Hall Lodge 35 fotoğraf örneklerini düzenlemek için nasıl

Hall Lodge 35 fotoğraf örneklerini düzenlemek için nasıl

12 October 2017Geniş bir oturma odası balkonlu odalar birleştirerek elde edilebilir olunGeniş bir oturma odası balkon odası ile kombine balkonomBez şüphe, odalar birleştirerek elde edilebilir olun, bu kazan-kazan durumu. Ek bir uzantısı varsa, neden bir umumi alanı olarak kullanabilir ve rahatlatıcı veya yeri çalışmak için ek bir alanı oluşturmaz. Evet, standart yapı malzemeleri kullanarak önceden ısınmanın bakmak bu oda ihtiyacını örgütlemek için. Bütün bunlar balkon kış olabilir ve işlevsel oldu geçimini desteklemek gereklidir. Lütfen Üzerinde elektrik ısıtma sistemini taşıyan düşünüyorum.


balkon, fotoğraf ve fikirler: bir oda donatmak nasıl

Çoğu zaman, bir balkon veya bir sundurma salon çıkışında, daha doğrusu kapı ve pencere ile paylaştı. bu iki alanda pencere pervazına ya da balkon kapısının nadokonnaya üst sadece alt kısmı birleştirdiğinizde, unutabilirsiniz. Pil varsa, büyük bir seçenek yerden ısıtma yüklemektir yanında sundurma nakledilen özen mümkündür. Bu, bir pile bağlı olabilir ya da yer kaplamaları altına yerleştirilir ayrı bir elektrik ısıtma kullanımı. Kendisi için her sahibidir o veranda veya balkon kullanılacaktır nasıl ve hangi tasarımında bağlı onun için istediğiniz seçeneği seçer.

o ana parça olarak sol üst pencere eşikleri bir bölümü olarak kullanılan ya da fonksiyonel kapasitesi vermek edilebiliyorsa.

Pencere pervazına üst kısmı iyi duvar ve dekoratif elemanlar için şık standı haline gelebilirPencere pervazına üst kısmı iyi duvar ve dekoratif elemanlar için şık standı haline gelebilir

Bunu yapmak için, orada yerleştirilebilir:

  • Televizyon veya diğer ekipman;
  • çubuk;
  • Taze çiçekler ile dekore etmek üzere bir stand olarak kullanılır.

biz tamamen bu binayı kaldırırsanız, tasarım bağlıdır, en sık kullanılan kemer dekorasyon için farklı bir tasarım seçenekleri ile gelip mümkündür.


Odanın tasarımı: balkonlu daire fotoğrafları, stiller

stilleri gelince, onların seçimi oldukça büyük. sundurma birleştirin ve soru tasarımı ortaya çıktığında yaşayan, kolay değildir. Klasik tarzda için sık sık tasarım birleştiğinde ayağı, kemerler, poliüretan pansuman kullanın. tarzı değişmeden kalırken kemer tasarımı, değiştirilebilir.

Art Nouveau veya hi-tech gibi stilleri fantastik fikirler büyük bir seçim sahibini sunabilir. oda ve balkonlar çeşitli biçimler yardım etmek gibi, stil altını çiz. oyun asimetrik kemerlerin organizasyon tarzında bir rol düşüyor.

oturma odası ve balkon arasındaki Güzel bölümü ilginç ve özgün iç yapabilmektediroturma odası ve balkon arasındaki Güzel bölümü ilginç ve özgün iç yapabilmektedirKemerler da bir ülkenin adı altında ağırlamaktan ve stil. O ahşap elemanların ve kirişlerin kemer süslemeleri önerir.

Ayrıca iyi bir seçenek mini bar sayaçları, masa üstleri, dolap yanı sıra İskandinav tarzı tasarımın uygulamasını kullanmak olacaktır. Yumuşak müzik, sağ aydınlatma tasarımı sıcaklık ve incelik katacak.

balkonlu bir apartman dairesinde oda tasarımı

Balkonda durumu Yapımı mobilya ve aydınlatma bitmez. Perdelerin seçimi yaklaşmak önemlidir. Seçme genel tarzına bağlıdır, ancak en faydalı aydınlık, havadar ve saydam kumaş vardır. Eğer koyu bir renk seçmek istiyorsanız, bu substrat dokulara üzerinde kalmak için en iyisidir. Bu tür malzemeler çok güneşte solmaz olmayacaktır. güneşlikler yanı seçenekler yelpazesi seviyorum, ama malzemeye dikkat edin satın aldığınızda olanlar için, bu ışık geçirmez olmalıdır.

aydınlatma gelince, en karlı noktasıdır. Bu durumda, ışık seçimi görsel yardımcı odanın alanını genişletmek edecek olan serpilir. o yeterince büyükse balkonlarda aydınlatma montajı düşünün monte tavan kademeli ile deneme yapabilirsiniz, önceden gereklidir.

düzenleme balkonlar özellikle önem kaliteli aydınlatma armatürleri seçimine dikkat edilmelidirdüzenleme balkonlar özellikle önem kaliteli aydınlatma armatürleri seçimine dikkat edilmelidir

İlginç bir seçenek aşağıdan ışığını rehberlik edecek spot yüklemektir.

Eğer işyeri sundurma yapmak planlıyorsanız, elektrik prizlerine bakmak gerekir. çıkışların sayısı en az 3 olmalıdır. Eğer bir zemin lamba veya ev aletleri kullanımını gerekirse Onlar diğer durumlarda kullanılabilir.

Kombine salon Mobilyalar ve balkon

Sundurma duvarları izleyici ile komple birlik yapılır, onarım, duvar kağıdı, dekoratif sıva veya boya sağlar fark etmez. seks gelince, kaplama malzemesi tüm tesislerinde sahibinin seçimine ve tat bağlıdır, üniforma veya farklı olabilmektedir. zemin için başka bir malzeme kullanılarak, balkon kat bütünlüğü ve sıralamasına bağlıdır, dairesel ya da oval bir şekle dönüştürmek özel zemin ile bir malzemenin yanı sıra, vurgulamak ve balkon şeklini geliştirmek mümkündür. duruma ilişkin olarak, sen sundurma engelleyemezsiniz edemez, kimse bu odada hiçbir şey orada küçük ebatlı ve ekstra ürün olduğunu hatırlamalıyız. İç dekorasyon yığılan balkon şeklini kaybedecek olması yol açabilir ve bu rahatlık içinde bunun bir anlamda korumak için büyük olmalıdır.

Mobilyalı bizim odası, sundurma, nazik odanın tasarımını düşünün ve doğru ayarlanmış mobilya almak rica olunurMobilyalı bizim odası, sundurma, nazik odanın tasarımını düşünün ve doğru ayarlanmış mobilya almak rica olunur


Şu içinde prefabrike ev daire salonda olduğu balkona erişmek şekilde inşa edilir. evin bu bölümü gereksiz öğeleri ve turşu depolamak ve her geçen yıl daha fazla sahip birikebilir kiler, rolünü teslim olduğu, şimdi salonun ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir edin.

odası ve sundurma (video) birleştiren

tasarımcılar salon ve yatak odası birleştirmek ve şık iç parçası olacak sıradan Köşkü yerden oluşturmak için yardımcı olacaktır fikirler bir sürü sunuyoruz. Bu doğru hizalanmış ve tüm hane ve misafirler için konfor ve rahatlığı sağlayacak bir balkon oda ile süslüdür.

Tasarım Hall Lodge (iç fotoğraf)

10 15-mutfak-balkon tasarım 24 2511 2581 31116 121-1024x768 613x451xkak-obedinit-lodzhiyu-s-komnatojjpgpagespeedicxtfpNOlgUv 2014-05-2313-16-48120501 2016-05-20-573eeca89c92f

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 88

map