İnce işçilik - metrik, kanaviçe, şema

İnce işçilik – metrik, kanaviçe, şema

12 October 2017Çapraz dikiş çocuk ölçümlerini önümüzdeki yıllarda çocuğunuzun hafızasında kalacaktırBir çocuğun doğumundan ilgili önemli tarihleri ​​ve rakamları yakalayan bir hatıra çapraz dikiş, - Çapraz dikiş çocuk ölçümlerini godyDetskie ölçümlere yıllarca çocuğunuzun hafızasında kalacaktır. Çocuğun büyüme ve ağırlık - İsterseniz Genellikle, isim, soyadı, çocukların doğum tarihi verilmiş. Tasarım tercihine ve hazır kitler veya satın internetten nakış için şemayı indirilen olmalarına bağlı, onları farklı olabilir Nakış.


kızlar çapraz dikiş için Metrik: Özellikler

çocuğa adamış tema metriklere ise hala küçük kızlar için, herhangi bir çocuk ile ilgili sorunlar çıkacaktır, bunu düşünmek gerekir. Mishutka yaygın olarak kullanılan favori kızlar, kedi yavruları, leverets, bebek ve melekler. nakış bitkileri, çiçekler, kalpler, yıldızlar ve kelebekler tırmanma bir yolda dekore edilebilir.

kızlar için Çocuk ölçümlerini pembe parçacığı ve güzel desenleri dolu kullanmakkızlar için Çocuk ölçümlerini pembe parçacığı ve güzel desenleri dolu kullanmak

ve uyuyordu pembe bir bluz Mishutka - kızlar için ölçümleri nakış sık bir seçenek. Bunun üzerine, oldukça büyük olabilir ve veri kendisi ölçümlerini Mishutka veya battaniye nerede uyku, bir yastıkta işlemeli. Mishutka aynı, sadece mavi, dikili ve çocuk için yapılabilir. Özellikle ikizleri varsa böyle ölçümlerini Mishutka ile güzel görünmek ve onlar beşik çocuklar üzerinde askıda kalacaktır.

erkekler için Metrik çapraz: o embroider

Zihin arabalar, atlar, piramitler ve ağırlıklı olarak mavi-gri tonu gel. Biraz dayak seçenekleri zaten kabul edilse Ve bu da sıkça kullanılır. uyku barışçıl Malyshok zaten sık beşik işlemeli veya erkekler için melek figürü işlemeli Çünkü metrik da kullanımı nadir değildir.


erkekler için nakış metrikleri için Mavi ve mavi iplik idealdirerkekler için nakış metrikleri için Mavi ve mavi iplik idealdir

Giderek, yardımıyla, sen bebeğin metrik işlemeli portre için harika iğneler diyebilir. Baskı yapılan görüntü neredeyse fotoğrafik. Will ve karmaşık renk geçişleri ve fotoğrafların etkisi yaratmak. deneyimi olmayan Nakışçılar, tabii ki, bu işi usta olamaz, kullanışlı iyi deneyimli böyle bir düzeni almak mantıklı olur.

metrik Çocuklar: nakış çapraz düzenleri ve yeni başlayanlar için kurallar

Temel kuralları sopa daha çocuk ölçümlerini gelenleri dikerkenTemel kuralları sopa daha çocuk ölçümlerini gelenleri dikerkenEğer iftihar edemez nakış deneyime sahip, ancak nakış haç ile başlıyorsa, o zaman aşağıdaki yönergeler yararlı olabilir. şeması ve anahtar başarılı nakış için yeterli olduğunu düşünmeyin - bazen yeni gelen Tökezledi görünüşte basit adımda üzerine.

Nerede nakış başlıyor

  • web ortasından başlamak hemen her zaman başlatılması;
  • Bu durumda herhangi bir yerinde desen "kaçar", ve hassas poseredinke kalır değil olmasıdır;
  • Bu durumda, gerekli hesapları yapma yanı sıra kolay şemasını takip edin;
  • Ortada, resmin büyük bir parçasıdır sadece eğlence diker çünkü bundan;
  • Bir orta bulmak kolaydır - yarısında Tuvali birkaç kez katlamak ve katlama çizgilerini geçiş yeri olduğu, orta vardır.

Çapraz dikiş çocuk ölçümlerini resmin ortasından başlamalıdırÇapraz dikiş çocuk ölçümlerini resmin ortasından başlamalıdır

Mark orta herhangi uygun bir şekilde olabilir. Kağıt düzeni üzerinde, hepsi aynı yapabilirsiniz. Ayrıca bir şey orijinal olur durumunda, devre desen bir kopyasını yapmak için tavsiyelerde bulunabilir. Eğer karelere tuval işaretledikten eğer, iş başlayacağı - o kadar önemli değildir. Resmin konumunu işaretleme için açıkça hesapladı.

haç koymak nasıl

Nakışçılar sıklıkla hançerlerini ilişkin anlaşmazlıkları - hala doğru koymak nasıl. Eğer isterseniz bu meselesi kolaylık, alışkanlıklar, tarzıdır. Ama sadece tek bir şey - tüm üst dikişler tek taraflı yönünü sahip olmalıdır.

Kullanışlı her zaman yalnızca tek taraflı yönde üst dikiş nakış DeneyimliKullanışlı her zaman yalnızca tek taraflı yönde üst dikiş nakış Deneyimli

İki ana yolla Çapraz dikiş:

  • Klasik İngiliz ya da bir haç. Yani öncelikle bir yarım haç dikmek ve üzerinde bir saniye bindirilmiş etmiştir vardır.
  • Danimarkalı. Onlar da büyük diziler nakış edilir. İlk sayı polukrestikov sonra, ikinci sıranın üstüne koydu işin başından dönen - ilk polukrestiki yatay veya dikey olarak dikilir veya.

Ama bütün sadece geleneksel haç sınırlı değildir. Ve bütün bunlar nakış metriklerindeki kullanılabilir. Bir metrik yaparken merkezi ile başlar ve hafifçe yazıt göz önüne getirerek görüntüyü hareket etmez.


ölçümlerini kızlar için çapraz düzenleri (video) nakış

Eğer tempo yakında herşeyi öğreneceksiniz acele etmeyin, dikmek başladığınızda, nakış çapraz koşuşturma duramaz. Bu sadece mükemmel sonuçlar sağlayan huzurlu bir faaliyettir, ama aynı zamanda, odak sakin, dinlenmek ve keyifli bir süreç keyfini öğretir.

Başarılı bir çalışma!

Uygun düzeni nakış metrik çapraz (fotoğraf)

2a99309901ae86cbf2e19b2f09pf - Kartiny-Panno-detskaya-Metrika-na-zakaz 50d23b73f44eef2cdc54257387lj - dlya-doma-interera-vyshitaya-Metrika-dlya 6177b228db6585fb11c2bf9f59bf - podarki-k-prazdnikam-Metrika-na-rozhdenie 1134137 34447986 14067348598525 1459620816infantil295b25d Çapa-CTM0006 --- Yeni-Bebek db6b473c92b85cb2238169b3cba903af dms


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − = 17

map