iç Siyah iyileştirme tavan: özellikleri ve yorumlar

iç Siyah iyileştirme tavan: özellikleri ve yorumlar

12 October 2017Günümüzde, tavan yüksek popülerlik vardırGünümüzde, tavan populyarnostNatyazhnye sıkıca piyasada bağlanır tutmak yüksek tavanlı vardır. Bunlar Avrupa'da geçen yüzyılın ortasında daha kullanmaya başladı. asma tavan popülerliği kendi ergonomi ve güzellik ile açıklanabilir. Bundan başka, bu tür kaplamalar, renkli veya süslemek için desenli olabilir. Karanlık bir renkte boyanmış Asma tavan, çok çekici ve olağanüstü bakacağız.


Bazı durumlarda siyah beyaz streç tavan kullanılması tavsiye edilir

Bir siyah beyaz tavan iç kullanmayı tercih ederseniz, nüansları bir dizi düşünmelisiniz. Odanın duvarları parlak renklerle dekore Örneğin bu tasarım çalışmayacaktır.

Siyah ve beyaz tavan döşeme oda alanı görsel farklılaşma elde yardımcı olacaktır. Parlak - kontrast kapak mat ve siyah beyaz kısmını yaparak vurgulanabilir.

Siyah tavan odanın temel tasarım ile kombine edilmelidirSiyah tavan odanın temel tasarım ile kombine edilmelidir

tavan Siyah ve beyaz tasarım çocuğun yatak odasında kullanmak uygun değildir. Bu kombinasyon, son derece talihsiz ve yorgunluk çocuğun gözleri neden olabilir.

Ayrıca bu seçenek değil uygun bitiş geçerli:


 1. Düşük tavanlı odalarda. Buna ek olarak, mutfak için böyle bir bitiş kullanmak uygun değildir. Bu yağ partikülleri yüzeyi üzerinde biriken ve bileşimin yağma gerçeğinden kaynaklanmaktadır.
 2. Bir kır evi tarzında tasarlanmış iç.

Oturma odasında iç için ideal beyaz Siyah-tavan. Bu tür bir bileşim, kısalık oda sağlayacaktır. gözlerini kompresörle olacak parlatıcısı olarak sadece mat uçağı kullanın ve günlük rutin bir dinlenme vermezsen Yatak odasında, bu kombinasyon iyi bakacağız. Odanızın minimalizm tarzında yapılmış ise, ince siyah çizgiler tavan dekore edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz tavan iç bakmak çok şık ve güzelSiyah ve beyaz tavan iç bakmak çok şık ve güzel

iç Siyah iyileştirme tavan: özellikleri ve faydaları

Siyah iyileştirme tavan oturma odasının iç süslemeleri edebilmektedir. oda duvarları beyaz boyanmış eğer tatsız görünüyor iç siyah aşırı miktarda olarak, bir giydirme kullanılması tavsiye edilir.Siyah tavan, alışılmadık ışık kaynaklarıyla birleştirmek arzu edilir. Bir tasarımcı avize yüzeyinde asılı Örneğin, odanın alanı artan görsel ulaşmak mümkün olacak.

siyah boyalı streç tavan Mat dokusu, iç süslemeleri, aynı zamanda çeşitli aydınlatma ürünleri parlamayı kapatmak için sadece edebilmektedir. Uzmanlar spot ile tasarımın bu tür birleştirmek için tavsiye etmiyoruz nedeni budur.

siyah asma tavan By odanızın karşı uçlarında yer alacak mükemmel LED süspansiyon vardır.

Siyah tavan odaya alışılmadık tarzı verir ve çok pahalı bakmakSiyah tavan odaya alışılmadık tarzı verir ve çok pahalı bakmak

Siyah bir tavan avantajları şunlardır:

 • alan görsel bir uzantı.
 • Bu tasarım soğuk tonlarda idam duvarları ile karıştırır.
 • siyah renk iç aksine biraz yapar.
 • Koyu renk düzeni tekno tarzı, avangart, minimalist ya kitsch yapılan, konut için idealdir.

Parlak ve siyah streç tavan: avantajları ve mix

Çoğu insan parlak bir görünüme tercih böylece Matt black tavan, çok belirsiz görünüyor. Bu tasarım odasında bir ayna etkisi yaratır.

diğer tonları ile kombine olarak parlak siyah renk oda zerafet içinde atmosferini yeniden aynı anda Audacity yardımcı olur. Bu tasarım mükemmel altın veya mor duvar kağıdı ile tavan birleştirir. Bu kombinasyon rafine derinlik oda atmosfer veriyor.

Siyah parlak tavan tarzında odanızın tasarımında ise kullanılmalıdır:


 1. Art Deco.
 2. Minimalizm.
 3. Avangard.
 4. Japon.
 5. Modern.

Siyah tavan zarif bakmak değil, aynı zamanda birçok avantajı vardır sadeceSiyah tavan zarif bakmak değil, aynı zamanda birçok avantajı vardır sadece

siyah parlak tavan pratik yararlarının yanı sıra şunlardır:

 • Güvenlik. Bu tasarım için kullanılan malzemeler, çevre dostu ve insan sağlığına zararlı değildir.
 • Pratiklik. Siyah parlak tavan sadece ilginç bir tasarım değil, aynı zamanda tavandaki dengesizliğini ve diğer kusurları gizlemek için yardımcı olur.
 • siyah tavan üzerinde iz bırakmaz.
 • bakım Sadelik. ıslak bir bezle silme için haftada bir kez yeterli bir tavan bakımı için.

siyah tavan Yorumlar

net Sayısız yorumlar siyah tavan oturma odası veya koridor süslemek için ilginç bir çözüm olduğunu düşündürmektedir.

Victor, 26 yaşında: "Son zamanlarda, oturma odasında onarmak için karar verdi. Başlangıçta oda ülkenin tarzında yapılmış, ama minimalizm tercih karar verdi. İnternette siyah parlak tavan ile ilgili bir makalede, ben sevdim kavram rastlamak. Böyle bir tarzda onun oturma odası tavan düzenlemeyi düşündük. Ben sonuç sevdim. Bu tasarımın tek dezavantajı - siyah tavana çok belirgindir toz, bir çok biriktirir ".


Julia 39 yaşında: "Ben Art Deco tarzında oturma odası yürütmek için belirlendi. Ben alışılmadık bir tasarım kararı yararlanmak ve siyah-beyaz tavan boyamak karar verdi. Ben sonuç sevdim. oda rafine ve kontrast görünmeye başlamıştı. "

yatak odasında Siyah iyileştirme tavan (video)

siyah renk çok işlevseldir ve tavanların olağanüstü dekorasyon olarak kullanılabilir. Bununla beraber, deneme ve iç tasarımına bir katkıda bulunabilir. Bu çözüm zaten ev klasik tasarımın oldukça yorgun olanlar için idealdir. siyah tavan uyum içine harmanlanır için, duvarları kenar bir ışık tercih ederim.

Tasarım siyah streç tavan (iç fotoğraf)

----- 5800 24201211121895612941 52 54c3c80321e99 91 316zoom 1347708164znebo1 black5 ch4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − = 63

map