iki bölgeye oda bölmek nasıl Fikirler: Güvenli ayakta ve 35 fotoğraf yatak ve oturma odası, Seçim

iki bölgeye oda bölmek nasıl Fikirler: Güvenli ayakta ve 35 fotoğraf yatak ve oturma odası, Seçim

12 October 2017Bir odada yatak odası ve oturma odası uyum kombine edilmelidirBir odada yatak odası ve oturma odası kombine binaları yapmak moda oldu Harmony'nin sovmeschenyVo birçok daire olmalı, bu nedenle iki bölgeye oda bölmek nasıl daha önemli bir soru haline gelir - yatak odası ve oturma odası, birçok yerde bulunabilir bir fotoğraf olan. Resimde iyi görünüyor, ama apartmanda favori tasarım seçenekleri aktarmak acele etmeyin. daha fazla zaman planının ayrıntılı bir analizini harcanacak, sonuç daha pratik olacaktır.


Fonksiyonel bir yönü önemlidir

Önce çanta içine bakmak gerekir. Daha sonra yatak koltukların sırt üzerinden ayrılır bütçe edilen, ilgili. Doğru tonu ve iki koltuk malzemenin dokusunu seçerseniz, bu uzay tıkanıklık izlenimi vermez. Önemli bir rol başlık alanında bulunan duvarların renk ve doku, burada oynanır. Sen koltuğun ve duvarın görsel uzay giderek artan şekilde renkleri birleştirmek gerekir.

Görüş pratik açıdan, vurgu o yatağın baş yaklaştıkça kademeli olarak aydınlatır ki, koyu bir tonu koltuklarda yerleştirilmelidir. Tamamlayıcı iç panjurlar şık ve Houseplants olabilir. Yeterince finansman olanlar için kullanılabilir daha fazla seçenek.

Kombine oturma ve yatak odası çok işlevsel olmalıdırKombine oturma ve yatak odası çok işlevsel olmalıdır

aşağıdaki gibi önerilerin ana tasarımın listesi:

 1. Odaya boşluk 2 bölgeye ayrılmıştır. samimi olarak samimi veya iş konuşmaları ve kamu harcama - misafirleri selamlıyorum. Buna ek olarak, yatak samimi bir alanda yer almaktadır.
 2. Rahat bir atmosfer pastel tonlar yaratır. Bunlar insan işi tahriş veya dinlenmek yok. Kullanılan resimler, ayna veya küçük dekoratif öğeler olarak bir paneli.
 3. cam yüzeylerin bolluğu - Herhangi alanı "hava" kılan bir öneri. Daha küçük göz yalnız aynı noktaları, orada daha fazla özgürlük tutunur.

olarak da "Screaming" "hastane beyaz" renkli bir yatak odası-salon mevcut olmamalıdır.


Bir yatak odası ve oturma odasına odanın İmar: Biz mobilya düzenlemek

her nesnenin uzay içinde bir kesinlikle belirlenen konuma sahip olması gerekir. Bir dereceye kadar, küçük deneyler oluşabilir ancak hayal gücüne çok fazla özgürlük vermeyin. İmar yatacak bir yer seçerek başlar. Bu kapıya ya da insanlar sürekli yürüyorlar bir yere çok yakın olmamalıdır.

Optimal konumu da kapı önünde bulunan pencerenin yakınında bir yatak olurdu.

Dikte edildi, sadece tek başına tatilciler bakımı değil, aynı zamanda psikolojik bir yönü değildir. Sabah insanlar tarafından oluşturulan gürültü salonuna giren güneş ışığından değil başlayacak.

Bir yatak odası ve oturma odasına odasında ayrılması, sen düzgün mobilya düzenlemek gerekirBir yatak odası ve oturma odasına odasında ayrılması, sen düzgün mobilya düzenlemek gerekirgece uykusu rahatsız olmayacak için kullanılabilir alan aşağıda aşağıdaki yöntemlerden birini zon önerilir:

 • Dekoratif kadar 10-12 cm'lik bir kalınlığa sahip olan bir bölüm oyma;
 • tamamen ya da kısmen geri kalanı için bir yer kapanacak Kitaplık;
 • odaya sadece bir kaçı Oryantal perdeler.

Önerilen sürümü ile memnun değilseniz, yatakta kapıya yakın özel çit bölgesinde yer almaktadır. Bu konseyin tek dezavantajı doğal ışık olmaması. böyle bir "eksi" dengelemek için lamba veya zemin lamba duvar olacak.

yatak odası ve oturma odasına oturma odasından ayrılması: false bölümleri

o Minimalist tasarıma veya "tekno" tarzında geldiğinde, yollarla davranış mantıksal ayrımı yapay duvarlar yerleştirin. doğal malzemeler bunları üretmek için kullanılan. Örneğin, yapay bacaklar ile tüm oda olacak pilasterinin veya daha fazla kirişler üzerinde yatacak bir yer izole etmek.

Onlar odada baskın renklere bağlı olarak seçilir. Odanın renklerine göre kontrast yapmamaya tavsiye edilir. Bu önerinin Derhal uygulanması çeşitli şekillerde kullanılabilir.

son seçim mali fırsatlar ve estetik tercihlere bağlıdır:

 1. Fanlar birden fazla renk ile parlak duvarlar modern yönünü takdir edecektir. Nedeniyle onlar kanepenin arkasına monte edilmiş olması nedeniyle, zorlanmadan istenilen alanını birbirinden ayırmak mümkündür. Bu durumda, iç şık bir unsuru oluşturabilir.
 2. Oyma bölümü sadece odanın yüksekliği veya eni ½ monte edilebilir. Bu durumda, güneş ışığına eşit erişim için gündüzleri olacak, her biri bazı konfor bölgeleri oluşturmak için sınırlı bir alanda verir.

Bir yatak odası ve oturma odasına odası ayrılması için sahte bir bölümü kullanmak uygundurBir yatak odası ve oturma odasına odası ayrılması için sahte bir bölümü kullanmak uygundur

odanın görünümünü ödün vermeden boşluk bölün, sen kartonpiyer kullanabilirsiniz. sadece büyük odalarda bu yaklaşımı kullanın. Eğer zeminden tavana bir bölümü yaparsanız, sadece fonksiyonel alanları arasında ayrım ve ayrı bir odada yatak vurgulamak olamaz.

bir cam bölme ile oturma odası ve yatak mevcut imar

Hiçbir çocuk veya evcil vardır sadece nerede Her açıdan seçeneğindeki Kalın uygundur. durumda acil korkusu olmadan geri kalanı yerlerden uyku alanı ayırmak mümkündür. Bu tür yapılar çeşitli türleri vardır, bu nedenle özel bir evin veya dairenin koşullara adapte bulma olasılığı her zaman vardır. Odanın tasarımı ve duvarlar en az yarısını eşleşmesi gerektiğini unutulmamalıdır.


Bunun iyi bir örneği vitray bölümleri olan. sahibinin isteklerine bağlı olarak odadaki belirli bir konuma 5 ila 10 arasında değişen renk sayısını ayırmaya.

Odanın imar yapın, hemen her iç harika görünecek olan cam bölmeler kullanabilirsinizOdanın imar yapın, hemen her iç harika görünecek olan cam bölmeler kullanabilirsiniz

Aşağıda belirtilen ipuçları cam bölme her düzenlemede karlı seçmenize yardımcı olacaktır:

 • Odaya yeterli alan varsa, bölme septum gelen ışık akısı kaynaklanmaktadır;
 • yapı yüksekliği pencerelerinden gelen ışık en az odanın ortasına kadar ya da pencere karşıt duvara göre renk çıkıntı oluşturmak şekilde seçilir.

yuvarlak veya rombik - Daha küçük odalarda, vitray iyi parçaları bir kare şeklini ve büyük seçin.

İç Başkalaşım: oturma odası imar ve güneşlikler kullanarak yatak odası

tasarımına Minimalistler ve doğuya biraz daha fazla sofistike imkanları bölünmesi görevi başa çıkmak zorundadır. Yukarıda listelenen tüm fikirler sınır fiili, belirgin olmamalıdır durumlarda uygun değildir. tasarımda "hava" Doğudan sakinlerini seveceksiniz bu sonucu elde etmek. Biz bambu panjur ve ince perde bahsediyoruz. onlar birkaç bölgeleri arasında bir kapının rol oynamaktadır olmasına rağmen, gelen ışığın miktarını azaltmaz.


oturma odası ve yatak odası imar yöntemlerinden biri - kullanım jaluzioturma odası ve yatak odası imar yöntemlerinden biri - kullanım jaluzi

Onları odanın mekansal özelliklerinin çalışmayı yardımcı olacaktır doğru yeri seçin:

 • Yaklaşık oda orta tavana monte edilmiş yapı monte;
 • Doğu panjur veya perdeler her iki tarafı bir dolap veya raf olduğunu arzu edilir;
 • Eğer değilse, o görsel bir ek eylemi olarak 2 parça asma veya kitaplık ayrılmıştır.

onu çevreleyen yan duvarlarının ortasına gelip, böylece görsel ayırıcı uzunluğu seçilir.

Nasıl bir odada yatak odası ve oturma odası birleştirmek için (video)

salon iki bölge arasındaki sınır olarak hizmet panjur veya perdeler bileşimini, set içinde Sadece koymak. Pastel veya nötr renkleri seçmek için tavsiye edilir. Satın almadan önce potansiyel kazanım çok dikkat olmayacaktır emin olmak için daha iyidir. Aksi takdirde, zor bir görev olacak ikiye bir oda bölün. Sonuçta, bu sınırlar görülemez böylece görsel vurgular düzenlemek için yeteneği başarının sırrını keser.

Detaylar: iki bölgeye, yatak odası ve oturma odasına oda bölmek nasıl (fotoğraf örnekler)

7min21 11-3D-4-peregorodki 0da28d61acd8bc10fd88dae99937 27b 18kv 35-1024x819 18220s-1 1146639 1405406189545-kv 1 1461785307zona-17

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 − = 23

map