Haft krzyż Instrukcja: róże, 3 warianty układów

Haft krzyż Instrukcja: róże, 3 warianty układów

12 October 2017Piękne róże mogą być haftowane na obrusie, na ręczniku lub stworzyć kwiatowy Panele ręczniePiękne róże mogą być haftowane na obrusie, na ręczniku lub tworzyć panele kwiatowy handmade rabotyVyshivanie krzyż - ekscytujące doświadczenie, szczególnie jeśli wybierzesz piękna róża wzór. Piękne kwiaty mogą być haftowane na tkaninie i dostać w końcu piękne serwetki lub duże płótna, które można powiesić na ścianie. Krzyż szwy mogą być różne róż, mówić o odmianach zdjęcia omówione poniżej. W tym artykule można również znaleźć wolne schemat haftu.


Krzyżykowo Rose: systemy i szkolenia

Przed podjęciem haft na tkaninie róż, konieczne jest, aby ćwiczyć w innych mniej skomplikowanych wzorów haftów. Aby uzyskać piękny haft na tkaninie trzeba starannie rozważyć wybór wątków, muszą być dobrej jakości i odpowiedniej kolorystyki z róż.

Haftować łatwiej rysować ołówkiem na płótnie z komórek siatki od 10 do 10 i wyciągnąć płótno na obręczy. Haftowania może rozpocząć się w dowolnym końcu układu, na końcu pracy do cięcia wokół całego powstałych szwów wzór, który będzie pokazany na rysunku. Jest to konieczne do uzyskania nasyconego objętości i wzoru.

  Przed krzyż szwy muszą dbać o płótnie, które muszą być prasowane żelazaPrzed krzyż szwy muszą dbać o płótnie, które muszą być prasowane żelaza

Po haftowania róż tkaniny należy prać i prasować. Tak więc, może okazać się, jak wielki obraz i małego obrazka.

Poduszki z poszewki haftowane piękne i kolorowe róży będzie wyglądała oryginalna i pasuje do każdego wnętrza.


Haft wzrosła krzyż dla początkujących - obwód

Jak już wspomniano, przybysze nie lepiej zająć schematu duże róże - to skomplikowane i pracochłonne. Nie zaczynaj haftować kwiat, wiele małych róż, wieniec, kwiaty w koszu i inne duże i mają drobne szczegóły rysunków.

Na początek można spróbować haftować monochromatyczny lub kliknąć na poniższy prosty schemat.

  Początkujący szycia jest lepiej zacząć od małych obrazków, które przedstawia różęPoczątkujący szycia jest lepiej zacząć od małych obrazków, które przedstawia różę

Ten prosty schemat jest odpowiedni dla początkujących, wyszywać na nim szybko i łatwo w ciągu kilku godzin.Narzędzia i materiały

  • obręcz;
  • kolory nici wymagane;
  • igły;
  • nożyczki;
  • Płótno.

Zacznij haftować róża może być w górnym lub dolnym punkcie, niektórzy wskazują, że jest to wygodne, aby rozpocząć z centrum haft wzorca. W ten sposób możliwe jest haftować wzór na poszewki lub wstawić zdjęcie w ramce.

wzory i kolory zmienności

Roses - piękne i bardzo piękne kwiaty, a oni mogą być zupełnie różne kolory. Jest nawet niebieskie i niebieskie róże. Można haftować różę w rosie lub dodać do płótna jest elementem takich jak piękny motyl.

Basket starannie haftowane wielokolorowe róże będzie wyglądać bardzo imponującyBasket starannie haftowane wielokolorowe róże będzie wyglądać bardzo imponujący

Oczywiście, najbardziej popularne jest czerwona róża - symbol pasji i miłości. Nie zapomnij o małe herbacianych róż, patrzą się swobodnie, a jeśli przed żółty kolor był symbolem separacji i awarii, to jest teraz żółte kwiaty wziąć na wszystkich najbardziej popularny i kochany. Herbata i żółte róże są uważane za symbol romantyzmu i czułości, więc również idealny do haftu.

Belaya Roza jest idealny do haftowania na płótnie jasne lub ciemne kolory, duże płótno z haftem róż wygląda bardzo delikatnie.

Nie daj się rozłączył się tylko na naturalnych kolorach, mogą być haftowane róża zielony, fioletowy, czarny. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma żadnych ograniczeń, tak długo, jak kwiat wyglądają ładnie, a wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni. 

Cross Stitch: Program jest prosty róże

Prosty schemat piękne róże są idealne dla początkujących, jak i dla tych poręcznych ludzi, którzy chcą szybko uszyć mały obrazek, a nie wytężając oczy i nie wydając dużo czasu. Zazwyczaj takie obwody pokazano, lub jeden lub więcej mały kwiat, zwykle trzy róże.

  Najprostszy schemat haftu róża wykonana w trybie monochromatycznymNajprostszy schemat haftu róża wykonana w trybie monochromatycznym


Takie systemy pod wpływem wyszywania początkujący needlewoman tak początkujący mogą wybrać jeden z 3 następujących typów:

  1. Bułgarskie róże. Schematy te róże są dość proste, że mogą zrobić w miękkim różowym kolorze.
  2. Stare róże pnące - przewaga zielonych odcieni uczynić ten program jest dość prosty do wykonania.
  3. Schematy z małymi róże są idealne dla tych nowych do szycia, można nawet uszyć na ubrania.

W zasadzie istnieje szeroka gama prostych układów do haftu, więc każdy szwaczka w stanie znaleźć i uruchomić projekt, który spodoba się więcej.

Muliną „Bukiet róż” (wideo)

Podsumowując, można powiedzieć, że haft róż - to jest piękne i proste, jeśli wybrać odpowiedni schemat. Wielką zaletą róży haft ma ograniczeń w zakresie kolorów, dzięki czemu można tworzyć wiele różnych wzorów na tkaninie, ozdobić haftowane poszewki, zrobić oryginalne prezenty dla znajomych. Można powiedzieć, że coś się za ręce, będzie to wspaniały prezent, zwłaszcza jeśli jest to piękne haftowane róże.


Systemy krzyżykami Rose (zdjęcia)

dlesed Wbk0xS5ysLU vishivkakrestomshemucveti31-900x1145 rozyi4 am938411426414209637 24312341 60491141 19396343 386819ee1ad5619d7e60d2c10f661d87 7334745

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 55 =

map