iç duvar olumlu bir kombinasyon: oda güncellemek için bir fikir

iç duvar olumlu bir kombinasyon: oda güncellemek için bir fikir

12 October 2017İyi seçilmiş duvar kağıdı odanızı yapacak orijinal ve güzelİyi seçilmiş duvar kağıdı orijinal ve krasivoyNekotorymi çok az dikkat duvar kağıdı renk kombinasyonları ödenir odanızı yapacak ve bu çok önemlidir. iç ve renklerin bazı ilginç kombinasyonlar duvar kağıdı nasıl birleştirilir var - okumaya devam edin. Nedeniyle duvar kağıdı elverişli kombinasyonuna vb alçak tavanlar, küçük bir alan olarak apartmanda önemli eksiklikleri gizleyebilirsiniz Düzgün duvar kağıdı hizalayarak alanda tek odalı daire ayrılabilir veya kreş yatak odasını ayırmak için.


Duvar kağıdı kombinasyonu: kombinasyonunun kuralları

iç duvar kağıdı ve ne birleşimi birbirini uygun olacaktır - basit bir soru. Odaya sipariş güzel ve şık görünüyordu, sen duvar kağıdı kombinasyonunun belli kuralları takip etmek gerekir. Duvar kağıdı olmamalı "dayanmak" odaya aynı stil şık görünüyordu mobilya, onlar olmalıdır.

onarımlar daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için yardımcı olacaktır duvar kağıdı kombinasyonu, en temel kuralları:

  • Duvar kağıdı duvar stresli ve odanın temel formu oluşturulur için, bakım düz duvar yüzeyi olarak alınmalıdır;
  • Duvar kağıdı yüzeyinde uyumlu bir nokta için kalınlık olarak eşit olması gerekmektedir;
  • Satın aldıkları önce sipariş tercihini pişman değil ise, duvar kağıdı kombine edilmelidir;
  • duvar kağıdı ile birlikte kağıt, örneğin, vinil kolay olmayacaktır çünkü aynı malzemeden olacaktır daha iyidir;
  • İç tazelik nötr ile parlak renkler bir araya getirir. Beyaz renk, sarı ile harika turkuaz veya nane, mor ve gri eklenti gizem odası ile bej bakacağız;

Bir odada bir ya Eyad çizimlerle duvar kağıdı kullanmak daha iyidirBir odada bir ya Eyad çizimlerle duvar kağıdı kullanmak daha iyidir

Bir odada, sen yapıştırılmış tasarım koleksiyonu sürece ikiden fazla resim kullanmamalısınız.


duvar kağıdı ve duvar kağıdı kombinasyonu: Tasarım püf noktaları

Doğru farklı duvar kağıdı herkes yapamaz birleştirir. çizimlerin sonucunda birbirine uygun olduğunu, renk odasında genel atmosfer çelişmedi böylece bu, sabır gerektirir. desen olmadan duvar kağıdı, daha sonra yalnızca doğru tonları seçmek gerekirse tüm çok daha kolay. 
Birbirine duvar kağıtları ile birleştirmek için yeterli kolaydır. seascapes duvar kağıtlarının Aşıklar bir plaj ve deniz vardır fotoğraf duvar kağıtları ile güneş ve gökyüzünün, imajına ile kombine edilebilir. Her duvar farklı balık: Ayrıca, birleştirecek özgün kararın deniz balıkları duvar kağıtları. 
Bir diğer popüler kombinasyon: Aynı renk düzeninde farklı bir desen. Örneğin, bir duvar için çiçek süsleme pembe ölçeği asmak için ve aynı renkte başka bir duvarda diğer yuvarlak desen. 

duvar kağıdı dikey çizgili veya duvar kağıdı ile duvar kağıdı seçmeliyim düşük tavanlı bir odada yapıştırılmış ise dar dikey görüntü ile 2-3 şeritler yapıştırın. 

duvar şeritlerin Dikey kombinasyonu odaya yüksek tavanlı etkisini verecekduvar şeritlerin Dikey kombinasyonu odaya yüksek tavanlı etkisini verecek

Standart dışı tasarım hayranları için tavanda devam edecek duvar kağıdı bir şerit, sopa sunulabilir.Bu düzenleme için güzel bir kombinasyon üç türde olabilir:

  • Beyaz zemin üzerine kırmızı şerit;
  • ortasında bir desenle beyaz zemin üzerine mavi çizgili;
  • Beyaz zemin üzerinde sarı şerit.

Bu tasarım için tavana doğru yere yapıştırılmış olacak parlak renk hiçbir beyaz duvar kağıdı deseni ve orta geniş bant gerektirir. 
duvar kağıdı kullanarak odasında bir bölgeyi vurgulamak için, parlak bir tek tonlu duvar kağıdının ortasına şerit kalmalıdırlar. renklerin kombinasyonu için fikirler farklı olabilir, ama en popüler - zaten beyaz arka planlı, beyaz veya gri arka plan üzerinde mükemmel mor çizgili kırmızı bant yukarıda belirtilen duvar haki üzerinde sarı bir şerit. 
Yatay ayırma duvarı ile birlikte ayırma duvarı için standart çözelti. Bu durumda, üstte ve altta duvar kağıdı farklı sopa, ancak çizimler ve renkli birbirini aykırı olmayan çok önemlidir ve aynı tarzda idi.

duvar kağıdı birleştirmek için Seçenekler (video)

mobilya ve duvar renklerin kombinasyonu: daire yapmak için şık ve kolay rahat

sevinçle bulunan İdeal duvar kağıdı hakkında haykıracak önce, onlar mobilya ve zemin ile karıştırmak kontrol etmelisiniz. Basitçe, laminat koymak ve mobilya rengi olmamalıdır "anlaşmazlıklar" duvar kağıdı. 
mobilya ve duvar kağıdı en popüler ve en çok istenen renk wenge rengidir. Birkaç Işık çizgileri bitter çikolata anımsatan wenge rengini bilmiyorum olanlar için. O sıkı, ama lüks oldu. Venge rengi pahalı restoranlar ve gurme kahve iç kısmında en popüler. 

İç bej ise, kum veya mor tonları, venge rengi mükemmel onlara uyması.

duvar kağıdı venge renkleri sahip olmak bir açık bej veya zeytin mobilya ile bir odada onları sopa tavsiye edilebilir. 

Mutfak ve yemek alanı

Mutfakta, venge rengi beyaz mobilya veya tam tersi beyaz duvarlı harika görünecek mobilya wenge ile mükemmel uyum. wenge için en iyi komşular, o mobilya veya duvar kağıdı olabilir, beyaz zeytin, mavi ve turuncu renkleri. o duvar kağıdı venge rengi koymak için gerekli değildir tek yer - bu gölge, çocuğun ruh halini azaltmak onu uykulu ve işbirliği yapmayan yapabilir olarak, çocuk odası. 

Mutfakta duvar kağıdı ve mobilya doğru kombinasyonu huzur ve rahatlık verecektirMutfakta duvar kağıdı ve mobilya doğru kombinasyonu huzur ve rahatlık verecektir


mobilya ile duvar kağıdı birleştiren diğer kuralları da değil ihmal daha iyidir. Yani, odadaki ışık parlak duvar kağıdı soğuk renkler kullanmak daha iyidir eğer. bunlar başarıyla mobilya ile kombine Yani, önümüzdeki katalogları bakmak veya ev örnek alabilir. yumuşak aydınlatmalı oda için oda bakmak cozier için sıcak renkler kullanmak en iyisidir. 
Düz duvar kağıdı parlak mobilya, böyle fotoğraflarınıza veya komik çizimleri ile yastık gibi neşeli iç unsurları, büyük bakacağız.

oturma odası

oturma odası mobilya ve genel tasarımı ile uyum sağlayan basit bir tasarıma sahip duvar kağıdı kullanılmalıdır tasarlamak için. Salon dekorasyonu duvar kağıtları seçildi, bunlar gerekli mobilya değil duvara, yapıştırılmış olmalıdır.

yatak odası

yatak odası sipariş için, çok parlak ve çiçekli duvar kağıtları kullanımı uyku ve ruh zarar verebilir, çünkü özellikle dikkatli olmak gerekir. yatak tescili için açık renk ahşap mobilyalar ile kombine duvar kağıdı serin renkler kullanmak daha iyidir. yatak odası için duvar kağıdı sessiz olmalı ve tam çevreleri ile uyum.

parlak renklerde yatak odası daha iyi beraberlikparlak renklerde yatak odası daha iyi beraberlik


Kır evi tasarımında Dikkat

Birçok duvarları lambri yapılmış bahçe var. Bu malzeme, zaman bir miktar ile görsel olarak yıpranacaktır için bir eğilim vardır. duvar kağıdı ile bu güncelleştirme duvarlar - Bu durumda, ilk gelen düşünce akla. Ancak, ranza için duvar kağıdı tutkalı - bu çeşitli nedenlerden dolayı iyi bir fikir değil. Öncelikle, duvar kağıdı dikiş olduğu bölgelerde hasar görebilir.

Bu risk karar ağır çift katmanlı dokunmamış duvar kağıdı pokleit bile vardır.

finiş astar duvar kağıdı İkincisi, çok daha hızlı aşınma ve özelliklerini kaybeder. Buhar geçirgenlik kaybolur ve ek havalandırma için bir ihtiyaç vardır.

Genelde, sorun duvar kağıdı bir arada zor değil olmasıdır. renk ve desen kombinasyonu standart kurallar vardır, şık bir daire ve rahat almak için takip gerekir.

iç duvar birleştiren çeşitli seçenekleri (video)

En önemli şey - barış içinde yaşamak istediğiniz stili tanımlamak için ve onun için duvar kağıdı almak için basit olmalı.

iç duvar kağıdı kombinasyonu (fotoğraf)

85 116-e1435693553930-630x383 1617-630x393 5 2111-10 2111-21 28372 629498 723633 616480624

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =

map