iç duvar kağıdı: moda trendleri ve tasarım seçenekleri

iç duvar kağıdı: moda trendleri ve tasarım seçenekleri

12 October 2017Duvar kağıtları hayatımızın bir parçası haline gelmiş, ama birkaç yıl önce değildi kadar popülerDuvar kağıtları hayatımızın bir parçası haline gelmiş, ancak birkaç yıl önce, bu kadar populyarnySkoree hepsi, herkes iç duvar kağıdı kötü formu dikkate alındığında bir kez bilir değildi. Aşağıdaki nedenler ileri sürülen ederken Tercihi, badana verildi: - Bu kurtuluş ayakkabılar, genellikle istemeyen badana kolayca yenilenen, bu yüzden kiler duvarlarının tazeliğini korumak için, ve duvarların görünümünü canlandırmak için, istenirse biraz renk katmak için badana, ancak duvar kağıdı olabilir dairenin kozmetik tamir meşgul.


Bu günlerde duvar not (ve o - ellilikler - geçen yüzyılın altmışlı) gereken bir çizim gibi, çok ilkel ve ışığa maruz kaldıkları zaman doku bazlar, hızla, sararma, havadan kir mesane duvarı uzaklaşma doymuş ve kurutuldu tutkal etkisi altında çatlak. Bu yüzden sık sık, üstün taze beyaz badanalı duvarlar herhangi Duvar kağıdını o zaman itiraz.

yirminci yüzyılda, duvar kağıdı seçimi çok çeşitli değilyirminci yüzyılda, duvar kağıdı seçimi çok çeşitli değil

Ancak zamanın değiştiğini ve onlarla daha iyi, bizim tatları ve tercihleri ​​değiştirir ve duvar kağıdını değiştirerek ve unutulmamalıdır. Şimdi tasarımcıların hayal noktasını keskinleştirmek için, ve satış, seçim çok zor hale gelmiştir yapmak zaman ve çaba harcamak gerekir geniş bir yelpazede temsil etti.

Nasıl bir rol salon iç duvar kağıdı yapmak

Sen ve daire onarmak için karar verdi. Şu anda önemli bir görevdir bu duvar kağıdı seçimi haline gelir. oturma odasının iç olarak, diğer hususlarda ve diğer odalarda olduğu gibi, bunlar önemli bir rol oynamaktadır. Oda kardinal göre konumlanır yol dikkate almak gerekir.


pencere güney yüzleri ise, çok "şen" kuzey, sakin renkler salon biraz kasvetli yapacak eğer duvar kağıdı, t. e görme yormayın edecektir. dikkate gerekli zaman almaya.

Belirli bir malzeme, duvar kağıdı tercih verilmesi, öncellikle mali olanakları ile başlamalıdır. Bir bütçe seçeneği için kağıt desteğiyle duvar kağıdı içerir.

duvar kağıdı ile oturma odası dekorasyonu üzerinde herhangi bir fikir uygulayabilirsinizduvar kağıdı ile oturma odası dekorasyonu üzerinde herhangi bir fikir uygulayabilirsiniz

kullanmanın avantajları

 1. Görünüşte çok caziptir;
 2. Nispeten ucuz;
 3. yapıştırma üzerindeki çalışmalar yerleştirme karmaşık desen gerekli olmasa bile çok zor değildir.

çok daha uygun sıkıcı daha ama sağlam olduğunu Onların ana dezavantajı nispeten kısa ömürlü olarak kabul edilir, ancak aynı şekilde, daha pahalı üzerinde bir avantaj olabilir, er ya da geç sıkılabilir ve katılıyorum Görüş psikolojik açıdan soluk duvar kağıdı değişecektir.Daha pahalı, ama aynı zamanda, daha dayanıklı ve yapıştırma yaparken rahat, bunların arasında layık bir yer duvar kağıdı Rus üretici Loymina işgal duvar kağıdı dokunmamış.

Böyle AS Sreation (Almanya, ortalama fiyatları) Blumarine (İtalya, oldukça pahalı duvar kağıdı) ve Demoksi (İtalya, duvar kağıdı son derece pahalı) olarak da üreticileri dikkati çekiyor.

duvar kağıdı yapıştırma yapmadan iç oda güncellemek için bir yol yoktur, bu özellik özel duvar kağıdı sunuyoruz "boyama için". en çevre dostu tekstil, cam elyaf ve sıvı olan. Bu duvar kağıtları bir yaşam dayanılmaz yapabiliyorsunuz, çok güzel. Hemen hemen tüm güzellik ve zarafet üstün özel yardım linkrusta duvar kağıdı, canlı iç sağlamlığı ver, değilse duvar kağıdı hepsi. Bunlar klasik lüks iç oynamak için vazgeçilmezdir.

Şu anda her zevke ve zenginlik için duvar kağıtları seçebilirŞu anda her zevke ve zenginlik için duvar kağıtları seçebilir

renk seçimi

Küçük bir oturma odaları için duvar kağıtları parlak, açık renkler kullanmak daha iyidir, onlar görsel oda hacmini artırır.

Aşağıdaki renkler en iyi sonuç:

 • açık yeşil;
 • fıstık;
 • pişmiş;
 • Sütlü kahve;
 • Işık zeytin;
 • Gümüş.

Bunlardan duvar kağıdı üzerine Çizimler olmamalı "şiddetli"monogramları veya Lekeli En iyisi, rakamın küçük olması önemlidir, önemli bir figür odanın küçük boyutu vurgulamaktadır. uzayın etkisini arttırmak ve oda canlılığı bir duvara panoramik manzaralı duvar kağıtları kullanmak yapmak için.

duvar kağıdı rengini seçerken renk uyumluluğu dikkate almak önemlidirduvar kağıdı rengini seçerken renk uyumluluğu dikkate almak önemlidir


fikirleri birleştirerek

Başka duvar kağıdı bir arada kullanılması önerilmiştir - bu modaya ve ortak eğilimdir. Farklı duvar Düzen ilginç kombinasyonlar sanatçı ünlü tat ve beceri gerektirir, ancak hazır kombinasyonlar, piyasada sunulan sözde duvar ortakları kullanabilirsiniz.

renkli kağıt hamuru kullanım gibi:

 1. Kaplan ve Leopar duvar kağıdı, desen üreten bir ölçüde, hayvan cildi karşılık gelen ve, ev sahibi bağımlılığı karakterize;
 2. Goblen Goblen veya duvar kağıdı - fantezi duvar kağıdı taklit halıları.
 3. Gazete - vs bir duvar üzerine yapıştırılan gazetelerin fragmanlarını taklit duvar

Ayrıca yapıştırma oldukça şık bir seçenek ana duvar kağıdının monoton arka plan üzerinde renkli bir baskı ile malzemenin parçalı kullanımıdır.

duvar kağıdı birleştirerek yöntemi kullanarak, bir büyük oda ya da stüdyo daire imar uzayda belirli siteleri seçebilirduvar kağıdı birleştirerek yöntemi kullanarak, bir büyük oda ya da stüdyo daire imar uzayda belirli siteleri seçebilir


Bir yatak odası iç kısmında duvar kağıdı

oldukça kolay ve sakin bir uyku yerde, katkıda bulunması gerektiğini onun değil can sıkıcı renkler, bastırılmış aydınlatma ve iyi ses yalıtımı. Sadece gündelik sorunlar birçok günlük iznini aramaya sonraki adımlar düşünmek uygun ve değildir. iç dekorasyon yatak odası hemen hemen her zaman duvar kağıdı kullanıldığında.

onları tamamen ortadan kaldırmaz eğer dekoratif öğeler kullanılarak, en aza indirilmelidir.

Duvar kağıtları bir yatak odası iç tüm tasarım sorunları çözebilir. Onlar organik odasında durum ile birlikte olmak zorunda (mobilya, perde, aydınlatma ve diğer cihazlar.). desenleri ile duvar kağıdı kullanırken, perdeler tersi kendiliğinden renkli ve olmalıdır. Tercih sakin tonları halkın çoğunluğu sağlıyor barış ortamı yaratmak. Hala yatak tasarımına olmak için bazı "lezzet" - Böyle güzel bir stant falan duvar kağıdı üzerine, o zaman başlık arkasındaki duvarda arzu edilir yerleştirin. Ama kaç kişi, pek çok görüşler, bu durumda - tatlar. Yukarıda önerilen tasarım yatak odası İçişleri üzerinde zıt etki fanlar bulunmaktadır.

rahat bir yatak odası olmak amacıyla, duvar kağıdı sağ nedenleri, renkleri ve boyutları seçmek önemlidirrahat bir yatak odası olmak amacıyla, duvar kağıdı sağ nedenleri, renkleri ve boyutları seçmek önemlidir

İç mekanda çevrelerle Duvar Kağıdı

Bir tasarım iş geometrik şekiller, özellikle çevreler için, moda yükseklikte gerçekleşti. Bunlar Duvar üzerindeki rakamlar, aynı zamanda perde ve dekoratif süs eşyaları üzerinde sadece içerir. Sadece farklı fonksiyonel yönelim binanın tasarımında bir fark yaratmak gerekir.

o yaşıyor ise, yaklaşık atasözü ardından malzemeler üzerinde tasarruf gerekmez "ucuz balık"En iyi seçin.

Parlak çevrelerle iyi kullanılması koyu duvar, yer olan belirli bir ritim tekabül eder ve duvarların birine yapıştırılmıştır.

çevrelerle iç kullanım duvar kağıdı için birçok seçenek becerikli tasarımla hepsi bir kazan-kazan olacak vardırçevrelerle iç kullanım duvar kağıdı için birçok seçenek becerikli tasarımla hepsi bir kazan-kazan olacak vardır

Şık ve kazan-kazan durumu kestane koyu kahverengi bir kombinasyonudur. Polka duvar kağıdı üzerine noktalar - tarz bir klasik, ama gereklidir parlak polka koyu zemin üzerine noktalar, ve tersi küçük olması büyük odalarda renklerin seçiminde belirli kurallara uymaları. Ayrıca şehirlerin fotoğrafları kullanabilir, iyi ve Amsterdam ve Paris görünüyor.

fotoğraf duvar kağıdı ile İç oda

Her şey yeni olduğunu söyleyerek - iyi eski unutulur, bu edilmektedir davanıza en uygun. ayrımsız değil, nüfusun, fotoğraf duvar kağıtları moda segmentinin ortamda yeterli aktif ilgi ise bir zamanda oldu. Eğer özel bir desen veya herhangi bir hikaye duvar kağıtları, müşterinin maddi olanakları ile belirlenen tüm sipariş edebilirsiniz böylece fotoğraf duvar kağıtları üretiminde baskı sunduğu fırsatlar, günümüzde, onlar için ihtiyaç aşmak. kullanımlarının yönlülük bu tür avantajları, ilgili ve eğlence tesisleri, ve bir duvar süsü olarak, evde ve ofiste hem iyi, duvar kağıdı içerir.

Odanın alanını artırmak Duvar, (video)

Gördüğünüz gibi, seçenekler konfor ve bireysellik barınağa vermek için vardır - pek çok, şiddet fanteziler arasında eşliği bulmak için tek önemli olan, diğer yandan, bir yandan ve stil ve mali kapasite duygusu üzerinde arzuluyor.

İç (fotoğrafın) 'de duvar kağıdı

1-1200x720 11447 3e6c0b13a537a7d5e895dcc43b451024 3sochetanieoboevvinterere 4ea8820484799 7fc338ee 6-28 78a75aee0fd015c88b89cd9369620830 4839 860original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 + = 36

map