodą. W przypadku trzech fal, może być również przemywa się i szczególnych środków albo mydło.
  2. Jeżeli fala jest pokazane, a obok niej pędzel, te tapety może być idealnie czyste off ze szczotkami. Są gęste i będzie cierpieć nawet taki test.
  3. słońce znak wskazuje, że tapeta nie znikną, odporna na działanie promieni słonecznych. Te tapety są idealne w przypadku gdy pomieszczenie znajduje się na słonecznej stronie.
  4. Strzałka wskazuje kierunek, w którym powinny być klejone tapety. Zasadniczo, strzałka wskazuje kierunek od góry do dołu, a tym standardzie. Jeżeli dwukierunkowej strzałki każdy pasek tapety jest klejone w innym kierunku.

Symbole pomoże Ci wybrać odpowiednią akcję z tapetSymbole pomoże Ci wybrać odpowiednią akcję z tapet

Wszystkie tapety są różne, ich masa i gęstość niekoniecznie związane z ich kompozycji. Są to tapety papierowe, winyl, etc .. W rzeczywistości, waga jest bardzo ważne, ponieważ wskazuje bezpośrednio od gęstości tapetę. Zasadniczo, każdy ciężar cewka jest podzielone na trzy rodzaje: mała; norma; duża. Jak stało się jasne, od małego do dużego zagęszczenia będzie wzrastać.

Kalkulator do zliczania liczby rolek tapety (film)

Tapetowanie - bardzo ważny okres w trakcie naprawy, ponieważ tapeta nie jest przyklejony do roku, a nawet dwa. Jest to konieczne, aby zbliżyć się do tego sprawę z ducha i dokładne ustalenie wymaganego rozmiaru rolki, ich ilości i odpowiedniej gęstości. Tylko ściśle przestrzegając wszystkich zasad i ostrożności, a także słuchać rad ekspertów, możliwe jest, aby dokładnie określić niezbędne parametry kupił rolkę. Im więcej wysiłku włożono w poszukiwaniu idealnego rozwiązania, tym lepiej będzie wynikiem utraty, które będą miały wpływ na całą atmosferę w pomieszczeniu. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 34 =

map