İç fotoğrafta duvarda 30 duvar kağıdı Yaratıcı paneller

İç fotoğrafta duvarda 30 duvar kağıdı Yaratıcı paneller

12 October 2017Eski duvar kalıntıları mutlaka atmak değil - orijinal paneli yapabilirEski duvar kalıntıları mutlaka atmak değil - onlar çok renkli dokulu orijinal pannoMnogochislennye kalıntılarını yapabilir ve hatta farklı malzemeler kolayca duvara sonra hoş yakınları ve arkadaşları tarafından sürpriz olacak bir fotoğraf duvar panelleri oluşturmak için kullanılabilir. her boyutta iş parçaları yapacak İçin. Önemli olan - bunları birleştirmek hakkı. zorunlu simetri ile uyumlu değildir. uyum eşleştirmek yeterlidir.


duvar kağıdının duvara duvar: nereden başlayacağınızı

Çalışmaya başlamadan önce, duvar uydurma görünüm kazandırılması gerekir. Bu duvar yıpranmış bölümleri yerine, kapağı hizalayarak ilgili. nemin izleri varsa duvara panelleri kurmayın. duvar çukura sahiptir veya yontulmuş, aynı dışlama geçerlidir. Hatta dakika düzensizlikler olumsuz kompozisyon algısını etkiler. En kısa sürede konunun teknik tarafı tamamlanır tamamlanmaz, yüzey dekorasyon yönteminin seçimi geçin.

Tasarımcılar oda geometrisinin ve rengi hakim çıkıp önerilir.

Bir panel için duvar kağıdı seçerken, onlar iç geri kalanı ile kombine nasıl düşünmelisinizBir panel için duvar kağıdı seçerken, onlar iç geri kalanı ile kombine nasıl düşünmelisiniz

Bu faktörlere bağlı olarak, aşağıdaki teknolojilerin birini kullanın:

 • patchwork yapıştırma - küçük parçalar kullanılarak, elle bütünsel görüntünün oluşmasına yol açar. Sen diğer süsleme öğeleri kullanabilirsiniz. Bu gibi bileşimler çoğu zaman soyut.
 • duvar Bütünsel resim - it uygun bambu veya vinil duvar oluşturmak için. okunabilir bir imajı vardır boyutu parça, büyük seçilir. Onun sözleşmeli elemanların eklenmesi ile, parlak olması arzu edilir. peşin satın çerçevede bunun üzerine Superimposed. Çözünürlükte ciddi şekilli çerçeveleri kesilir. Sonuç mini resmidir.
 • kombine teknoloji - deneme korkmuyor olanlar gibi. İşte ayrılmaz bir görüntüye ve sayısız kalıntıları olarak kullanılır.

elleriyle duvara duvar panelleri yapma: adım adım kılavuzun

kompozisyonun doğrudan üretim iki teknolojilerinden biri kullanılarak yapılır. İlk durumda biz odada mobilya iç yüzeyini yapıştırarak bahsediyoruz. Bu küçük bir rakam veya klasik desenli duvar kağıdı parçaları gerektirecektir. Önemli olan - kullanılan yamaların tekdüzelik. vinatazhnym desenli "ülke" tarzı elbise duvar hayranları için. İkinci durumda, model verme mobilyalar ve duvarlar dış yüzeyine karşılık gelir.


paneller bir ifade ve parlak desenli duvar iyi sokulmasını çalışması içinpaneller bir ifade ve parlak desenli duvar iyi sokulmasını çalışması için

Planlanan başarıyla uygulanması için aşağıdaki göz önünde bulundurun:

 1. Açıkça okunabilir perspektifle anlamlı bir görüntü seçmek önemlidir. Örneğin, yükselen kuşlar, deniz boşluk veya dağ çayır ile görüntüler.
 2. klasik tarzda seçilmiş freskler veya gravür yaşayan odası.
 3. Duvar resim yüklü olduğu çerçeveler, boyutlarında kesilir. Yatak odası takım elbise resim veya deniz parkı gibi bir şey sakinleştirici, şekildedir.

iç Fotoğraf kağıdı duvar

Seçilen fotoğraf kağıt temelinde konur. Ne olursa olsun kompozisyonun ölçek, duvar kağıtları orijinal renk doygunluğunu kaybetmez. Bu vinil toz yapılan üst tabakası ile elde edilir. Olağandışı paneli yatak odası veya oturma odasında iyi görünüyor.Polar - hatta yükseklik önemli mevsimsel farklılıkların ile uzun vadeli çalışmayı dayanabilir güçlü ve dayanıklı malzeme.

Duvar iyi parlak ve sıradışı panelleri oluşturmak için uygundurDuvar iyi parlak ve sıradışı panelleri oluşturmak için uygundur

foto-duvar panelleri yüklemeden önce belirli gereksinimleri karşılanmalıdır:

 1. büyüklüğü ve oda seçilen modelin parlaklık derecesine bağlı. Bir kaplan ya da aslan - Örneğin, hayvanlar her zaman popüler motifler vardır.
 2. Oturma odasında tür orkide veya papatya olarak pastel renkler, bir şey çiçeği seçmek için tavsiye edilir.
 3. İsteğe bağlı olarak Duvar kumaş kalıntıları küçük bileşimleri edilmiş.

Parlak dekor: duvar Tortu Nursery paneller

Çocuklar her zaman yetişkinlerin kısmında dikkat arttırmayı gerektirir. Çocuk dekorasyon en zaman alır bu yüzden. Bebeğin tercihlerine bağlı olarak parlak ya da daha sağduyulu formunu seçin. Örneğin, hayvanlar, kuşlar ya da herhangi bir animasyon karakterlerin figürleri yapmak mümkündür. bir iç oda panellerinde Kullanım bebek her anlamda faydalıdır.

Bir çocuk duvarlara resim ilgilenen ise, onun sanat boyutu kompozisyonda küçük kaldırmak yardımcı olacaktır.

Sen emin olabilir: çocuklar duvar panelleri fikrini seveceksiniz, ana şey - seçim desende çocukla danışmakSen emin olabilir: çocuklar duvar panelleri fikrini seveceksiniz, ana şey - seçim desende çocukla danışmak

Seçimi için ipuçları:

 • aksi takdirde çocuk şakalar izleri kaldırılması daha fazla zaman geçirmek gerekecek yıkanabilir duvar kağıdı lehine daha iyisini seçme;
 • Sıvı duvar uygulaması nedeniyle çocuk alerjik reaksiyonlara yol bileşiklerin yapıları varlığı nedeniyle tavsiye edilmez;
 • çocukla yapılan çizim seçimi;
 • meraklı bir çocuk bile onu ulaşamadı böylece paneller yerleştirilir;
 • Kolayca soyulabilir küçük dekoratif unsurları kullanmak yasaktır.

Dekoratif duvar kağıdı, iç duvara duvar

Her şey birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Bu kurala tutunan gözler için cazip bir sonuç elde etmek için gereklidir. Başlamadan önce, odasında bulunan odaya, baskın renk yelpazesi, doku ve aksesuar parlaklık derecesi dikkat etmek gerekir. Aksi takdirde, dekoratif resim tesislerinde birkaç santimetre "çalmak".

Doğru seçilmiş paneli görsel olarak yardımcı küçük bir oda genişleyecektirDoğru seçilmiş paneli görsel olarak yardımcı küçük bir oda genişleyecektir


yaratıcı fikirler düzgün bir şekilde uygulanması için aşağıdaki önerilerini dinlemek için gereksiz değildir:

 • Küçük oda görsel hurda umudu ile kompozisyon genişletmek, gamı ​​ve hafif gölgeler farklı bir yatak;
 • klasik tarzda İç mor, altın ve bej kombinasyonlarının tonları kullanımını gerektirir;
 • Büyük bir odada sen kompozisyon kurulumu kayıp olmadığını, doğru için bir konum seçmek gerekir;
 • Sessiz renkler için çocuk tercihi olarak, bu rahatsız veya bebeği rahatsız etmeyecek.

duvar kalıntıları iç için güzel fikirler (video)

duvar kalıntıları boyutu daha küçük Yaratıcı paneller - basit ve ekonomik bir yol çevredeki her dönüştürmek için. Önemli olan - kullanılan öğeler için maksimum uyumluluk elde etmek. Bu durumda, binanın güçlü vurgulamak yapabiliyor. Arzu edildiği takdirde, böyle bir bileşim, oda görsel sınır uzatacaktır.

duvara duvar malzemelerin örnekleri (verilmedi)

4db0ebd95e3b 15Image1265985929artist16 3 73 40-19 80c6a02a8b23754ca7b58098fa56f0ed 154-1024x758 5523ae55bb741 363616 20142212135747


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 10 = 16

map