ikinci kata ayırt edici özellikleri kaz adımlı merdiven

ikinci kata ayırt edici özellikleri kaz adımlı merdiven

12 October 2017Kır evi orijinal içini yapmak için ve sıradışı, sen merdivenlerden ilginç kaz adımı kullanabilirKır evi orijinal ve sıradışı iç yapmak için, ilginç merdiven tasarımının ana ayırt edici özelliği adımlarının dış şeklidir Goose kullanabilirsiniz. kullanımı biraz rahatsız olduğu için, ana ve ağır yükler altında merdiven Kaz olarak, seçmek en değil. Özellikle popüler ahşap odnomarshevye tasarımı vardır. Bu ahşap olumlu özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Ancak, gerekirse, iç, kullanımı, metal ve cam haline uyumlu bağlantı. Metal veya cam merdiven de modern iç uygundur, ve özel evler için çok popüler bir seçim haline gelir.


ikinci kata Popüler Kaz adımı merdiven

Bu merdivenin adı nedeniyle bunun iniş ve kaldırma sırasında, kişi o kaz adımı benzer waddling gider gerçeğine kazandı. Her bir karşıt kenarları yivli şekilde kaydırılmış. Sadece bir kişi olabilir inşaatın bu tür kullanmak, bu nedenle bu merdiven özel bir dekor başka bir şey değildir belirleyin. Böyle yapıların oluşturulması çocuklar ve emekliler için çok tehlikelidir.

Bir merdiven basamağı kaz en uygun açı 50 derecedirBir merdiven basamağı kaz en uygun açı 50 derecedir

Özellikler:

 1. eğim açısı değişir ancak 45 ile 70 derece arasında çok popüler.
 2. adım yüksekliği 25 cm'dir.
 3. 20 cm derinliğinde aşama.

Böyle parametreler üzerinde o merdiveni çok kompakt olduğu görülebilir. Bu parametreler standart olarak kabul edilir.


merdiveni hızlandırılması son derece dikkatli ve dikkatli olmalıdır. Bu tip yapı artış iniş çok daha kolay olduğu düşünülür.

Hesaplama merdiven Kaz

merdiven basamak Kaz ana dezavantajı güvensiz ve rahatsız. Ama, kişisel bir dokunuşla doğru tasarımı ile, mümkün olan bütün kusurları ve rahatlığı ortadan kaldırabilir. Bir çizim oluşturma, aklınızda bazı nüansları tutmalısınız, ancak bazı türüne bağlı olarak değişecektir.

üretim ve merdiven kurulumuna geçmeden önce, adımların optimum sayısını hesaplamak için emin olunüretim ve merdiven kurulumuna geçmeden önce, adımların optimum sayısını hesaplamak için emin olun

yani: 1. merdiven son bölümü yer alacak yerden neyi yüksekliği de belirlemek için tüm ödemeleri başlatın. Bu değer onlar olacak kademe sayısı belirlenmesi ve hangi boyutta bir ivme verecektir.
 2. malzemenin hesaplama o merdivenin diğer türleri çok daha az olması gerektiğini gösterecektir. Bu online yapılabilir.
 3. çıkış ve iniş sırasında başlığındaki diye bir sorun olmadığını, merdivenlerde parametreleri yaklaşık 2 metre seçilmelidir.
 4. adım genişliği merdiven toplam genişliğine oranı 1 ila 20 dikkate alınır.

formüller ve hesaplamalar ile çalışırken, hesap makinesi kullanın. Hazır formüller ve ziyaret ve Sanpin yapımı için başvurular bulmak çok kolay hesaplamaları.

Ördek nüansları merdiveni adım

bir kır evi birden fazla kat, merdivenler kaz adımı muhtemelen rasyonel kullanımı olarak. Sen büyük bir merdiven inşa edebilir ve bunun biraz kopya kullanabilirsiniz - Ördek adım. Birçok erkek evde kendi merdivenlerden yapmak istiyorum. Modern teknolojinin gelişmesiyle birlikte, gerçek daha fazladır.

Kurulum öncesinde nüansları dikkat ediniz:

 1. Bu tip yapı avantajları ve dezavantajları öğrenin ve mükemmel fonksiyonlarını yerine getirecek herhangi bir oda merdiven belirler.
 2. Eğer döner merdiven modelini seçerseniz, bu tasarım güvenilir bir merkez eksen desteği kurulması gerekiyor.
 3. Odanın ortasında bir merdiven koymak önerilir.
 4. büyüleyecek ve dikkat çekmek gerekir merdiveni bitirin, bu nedenle uzay Arası Bağlantı merdiven basamağı Duck ana işlevi olmadığını belirtmekte fayda vardır. İç dekorasyon için bir kural olarak, bu tür modeller seçin.

Bu kaz adımlı merdivenine en kaliteli ahşaptan yapılmıştırBu kaz adımlı merdivenine en kaliteli ahşaptan yapılmıştır

küçük evlerde, bu seçenek en uygun olacağını bu yüzden spiral merdiven, çok az alacak yerler böyle.

Metal spiral merdiven senin evin çok etkileyici süsleyin. Bu merdiven Odanın ortasına yerleştirilmelidir ve köşede gizlemek için değil.

Kaz merdiven birkaç türe ayrılır. bir aşamada yarısının ön yukarıda yarım başlangıç ​​aşaması, böylece yarım birbirine göre düzenlenmiştir olması ile karakterize edilen simetrik adımlarla Merdiven. Bazen kelebekler şeklinde yapılan adımlar, kelebek bu tip denir. Ördeğin ayağa benzer Çoğu kullanım aşaması. Belirli bir modeli seçtiğinizde, dikkatlice tüm ön hesaplamaları ve çizimleri gerçekleştirmek. malzeme miktarını hesaplayın ve gelecekte olası eksiklikleri tahmin edilmesi.

Duck çekme merdiven basamağı

Bu tip merdiven yapısı uygunsuz kendisi olduğundan, ek güvenlik önlemleri almak gereklidir. Örneğin, kaymasını özel bir malzeme, bir ilave kaplama veya iz kapsamındaki adımlar merdiven hafifletmek için. hazır bir resim kullanarak yapabilirsiniz, ellerinizle bir merdiven yapın, veya kendi çizebilirsiniz. Eğer becerilere sahip olursa, maksimum bireyi almak, sonra merdiveni kendi çizim çizmek gerekir.


hesaplarken, sen değerleri kullanmak gerekir:

 • ikinci kata kat uzaklık;
 • adım yüksekliği;
 • Geniş ve dar bölgelerinde adımları derinliği;
 • aşamaların sayısı;
 • merdiven ağın uzunluğu.

Düzgün derlenmiş merdiven diyagramı adımların eğim açısını, yüksekliğini ve genişliğini hesaplamak için yardımcı olacaktırDüzgün derlenmiş merdiven diyagramı adımların eğim açısını, yüksekliğini ve genişliğini hesaplamak için yardımcı olacaktır

hesaplanması için gerekli tüm formüller ziyareti bulunabilir. Onları kesinlikle güvenli ve çok uygun kullanın. yükseltici tahmini 12 ila 22 cm arasında ideali ve 25 ila 40 cm. Veri derinliğe yüksekliği maksimum doğru parametreler zaten hesaplanan Tablo DEVLET sunulmuştur.

Bir Kiriş ve stringers - Şekil de merdivenin tasarım çeşitli bileşenlerden oluştuğunu görebiliriz. Tüm yapı, bu elemanların üzerinde durmaktadır. Tüm merdiven taşıyan unsurları üzerine düşer yükleyin. Bowstring uzay tasarrufu sağlamaktadır.


merdiven çeşitli şekillerde olabilir, parametre hesaplama dikkate bütün dış faktörler alarak yapılacak. Şap elemanları sadece Kosour üzerinde inşaat için gerekli olan, bu nedenle tüm ahşap elemanlar temin edilecektir.

Dikmeleri ve kaz adımı olarak bu tip merdiven, üzerine parmaklıklar, kendileri tarafından bir merdivenin iniş ve çıkış olarak tehlikelidir, ancak korkuluk olmaması hareketi imkansız hale, gereklidir.

Kaz adımı merdivenin Yorumlar

merdiven bu tür ve evde onu yüklemeden önce, merdivenin kurulumunu yaptık sadece insanların fikirlerini dinlemek bu yüzden, evinizin iç bunları yazdım kim birkaç aşina değil, aynı zamanda her gün onu istismar eden çok az.

"Merdiven çok ahenkli görünüyor, herkes ona önem veriyor, ama çok sorun kaygan yüzey aşamaları vardı. Biz özel bir kauçuk conta bir hırdavat dükkanı satın alarak çok basit verdi. Daha dezavantajları fark etmedi. " Peter, Anapa.

Küçük bir odanın içine mükemmel şekilde uyum Kaz merdivenKüçük bir odanın içine mükemmel şekilde uyum Kaz merdiven

"Merdiven tehlike, bence, abartılmış. Eğer merdiveninde dert yapmaz yukarı Sakin ol ve. Ama doğruluk yaşamın her alanında zarar verilmez. " Maria Adler.

"Misafirler hep neden böyle ilginç bir merdiven soruyor. Ve Ortaçağ'da hakkında onlara. İşte orada, hiçbir yastıkları, hiçbir kullanışlı korkuluk ve diğer olanaklar ise bu merdiven her evde ödendi. Bu yüzden hem pratik hem de hakkında övünmek bir şey olacak, yüklemek için çekinmeyin. " Sergey Soçi.

elleriyle Kaz merdiven (video)

merdiven Kaz adımı ana avantajı kompakt oluştur. Küçük bir alanda ve minimal önyargı benzer tasarımı ile kaldırılması için rahat bir merdiven oluşturun. Bu cam veya metal kullanır, ancak iç amaçlar için böyle bir merdiven imalatı için bir ağaç seçmek daha iyidir.

Detaylar: Kaz merdiven (fotoğraf örnekler)

dsc0577 3 3yKLpXGvYHA 004 9 206 204 199441451384261 17012424w640h640dscn0577 268523320

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 71 =

map