İlk duvar kağıdı veya tavan: asma tavan yükleyin

İlk duvar kağıdı veya tavan: asma tavan yükleyin

12 October 2017tamir yana, tek bir odada eylemlerin sırasını belirlemek için yardımcı olacak bir plan yapmak gerekir duvar kağıdı ya da daha iyi sırasında kumaş karşısında ve ilk beraberlik duvarları yapmak durumunda zarar görmeyecek, ilk duvar kağıdı veya tavan: tamir beri, tek bir pomescheniiNatyazhnoy tavandaki eylemlerin sırasını belirlemek için yardımcı olacak bir plan yapmak gerekir? Ellerinde onarım yapmaya karar Birçok kişi, ilk ne yapacağını seçme sorunuyla karşı karşıya. Genellikle, profesyoneller her iki seçeneği sağlar ancak belirli bir durumda, dikkatli artılarını ve eksilerini tartmak ve onarım başlamalıdır. Bu makalede - ilk yapılacak en iyi ne olduğu konusunda daha fazla bilgi için.


Çözün: duvar kağıdı tavanlar

Eğer tavan gerginlik ve aykırı üzerine tutkal duvar kağıdı başlarsa, aslında bu bazı genel olarak bitirme sonucunu daha da kötüye gidebilir. duvar kağıdı hazırlamak veya asma tavan yükleyin: İlk ne yapacağını bilmek önemlidir.

Eğer tüm onarım bozabilir sırayla yanlış değil bir şey yaparsanız. işe özellikle dikkatli olmalıdır, pahalı kaplama malzemelerinin planlanan kullanım eğer.

Nasıl bir streç tavan duvar kağıdı olduğu

Duvarların yüzeyinde malzemelerini monte etmeden önce alçı ile düzeltilmelidir.

çalışma yüzeyini Sıva ilerleyen aşamalarında çok çaba olmadan duvar kağıdına usulsüzlük ve çatlakları ortadan kaldırmak için gerekli olançalışma yüzeyini Sıva ilerleyen aşamalarında çok çaba olmadan duvar kağıdına usulsüzlük ve çatlakları ortadan kaldırmak için gerekli olan

Zaten tavanlar var askıya Ancak, duvarları seviyeye yolu çalışmaz:


 • Filmin gergi tavan üzerine düşen sıva mümkün değildir.
 • Bu sonuna kadar duvarları sıva imkansızdır, bitirmek yağma alçı ile tavan dokunmak muhtemeldir.

ileri duvar kağıdı -: "tavan veya duvar kağıdını ilk tutkal ilk ne:" sorusunu yanıtlayan. Bu durumda, duvar kağıdı, sadece duvarların hazırlanması sonra uygulanır. Alçıpan yaprak yumuşak germe tavan filmi ile mümkün değildir, farklı bir profile, çerçeve gerekir gerekmektedir profil sonra, tavan ve alçı montajdan sonra duvara hizalamak için mümkün değildir.

Ayrıca duvarlar, düzleştirilmiş yüzeyi gerekli tavan pervaz sabitlemek için, duvar kağıdı henüz yapılmamıştır. Stretch tavan duvar kağıdı sonra gerekli olduğunu ve böylece astar Baget leke tutmama, maskeleme bandı sopa gereklidir.

duvar veya duvar kağıdı türüne bağlı olarak duvara veya yağlanmış yapışkan gibi bulaşmış kuru tutkal yapıştırılmış. Tutkal duvarına uygulandığında, o kabul edilemez tavan düşer. Aynı zamanda bandı yapıştırılmış. Fazlalık duvar kağıdı dikkatlice bıçakla kesilmelidir.Ne ilk başta: asma tavan veya duvar kağıdı

Tabii ki, her şeyden önce doğru duvar kağıdı yapıştırma ve sonra tavan yükleyin. Aksi takdirde, asma tavan eğrisini ayarlamak, duvar kağıdı yapıştırmak zor olacak, genel resim bozulur. Ancak, bazen tavan zaten seçildiğini oluşur ve duvar alçıpan levhalar inşaatı planlanmaktadır. Bu durumda, tavan dikkatle kapalı bantlanmış ve duvar kağıdı kilitlemek edilmelidir.

Uzmanları boş duvarlarda tavanlarının belirlenmesinde önermiyoruz, zaten yapıştırılan duvar kağıdı ile duvara çekmeniz gerekmektedir.

düzgün bir şekilde germek için tavan duvar kağıdı tutkalı olarak

Duvar kağıdı tavan montajı ile ilgili birkaç noktayı vurgulamak gerekmektedir.

iş için gerekli tüm araçları olması, önce gerginlik kumaş yükleyin ve ardından duvar kağıdı başlamalıdıriş için gerekli tüm araçları olması, önce gerginlik kumaş yükleyin ve ardından duvar kağıdı başlamalıdır

yani:

 1. o yumruk kullanırken ilk düzeltme, hep bir Baget tavan olduğunu. Tuğlalar sondaj toz büyük miktarda kırmızı yaprakları, böylece tuğla sadece tavan yapıştırma sonra duvar kağıdı yapıştırılmış düşündürüyordu.
 2. Daha sonra, 100 ° germek için PVC tabakaları ısıtın. Ayrıca başka bir kumaş ağlarını seçebilirsiniz. duvar kağıdı tutkalı, ve daha sonra tavan yükleme gerçekleştirmek için, binaların ısıtılması sonra duvar hasar görmüş olabilir. Daha o duvar kağıdı ile duvarlara zarar şansını azaltır, bir kumaş tavan seçin.
 3. Gerilmiş kanvas baskılar bir spatula güvenceye alınmalıdır, ayrıca o duvarlar ve baget arasındaki boşlukları gizler, fileto ayarlayabilirsiniz. Ama, duvar kağıdı sopa olamaz aksi kaplama düzensiz ve çirkin olur.
 4. İlk profil düzeyinde bir Baget ve sonra pokleit duvar kağıdı sabitlemek gerekir astar sırasında yüzeyden duvar kağıdı ve leke sırasında bitmiş tavan bozmamak için amacıyla, gerilmiş kanvas sabitleyin. Sonra duvarlar ve duvar kağıdı temiz olacaktır.
 5. (Örneğin, tekstil) pahalı duvar kağıdı ile yapılan çalışma süresince, malzeme tasarrufu sağlamak için gereklidir. Duvar kağıdı duvarlarında koymak veya asma tavan yüklemek için: Bu durumda, müşteri kendisi ilk ne yapmaya karar. Her halükarda tavan bile daha en pahalı duvar kağıdı birkaç yıl daha uzun sürecek unutulmamalıdır.

onarım sürecinde ana zorluk hasar veya duvar kağıdı veya tavan korkusudur. Bu, doğru kararlar ilk kurmak için profesyoneller danışmak en iyisidir.

duvar kağıdı tutkalı Stretch Tavanlar gibi: uzman tavsiyesi

Her şeyden önce boyanması gerektiğinden ve duvarı ya da bir Baget Scriven tesviye ve tavan çarpık uzatılır. Tavan zaten gergin ise, dikkatle korunmalıdır ve tuval dokunmadan mümkün olduğunca az dikkatle duvar duvar kağıdı üzerine yapıştırın.


Bizi diğer taraftan soruyu yaklaşmak ve sonra özgün tavan montajı ve lehine argümanlar sunmak Let - Duvar kağıdı:

 1. Yapıyı ısıtmak için bir gaz tabancası kullanırken bile, duvarlara yönelik değildir ve profesyonel dikkatlice emniyet kapağı izleyecektir.
 2. Sabitleme kalıp deliklerinin delme zaman duvar kaplamasına zarar verebilir çok toz üretmiştir. Ancak, duvar kağıdı vakum yapabilme ve duvar kağıdı bazı türleri bile yıkayın.
 3. Çoğu zaman, hatta tavan üreticileri onlar sadece tamamen infaz baget ve duvarların düzleştirilmiş yüzeyine ayarlamanız gerekir derler.
 4. tavan dokunmaz maskeleme bandı, asma yapının kurulumdan sonra duvarlar ve duvar kağıdı boyamak için korkmayın. Ayrıca, tavan ve duvar arasındaki mesafe, bir tavan pervazlarınızı kullanılarak perekleit edilebilir.

kirlenmeye karşı koruyacak maskeleme bandı sabit Özel filmi, boya veya yapıştırıcı ile tuval gerginkirlenmeye karşı koruyacak maskeleme bandı sabit Özel filmi, boya veya yapıştırıcı ile tuval gergin

Sen özetlemek ve master tavan sonra duvar kağıdı süslemek için korkmadığını söylüyor, ama bunu yapmadan önce birkaç kez daha düşünün olmalı ve dikkatlice sahte tavan koruyabilir.

Tek başına asma tavan altında duvar kağıdı nasıl uygulanır

maskeleme bandı elleri ile duvar kağıdı ne zaman boya ve dekorasyon alanında kullanılmak üzere. tutkal hala tavana damladı ise size nemli bir bezle silebilirsiniz olduğunca çabuk gerekir.


Duvarları boyamak için planlıyorsanız, boyama sonrası tavan çekmeye ama hemen duvarların uyum sonra daha iyi onun için bir baget inşa etmek en iyisidir.

gergin tuval duvar kağıdı keserken bıçakla tuval dokunmadan, duvar kağıdı mümkün olduğu kadar dikkatli gerekmez yapıştırılmış zaman. Tavan maskeleme bandı korumak için emin olun, sonra çıkarmak için hafifçe duvar kağıdı ile çalışır.

tavanlar yakın Sırları çıkartmalar duvar kağıdı (video)

Sonuç olarak, herkes ilk ne kendisi için karar vermelidir. Çoğu zaman, onarım, mevcut tavan yapılır, o zaman gerginlik bıçak ile uğraşmak mümkün olduğu kadar dikkatli ihtiyaç ve maskeleme bandı kullanın. Baget hazırlanmış bir düz ve sıvalı duvara monte edilir hatırlanmalıdır. Her durumda, iş aşırı hassasiyet ve konsantrasyonu ve ardından tavan gerektiren ve duvar kağıdı uzun süre sizi memnun edecektir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 12 = 15

map