ikinci kata Kalite ve ucuz merdiven 7 faydaları vermek

ikinci kata Kalite ve ucuz merdiven 7 faydaları vermek

12 October 2017ahşap merdiven avantajları arasında küçük bir fiyat dikkati çekiyorahşap merdiven avantajları arasında küçük bir tsenuNadstroit ikinci kat olabilir dikkati çekiyor ve en önemlisi, rahat ve konforlu merdivenlerden seçin. Ama, sabit merdiven genel, özellikle, çok az değil. Villanın ikinci kata merdiven vardı çok ucuz - Ama üreticileri vatandaşların tüm kategoriler karşılamak üzere çalıştık.


Evde Ucuz merdiven

Kural olarak, fiyat indirimi merdiven boyutunu azaltarak oluşur.

Garip, ama küçük tasarım popülerlik nedeniyle kazanmaktadır ediyor:

 • Onlar çok onurlu bakmak;
 • hemen her dekor Fit;
 • fiyat önemli ölçüde daha düşük olduğunu ve türlerin çeşitliliği kalır.

Nitekim, anıtsal yapı askıya ikinci katında küçük evlerin özellikle doğrudur bir yerde olmak her zaman değil.

Ahşap merdiven uzun sürmesi, vernik tabakasını karşılamak için gerekli olanAhşap merdiven uzun sürmesi, vernik tabakasını karşılamak için gerekli olan


merdivenlerde geçiş genişliği merdiven genişliğine eşit olduğunu dahil koşulları da vardır. İkinci katta da geniş olması pek mümkün değildir ve büyük bir geçiş sadece her şeyi yağma.

Herkes ev tamamlanmıştır pahalı, özellikle seçenekleri göze ve tamamlanan onarım yapabilirsiniz. Makul fiyat küçük ölçekli merdivenler malların pazarındaki niş bulmak yardımcı oldu. Gerçekten de, malzemeler ve tasarımlar seçenekleri yürütme giriş çeşitliliği ikinci katında size, hatta pickiest tat ve sofistike iç stil istediğini tam olarak bulmanızı sağlar.

ucuz merdiven için malzemeler

Çoğu zaman, fiyat bir merdiven yapılır malzemeyi kendisi etkiler. Ve hemen hemen her zaman alışılmış pahalı malzemelerin seçimi sadece prestij ve gösteriş arzusu neden oldu. Ve performansta ucuz malzemeler genellikle daha iyi ve daha güvenilir.

Çoğu zaman, ucuz merdiven gibi malzemelerden yapılmış: • beton;
 • metal;
 • Ağacı.

Beton merdivenler en güvenilir biri olarak kabul edilir. Bu çok katlı binanın herhangi girişinde bulunabilir. aynı malzeme yapılmış sokak merdiven itibaren. Ama bu tür tasarım ülkede kullanılamaz anlamına gelmez. Belki çok pahalı güzel değil görünüyor, ama güvenilirlik garantilidir.

En ucuz ahşap merdivenEn ucuz ahşap merdiven

Güvenliği artırmak için, korkuluk ve parçayı kapsayacak şekilde adımları yüklemek için önerilir.

Metal yumuşak olmamalıdır merdiveni sağlam olmasını sağlamak için, ve bu tasarım çok ağırlığında - tamamen metalden oluşan Merdiven, açıktır, nadirdir. Bir çok durumda, özellikle metal, temperlenmiş cam gibi diğer malzemeler ile bir araya getirilebilir. Özellikle etkileyici bir görünüm metal demir korkuluk dövme.

Ahşap merdivenler tat kriter ve "altın ortalama" olarak kabul edilir. ahşabın muazzam doğal dokusunu vurgulayacak şeffaf vernik ile merdiven kapağının - çam en popüler tasarım. Buna ek olarak, ahşap merdivenler nereye ekonomi sınıfı olsalar bile en çevre dostudur.

ikinci kata düşük maliyetli ahşap merdiven avantajları

Aslında, ahşap merdiven birçok avantajı vardır.

yani:

 • Makul fiyat;
 • Ek bitirme gerekmez;
 • seçeneklerin çeşitliliği;
 • güvenilirlik;
 • dayanımı;
 • Hoş bir görünüme;
 • Çevre dostu malzemeler.

ahşap merdiven görünümünü iyileştirmek için bu renklendirme ile mümkündürahşap merdiven görünümünü iyileştirmek için bu renklendirme ile mümkündür


Bu tür yapılar, özellikle, örneğin, doğaya iç yakın, ülke içinde takdir edilmektedir. Doğal ahşap evin sıcak ve rahat getiriyor ve güzel resimler ve ahşap oymalar inanılmaz bir şey haline içini dönüşümü.

İlginç olan şu ki, pahalı ahşap seçmek gerekli değildir. Aynı çam mükemmel ev sahipleri bütçe seçenekleri için bak. Pratik duvar ve zemin üzerinde baskı oluşturmaz, üreticilerin 50 yıl ve üzeri hizmet ömrünü garanti eder. Sadece ahşap merdiven dezavantajı - iyi ses iletimi, ama istenirse düzeltilebilir. halı veya kilim bırakmaya yeter.

Ağaç parazitlerin ve hasar bazı döllenme yolu ile korunmalıdır. Bu imalat ve montaj geçtiği anda yapılır, ancak bu noktada açıklığa kavuşturmak için yine de gerekli olduğu edilir.

ekonomi sınıfı ikinci kata Spiral merdiven

Tabii ki, yapılandırmaları ve merdiven şekilleri çok çeşitli vardır.

En çok tercih edilen en basit vida ve nedenleri bunun için vardır:


 • yapılandırmasına nedeniyle, büyük yerden tasarruf;
 • Onlar en güvenli olarak kabul edilir;
 • Herhangi iç Vida tasarımı zarif bir görünüm;
 • Onlar hemen her malzemeden yapılabilir;
 • Hatta kendi başlarına, kolayca yüklenir.

Evet, sadece malzeme üzerinde değil kaydedebilirsiniz. merdiven Kendi elleriyle yapılacaktır eğer Ennaya isim listesi, sahibinin cebinde kalacaktır. çok iyi hatta rahip olmayan kimse başa elde benzersiz modüler yapı setleri, - İlginçtir ki, bazı modeller zaten kendinden montaj için ayrıntılı talimatlar ile satılacak başladılar.

ikinci kata döner merdiven önemli ölçüde iç görünüm görünümünü iyileştirmek ve daha işlevsel yapabilirsinizikinci kata döner merdiven önemli ölçüde iç görünüm görünümünü iyileştirmek ve daha işlevsel yapabilirsiniz

boyut ve malzeme maliyetlerinde bağlı spiral merdiven gelen 10 bin. Rub., gerçekten oldukça ucuz hangisi başlayabilir. merdiven sipariş yapılacaktır bile, yine de kaydedebilirsiniz. Ana sargı fiyatları Ek işlerle, işin garibi, bir - ölçümler, plan ve tasarımların hazırlanması, hem de sahipleri genellikle tahminleri derlenmiş. Kendini her şeyi yaparsanız, en az yüzde 15 tasarruf edecek.

Aynı miktar terbiye vazgeçerek, kaydedebilirsiniz. Bu, bağımsız olarak yapılabilir. Evet ve bağımsız sahibinin yükleme toplamın yaklaşık% 20'sini bırakacaktır.

spiral merdivenin en ekonomik yolu - destek direğin üzerinde durularak. Bu 5 cm'lik bir çapa sahip olan bir metal borudan imal edilmiştir. Her fan bir kama şekline sahip aşamasına takılı olarak. Başka seçenekler de var - duvara çizim, Kosour üzerinde, iyi türü. Bununla birlikte, boru üzerine böyle bir tasarım, en güvenilir olmasıdır. Ayrıca ek güvenlik sağlayan bir korkuluk cihazı gerçekleştirmesine izin verir. Bu çocuklu yaşlı ve aileler için de geçerlidir.

Biz önemli ölçüde yer kazandırır dikkate spiral merdiven olmuştur gerçeğini almak gerekir. Büyük bir ev çok önemli değilse, o zaman, küçük mekanlar için, bu yapılandırma gerçek kurtuluş olacaktır. Ayrıca, aşama kendisi ve destek borusu gibi çeşitli şekillerde mevcuttur, bitirmek için. Örneğin, onlar vernik özel mürekkepleri boya.

Ucuz merdiven ikinci kattaki ifade vermek üzere

Montaj ve terbiye üzerinde kurtarmaya çalışırken o kişilerin, değerli ahşap bir kaç yüz bin merdivenlerden sipariş etmek olası değildir açıktır ve birçok kişi düşük maliyetli tasarımların kalitesini ve güvenilirliğini sorgulamaya başlıyor.

Bu akılda bu tutulmalıdır:

 • boyutu değişebilir sırada merdiven;
 • Özel olarak sipariş - pahalı;
 • Ucuz modeli düşük kaliteli malzemeden yapılabilir.

onlar güvensiz olabilir gibi, çok ucuz ahşap merdiven satın tavsiye edilmezonlar güvensiz olabilir gibi, çok ucuz ahşap merdiven satın tavsiye edilmez

Bütün bu şüpheler ortadan oldukça kolaydır. Evet, merdiven montajı için komple kitleri sıkı oranlara sahip, ancak tüm ölçümler yapmak iyiyse sen yanlış gidemez. çalışmalarının bir parçası almaya eğer istek üzerine Merdiven da, çok cüzdan vuramaz. bağlı malzeme, tüm model değil, düşük kaliteli ve benzerlik ilgili bir tasarruf - geçen vida özdeş olan ve çok az olan, boyutu sadece değişir.

Güzel görünüm ucuz merdiven ile cilt soyma sağlarlar. Ayrıca çapakları ve diğer sorunları ortadan kaldırır. Buna ek olarak, bu dayanıklılık ve gücünü artırır.

Daha bitirme sahiplerinin tadı münhasıran yapılır. Ahşap yapılar genellikle sadece vernikler kapsamaktadır. Ama metal o da sadece demiryolu ama sahne boyamak mümkündür.

ikinci kata Kullanışlı ucuz merdivenler (video) vermek üzere

bir kır evi için ucuz merdiven modelini seçin çok zor değildir. iş ev taşıyacak eğer Hatta burada bir sürü daha ucuz yapabilir. Ucuz - kötü anlamına gelmez, bu nedenle bu tür yapıların korkmayın. Onlar da uzun bir süre hizmet ve güzel görünecektir.

denemelerinizdeki İyi şanslar!

Detaylar: ikinci kata ucuz merdiven (fotoğraf örnekler)

--- 13 44e97810fcda8b9364c160ffa4e20b33 387noname 0083a12c1a98bbe114cd159af94a0c6866af5f89 397noname 519x500xfoto-vintovoy-lestnitsy-iz-derevajpgpagespeedicO1NP9Ln1 9717727 975990257 1372344874derevyannye-lestnicy-dlya-dachi5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 76 =

map