haft schematy krzyżowe kotek 2 proste sposoby dla początkujących

haft schematy krzyżowe kotek 2 proste sposoby dla początkujących

12 October 2017Istnieje wiele różnych systemów dla muliną kotek, więc łatwo jest znaleźć odpowiednią opcję, zarówno dla początkujących jak i profesjonalistówIstnieje wiele różnych systemów dla muliną kotek, więc łatwo jest znaleźć odpowiednią opcję dla zarówno początkujących i profesjonalnych ściegiem krzyżykowym - jest to jedna z najstarszych form rękodzieła, które pozwala uzyskać piękny obraz na tkaninie. Po przejściu pomoc można haftować dowolny obraz. Co trzeba zacząć robić robótkę i kilka schematów lepszy start pochodzący z haftem - przeczytać artykuł.


Jakie są schematy haftu krzyż: kocięta

Obecnie sklepy rzemieślnicze oferują szereg systemów do haftu krzyż. Najpopularniejsze motywy, które są popularne wśród wszystkich kociąt. W tym segmencie można znaleźć zarówno piękny, prosty obwód w kilku kolorach, które przedstawiają tylko jeden znak, takich jak „Kotek i kwiaty” lub „kot bawi się z piłką”, i dość skomplikowane kompozycje, takie jak „Dziewczyna z kotek w koszu „” Nowonarodzone kocięta „kilkadziesiąt odcieni. Program do haftu można kupić w sklepie wraz z zestawem nici i płótno lub znaleźć w Internecie i wydrukować.

Większość systemów dostarczyć przydatnych wskazówek do haftowaniaWiększość systemów dostarczyć przydatnych wskazówek do haftowania

Wybór programu do haftu należy wziąć pod uwagę:

 • Wielkość obszaru roboczego;
 • Ilość kolorów na rysunku;
 • Technika haftu;
 • Typ gwintu.

Z tych cech zależy to od stopnia złożoności układu. Ponadto, jeśli zdecydujesz się haftować w istniejącym systemie, te cechy pomogą Ci przygotować materiały do ​​pracy.


Materiały do ​​haftu

Gotowe zestawy do haftu często zawierają wszystkie niezbędne materiały do ​​pracy. Ale jeśli zdecydujesz się znaleźć schematu własnego, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie instrumentu.

Wszystkie materiały do ​​haftu można kupić w internecie lub sklep sprzedaży towarów do robótekWszystkie materiały do ​​haftu można kupić w internecie lub sklep sprzedaży towarów do robótek

Tak, aby haftować kociąt w uzupełnieniu do programu, trzeba będzie: 1. Płótno. Ta specjalna tkanina do haftu, który wygląda jak siatka, waha się w kolorze i rozmiarze. Płótno powinno być gładkie, trwałe i nie zdeformowane podczas pracy.
 2. bęben - rozszerzarki płótno. Najbardziej popularną formą obręczy - okrągły ręcznie wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna. Ponadto, istnieje również rama i obręcz wnętrza (najnowsza wersja pozwala na dwie ręce do pracy).
 3. Igieł. Haft powinien wybrać igieł Arras z tępym, okrągłą końcówką, że nie zaszkodzi ręce. Igła wielkość zależy od obszaru roboczego i jest wybrany w zależności od jego gęstości splotu.
 4. nici do szycia. przędza szwy powinny być mocne, tej samej szerokości na całej długości, odporna na ścieranie i promieniowanie UV. Najpopularniejsze producentów wysokiej jakości przędzy - DMC, Anchor, Madeira.

Ponadto, można kupić gilzy, która będzie chronić swój palec z igły.

Cross Stitch: kotek nazwany Woof

Cross Stitch kotek Hau - jest to jeden z najprostszych działań mających na celu uczyć mistrza nowicjuszy subtelności pracy. Jednak pomimo swojej prostoty, obraz jest żywy, jasny i atrakcyjny.

Najczęściej, zestaw do haftowania kotka o imieniu Woof zawiera:

 • Płótno, igły i nici do szycia z 9 części (z marginesem);
 • Schemat charakter czarno-biały;
 • obraz koloru;
 • klucz kolor schematu.

Skład wyglądał elegancki i oryginalny, gdy jest to niezbędne do korzystania z przędzy o różnych kolorach do szyciaSkład wyglądał elegancki i oryginalny, gdy jest to niezbędne do korzystania z przędzy o różnych kolorach do szycia

Technika kotek haft - Counted Krzyż. Oznacza to, że w celu haftować element musi liczyć krzyże jeden kolor i przesunięcie kwoty przetwarzania na płótnie, umieszczając elementy w takiej samej kolejności jak w schemacie. Główną zasadą przy wykonywaniu takiego sprzętu - każdy X musi mieć taką samą liczbę nitek o długości i szerokości. Wykonywany ściegów po jednej stronie (w połowie przekroju), a następnie w przeciwnym drugim (połowę).

Dowiedziawszy się haftować kotek GAV prosty schemat, można użyć zwykłego haftu krzyż na wszelkich obiektów, takich jak małe poduszki „Dreamland” (1426 Riolis).

Prosty cross-stitch: Schemat kotek

Innym prostym sposobem haft kotek jest praca na schemacie konturu. Nazwa techniki mówi sama za siebie - to hafty zdjęcia tylko w obrysie, bez całkowicie wypełniając ją kolorem. tylko niektóre elementy mogą być wyodrębnione. W przypadku kociąt, że często, oczy, co może być zielony, niebieski, szary, etc.

Przybysze zaleca się wybrać obieg haftowania, które nie zawierają złożone elementy i nie wiąże się z wykorzystaniem wielu technikPrzybysze zaleca się wybrać obieg haftowania, które nie zawierają złożone elementy i nie wiąże się z wykorzystaniem wielu technik


hafty kontur, często niewielkich rozmiarów, jest jeden kolor, bez czasochłonne. Podobnie jak w poprzednim przypadku, szwy szyte i liczy się najpierw w jednym kierunku, a następnie w przeciwnym, tworząc krzyż.

Trudności mogą pojawić się w odpowiednim haftem monochromatycznym, ale jeśli się pomylisz, błędne miejsce może rozpuścić: trzeba to zrobić ostrożnie, tak aby nie uszkodzić gwintu.

Programy aplikacyjne przekroju kotek ściegu (film)

Przeszycia poprzeczne kocięta - jest to prosty sposób, aby uzyskać piękny obraz, który z pewnością zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci. Po opanowaniu pracę na stałych fragmentach gry, będziesz ćwiczyć technikę automatyzm hafty krzyża, będzie zrozumieć, jak tworzyć zdjęcia i dowiedzieć się, jak przenieść obraz nie ma żadnych tkaniny!

Szczegóły: krzyż kotek schemat ściegu (przykłady zdjęcia)

0eecc74e04cc7281d23f6a6f67d07531 3-shemy-vyshivki-2-koshek 38b287e78e668008aa1d0104417cd519 52 93f4812c 289 571f4d5965416 992f7ea399be 738890cdf31c26cb7544caf163050d13 123885565146


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

64 + = 67

map