Her evde güzellik ve konfor: oturma odasında kanepe seçimi

Her evde güzellik ve konfor: oturma odasında kanepe seçimi

12 October 2017Koltuk oturma odasının büyüklüğüne ve tasarıma dayalı seçilmelidirKoltuk herhangi Salon koltuk kabul edilir gostinoyOdnim merkez birimlerinin boyutuna ve tasarıma dayalı seçilmelidir. Bu oda bir sahne ve ek bir parlaklık verir onun kim olduğunu. Düzgün oturma odasında kanepe almak için, hesaba odanın büyüklüğü, hem de iç tasarımını almak ve kişisel tercihleri ​​hakkında unutma zorunludur. 2017 yılında tarzlarda üretilen kanepeler faydalanarak verilen: yüksek teknoloji, Barok, eko, rococo.


2017 yılında oturma odasında kanepe: trendler nelerdir

kanepeler arasında ilk sırada yer eko-tarzında yapılmış modeller işgal eder. ana özellikleri sadece doğal unsurların üretiminde yer alan ve yumuşatılmış ve parlak tonlar döşeme için kullanılan gerçeği ile ilişkilidir.

Böyle bir modelin seçimi, çuval bezi gibi olmalıdır döşeme, kumaş ve doku dikkat etmek gerekli olduğunu hatırlamak önemlidir. Tüm hatlar orantılı ve düz olmalıdır.

onun popülerlik ve Provence stili gibi böyle lüks seçeneklerine aşağı değildir. Dikkatle seçilmiş ayrıntılar bu antik kanepe verip daha bohem yaşam olun.

bu yıl oda tasarım için en iyi tonları:

 • Mor tonları;
 • Kırmızımsı renkli;
 • Çiçek boya.

2016 Modern açık renklerle doğal malzemelerden yapılmış, kanepe olduğu düşünülmektedir2016 Modern açık renklerle doğal malzemelerden yapılmış, kanepe olduğu düşünülmektedir


Doğru yatak seçmek için, tam olarak amacına bilmelidir. Bu aynı zamanda bir kreş dahil mutfak ve yatak odası, olabilir, rahatlatıcı ve film izlemek için oturma odasında bir kanepe olabilir.

Nasıl oturma odasında kanepe seçmek için: Önemli İpuçları

büyüklüğü ve şekline göre en çok 3 yerlerde hesaplanan, 2 m kanepe uzunluğu yayılır.

Büyük aileler için ve arkadaş çok sayıda toplantı için 5 veya 6 kişilik sağlayan bir kanepe açısal şekil, seçim için en iyisidir. Başlıca avantajı ilave yataktır.

Ayrıca iyi bir seçenek böylece ek konfor yaratacak, ev sineması yakın odanın ortasına yerleştirilebilir kanepe, bir yarım daire şeklini seçmektir.kanepe açılması için seçim yöntemi

dinlenmek için kanepe almak için, dikkate dönüşüm mekanizması özelliklerini almak gerekir. Bugüne kadar, çeşitli fabrikaların üreticilerin mobilya geniş bir seçim var.

katlama yöntemiyle, kanepe, geleneksel olarak iki tipe ayrılabilir:

 1. alan uyku duvara paralel yer almaktadır;
 2. başlık kanepenin arka kısmında yer almaktadır.

Yer kazanmak için, oturma odasında bir pratik ve fonksiyonel eleman haline gelen bir kanepe seçebilirsinizYer kazanmak için, oturma odasında bir pratik ve fonksiyonel eleman haline gelen bir kanepe seçebilirsiniz

Özellikle dikkat döşeme ve diğer mekanizmalar tutulduğu vasıtasıyla çerçeveye dikkat edilmelidir. Halkın ağırlığı altında sarkma ve sağlam bir destek olmamalıdır. En iyi malzeme, ahşap bir kereste olarak görev yapacak, metal bağlı. Ucuz modeller sunta veya kontrplak cazibe yapılır. Bir köpük doldurmak için en ucuz seçenek ve sonunda viraj ve uyku bir kanepe koltuk biri zordur.

döşeme malzemesinin seçimi

kanepe döşeme malzemesi seçin kullanım sıklığı, evcil hayvanlar ve küçük çocukların varlığı dikkate alarak değer. En dirençli ve dayanıklı malzeme - deri. Karanlık bir renkte imal Deri kanepe kalıcı gücünü korur. Döşemelik kumaş, farklı kategoriler halinde ilk düşünülen en ucuz ayrılır, kategorinin küçükten büyüğe fiyat artar.

En ucuz seçenekler şunlardır:

 • halk;
 • kadife;
 • Goblen;
 • deri ve süet için çeşitli ikameleri;
 • Jakar.

2 yıl - halk çok düşük aşınma direnci ve kanepe kalitesi 1 sonra yaşayacaktır lütfen unutmayın.


oturma odasında şık kanepeler: Modern Eğilimler

stil özelliklerine göre, kanepeler aşağıdaki türlere ayrılabilir.

Oturma odanızda için iç mekan tasarımı aynı olmalıdır modern ve şık kanepe bakmakOturma odanızda için iç mekan tasarımı aynı olmalıdır modern ve şık kanepe bakmak

modeller:

 • renk ve farklı formlarda çeşitli ile karakterize edilen, Modern;
 • Minimalist, hem tasarım sofu tasarım ve çeşitli formları, çoğunlukla dikdörtgen içerir gibi, kol dayama eksikliği gösteren;
 • Yumuşak çizgiler, çeşitli düğmeler ve perdeler gibi çok sayıda klasik;
 • Barok, oyma bacak ve kolların malzeme kumaş, yüksek bir binanın üzerinde karmaşık desenli.

Odanın kendisi kanepe tarzı seçerken dikkat etmek önemlidir. Şüpheniz varsa, çeşitli yastıklar ve kapaklı tamamlayıcı iç, nötr kanepe modellerinin seçimi bırakmak daha iyidir.


oturma odasının iç Kanepeler: Model ve konum

Çoğu zaman popüler geniş kanepeler, ama oda Kruşçev bulunabilir.

Büyük kanepeler, aşağıdaki karakteristiklere sahip olmalıdır:

 1. Bunlar iyi temizlenmiş ve neme karşı dayanıklı bir yüzeye sahip olmalıdır. Mükemmel bir seçim deriden yapılmış kanepe vardır.
 2. rahat olun. Model yumuşak kol dayama sahip olmalı ve üzerlerine yerleştirilen zaman rahat olmalıdır.
 3. Farklı işlevler ile, ama tüm kişisel tercihinize bağlıdır.

oturma odası küçükse, o zaman onun için en iyi seçenek alan kazandırır kanepe, olurduoturma odası küçükse, o zaman onun için en iyi seçenek alan kazandırır kanepe, olurdu

Büyük, dekoratif kanepeler ve özel boyutlar görsel oturma odasında boyutunu gizlemek. Bu nedenle en iyi gizler boşluk olmayan bir köşe oda kanepe, yerleştirilir.

Küçük çift kanepeler küçük bir oturma odası için seçilir. Böyle kanepeler için doğru sandalyeyi veya footstools seçmek gereklidir. kanepenin renkleri seçerken, hafif gölgeler tercih vermek daha iyidir.

İyi tavsiye edecek - pencereye yakın bir kanepe koymak. Aynı zamanda nadiren kullanılan alanı doldurmak için. Ortada öyle değil görünürdü.

büyük, çok güzel, şık seçeneği vardır oturma odası için - birbirine masa etrafında veya dik iki kanepe yerleştirmek. bu formu seçilmelidir Mat tonları (oval ya da dikdörtgen şeklinde) farklı modeller ile temsil edilebilir.

oturma odası için ucuz kanepeler: dar ekonomi seçenekleri

Koltuk - Mobilya en pahalı ve lüks parçasıdır. Onun maliyeti üreten ülkelerin boyutuna kadar, pek çok faktöre bağlıdır. örneğin 2 m'ye kadar halk, köpük dolgu maddesi, ve katlama modeli olarak en ucuz döşeme, fiyatı, 6000 ruble ortalama kabul edilir. 13 veya 20 bin ruble - Basit dönüştürülebilir kanepeler yarıçapı değildir.

kalite, konfor ve rahatlık, hem de odadaki atmosferi bağlıdır dan Sen, kanepe satın eksik olmamalıdır.

küçük yaşam için Köşe koltuk mükemmelküçük yaşam için Köşe koltuk mükemmel

düşük modelin bir 2 tip modüler bir koltuk, olduğu düşünülmektedir:

 • bloklar birbirlerine sıkıca bağlı olup, burada ıslah;
 • Onların yardım insanların hayal kaptırmak edebilir ve bir dinlenme alanı çok daha keyifli olacaktır ile Dönüştürülebilir buna göre kolayca müstakil blokları.

Bu tür modeller yüksek ve düşük olabilir sofanın farklı bükülme arkasına yapıştırılır. kanepenin niş bir tezgah olarak hizmet ve üstüne elle çekilebilen bir perde koyabilir. Böylece hiçbir ekstra mali, sen kanepenin şeklini değiştirebilir.

Seçebilir ve rahat bir kanepe katlanır olabilir. Bu düz olabilir, bir U veya L-şeklinde, güzel köşeleri, rahat kol dayama sahiptir.

Çekyat ve nasıl oturma odası alıp mobilya düzenlemek için

uyuyan bir yer ile oturma odası için bir kanepe seçerken, o yerde uyumak zorunda etmemek için, dikkate odanın büyüklüğü almak gereklidir.

oturma odasında yatak sayısını artırmak için, birçok sahipleri yatak ve kanepe koymakoturma odasında yatak sayısını artırmak için, birçok sahipleri yatak ve kanepe koymak

yatak için yerleşik mekanizmalar ile Divanlar, vardır:

 1. Evroknizhka. Aynı zamanda koltuk önceden dışarı çekilir ve arka onun yerine ikame edilir. Bu günlük kullanım için en iyi yoldur. Bu bir yatak olarak kullanılabilir.
 2. Yunus, cihaz nispeten yakın zamanda ortaya çıktı. Bu yöntem için, koltuk bütünlüğü temel özelliği, uyuma bunun altından çekilir. Bunun yerine bir yatak kullanılabilir. İlk başta kullanmak zor olacak, ama insanlar zamanla alışırsın. Küçük dezavantajı yatak çarşafları için bölümün olmayışıdır.
 3. En kolay, rahat ve düşük maliyetli seçenekler - çekmeceli mekanizması. divan tasarımının alt ileri gider ve ortaya çıkan boşluğun kendi pakete dahil bir yatak ve yastıkları yerleştirilir. Halı tekerlekler zarar vermemek için, onlar silikon ile değiştirilmelidir.

Bir yatak ve kanepe (video) ile tasarım odası

oturma odasında kanepe seçimi - çok önemli bir karar ve doğru şekilde ele alınmalıdır. Kişisel tercihleri ​​ve moda trendlerini değil, aynı zamanda en çok yaşam özelliklerini ve mobilya temel özelliklerinin kalitesini sadece dikkate alınması gerekmektedir. Pek çok üretici farklı kalite kanepeler (konvertibl veya değil) ve ne pahasına büyük bir set sunabilir. Yeni kanepe içerideki lüks ve konforu bir yaşam tanımını verecektir.

oturma odasında kanepe (fotoğraf)

0- 1big- 2-34-b-b-italiageorge3387l0i2george1prima- 4f8c7318d6070e8d6f257dd724eeb918- 4-divan-deri-koltuk-deri-köşe-divan-faydaları-of-deri-koltuk-advant- 9c310661ddc8d6a866ab3a52168346a6- 2382d3b8fb03e3dc54cec67a235695d3996e- 5501a42478db3big-- 11200-17-66-08-T435-6-- 652783250-S-CF--

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 50 = 57

map