iç zarif siyah tavan

iç zarif siyah tavan

12 October 2017Siyah tavan - muhteşem ve şık, modern iç tasarım çözümüSiyah tavan - muhteşem ve şık modern tasarım çözümü odanın benzersiz tasarım ilginç doku ve desen duvar kağıdı uygulamak için yeterli değildir yapmak intereraChtoby. Bu önemli bir rol tavan oynar. parlak renkler kullanmak için kullanılan Birçok kişi, genellikle, beyaz, mavi ve krem ​​renklerin tonlarında olduğunu. Ama bugün, renk ile değil, aynı zamanda doku ile sadece deneme izin yeni ve modern malzemelerin çok. iç yeni tavanlar daha özgün ve ilginç bir görünüm oldu sayesinde. Başlangıçta siyah tavan bakacağız.


Olağandışı fikirler siyah tavan

Siyah tavan çok şık ve etkileyici görünüyor. Aynı zamanda büyük panoramik pencereler ve yüksek tavanlı bir odada muhteşem bakacağız. Işığın düzgün dağılımı ile tavan oda yeni renklerle ışıltı olacak ve çok özgün bakacağız.

tabandan tavana pencereler ile birlikte Siyah tavan oda inceliğini ve kısalığını vermektabandan tavana pencereler ile birlikte Siyah tavan oda inceliğini ve kısalığını vermek

siyah tavan oynamaya başladı etmek o ile kombine edilebilir:

 • dekor altın elemanları, hem de altın kattaki oda vermek maliyeti ve bling olarak birlikte;
 • bu, sarı ve portakal gibi parlak ve neşeli renkler ile;
 • duvarlara yerleştirilmiştir Çiçekli yazdırır;
 • Form pervaz, Kabartmalara Beyaz macun;
 • Duvar gri, siyah sorunsuzca karıştırma, oda daha hacimli hale tavan ve duvar arasında kesin sınırlar kaldırmak için yardımcı olacaktır.

Tavan siyaha pek çok fikir var. siyah tavan üzerinde, bir yıldızlı gökyüzü veya boşluk yansıtabilirsiniz.


Ayrıca siyah parlak streç tavan yardımıyla görsel alanı büyütebilirsiniz.

Bugün, tasarımcılar ana rolü sadece siyah tavan tarafından oynanır nerede en sıradışı fikir kullanın. Bu renk şeması uyku odası ve dinlenme, oda, mutfak ve banyo, yanı sıra büyük dördün ile herhangi bir odaya uygundur.

Tasarım Fikirler siyah ve beyaz tavan

siyah tavan çok karanlık görünebilir, bu beyaz ekler veya ayrı unsurları yenebilir. yetenekli Siyah-beyaz ölçekli herhangi oda Aristokrasi zarafet ve asalet vermek. Modern malzemeler kullanılan renklerle benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Siyah ve beyaz çok düzeyli tavan - Odada bölgelerin oluşturulması ve iç algıyı kolaylaştıran moda trendiSiyah ve beyaz çok düzeyli tavan - Odada bölgelerin oluşturulması ve iç algıyı kolaylaştıran moda trendiSiyah-beyaz-tavan eğer iyi görünüyor:

 1. açık ve koyu renkte çok seviyeli tavan alçı yapı kullanılarak ayarlanabilir oturma odası olarak, yumuşak geçişler veya tam tersine, farklı geometrik şekilde olabilir. Farklı renklerde seviyeleri odası alanı bölmek için avantajlı olabilir. tablolar, heykeller ve mobilya şeklinde tek tek öğeleri yardımcı olacaktır tavan çırpın.
 2. Yatak odasında, iki renk kontrast dinlenme ve rahatlama için ayarlanmış en iyisidir. Yatak odasında, o geniş beyaz baget ve zarif avize beyaz buzlu gölge ile birlikte parlak tavanlar, kullanmak en iyisidir.
 3. Mutfakta siyah ve beyaz tavan kullanılması iyi bir iştah neden olur. Uygulamalı bitirme malzemeleri, çeşitli türlerde olabilir.

Tavan takımdan Siyah ve beyaz tasarım olağanüstü sakin ve aynı zamanda natures. Siyah ve beyaz stilde tavan yaparken, tavan odasında bütün atmosferi ile uyum içinde olması gerektiğini unutmamalıyız. Ayrıca, yetkili aydınlatma hakkında hatırlamakta yarar var.

Uygun olduğunda, siyah ve gri tavan

Gri bu nedenle, bu renklerle iyi gider, siyah ve beyaz arasındaki ara olduğunu. Nedeniyle siyah tavanlı odanın dekorasyonunda gri renge saldırganlığı kaldırılabilir.

tavan çoğu koku tarzında yumuşak geçişler bakacağız.

Ayrıca, bu iki renk ile alçı ve inşaat kullanarak bölgeyi sınırlamak olabilir. streç kumaşlar kullanılarak zarif bir piramit şeklinde gri desen tasvir veya yaptırmak olacak siyah tavan bakacağız. Böyle bir tasarım çözümü görsel alanı büyütmek ve oda benzersiz ve ilginç hale getirmek için.

Siyah tavan organik farklı renkte gray walls ile birleştirilirSiyah tavan organik farklı renkte gray walls ile birleştirilir

siyah tavan ve gray walls uyumlu hale nasıl

duvarlarda varsa Gri renk, siyah tavanlı iyi gider. Onların zenginliği vurgulamak isteyen kişiler tarafından seçilen Böyle bir tasarım çözümü. Gray walls ve uygun aydınlatma ile siyah tavan, ılımlı saygın ve rafine görünüyor. Grey birçok gölgeler olduğunu unutulmamalı ve siyah tavan ile birlikte, duvarlar daha hafif bir tonda boyanmış olmalıdır. yumuşak geçişler Mükemmel tekniği. Ayrıca gri bir arka plan üzerinde parlak çiçek baskılar duvar kağıdı kullanabilirsiniz. renklerin bir arada Böyle bir çözüm tamamlayacak ve resmi tamamlayacak ek aksesuarlar gerektirir.


Hangi malzemeler siyah tavan tasarımı için gerekli olan

Modern tasarımda sınır ve hiçbir çalıştırılabilir görevleri vardır. modern malzemeler yardımı ile her zevke için bir ortam yaratabilir. iki kere düşünmek gerekir siyah tavan malzeme seçimi ve efekt ne olması gerektiğini sunacak zaman.

beyaz uçlar ile kaset siyah ve gri tavan oturma odasında ve banyoda uygun olacaktırbeyaz uçlar ile kaset siyah ve gri tavan oturma odasında ve banyoda uygun olacaktır

usta tavan tasarımında kullanılan birkaç temel kaplama malzemeleri vardır:

 • Perde rayları;
 • Tavan karoları;
 • Akrilik boya;
 • Plastik paneller;
 • tavan için duvar kağıdı;
 • Polistiren karolar;
 • MDF paneller;
 • Asma tavanlar.

Her dekorasyon malzemesi, belirli koşullar altında uygundur. Örneğin, uygun bir çini mutfak, balkon veya bir koridor plastik paneller bitirme için daha rafine materyallerinde oturma odası. Çoğu durumda, kullanıcı hızının kurulum, hem de uygun fiyatlarla için tavan seçer. Parlak tavanlar derinlik oluşturulan tasarım katacak siyah renk gerin. görünüşte düzgün boyalı duvar andıran opak gergin tuval de vardır.


En pahalı siyah tavan kumaş kumaş taklit kadife veya süet kabul edilir.

Böyle tavanlar odaya doğu özel bir atmosfer verir. tavan boyamak için en uygun yollardan başka dekorasyon olarak kabul edilir. gayet düz bir yüzey varsa, tavan tasarımı kendi ellerinizle yapılabilir. Böyle fayans veya panelleri gibi malzemeler için hızlı ve verimli her şeyi yapacağız usta, aramak en iyisidir.

Bir yatak odası iç kısmında siyah tavan (video)

özenli tasarımı ile Siyah tavan pahalı ve özgün görünüyor. görsel büyütmek veya oda azaltmak, böylece bir bitirme malzemesi oynadığı bir rolü yoktur Can. En sık kullanılan tavanlar. odaya daha fazla yer vermek için siyah Parlaklık. Tavanın siyah renk gray walls ile kombine edilebilir. Hem de odanın benzersizliğini vurgulayabilirsiniz parlak iç tasarım elemanlarına ekleme gibi. Uygun aydınlatma hakkında unutmamalıyız. Oda çok daha geniş görünüyordu böylece Siyah tavan, ışığın doğru yerleştirilmesi gerekir. tavan tasarımında siyah kullanımı nokta ilginç ve sıra dışı kişiliği vurur cesur tasarım çözümüdür.

İç (fotoğrafın) Siyah tavan

A41 A0051 a0237e00667ba5a0751e7968832cee8f6 A513 a1513 a1984-20 a2381-2 a279887900 achernaya-spalnya-10 acherno-Belyy-potolok-e1463588109772

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 + = 77

map