Ile kropli odwoływać powierzchnię podczas montażu sufitów napinanych

Ile kropli odwoływać powierzchnię podczas montażu sufitów napinanych

12 October 2017Sufity podwieszane - harmonijne połączenie trwałości, stabilności operacyjnej i piękny designSufity podwieszane - harmonijne połączenie trwałości, stabilności operacyjnej i piękny czas dizaynaS sufitów naciąganych zyskały ogromną popularność. Zainstalować konstrukcja ta jest możliwa nawet w niskich obszarach, jednak w tym przypadku, aby szereg wstępnych obliczeń. Pamiętaj, że aby zainstalować sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych lub płyt z PCW niepraktyczne, jeśli wysokość pokoju jest mniej niż 2 metry. W takich przypadkach zaleca się zainstalowanie arkusza materiału, ponieważ jest opuszczany do minimalnej odległości.


Wysokość pomieszczenia pod sufitem podwieszanym

Jaka jest wysokość podstawy sufitu jest optymalna? Według SNP wysokość pomieszczenia powinna wynosić co najmniej 210 cm. Jeżeli pułapy są niższe, a następnie zainstalować tylko możliwe, tkanina tkaniny.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować Płótno naciągnięte na blejtram, to trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników:

 1. Wysokości ramy nośnej. Wiele osób woli korzystać z profili masywnych i montażowe. Tusze wykonane z profili masywnych UD spożywać średnio 10-20 centymetrów.
 2. Dostępność komunikacji. Przed rozpoczęciem instalacji tkaniny, trzeba przeprowadzić komunikację. Jeśli dużo komunikacji w pustce sufitu, wysokość sufitu staje 10-15 centymetrów poniżej.
 3. Wymiary oświetlenie. Zazwyczaj lekkie tkaniny rozciągliwe użyciem reflektorów, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Jednak wiele osób woli żyrandole. Za ich pomocą nie jest pożądane, aby odległość pomiędzy podłogą i sufitem podstawy co najmniej 270 cm.

Ustawienie rozciągniętych plandeki w pomieszczeniu o niskich sufitów, należy jednak pamiętać, że obecność różnych komunikatach i oświetlenia w pomieszczeniu zmniejsza wysokość 20-30 cmUstawienie rozciągniętych plandeki w pomieszczeniu o niskich sufitów, należy jednak pamiętać, że obecność różnych komunikatach i oświetlenia w pomieszczeniu zmniejsza wysokość 20-30 cm

Jeśli planujesz zainstalować sufit podwieszany w dolnej sali, nie można korzystać z kształtek wykonanych z PCW, ponieważ mają większe wymiary niż aluminium. Ponadto, te ostatnie są bardziej wytrzymałe i trwałe.

Ile spada na sufit baza sufitów

Ile wysokość zajmuje sufit napinany? Będzie to zależeć od materiału, z którego jest wytwarzany zawieszenia WWW. Może ona być wykonana z syntetycznych włókien, folii lub płyt gipsowo-kartonowych. Ponadto, nie są podwieszane sufity.


Wysokość pomieszczeniu może być zmniejszony przez:

 • 20 cm, w przypadku stosowania płyt gipsowych. Aby obniżyć wysokość była mniejsza potrzeba stosowania podkładu do sufitu. W tym przypadku, sufity spadek o 15 cm.
 • 3 cm, przy użyciu folii, pod warunkiem, że powierzchnia podstawowa jest gładka.
 • 5 cm, przy użyciu sufity podwieszane. Sufit Rack zajmuje niewiele miejsca, tak, że jego wysokość jest regulowana za pomocą specjalnych sprężyn.
 • 5-8 cm, przy stosowaniu wstęgi bibułki. Nie zawsze wymagają instalacji na ramie, więc wysokość sufitu jest zmniejszona o więcej niż 8 centymetrów.

Niska sufitu obejmuje montaż źródła światła ściennychNiska sufitu obejmuje montaż źródła światła ściennych

Odległość, na pomieszczenie zmniejsza się podczas montażu materiałów elastycznych zależy również od płynności ścian. Jest to spowodowane tym, że struktura ramki dla sufitu podwieszanego często przymocowany kotwami na ścianach. Eksperci zalecają przed instalacją w celu dostosowania zarówno podstawowe sufitu i ścian.

Jak zmniejszyć odległość między stropem a sufitem rozciąganiem

W razie potrzeby, można znacznie zmniejszyć odległość pomiędzy powierzchnią podstawy a rozpinanego sufitu. Aby to zrobić, trzeba wybrać odpowiednie materiały budowlane i oświetlenie. Ponadto, należy wybrać optymalną metodę zabezpieczania sieci.W celu zmniejszenia odległości pomiędzy powierzchnią podstawy a rozpinanego sufitu konieczne:

 1. Użyj reflektory, które mają niewielkie rozmiary. Na przykład reflektor LED przymocowane do mniejszej głębokości niż świecznik. Jeśli nie chcą odbiegać od płaszczyzny odniesienia w dużej odległości, a następnie dać pierwszeństwo LED wstążkami. Są one montowane na obwodzie napięcia wstęgi.
 2. Użyj metody montażowej V. On może zaoszczędzić 5-7 centymetrów.
 3. Wybierz internetowych i gipsowych płyt o małej grubości, ponieważ nie wymagają one masywne listwy.

Mała wysokość profilu roboczego - system mocowania sufitu Zaletą shtapikovoy odcinekMała wysokość profilu roboczego - system mocowania sufitu Zaletą shtapikovoy odcinek

Jeśli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, jak to możliwe, można uciec się do ściany pokrycia. W tym przypadku odległość pomiędzy powierzchnią podstawy a naprężenia wstęgi zmniejsza się o 2-3 cm.

Ilu centymetrów od nasady sufitu jeść sufity

W zależności od materiału i rodzaju bagietki, rozciągane wstęgi można je od 5 do 20 centymetrów od wysokości sufitu bazowej.

 Pod wieloma względami, zmienić wysokość pomieszczenia będzie zależeć od rodzaju bagietki, który jest używany podczas instalacji.

Stosowane są do sufitów podwieszonych:

 • Ściana pcv o wysokości 2,5 cm. Wykorzystują te wiązania nie są zalecane, ponieważ ma 3-7 centymetrów powierzchni odniesienia wysokości.
 • Profile ścienne z aluminium, wysokość 3,5 cm. Profile te wzięte 4-6 cm wysokości pomieszczenia jednak zapewnienie bardziej pewne zamocowanie wstęgi.
 • Sufitowe profile aluminiowe, 2,2 cm wysokości. Taki profil nie trwa dłużej niż 2-2,5 cm od wysokości pomieszczenia.
 • Połączone profilu, wysokość 2,4 cm. Jeśli używasz ten przedmiot, trzeba się wycofać 8-10 centymetrów od podłoża.

suficie folia pomoże ukryć defektów podłoża i maski na jakiekolwieksuficie folia pomoże ukryć defektów podłoża i maski na jakiekolwiek


Najbardziej optymalna są bagietki sufitowa aluminium. Są wytrzymałe i zwarte. Jeśli chcesz zainstalować szmatki lustro, optycznie zwiększa przestrzeń, zaleca się używać tylko listwy sufitowe wykonane z aluminium.

Jaka jest minimalna odległość od sufitu do szorstkiej sufitów napinanych

Przy czym minimalna odległość może być ustawiona rozciągniętej płótnie? Specjaliści, że minimalna odległość pomiędzy szorstkiej powierzchni i ostrza zewnętrznej wynosi 3 cm. Wysokość ta może być osiągnięty tylko wtedy, gdy powierzchnia bazowa jest idealnie gładka, a używasz filmu.

Zastosowanie folii może być nawet w „Chruszczow”. Takie stropy nie wymagają szczególnej opieki, a wyglądają bardzo reprezentacyjny. Ponadto strop folia może być zainstalowany nawet w przypadku nierówności w powierzchni bazowej.

Podczas instalacji folii rozważyć szereg niuansów:

 1. Używaj tylko technologię shtapikovuyu zamontować.
 2. Użyj reflektory LED. Nie wymaga instalacji dużych kredytów hipotecznych i termokolets.
 3. Przed montażem filmu ustawić wątek. Pomoże zmiany wysokości uniknąć.

Montaż sufitów naciąganych (wideo)

wysokość wybór należy wykonać przed instalacją. Pamiętaj, aby wyrównać ściany i sufit. W przeciwnym razie, struktura może być zdeformowany. Do produkcji skrzyń z wykorzystaniem profili aluminiowych, ponieważ mają mniejszy rozmiar. Jeśli chcesz zaoszczędzić znaczną ilość miejsca, należy shtapikovuyu lub klina zamontować technologii.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − = 13

map