iç Tuğla altında duvar kağıdı: şık imitasyon

iç Tuğla altında duvar kağıdı: şık imitasyon

12 October 2017Yıllardır tuğla altında Duvar kalır en popüler şık ve piyasada talepYıllardır tuğla altında Duvar Kağıtları şık ve tamamen duvar altında papered rynkeKomnata üzerinde talep, en popüler, kaba bakışlar çok doymuş kalır. bir tuğla duvar materyalleri bir araya birleştirilmesi, duvar kağıdı diğer tipleri ile birleştirmek için daha da altında bir harmonik tasarım ve oda serbest iç genel şeklini elde etmek amacıyla.


iç Tuğla altında duvar kağıdı: Fikir

imitasyon işçiliğine sahip Duvar iç tasarım herhangi bir stil ile mükemmel bir şekilde uyum ve fiyatı doğal malzemeler ve tuğla duvar kullanımı daha ucuzdur. renkler ve imitasyon tuğla ile duvar kağıdı tonlarının zengin bir palet, belirli bir oda için iyi seçilmiş duvar kağıdı verir.

tuğla altında bir duvar kağıdı seçerken, binanın aşağıdaki özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır:

 • alan;
 • Etkinlik odaları;
 • Odada aydınlatma türü.

bir niş duvar, raflar, kemer, altları, yatak duvarındaki: onlar odaya üzerine yapıştırmak daha iyi, küçük bir alana sahip oda tuğla duvar kağıdı ile duvar parçaları tahsis böylece iç kısmında, küçük bir alana sahip, hatta parlak duvar tuğla altında, kaba bakacağız. Büyük bir alana sahip tesislerinde kolayca tamamen tuğla duvar kağıdı yapıştırın ve fragmanları olabilir, ancak dekoratif öğeler kullanmaya emin olabilir.

Tuğla altında Duvar onun çok yönlülüğünü sahiptir, bu nedenle iç herhangi tarzı ile karışımı olabilirTuğla altında Duvar onun çok yönlülüğünü sahiptir, bu nedenle iç herhangi tarzı ile karışımı olabilir


Tuğla altında Duvar her odaya uygun değildir, ancak odanın tasarımına doğru bir yaklaşım olmadığını, iyi bir tasarım yapabilir.

Bir tuğla duvar altında, En iyisi özel odada taşıyıcı duvarlarının tasarımı gibi, mutfakta ve şömine oturma odasında görünüyordu. Kamu kurumları olarak, tuğla duvar restoran, kafe, bar, pub, okleivaya odasında salonlarının dekorasyonu parçaları olarak ve tamamen kullanılır. tuğla altında duvar kağıdı iç aydınlatma önemli bir rol oynar. Yapay aydınlatma üstünlüğü ile alanlar için açık renkler duvar kağıdı seçin daha iyidir.

duvarcılık evrensel duvar kağıdı, bunlar iç tasarımı ile adeta gidin. Ülke tarzı, Gotik, Provence, çatı, uyum imitasyon tuğla ile duvarlara duvar kağıdı tamamlayacak.renklerde Kâgir duvar kağıdı

imitasyon tuğla ile duvar kağıdı kullanarak odanın mükemmel iç oluşturmak için, iç renk düzeninde hayatta kalmak için. Hangi duvar kağıdı belirli aydınlatma koşullarında ve iç altında tonunu uygun olacaktır?

Tuğla altında Duvar kağıtları birçok varyasyonu vardır:

 • mat;
 • parlak;
 • kaba;
 • sarı;
 • Kahverengi;
 • Kırmızı tuğlayı duvar kağıdı.

tuğla altında bir duvar kağıdı seçerken mat, kaba ve karanlık duvar kağıdı ışık ve kapalı alan gizlemek olduğunu bilmek gerekir. tersine tuğla altında Parlak ve parlak duvar kağıdı, görsel alanı uzanan ve ek aydınlatma etkisi sağlar.

gri, kırmızı siyah, kahverengi: Doğal doğal renkler mümkün olduğunca yakın tuğla altında duvar renk düzeni.

mağazalarda tuğla altında duvar kağıdı birçok farklı renkler vardırmağazalarda tuğla altında duvar kağıdı birçok farklı renkler vardır

dışında bulamayacağınız tuğla altında duvar Parlak renkler, bunları kendiniz oluşturun. tuğla ile wallpapered oda tasarımında en önemli faktör, duvar kağıdı rengidir. Işık tayfının Ortak renkleri beyaz duvar kağıdı vardır. imitasyon tuğla yönlü Beyaz duvar kağıdı, herhangi bir oda yapıştırmak için kullanılabilir. beyaz gölge olan gri renkli duvar kağıdı 3701 de çok yönlü ve renk düzeni geri kalanı ile iyi görünür hale getirilir. resimlerinde, duvar resimleri, saksı bitkileri, dekorasyon ve tasarım öğeleri: Özellikle parlak zıt iç unsurları ile bir tuğla altında güzel beyaz duvar kağıdı bekliyoruz. Parlak, koyu dekoratif unsurları ile, tuğla için beyaz duvar kağıdı çocuk odasında ve banyoda ideal bir görünüm vardır. Tuğla altında duvar koyu tonlar itibaren en yaygın ve popüler kırmızı ve kahverengi duvar kağıdı, onlar dokunmaz çalışırken sıklıkla doğal tuğla duvardan ayırt edilemez.

Boyama için tuğla altında Duvar Kağıtları

Eğer, boyama için seçebilir böylece artık bir kaç yıl olabilir Kâgir Duvar kağıdı onların ömrünü uzatmak için, ve çoğunlukla herhangi bir zamanda istediğiniz renkte boyanabilir olmasıdır.

Kağıt, vinil ve dokuma olmayan bir tuğla altında duvar kağıdı, bu amaç için kullanılan boya boyanabilir:


 • akrilik Açık;
 • lateks;
 • Su bazlı boyalar.

Herhangi bir zamanda sizin gibi renk boyalı edilebileceğini avantajlı boyama için tuğla altında Duvar KağıtlarıHerhangi bir zamanda sizin gibi renk boyalı edilebileceğini avantajlı boyama için tuğla altında Duvar Kağıtları

duvar malzemesine bağlı olarak, boyama teknikleri ve malzemeler bu içindir.

Duvar kağıdı her türlü aksi boya taahhüt vermez ve duvar kağıdı zorlanacaksınız, sadece yapıştırma sonra tamamen kuruduktan sonra renk olması.

boyalı duvar kağıdı, birkaç yıl önce, onlar boyanması gerektiğinden yapışabilir eğer Kağıt duvar kağıdı, tam kuruduktan sonra boyadı. astar sonra, kağıt duvar kağıdı boyama için en uygun su bazlı boya kullanılarak, renk başlayabilir. de duvara ortaya konan mürekkep renklendirici köşelerden başlayarak Boyalı kağıt duvar kağıdı rulosu ile ilgilidir. duvar ilk boyama sonra istenen rengi var değilse, tekrar yeniden boyamak. Vinil duvar kağıdı ilk boyama sonra gerekli renk vermek mümkün olmayacaktır, bunlar renge bağlı olarak birkaç defa boyanacak var. vinil duvar kağıdı kullanılan boya Lateks boyama için. tuğla altında olmayan dokuma duvar kağıdı lateks boyalar kullanarak boyanır.

Boyama altına tuğla şeklinde pokleit duvar kağıdı olarak

Sıradan duvar kağıdı yapıştırmak yapıştırdığı Duvar kağıdı, boyama prosedürü dayanamaz.


Boyanabilir duvar kağıdı Eğer o özel tutkal tutkal gerekir:

 • İyi bir sürüş ve duvar kumaş duvar;
 • duvar yüzeyinden boşluğu uyarır;
 • Bu duvara duvar kağıdı bir sıkı bağlantı sağlar.

duvar kağıdı hamur içinde, boya tavan duvar kağıdı yapıştırma için, duvar resimleri duvar kağıdı daha güçlü bağlamak için PVA tutkal ekleyebilir.

Boyama altına vinil duvar kağıdı seçmek en iyisidirBoyama altına vinil duvar kağıdı seçmek en iyisidir

bunlar boya renklendirme için tasarlanmıştır ve 10'dan fazla boya lekeleri hale edilir, çünkü dokuma olmayan destek vinil duvar kullanmak en iyisidir.

iç beyaz tuğla altında duvar kağıdı

beyaz duvar kağıdı üzerine İmitasyon tuğla çok avantajlı görünüyor, bu duvar kağıtları salonlarında, her yerde stüdyoda evde ve hiçbir kurumda yapıştırılmış olabilir olduğunu. Odada tek beyaz nokta birleştirilir olmamasının sağlanması amacıyla Ama beyaz tuğla için duvar kağıdı, iç bazı ek ayrıntılar uyumu gerektirir.

kurallar

 1. tuğla duvar ile mobilya, beyaz duvar kağıdı odasında bir kontrast yaratmak için koyu renkler seçmek için gereklidir;
 2. resimlerinde, duvar resimleri, çiçek aranjmanları, iç mekan bitkileri parlak olması gerektiği gibi bu iç ayrıntılar;
 3. Mümkünse, doğal malzemelerden mobilya ve diğer iç malzeme kullanın.

tuğla beyaz tutkal ile Duvar Kağıtları onlara daha fazla kapsama vermek karanlık odalarda en avantajlıdır.

binalarında tuğla desenle duvar kağıdı

Tuğlayla duvar kağıdı deseni seçerken, şüphe etmeye başlayabilir ve onlar belirli bir oda için uygun olup olmadığı? doğru renk, aydınlatma türünü seçin ve oda alanı üzerinde yapıştırılan eğer Şüphesiz o çalışabilir. Çok yönlü Işık tonu duvar kağıdı tuğla, ev ve ofis ve kamu binaları için uygundur duvar kağıdı.

Duvar kağıdı koyu tonlar herhangi iç Tuğla altında birleştirilmiştirDuvar kağıdı koyu tonlar herhangi iç Tuğla altında birleştirilmiştirKoyu tuğla duvar kağıdı tutkalı aşağıdaki alanlarda olamaz:

 1. dinlenme ve eğlence için oda;
 2. Yatak odasında;
 3. Banyoda.

Koyu tonları mutfakta, tuğla her içine oturmasını mobilya ile doğru kombinasyonu, ancak oda, salonlar, oturma odaları için daha uygun duvar kağıdı.

olası duvar tuğla ile odanın tasarımına yaratıcı bir tasarım yaklaşımı, hatta bir tuğla altında koyu duvar kağıdı ile bir harmonik tip odası, başarmak için zaman.

Diğer duvar kağıdı ile tuğla kombinasyonu altında çözünürlükte

Tuğla altında çözünürlükte kolayca diğer duvar kağıdı ile birlikte. Arkaplan, desenli, süs, tüm duvar kağıtları duvar kağıdı diğer türleri ile mükemmel bir bileşimidir.

Her zamanki ile tuğla duvar kağıdı kombinasyonu ile deneyerek, kuralların bir arada hatırlamak gerekir:

 • Tuğla altında Işık duvar kağıdı karanlıkta ile birleştirir;
 • koyu tuğla duvar daha uygun parlak sıradan duvar ile;
 • beyaz tuğla ile Renkli geleneksel duvar kağıdı.

Bir duvarda niş dekorasyon, şev koruma, taşıyıcı duvarlar ve diğer duvar kağıdı olarak kullanılan duvar tuğla odanın duvarları için temel olarak kullanmak üzere ise, oda mükemmel dışarı dönecek.

Tuğla altında çözünürlükte kolayca diğer duvar kağıdı ile kombine edilebilirTuğla altında çözünürlükte kolayca diğer duvar kağıdı ile kombine edilebilir

İnce kağıt duvar tuğla duvar kağıdı birleştirerek, neden malzemeler duvar kağıdı dikkate almak gerekir masif dokulu duvar kağıdı ile kombine edilmeyecektir.

Tuğla altında Dokulu duvar kağıdı

duvarlarda tuğla altında Dokulu duvar kağıdı görsel efektler ve kabartma vakıf, duvar kağıdı duvarda yığma tuğla, doğal görünümünü iletmek yardımı ile, pürüzsüz daha doğal görünmesini sağlar.

Taklit dokulu kağıdı farklı olabilir:

 • Modern;
 • Dekoratif taş;
 • Kırmızı tuğla.

Mevcut tuğla ile karşılaştırıldığında bir tuğla altında Kabartmalı duvar kağıdı büyük avantajlara sahip. döşeme tuğla daha yapıştırılması için dikkatli duvar kağıtları ucuz fiyat, daha rahat bakım,.

sahipleri için elbette seçim, ama yüzde yüz üzerinde kabartmalı duvar kağıdı formu doğal tuğla ile değiştirilir.

Tam tuğla yığma dokulu duvar kağıdı transfer edilebilirTam tuğla yığma dokulu duvar kağıdı transfer edilebilir

Tuğla için vinil duvar kağıtları

Onlar avantajı var çünkü tasarımında kullanılan tuğla taklidi ile Vinil duvar kağıdı, duvar kağıdı diğer türleri daha fazladır.

yani:

 • Yapıştırma duvara gitmek daha iyidir;
 • Diğer duvar tuğla daha fazla doğal;
 • 10 kata diğer renkler için renk değiştirebilir.

rulosu için bir tuğla altında Fiyat vinil duvar kağıdı ve dokunmamış rulonun fiyatı aşmaktadır. Hollanda'dan kağıt temelinde daha iyi ve daha doğal bir tuğla altında Vinil duvar kağıdı.

ekonomi, bütçe dışı dokuma zeminli karlı yapıştırma vinil duvar kağıdı.

tuğla kağıdı (video)

tuğla altında duvar kağıdı başarıyla yanı sıra evde veya dairede oda tasarımında, kamusal alanlarda tasarımında kullanılabilecek, aynı zamanda iç doğal tuğla gelen tuğla göze alamaz olanlar için ekonomik bir seçenektir.

Tuğla altında Duvar kağıtları (fotoğraf)

1 590813 73293098714 99977638340 Belye-Oboi-bakla kirpich Kakieoboidljakuhniluchshe04 kirpich-V-interere-21 maxresdefault oboikirpich3 oboikirpichnayastena-9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 89

map