iç Sıvı duvar kağıdı: 35 yaratıcı fotoğraf fikirleri

iç Sıvı duvar kağıdı: 35 yaratıcı fotoğraf fikirleri

12 October 2017oda dekorasyonunda sıvı duvar kağıdı kullanılması reklam bunları tatbik işlemini yaparSıvı duvar gibi kendi yerleştirme tvorchestvoDizaynery sürecinde düz döner bitirme Bu yaratıcı süreç kullanılarak bu onarım dikkate alınarak sıvı duvar kağıdı kullanılması. Gerekli doku, renk, efekt - tüm bu kendiniz için yapıyoruz. Sadece eller tarafından oluşturulan bitirme. daire duvarların Bu tasarım geleneksel sıvı duvar ayıran bir çok avantajı vardır.


duvarları sıvı duvar kağıdı Dekorasyon: Faydaları

Ana çekici faktörlerden biri - hayır dikişler. Biz kağıt duvar kağıdı düğüm noktaları vardır. tüm duvar bir tek kumaş, çünkü sıvı duvar, sıva bazında uygulanır.

Ayrıca, avantajları şunlardır:

 • Doğallık duvar kağıdı. Onlar evin küçük çocukların veya özellikle alerji ise, önemli olan çevre dostu malzemeler, pamuk veya selüloz, yapılır.
 • Kısmi onarım mümkün. Aynı çocuk tabakanın bir bölümü uygulanan yeni kaldırılır duvar kağıdı harap - fark fark edilemeyebilir.
 • küçük kusurların giderilmesi. Tabii ki, kendileri tarafından sıvı duvar kağıdı bazı küçük aksaklıklar duvarlar temiz değil, ama bunları özel olarak gizler.
 • boyanma imkanı. Öncelikle istenilen renkte ekleyin ve sonra da, gerektiği gibi, duvar kağıdı duvara doğrudan boyanabilir.

Yani değil sıvı duvar kağıdı toz tutmaz söylemek!

tüm çevre güvenliği standartlarına uygun ve sadece doğal malzemeler dahil olarak, çocuk odaları bitirme için Sıvı duvar kağıdı mükemmeltüm çevre güvenliği standartlarına uygun ve sadece doğal malzemeler dahil olarak, çocuk odaları bitirme için Sıvı duvar kağıdı mükemmel


 Bu duvar için özel bir bakım gerekmemektedir olduğunu.

malzemenin termal yalıtım özellikleri de iyidir, duvar yüzeyi sıcak olacaktır.

duvarlar için sıvı duvar kağıdı Türleri: Üç seçenek

selüloz, pamuk, ipek - Bu duvar üç temel tipe ayrılmıştır. İpek duvar - en pahalı, bunların bileşimi, doğal ipek elyaflar daha yüksek bir konsantrasyonda içerir. Bu beton ve alçıpan uygulanabilir.

Sıvı duvar her türlü su ile bir toz ya da bir karışım olarak temin edilebilirSıvı duvar her türlü su ile bir toz ya da bir karışım olarak temin edilebilirBu kapsama Toz formunda ve sıvı formda satın alınabilir.

Pamuk sıvı duvar neredeyse tamamen doğal, saf olmayan mika dolgu katkı maddelerinin miktarı ve bir yapışkan bileşeni sadece iki oranında. Bu dokunmatik duvar kağıdına hoş, sıcak.

Sıvı duvar en ekonomik bir şekilde - selüloz. bunların hazırlanması için ahşap ürünler gerektirir. Bu duvar kağıdı genellikle soğuk odalarda kullanılır. Bu finiş iyi yüzey mikro çatlaklara bölünecek.

Ve yapabilirsiniz toz halde ve hemen sıvı formda, sıvı duvar kağıdı satın alın.

iç koridor sıvı duvar

Belki, salon ve bir kartvizit daire, ama bildiğimiz gibi görünüşleri ile, vardır. Bu durumda - dairenin kıyafetler. Hala hatırlıyorum ve ilk izlenim hakkında olabilir.

Birçok sahipleri salona seçenekleri, sadece sıvı duvar kağıdı her türlü bitirmek için tercih ediyorum. Sonuçta, koridorda duvarlar genellikle kirli olsun ve sıvı duvar yıkanıyorsun olamaz çünkü. Eğer vernik ile onları karşılamak Ama eğer, sorun bir anda çözülür.

Yani oda ilk bir dekor çok uygundur, ancak çevre ile uyum içinde olmalıdır stil ve renk, yaklaşık hatırlıyorum.

Herhangi bir stil koridor ahenkli görünüm Sıvı duvar kağıdı, ana şey - renk kombinasyonu unutmaHerhangi bir stil koridor ahenkli görünüm Sıvı duvar kağıdı, ana şey - renk kombinasyonu unutma

İç çözümler:


 • Eğer koridor gerçek stil çatı vardır ve bunu yumuşatmak için, ama kırmamaya zamanı geldiyse, sıvı duvar kağıdı olacak sadece arada;
 • Klasik Koridorda sıvı duvar kağıdı en organik yapacak;
 • Eğer saray tarzı iç bazı unsurları somutlaştırmak eğer, sıvı duvar parlak, altın lekeleri yapmak gereklidir.

Hatta sıvı duvar kağıdı ile koridorda düz duvar çok şık bakacağız. Tercih açık renkler.

yatak odası tasarımı Sıvı duvar kağıdı

Ve bu odada uygun sıvı duvar kağıdı ve nasıl olacaktı. Bunlar toz toplarlar yok, az önce bahsedilen, ilginç bir doku ile ayırt ve hipoallerjen.

Sıvı duvar kağıdı sadece yatak odası süslemeleri yardımcı değil, aynı zamanda uyku için elverişli bir ortam yaratmak değilSıvı duvar kağıdı sadece yatak odası süslemeleri yardımcı değil, aynı zamanda uyku için elverişli bir ortam yaratmak değil

Sıvı duvar kağıdı kullanımı ile yatak stiller:


 • ECOSTYLE. Ahşap yatak, otlar, doğal aksesuarlar böyle bir doğal arka plan üzerinde sadece vurgulamak olacaktır. Sıcak ve rahat olacaktır.
 • İmparatorluğu, Barok, antik (tarihi stilleri). Eğer sıvı duvar kağıdı kullanırsanız altın barok tarzı ile serpiştirildiği ve Empire yeterli bütçe ile dekore edilmiştir.
 • Etno stili. Burada, sıvı duvar kağıdı doğru atmosferi yaratacak.
 • Minimalizm. Tek renkli sıvı duvar kağıdı aşırı yüklenmeden rahatlatmak ve büyük bu tarzda katılacak.

Ama klasik bir sıvı duvar kağıdı olarak bu esnek bir tarzda tam kullanılacaktır. Ve, her zaman kurallar biraz uzakta taşıyabilirsiniz.

oturma odasında sıvı duvar kağıdı ile Tasarım çözümleri

kesinlikle sıvı duvar kağıdı kullanarak dolaşmak yerlerde, oturma odasında. Sen tarz, herhangi bir renk ve tasarım seçebilirsiniz.

bir kaplama malzemesi sıvı bir duvar olarak hayal gücü için geniş bir alan sağlar, başarılı bir diğer tip malzemelerden kombinebir kaplama malzemesi sıvı bir duvar olarak hayal gücü için geniş bir alan sağlar, başarılı bir diğer tip malzemelerden kombine

oturma odasında sıvı duvar kağıdı kullanımının avantajları:

 • oda büyükse, zengin renk dokusunu vurabilir;
 • Oda küçük ise, parlak sıvı duvar kağıdı yapmak - görsel ve daha geniş ve sıcak ve rahat olsun;
 • Farklı aydınlatma duvar kağıdı farklı görünebilir, ancak bunu daha parlak hale ardından, bunu kapatabilirsiniz modern yaşam, aydınlatma sistemi göz önünde bulundurularak, başka bir artı olacaktır.

Eğer alçı panelli oturma odasında kullanırsanız, bu malzemenin sıvı duvar kağıdı uzandı etmediğini korkmamalı - ama yine de kolayca ve iyi düşecek.

niş iç kısmında Sıvı duvar kağıdı: mümkün mü

Tabiki var! Bu plastik, esnek bir malzeme olup, bir yakın çalışması.

Sıvı duvar kağıdı - herhangi bir kabartma ile yüzey işleme için uygun olan çok plastik bir malzemeSıvı duvar kağıdı - herhangi bir kabartma ile yüzey işleme için uygun olan çok plastik bir malzeme

Tüm içeri verir - nişler, çıkıntıları, kemerler Ve böyle karmaşık konular.

Başka bir soru bir niş sıvı duvar kağıdı yapıştırmak istediğiniz olup olmadığıdır. Belki de sadece, beyaz veya bej bırakmak mümkün duvar kağıdı, boya eşleşmesi gerekmektedir. Bazen daha da iyi tasarımın güzelliğini vurgular edilir.

Orijinal renk, odaya baskın renk baktığımızda ve bir renk uzayı diyagramı oluşturur göre. Koyu veya zıt nişler nadiren iyi görünüyorsun.

sunta ve sıvı duvarın Duvar - benziyor

sıvı duvar olmayacak bile neme maruz kaldığında, sunta, genellikle, yüksek nem alanlarda sunta kabarma kullanılmaz. kreş, yatak odası, oturma odasında böyle duvarlar varsa Ama, sıvı duvar kağıdı yapıştırabilirsiniz.

Eğer tuval üzerine duvar kağıdı uygulamadan önce, astar kullanmak. Ama eğer mutfakta veya banyoda hepsi aynı duvar ve planlarını malzemenin yapısına derinlemesine nüfuz gidrostoykuyu astar, pes almak istemiyorum vardır. birkaç kat gerekli uygulayın.

kolay bir bitiş sıvı duvar kağıdı üretmek için mi

Talimatlar sapma değilse bile bir acemi tüm kuvvet altında olacak. Ve o kadar zor değildir.

Hatta bir acemi webmaster sıvı duvar kağıdı uygulaması ile gücünü başa çıkmak içinHatta bir acemi webmaster sıvı duvar kağıdı uygulaması ile gücünü başa çıkmak için

Ne sıvı duvar kağıdı, duvar hazırlanması duvar süslemeleri:

 • Yüzey eski yüzey temizlenir;
 • Duvarlar mutlaka antiseptik kapsamındadır;
 • Yüzey toz, toprak temizlenir;
 • Kurutma işleminden sonra, yüzey sıvısı duvar uygulanması için hazır hale gelir.

boşuna senin müteakip işçiler eğer çok önemlidir, buna bağlı hazırlık aşamasını göz ardı etmeyin, yer almaz.

Hazırlanan duvara sıvı duvar kağıdı nasıl uygulanır

bileşim, temiz bir kaba seyreltilir. Herhangi bir katkı maddesinin bir karışımı ise, sıcak su eklemek için gerekli olan ilk ve ancak ondan sonra karışım, temel.

Üretici tarafından belirlenen, temiz su miktarının ilave edilmesi, uygun bir kap içinde seyreltilir sıvı duvara çalışmaya başlamadan önceÜretici tarafından belirlenen, temiz su miktarının ilave edilmesi, uygun bir kap içinde seyreltilir sıvı duvara çalışmaya başlamadan önce

Su, oda sıcaklığında olmalıdır.

Malzemeler yalnızca el, metal nesneler bileşenleri sıvı duvar kağıdı zarar vermeyen gerektiğini karıştırmak için. karışımın homojenliğini elde edildikten sonra, yarım saat daha demlemek için karışım sağlar.

Kompozisyon, mala ile daha rahat uygula hafif bir açıyla bulun. Fazlalıklar sonra sadece dikkatli bir bıçakla kesip. Kuru yüzey birkaç gün, belki biraz daha fazla olacaktır. Ama böyle duvar kağıdı taslaklar korkunç değildir, yüzden daire havalandırmak mümkündür.

Onarım sıvı duvar (video)

Sıvı duvar kağıdı ile onarım başlatmak için korkmayın, bu süreç büyüleyici olduğu kadar karmaşık değildir. Ve fikirler onarım sürecinde doğrudan oluşabilir ve bazı sanatsal beceriler varsa, etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mükemmel iş!

İç (fotoğrafın) Sıvı duvar kağıdı

16-768x512 3 16zh 97 21 130-1030x626 622 254970x0 727fce0f1811263e04b965de66b47654 1730rdk-shpaleri

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 3

map