Hall için tavan alçıpan fotoğrafların modern tasarım

Hall için tavan alçıpan fotoğrafların modern tasarım

12 October 2017Tavan alçıpan modern tasarımı iç herhangi bir oda için idealdirTavan alçı levha modern tasarım türlü iç komnateDlya birçok tavan için idealdir - bu onarımın son nokta olmakla sahiplerinin belirli bir kategoriye için başlangıç ​​noktasıdır. Bu ilk, tavan ve daha sonra kendisine diğer elemanlar tabi. Foto Galeri odak tavan tasarımı üzerine düşer, her şeyden önce, seçim belirlenmesine yardımcı olur.


Salonda alçıpan tavan Faydalar

Üç katmanlı levhalar, sandviç yöntemi katlanmış - aslında alçı levhadır. Sırasıyla, alçıpan ve çevre dostu malzemeden kokusuz yapılmış kendi içinde o Alçıpan konstrüksiyonların zararsızlık bahseder.

Düz asma tavanların oluşturmak için - aydınlatma ile tavan için mükemmel bir seçenek - en iyilerinden biri. Bu güzel kıvırcık tavan yapmaya izin verir ve hatta küçük bir dairede oldukça sofistike bir iç mekan yaratmak amacıyla. 

Alçıpan değişikliklerine karşı çok duyarlı olduğu düşünülmektedir, ancak güçlü aynı zamanda - mümkün Sade ve klasik tasarıma daha fazlasını yapmak için yapar, ama aynı zamanda yüksek dekorasyon örnekleri tekrarlamakAlçıpan değişikliklerine karşı çok duyarlı olduğu düşünülmektedir, ancak güçlü aynı zamanda - mümkün Sade ve klasik tasarıma daha fazlasını yapmak için yapar, ama aynı zamanda yüksek dekorasyon örnekleri tekrarlamak

malzeme avantajları:


 • Bu yangından koruyucu özellikleri olan malzemeleri ifade eder;
 • alçıpan paneller altında iletişim gizlemek kolaydır;
 • materyal yüklemek kolaydır;
 • Hasarlı alan değiştirmek kolaydır.

Bir tavan olması ve boya ve duvar kağıdı ile dekore edebilirsiniz - Ve tabii ki, onun trim varyasyon hakkında söylenemez.

elleriyle Alçıpan tavanlar: imar ile salon

Etkili resimler tavan yoluyla odanın alanını bölgeye aktarmak nasıl göstermektedir. Bu basit tasarım teknikleri yardımcı olur.

oda imar tavanda büyük bir rolü arka ışık oynaroda imar tavanda büyük bir rolü arka ışık oynarİmar oda alçıpan tavan kullanılarak:

 • kirişler - alçı levha basit, tek seviyeli tavan için değil en popüler seçenek, ama mümkün. Bunlar görsel olarak tavan hafife dikkate alınması gerekir.
 • Çok düzeyli tavan. Daha açık bir şekilde başka bölgeden bir oda ayırır. Bir mutfak-oturma odası varsa, o zaman düşünmek gerekmez mutfak alanında tavan küçümseyen ve bu ka görsel oda bölün.
 • Farklı renk ve tavan dokusu. Dolayı karanlık veya parlak renklere o hantal yapmazlar, tavan tartı için çok önemlidir.

yemek veya kanepe alan değil merkezi bölge bir avize tayin edilebilir - spot.

salon için Dubleks alçıpan tavanlar: Seçenekler

tavan Kardeş - bu bir klasik, ama yeterince basit görünüyor. Trey tavanlar - altın ortalama, o çok odanın yüksekliğini yemek yoktu ve sıradan görünmüyordu.

Sen çizim şekil dubleks tavan süslemeleri için sıvı ve özel kağıt kullanabilirsinizSen çizim şekil dubleks tavan süslemeleri için sıvı ve özel kağıt kullanabilirsiniz

Ne basit ama iki seviyeli tavan dönüşümleri? Seçeneklerden biri - raster armatürleri. armatürleri ilginç bir düzenleme ışığın belli bir oyun oluşturabilir veya düşünmek farklı renklerin kullanımı lambaları: İki seçeneğiniz vardır. Elbette, her iki seçeneğin birleştirilmesidir, ancak küçük bir alan için bu büyük bir dekoratif yük olabilir.

seçenek orijinal aydınlatmaya görünmüyor ise, hacimsel boyama tekniğine çevirmek akıllıca olabilir?

salonda Tasarım tavan alçıpan: elleriyle yıldızlı gökyüzü

Bu romantik tasarım uzun süre popüler hale geldi ve hala onun talep azalmaz. Gerçekten güzel ve basmakalıp değil, daha ziyade tefekkür, felsefe eğilimli insanlar için bir tasarım görünüyor.

herkes böyle bir derece sanatsal bir meydan okuma ile başa çıkabilir, çünkü Tavan herkes böyle bir derece sanatsal bir meydan okuma ile başa çıkabilir, çünkü Tavan "yıldızlı gökyüzü" çoğunlukla, uzmanlar tarafından ele alınır


bir tavan nasıl yapılır:

 • Hafif motoru yardımcı olur - bir halojen ya da LED lamba ile küçük bir kutu.
 • Alçı levha altında, ışık dağıtan bir ışık kılavuzu konuya göre, ışık jeneratör gizler. iplikler onları çekmeye kolay esnektir.
 • Ama daha az külfetli bir iş yapabilir - bir floresan boya alıp tavana uygulamak için. Gün boyunca görünür değil, ama geceleri açmak ve yıldızlı gökler.

tasarım Bu tür tam rahatlama ve konfor hissetmez sadece yardım değil, aynı zamanda yıldızlı gökyüzü güzelliğini keyfine varacaksınız.

Çerçeve ve salonda kartonpiyer yapılmış diyagonal tavanlar

çerçeve ve diyagonal - iki tane daha yaygındır aralarında kaydı asma tavanların birçok türleri vardır.

Çerçeve tavan alçıpan kare veya düzenli ya da kıvırcık şekildir.


diyagonal çerçeve ve yanlış tavan Her seviye genellikle genel hatlara ve oluklu şekli vardiyagonal çerçeve ve yanlış tavan Her seviye genellikle genel hatlara ve oluklu şekli var

Çapraz tavan - yarısı her düzeyde tavan yüzeyinin bir bölümü. şekil dalgalı olabilir.

Odanın belirli bir kısmını tahsis edilir tavan bölgeli tipi de vardır - odak onun üzerindedir.

salonda kartonpiyer yapılmış, modern tavan montajı

Bir fikrin ne zaman bir düşüncesinin yürütme tamamen teknik olarak iyidir.

Yani, alçıpan tavan içerir:

 • Tavan yüzeyinin ön hazırlığı, ortadan kaldırarak deformasyonlar;
 • tavan her seviye için uygulama düzeni;
 • ilk seviye tavan sabitlenmesi;
 • İlk yığın monte;
 • GCR ilk seviye gömleklenmesi;
 • Montaj ve ikinci kademe kaplama;
 • Onları güçlendirmek, eklemlerin Sızdırmazlık, sıva;
 • fikstürler, montaj LAMBALARI için delikleri hazırlayın;
 • tavan kaplama malzemeleri.

, Monteli asma ve asma tavan yapıları bazında fotoprimerov üzerine yapılmış, ancak hesaba binanın özelliklerini alarak.

alçıpan tavan montajı tuval gergin (video)

Alçıpan tavanlar bugün birçok gelemez - tasarım kullanılabilir hale getirilmiştir. İstenen çerçeveyi yapmak ve uzman rehberlik olmadan kınına alamayacağını düşünün, fotoğrafları inceleyin tüm faktörleri değerlendirmek.

Tüm başarmalıyız!

iç Alçıpan tavanlar (fotoğraf)

1 2 3 4 5 6 7 9 10 8

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 86

map