İç oturma odasında Artıları ve modüler kanepe eksileri: 30 fotoğraf

İç oturma odasında Artıları ve modüler kanepe eksileri: 30 fotoğraf

12 October 2017Oturma odasında zorunlu unsur bir çekyat, bu yüzden onun seçimi düşünceli ele alınmalıdıroturma odasının zorunlu unsur yüzden onun tercihi ele alınmalıdır obdumannoModulnye kanepeler artık çok popüler, bir çekyattır. Bu açıkladı kolayca çünkü iç oturma odasında modüler kanepeler -, herhangi bir iç için uygun pratik ve özgün şık ve modern çözüm. Ayrıca dikkat çekicidir Eğer gerçekten kaliteli bir ürün satın alabilirsiniz dükkanlarda kanepeler büyük bir aralığıdır. Bu faktörler modüler divanlar birçok durumda mükemmel edinimini belirler. Ama biz, ürünü seçin tüm avantajları ve dezavantajları bilmek gerekir. bu konuda okuyun.


oturma odası için modüler kanepeler: çeşitli avantajları ve dezavantajları

Eğer modüler bir kanepe ne gerek karar vermeden önce, her zamanki kanepe farkın ne bilmemiz gerekir. Temel fark - modüler kanepe Eğer toplamak için gereken ayrı parçadan oluşur, monolitik değil.

onlar çok fonksiyonlu olan modüler kanepe temel avantajıonlar çok fonksiyonlu olan modüler kanepe temel avantajı

Yapım olarak, modüler kanepeler 2 tipe ayrılır:

 1. Dilimli. Bu kanepeler - bütünsel inşaat çimentolu, bütün parçalar alıcılar kendiniz seçin ve ardından bağlanmış onları doğrudan saklamak mümkün olacak ve çıkarmak için imkansız olacaktır.
 2. Transformable. Bu tip Kanepeler başlangıçta takılı olmaması, alıcılar, yeni parça, nesneler ile takviye sökmeye ve tekrar monte edebilecektir. Bu kanepeler duruma göre o uygun olduğu gibi, onlara daha küçük veya daha büyük takas yapabilir, çok rahat.

Ve şimdi artıları ve modüler kanepe eksileri hakkında:


 1. Çok fonksiyonlu. Onlar Böylece, tek bir hesaba tüm tercihlerini ve binanın özelliklerini alarak hayallerinizdeki kanepe monte edebilir (örneğin osmanlı, kanepe, raf, dolap, ve diğerleri gibi) ek öğeleri bir dizi içerir.
 2. Boyutu. Sen uygun boyutu seçin ve gelecekte ayarlayabilirsiniz.
 3. Fiyat. fiyat alıcılar için kârlı olduğunu böylece modüler kanepeler birçok kalem bulunuyor göz önüne alındığında, bunları seçebilir.
 4. tarzı sınırı. Kolayca planınıza bağlı olarak, modüler kanepe boyutunu değiştirebilir. Ama böyle bir uyum (örneğin klasik ya da country tarzı) tüm stillerde kanepeler değil, harika olan fit kanepeler bol bazı stilleri (bağbozumu, retro tarzı) ama stilleri, gereği uygunsuz. Bu çağdaş bir tarza ve geniş odalar, stüdyo daireler olduğunu.

Çerçeve ve modüler kanepe dolum: bu önemlidir

Önemli bir rol çerçeve ve kanepe doldurarak oynanır. Çerçeve - kanepe önemli bir bölümünü, biz de bunun üzerine tüm temel yükü var.

Diğer çerçevesini takmak için ayırt edilir:

 • düzenlemeler;
 • dolgu;
 • Döşeme.

Güvenilir ve sağlam çerçeve - Ağaç (meşe, kayın ve çam). Popüler ve metal çerçeveler. Dolgu yaylar olmadan yaylar ile modüler kanepeler bulunmaktadır.Bir kanepe seçerken kesinlikle kalitesi, içeriği ve ürünlere dikkat etmek gerekirBir kanepe seçerken kesinlikle kalitesi, içeriği ve ürünlere dikkat etmek gerekir

Yay mekanizması ayrılır:

 • bağlıdır;
 • Bağımsız.

Bağımlı blok - bir yay üzerinde hareket ederek hareket ettirilir yay sistemi. Bağımsız mekanizmalar bir tıklama ile başlamayın. Sag sadece bir yer hangi itmek için.

dolgu Yaylı seçenekler:

 • Hav (sentetik);
 • Sintepon;
 • Poliüretan köpük.

Tüm dolgu malzemeleri kendi avantajları vardır. Ama en popüler poliüretan köpük. O gerekli mukavemet özelliklerine sahip, en güvenilirdir. Seni ondan kanepeler sıradışı ve orijinal şekil için modülleri yapabilirsiniz. Bu klasik iç sıkıcı sevmiyorum olanlar için ilginç bir seçenektir. önceden hazırlanmış kanşım, alışılmamış öğeler elde edilen formlar içine dökülür. Modüler kanepeler yapısı hakkında okumak, bu ilginç mobilya boyut, şekil ve fiyatı hakkında bilmemiz gerekir.

oturma odası için geniş modüler kanepeler: Bazı durumlarda uygun biçim

Geniş ve ferah daire sahipleri için uygun geniş modüler kanepeler. Sen odasında modüler kanepe kısmını tahsis edebilirsiniz. İsterseniz, kanepe parçaları satın almak veya başka tamamen tüm yapısını değiştirmek için. Ve şekiller modüler kanepe vardır?

büyük konuk odası dekorasyon için tasarımcılar modüler kanepe köşe formu seçmek için tavsiyebüyük konuk odası dekorasyon için tasarımcılar modüler kanepe köşe formu seçmek için tavsiye


Modüler kanepe türleri:

 1. dikdörtgen biçiminde (Bir kanepe fazla yer almaz ve bu çok uygundur, uzay farklı amaçlar için kullanılabilir; bu kanepe en düzenleri ve stilleri sığmaktadır).
 2. U şeklinde (Mükemmel bir pratik ve fonksiyonel iç için, kanepe tezgah kenarları tahta oyunları oynamak, yemek çok uygun olan üstte olabilir).
 3. kare (Rahat bir oturma alanı yapabilirsiniz bu kanepeler yardımıyla, merkezi olan küçük bir masa uyacak ve bu alanda arkadaşlarıyla toplamak sıcak battaniye gizlemek ve içten konuşma için çay içmek iyidir).

Koltuklar farklı şekil ve boyutlarda seçilir. İlk başta farklı yönlere açısını değiştirerek kanepeler vardı. Daha sonra oda parçası dağıtmak için, duvara koymak için uygun olan, U-şeklinde bir modüler kanepe, görünümü yoktu.

kanepeler ve yatacak bir yere sahip bağlanmıştır sofistike tasarım formları vardır. Bu kanepe insanların çok sayıda barındırabilir.

Büyük kanepeler küçük bir odada ayarlanmamış veya yer çok az olacaktır. Odanın büyüklüğü ve iç düzenini düşünün.

fiyatını belirleyen: oturma odası için ucuz modüler kanepeler

Tümü, fiyatı da dahil, boyut ve birleştirme elemanları, minderler, kol dayama sayısını karar verirler. mevcut bütçe bağlı Modüler sıradan çok daha masraflı kanepeler, ancak, size en uygun modüler kanepe oldukça ucuz toplayabilir.


Fiyat kalite, görünüm ve ek Poufs üzerinde, bir kural olarak, kanepe bağlıdırFiyat kalite, görünüm ve ek Poufs üzerinde, bir kural olarak, kanepe bağlıdır

Eğer modüler kanepenin bazı unsurlarını vazgeçmek durumunda:

 • Ek Poufs, kanepe itibaren;
 • Daha küçük bir kanepe seçin;
 • ortalama kalitede bir kanepe seçin.

Ama! konfor ve rahatlık rehin - kanepe gibi iyi koltukta kurtarmak için daha iyi değil. Nedenle modüler kanepe kusurlu parçaları biriyle ardından bir anlaşma biraz daha ödemek için daha iyidir.

oturma odasında Dar modüler kanepe

Oda genişliği, dar modüler kanepe küçük ise - en iyi çözümdür.

Küçük bir oda için mükemmel bir çözüm dar modüler kanepe olurduKüçük bir oda için mükemmel bir çözüm dar modüler kanepe olurdu

Günümüzde, dar kanepeler özellikle popülerdir:

 • Öğleden sonra az yer kaplar;
 • Gece büyük bir yatağa izlerken;
 • Çoğu zaman, dar koltuk - şık çözüm, diğer mobilyalar için çok değerli alan özgürleştirici, aktif çocuk oyunları, vb dans ve;

Büyük ölçüde evlerinin planlamasında size yardımcı olabilir gibi dar olarak, kanepe bu tür dikkat etmek gereklidir.

İç oturma odasında şık modüler kanepeler (video)

Böylece herkes sadece kafamda vardı hayalleri ve fantezileri olan bir kanepe, yapmak mümkün olacak, ve şimdi onlar ve dışarı getirebilir. Modüler kanepe pek çok avantajı vardır, bu oturma odası için en iyi çözümdür! Ama benzersiz bir iç uyacak şekilde, sizin tarzınıza uygun kanepenin, tabii ki, aynı zamanda şekil ve boyut olarak sağ koltuk seçer, ancak unutmayın - çok önemlidir. İyi şanslar!

oturma odasında modüler kanepe örnekleri (iç fotoğraf)

3-13 5-6 64-6 63-6 153 610 617 3524 914 9669f096b59fa8daf3cac8ca312aa2d4

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

map