İnce seçim: oturma odası iç boyama

İnce seçim: oturma odası iç boyama

12 October 2017Doğru iç bir parçası haline gelecek salonda resmini aldı ve mükemmel onun tarzı vurgularDoğru iç bir parçası haline gelecek salonda resmini kaldırdı ve mükemmel organik hemen her iç görünüm yılında stilKrasivye resmini vurgulamak. Ve bu kural kararsız moda değişmez, yeni stil vurgu vb Ve mutfak ve yatak odası ve bir resim asmak için koridor ve çocuk odalarında genellikle (değil sadece orada afişleri asmak için) güzel fotoğraflar seçildi, ancak oturma odasında organik fazla bakmak vardır.


seçim için oturma odasında Ne bir resmi: odası vardır

Resim - bu duvarda halı kaplama rafın Sovyet geleneğinde olduğu gibi, küresel değişiklikler geldi beri, duvara ana odak noktası. Doğru, sadece tüm kuralları resmini almaya öğrendim. Yaldızlı çerçeve, israf adaylığına biraz saçma, en belirsiz küçük ölçekli daireler göründüğünü söylemek.

Seçtiğiniz ne bilmiyorsanız, klasik sürümü durdurmak. Bu gizli ahşap veya beyaz çerçeve, gerçekçilik, manzara ya da natürmort tarzında görüntüsü. manzara ise onun temaları ideal olarak, yakın veya yaşadığınız yer veya oturma tarzı olmalıdır.

Eğer oturma odasında bir resim asmak istiyorsanız, odanın sadece kişisel bir tat değil, aynı zamanda renk ve stili düşünmelisinizEğer oturma odasında bir resim asmak istiyorsanız, odanın sadece kişisel bir tat değil, aynı zamanda renk ve stili düşünmelisiniz

Örneğin, Rus bahar manzara klasik bir iç Normal yaşama uyumlu olacak. Ancak aynı salonda Afrika motifleri garip bakacağız. Başka bir şey, oturma odası kendisi Afrika'nın estetiği ile ilişkili olup olmadığını. dekoratif derileri yukarı örneğin trafik sıkışıklığı, gelen duvar kağıtları seçin. Ayrıca dekoratif statuetochki, süsler Afrika tarzı vardır. Odanın tasarımı aynı frekansta olmalıdır.

Modern bir tarzda oturma odası için Boyama: nasıl seçilir

Modern stil genellikle ışık, renkler, şekiller bir soyutlama, ilginç tasarım, orijinallik, oyun olarak anlaşılmaktadır. Bu çok parlak ve anlaşılır bir seçim değil, ilk bakışta olabilir - örneğin, bir ağaç dalı, ağacın resmin genişletilmiş detay olarak. Sadece bir parça, ama nedense ona dikkat çekti. Genellikle birkaç karelerde resmi seçtikten, ama bir görüntü aynıdır. Sanki bir resim çeşitli parçalar halinde kesildi.


Sonuç şimdi seçim ne olursa olsun, doğru yerleştirmek için gerekli olduğunu akılda tutmak emin olunSonuç şimdi seçim ne olursa olsun, doğru yerleştirmek için gerekli olduğunu akılda tutmak emin olun

Bu olabilir ve dikdörtgen bir çerçeve ve bir kare, kırık, bir asimetrik biçim olabilir. Modern boyama ve bir çerçeve yoktur - ve standart bir yağlı boya değil, sadece bir görüntü daha fazlasıdır ve hatta montaj iddiasında.

reprodüksiyon seçimi: oturma odası için bir resim nasıl seçilir

Çoğu zaman, son zamanlarda pek çok seçenek yazarı bilinmiyor, ve üreme anlamında, kaynağı bilinmeyen görüntülere değil eğilimindedir. Eğer bu konuda iyi usta görmezse, söylenmeden yapmak zorunda olmayabilir.

Herhangi bir şekilde çoğaltılması sonraki bakmak, gibi olabilir.

Oturma odasında bir orta boy boyama organik kanepe ya da koltuk üzerinden bakmak olduğunuOturma odasında bir orta boy boyama organik kanepe ya da koltuk üzerinden bakmak olduğunuChagall

boyalarda saf lirik şiir Akış. romantik için, dost karakterleri ve resimlerin netliği seven, hatta gökyüzüne uçan inekler ve insanlar açısal ve basittir. "Şehir Üstü" insanların yaşadığı bir oturma odası, dekore edecek çoğaltılması, basitlik ve hayalle neşe zarafeti yatkındır.

Işık doğalarını hayalciler de Marc Chagall uygundur çoğaltım içinIşık doğalarını hayalciler de Marc Chagall uygundur çoğaltım için

Renoir

Bu görme ve güzelliği takdir, kadın portre, bir kişinin sadece bir usta değil. O sadece ucuz gibi değil, bayağılığı durmak ve tüm altında olduğunu, yaşam ve günlük yaşamın el koyar görmek için öğretilen olamazdı. resimlerinde "yürüyüş", "Paddling" ve "Swing" Reproductions gentility bir dokunuş için bir tutku ile büyük dekorasyon aydınlık salon olacak.

En sıradan şeylerde güzelliği görenler, Renoir uygun üreme içinEn sıradan şeylerde güzelliği görenler, Renoir uygun üreme için

Matisse

Defalarca tarzı, bir şekilde, teknik değişti ve onun arayışı daha iyi ne bilinmemektedir, onun her yöne bir dahi olduğunu düşünüyorum. O rengin gücünü hissettim, onun resimlerinde renk zonklamak. "Hayat Joy", "Kırmızı Oda", "Dans" - parlak yaratıcı iç yerlerini bulacaksınız bir üreme olan Matisse başyapıtları vardır.

Matisse'in Reproductions mükemmel parlak ve yaratıcı bir yaşam vurgulamakMatisse'in Reproductions mükemmel parlak ve yaratıcı bir yaşam vurgulamak

Hafif saf, nazik ve neşeli iç Aşıklar Empresyonistlerden bakmak gerekir. Rus sanat ve ahşap mobilya ve hantal, masif tablolarla aynı iç Aşıklar, antik dekor neşe ve hafif resim ve dekor üzerinde alışverişinde olmaz bu sözleri ve gizemi gibi, iyi Vasnetsov, Repin, Vrubel reprodüksiyonlarıyla reddetme olmayabilir.


Teknoloji ve fotoğraf baskı resimler de tuval üzerinde resimler

Bu bir resim değildir ve afişler - onlar bu tür isnat edilemez. Genellikle yağlı boya, renkli ve fırça vuruş derinliği, her ayırt edilmez düz çoğaltım vardır. Tuval üzerine basılır resim, sadece uzaktan iyi görünüyor. eserler hala oldukça ucuz bir seçenek dekor olduğunu, sanatsal değeri değildir.

Fotoresimler olsa boyama, ancak geniş, aydınlık oturma odasında harika görünüyorsun değildirFotoresimler olsa boyama, ancak geniş, aydınlık oturma odasında harika görünüyorsun değildir

Eğer klasik resim vazgeçmek varsa, o fotoğrafın yanına temas etmek en iyisidir. Oysa eserleri yetenekli fotoğrafçılar, çok sayıda dünyasında, tabii ki, iç ve oturma odası hem de dekore edebilirsiniz.

Nerede bir resim asmak

  • kanepe üzerinde - hemen hemen her zaman güzel ve her zaman uygundur;
  • Şifonyerin Üstü - dekoratif bant bir resim, çiçekler, güzel biblolardan heykelcikler bir vazo yapabilirsiniz;
  • şömine üstünde - ve organik olarak çok rahat ve bakar;
  • Boş bir duvarında - ve sonra bir bütün resim galerisi yapabilirsiniz.

Evet, aynı odada birkaç resim - iyi bir seçenektir. Ama sadece iyi iş kalitesi çok pick up yok. Bu yalnızca pastel veya suluboya, belki aynı yazarın bir dizi seçme durumunda yapılabilir. Genellikle tek renk skalası çiçek birleştirir.

oturma odasının iç resimlerinde (video)


oturma odasında bir resim - Her zaman bir kazan-kazan durumu. Ve birden belki daha fazla, her zaman büyük değil, ama özellikle iç daima uygundur.

Güzel bir seçim var!

oturma odasında resimlerinde (iç fotoğraf)

12 02 39 77C5323-AVE 1578fdf1ba0e 2016-02-9-56ba24610e24c 9287e5de43e11930ea8452ef8ce9e401 1396697909modulnaya-skazochnoe 3147615601621a1c7873b 160331154028185215fed6c751cddda307ed14a91f45

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + = 10

map