Horoz dikiş: devre teknolojisi ve

Horoz dikiş: devre teknolojisi ve

12 October 2017Güzel işlemeli horoz mutfak için harika bir dekorasyon olacakkanaviçe şemaları gibi ürünlerin her zaman uygun olacaktır: Güzel işlemeli horoz country tarzında yapılmış mutfak tasarım kuhniEsli için harika dekorasyon olacak iç çok organik onlar horoz gösterir, özellikle renkli havlu ve paneller uygun olduğunu. Bütün nakış cockerels bu kuşun bir sembolüdür yıl içinde sadece takdir sonra.


Horoz birçok kültürde saygı ve imajını gerçek tılsım, hem de mutluluk için bir mıknatıs olduğunu.

Modern kanaviçe: horoz Riolis

çağdaş nakış Riolis sevenler şirketin ürünlerini teşekkür ederiz. Resmi tamamlamak için gerekli tüm malzemelerin hazır bir kümesidir.

Bunlar arasında:

 • Dikiş ipliği;
 • iğne;
 • Renkli tuval;
 • Bir renk şemasıyla Kitapçığı.

Firma Firma "Riolis" horozun görüntüsüyle, özellikle, yüksek kaliteli nakış kitleri üreten


şirket, nakış "Horoz" # 1479 çeşitli eşyalar olduğunu üretir. Şemada renklerin Boyut irade web 30 x 40 cm sayısı -. 22 gölge.

Böyle kitler seçerek ki uygundur - uygun bir dokuda arayışı içinde alışveriş iplik almak için ayrıca gerek yoktur. İhtiyacınız olan her şey tek pakette bulunur.

nakış Kılavuzu Rus ve diğer birkaç ortak yabancı dillerde yazılır: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca İtalyanca. Başlamadan önce nakış haç ve yarım haç içeren ve iplik bir ve iki ve ek olarak üç kullanmak gerekecektir olarak, bu gözlenmelidir. bir canlı olarak - bu resme sayesinde kır çiçekleri ile çevrili hacimsel ve horoz görünüyor.

Çapraz Dikiş: Horoz ve tavuk

Sipariş hazır ayarlamak mümkün değilse, ücretsiz olarak zevkinize göre ağdan başka şeması indirilebilir. Bu yaratıcılık için daha fazla özgürlük verir, ama aynı zamanda hazırlık çalışmaları uzun sürer. Gerçekten de, bu durumda, kendi dokusunu almak için gerekli konuları bulmak için, seçilen renklerin tonları birbirleri ile kombine emin var.needlewomen düzeni arasında özellikle popüler güzel horoz ve tavuk kullanırneedlewomen düzeni arasında özellikle popüler güzel horoz ve tavuk kullanır

Örneğin, horoz ve tavuk gibi birkaç tasvir büyük talep şeması. sarı, yeşil, kırmızı, mavi, turuncu: kompozisyon ahenkli, işlemeli horoz parlak iplik ihtiyaç döndü. Ve tavuk tüyleri kahverengi tonları seçmek daha iyidir. gri tonları da onu uygun.

Şema daha iyi ona bir işareti yapmak mümkündü yazdırın. Eğer siyah beyaz çizim varsa, düzeni pastel boyalarla süslemek için daha iyidir - yüzden bir sembol daha çalıştırmak için daha uygundur.

baskılı devre sonra hemen bilgisayarda depolanan kopyayı çıkarmayın. Belki, hala baskı bazı karakterler ayırt ve ölçek zordur artırılması gerekiyorsa, geri gitmek zorunda.

dikiş sürecinde olabilir indirilen dizisi şeması ile çalışırken:

 1. Şema yatay ve dikey dikişler 10, bir çapraz üzerine yerleştirildiği kareler, işaretlere gerçekleştirilmiştir.
 2. Aynı düzen kumaş üzerine transfer edilmelidir - kalem veya bir iş parçacığı dövmek.
 3. devrenin orta kısmının daha nakış kök - bu bileşim yavaş yavaş bütün ağ-dolduracak olan başlangıç ​​noktası olacaktır.
 4. Yatay cockerel Nakış veya bu tür planlar genellikle tonları onlarca içerdiğinden dikey satırlar, son derece rahatsız olacak ve sürekli onları elden değil değiştirin. Başka bir renk tonu iplik - Bu nedenle, kademeli olarak her bir eleman bir renk, daha sonra, bitişik birinci doldurulmuş.
 5. Horoz ve tavuk - - şemasının tüm unsurları bir rakam ön plan işlemeli zaman bekstichem kınına gereklidir.
 6. Ayrıca "arka iğne" kara iplik izole kanatları ve birkaç tek tek tüy horoz kuyruğu dikiş.
 7. Toplu nakış yapmak için, dikiş bekstich ayrıca bir kuş gösteren bir arka plan üzerinde çim bazı bıçakları tahsis. Bu güneşin ışık gölge efekti oluşturmak için bir tarafı bıçakları sadece yapılır.

Horoz çapraz iülerken, ana sınıflar veya özel düzenleri rehberlik edilebilirHoroz çapraz iülerken, ana sınıflar veya özel düzenleri rehberlik edilebilir

yardımcı sonunda iplik nakış yıkandı ve şeritlere ayrıldı çıkardı. Hatta en dikkatli bir çalışma iplikle şımarık edilir ve kumaş bir kasnağa gerilir.

Çoğu zaman, kanaviçe diğer ilginç teknikleri ile kombine. ayın altında horoz - - diyagram kompozisyonu gece tasvir Örneğin, gökteki yıldızlar Fransız knot tarafından yapılabilir. Fruzelki ayrıca erkeklerde etrafında kuş bakışı veya nakış çiçeklenme bitkiler ifade etmek için kullanılır.


Vintage nakış dikiş musluklar diyagramları

Aileniz büyük bir aile tatili insanların örf ve adetlerine bağlı kalmak yaptıysanız Vintage nakış şeması çok yararlı olabilir. Ama olmasa bile, bir mutfak layık bir süs haline gelecektir.

Bizim zaman düzenleri daha detaylı olduğunu Modern eski nakışları arasındaki temel fark. Onlar açıkça bir tarak, gözler, gagasıyla pençeleri ve kafa ile gövde kaplı tüyleri, kuyruk ve kanatları, pençeleri ayırt eder. Eski düzenleri üzerinde, bu öğeler genellikle koşullu olup, nakış yani pitoresk değildir.

Hatta horozlar ile antik nakış mükemmel bir dekorasyon unsuru olacakHatta horozlar ile antik nakış mükemmel bir dekorasyon unsuru olacak

nakış antika oluşturmak için, bu kadar çok değil malzeme ve aletler gereklidir:


 • Uygun bir ince kağıt;
 • Kırmızı iplik;
 • çember;
 • Bir iğne ve makaslar;
 • Şema.

mini siluet planı cockerel ve frenlemek için basit bir neden gerekir bu nakış tencere süslemek için. ikinci pastiller çaprazlama, örümcekler, stilize üzüm veya kızılcık oluşabilmektedir.

birbirinden aynı mesafede birkaç parça - Sen işlemeli havlu, dar kenarlar boyunca bir sınır ve erkekler üzerinde işlemeli edilmelidir edin. Şu modelleri masa örtüsü ya da peçete süslemeleri zaman tuval üzerine nakış çevresini olun.

Dekor eski süslemeleri baktı için, mutlaka sadece kırmızı nakış ve monokrom yapmak. İyi bir çifti bordo veya beyaz iplik, onu, siyah, mavi, mavi görev yapacak.

Kanaviçe sembol yıl: horozun Yıl

2017 yılında ateşli kırmızı maymun ateşli kırmızı horoz himayesinde yılda gelir yerine. Doğu burçlar düşkün olanlar için yılın işlemeli sembolü olarak hatıra hediye almaktan mutluluk olacaktır.

Bir bez veya yastıkta İşlemeli horoz arkadaşlar veya yakınları için mükemmel bir hediyedirBir bez veya yastıkta İşlemeli horoz arkadaşlar veya yakınları için mükemmel bir hediyedir

Bu, farklı şekillerde bir mevcut mevcut olabilir:

 • nakış ile dekoratif bir yastık olarak;
 • çerçeve içinde duvar paneli olarak;
 • işlemeli çay havlu veya diğer malzemeleri olmak.

cockerel için gelecek yılın rakamlarını işlemeli edilebilir, unutulmaz hediye olmaya Hack. Ve mükemmellik yükseklikleri - Bir iğne ve iplik ile tuval üzerine bir takvim oluşturmak için.

Evin küçük bir çocuk varsa, bu bir masal motifi sunacak nakış, memnun edecektir. Örneğin, kendi adını taşıyan masal Golden Cockerel.

Nakış horoz çapraz (video)

Horoz kanaviçe uzun bir geçmişe sahiptir. Ve hikaye katılmak için çok ilginç olabilir tuval, iğne ve iplik kullanarak kendi şaheser yaratmak olacaktır. anlık mutluluk çizmek değilse aşk nakış ile düzenlendi, kesinlikle size ve parlak görünümleriyle ailenize memnun edecektir.

Güzel nakış horozlar çapraz (fotoğraf)

0673cf1c77ecb3orig --- 012991ce686c6c0XXXL 104 203-702 623a5afc6091843823d70a50ca8i - Kartiny-Panno-Vyshivka-krestikom-petuh sanat eseri b5b3412ffc55e70482f17d330589ede5 445339558w640h6404072 c3930f3842d62c8212677ea46adl - Kartiny-Panno-Vyshivka-biserom-petuh-gotovaya biserinfo57536petuh1325678583

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 13 =

map