Hazır merdivenleri 3 önemli gereklilikler seçimi

Hazır merdivenleri 3 önemli gereklilikler seçimi

12 October 2017Hazır merdivenler yapıldıkları renk, şekil, fiyat ve malzemedeki değişebilirHazır merdivenler onlar bir merdiven ana sitesi emniyet ve konfor olmalı, çünkü, dikkate ailenin evde yaşayan tüm özelliklerini almak gerekir olarak istenen ürünün İnşaat sırasında yapıldıkları renk, şekil, fiyat ve malzemedeki değişebilir ikincisi ise - görünüm. Ahşap merdivenler sadece sahiplerinin estetik tat göstermek değil, aynı zamanda çevre dostu ve doğal.


Hazır ahşap merdiven: güzel ve pratik

evin tüm sakinlerini bir araya gelecek iç, böyle bir konuda neden için, belirli gereksinimleri karşılaması gerekir.

Bunlar:

 1. Sadelik ve merdiven sırasında kullanım kolaylığı - Evin yaşlı ya da küçük çocukların yaşadığı takdirde özellikle bu defa düşünülmelidir. Sonuçta, orada iç çekici bakmak merdiven bu tür, ancak günlük yaşamda çok rahat değildir.
 2. Güvenilirlik - Bir merdiven yapımı olduğunda benzer bir nokta dikkate alınmalıdır. en ufak hata etmemesi yüzünden, yapının kademeli gevşemeye ve bunun sonucu olarak yol açabilir çünkü.
 3. iç diğer nesnelerle uyumlu bir birleşimi - ahşap merdiven ana evdir tarzında, oluşturulan ve çok öne çıkarın değil edilmelidir.

Bitirdi ahşap merdivenler ekolojik uyumluluk ve iyi estetik kaliteyi bahsetmemiz gereken sayısız avantajlara sahiptirlerBitirdi ahşap merdivenler ekolojik uyumluluk ve iyi estetik kaliteyi bahsetmemiz gereken sayısız avantajlara sahiptirler

Uzmanlar yükseklik ve adımların uzunluğuna kurtarmak için, ama rahat bir genişliğe yapmak daha iyi olduğunu söylüyorlar. Böyle bir tutum güvenlik garantisi ve tüm yaş grupları için yaralanma asgari risk oluşturmaktadır.


ikinci kata Kullanışlı hazır merdiven

Çoğu zaman, merdiven raftan satın alıyor, ama aynı zamanda kendi üretim yapabiliriz.

Ve ilk ve ikinci seçenek için, hesaplamaları yapmak gerekir:

 • Birinci ve ikinci kat arasında yüksekliğe Kılavuzu;
 • boy ve adımların sayısını Hesaplanan
 • malzeme ve renk seçilmiş.

Dizi boş merdiven üreticisi geliştirir ve kişinin kendi tercihleri ​​ve binanın gereksinimlerine göre satın almaya karar. Böyle üretim yapan en popüler şirketleri Profi olduğunu&Hobi, bu operasyonun yıllar sonra mükemmel değerlendirmeleri çok sayıda, çünkü.hazır bir merdiven tasarım ve taban alanı dayalı gereklidir Seçhazır bir merdiven tasarım ve taban alanı dayalı gereklidir Seç

basitlik, her eleman ayrı ayrı paketlenir ve bir tasarımcı olarak, parça katlanır gerçeğinde yatar. husus dikkate yapısının yüksekliğini değil, aynı zamanda yapılmış olduğu malzeme sadece alır Price aralığı değişir. Ahşap elit türler basit, yüksek performanslı seçenek göre anlamlı olarak yüksek ve her zamankinden daha pahalı, ve metal merdiven, tam dövme viraj çok sayıda, daha pahalı olacaktır.

Bu ürün tek tek seçilmiş parametrelere göre sipariş yapılır, manuel toplamak gerekecektir bitmiş yapısı, çok daha yüksek mal olacak.

stilleri ahşap hazır merdivenler seçimi

Hatta ahşap merdiven seçilen stiline bağlı olarak, renk ve ahşap yapılar türüne farklıdır.

Örneğin:

 1. genellikle benzer bir etkiyi elde etmek için, açık renk ürünler ile karakterize İskandinav tarzı iç adımlar beyaz boyanmıştır. metal ve ahşap - Aynı zamanda, yaygın ve bir araya getirilen bir merdivenler.
 2. Rus halk tarzı masif kurşun oymalar el yapımı olduğu ahşaptan yapılmış merdiven, betimleyen veya çiçek motifleri veya çalışmaların çeşitli tarafından temsil edilmektedir. onların zanaat ustaları rüyalar gerçekleşmek somutlaştırmak ve bir oda konfor ve sıcaklık vermek gerçek başyapıtlarından oluşturmak.
 3. Güzel bir Dövmenin süslenmiş metal merdiven, modern ve zarif yüksek teknoloji vurgulamak, hem de en dayanıklı ve sağlam olması.

Ülkenin tarzında tasarlanmış içine mükemmel uyum kahverengi renk ahşap merdiven,Ülkenin tarzında tasarlanmış içine mükemmel uyum kahverengi renk ahşap merdiven,

Sadece olumsuz kaygan metaldir - yürüme çok daha basit ve daha kolay iken bu tür sorunlarını önlemek için, lastik koruma levhaları satın almak tavsiye edilir.

Nihai giriş merdiven seçimi için kriterler

Bir son ürün olarak satılan giriş merdiven, bazı kriterleri karşılaması gerekir.


yani:

 • Tüm aile üyeleri için rahat olmalı ve yüksek kalitede ve güvenli malzemelerden yapılır;
 • Konumu ve büyüklüğü birbirine karşılık gelmelidir;
 • Her şirketin aralığında aşina olmalıdır satın almak ve evinizi uyacak şekilde özel önce bu kadar mali soru yok, az önemlidir.

ile ve parmaklıklar, klasik, step olmadan, bükülmüş - merdivenleri birçok türü vardır. Eğer banliyö alan için ucuz bir merdiven satın almak istiyorsanız, toplanmalıdır son hali, üzerinde kalmak daha iyidir. Bu tür tasarımlar özel beceri gerektirir ve paradan tasarruf yardımcı olmamaktadır.

genellikle meşe veya kül alınan, araçlar hazırlamak ve hesaplamalar yapmak için - merdiven bağımsız yaratılması için, kereste satın almanız gerekir. Ardından, planın ardından, yapmak ve yapıyı monte edebilirsiniz.

Ev küçük çocuk varsa, merdiven küpeşte ile donatılmış zorundaEv küçük çocuk varsa, merdiven küpeşte ile donatılmış zorunda

En popüler ahşap ve metal merdiven, ama modern moda trendleri statik değildir ve diğer malzemelerden yapılmış az etkili ve uygun ürünler geliştirmek. Cam merdivenler uygulanamaz ve kırılgan görünüyor, ama ağır yükleri dayanabilir ve hava sahasının etki oluşturmak için yüksek mukavemetli cam orada kullanılan, çünkü bir yanılgıdır.


Bu ürünün sadece olumsuz küçük bebekler veya yaşlı varsa küpeşte eksikliği, yeterince elverişli seçeneği olmayabilir olduğunu.

Hazır tasarımlar ortalama hesaplamalar için, bu yüzden yaklaşık yükseklik ve genişlik adımların yanı sıra, tüm yapının büyüklüğü varsayabiliriz.

Taş merdivenler olarak ahşap gibi yaygın veya metalden yapılmış değil, ama aynı zamanda farklı renkler ve faturaların türleri vardır. Bu ürünler tamamlayacak ve modern bir tarz ya da modern vurgulamak, ancak daha pahalı ve daha önce tartışılan tüm çok daha ağırdır olacaktır.

genellikle çok yer var kır evlerinin, kullanılan Tuğla merdivenler, bu yapıların büyük, ama onlar da taş gibi dayanıklı. Bu malzeme ile en cesur fikirleri her zevke için bir tasarım oluşturma ve uygulayarak ilginç şekiller elde edebilirsiniz, çünkü beton merdivenler, oldukça orijinal.

bitmiş merdivenler genel görünümü (video)

Ayrıca, düzgün ve verimli bir şekilde, merdiven altında alanı kullanabilirsiniz. Bu amaçlar daha uygun bir metal ya da ahşap yapılar için, hangi küçük bir ofis ayarı koyun nerede bir tablo ve bir bilgisayar. Hiçbir az ilginç bir fikir mevsimlik giyim için bu yerde bir kabine yüklemektir. Böyle bir düzenlemeyle, burada saklanan ve küçük ev aletleri edilebilir.

prefabrik merdiven örnekleri (fotoğraf iç)

060315101540FLY 0a354400b842ee91920a9235fe08f4ba 1 2110 5-To-zhe-vid-sverhu 48afd144bd67a58f3fb2c8ee81a5eea3 1500-4764673ce0810d2d20e8b89a752117e2 550827311 632112d3f4c8fe690d0ea8b102f317c3 a5848aaab7a82317bfb75aeeebb664f7

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 + = 36

map