Hafif kapılar için koridorda iç veya duvar kağıdını güncelleyin, fotoğraf

Hafif kapılar için koridorda iç veya duvar kağıdını güncelleyin, fotoğraf

12 October 2017sembollerin durduğu duvar kağıdı karanlık gölgeler, iyi koridorda Parlak kapıOrtak bir isim olarak, Koridoru öne karşısına duvar kağıdı karanlık gölgeler, iyi koridorda Parlak kapı, salon kalış ilk andan itibaren misafir, evin sahibinin bir ilk izlenim yaratan bir yerdir. Bu faktör göz önüne alındığında, bu oda için duvar kağıtları bir seçim üretmek için düzgün ve doğru bir şekilde olmalıdır. Başlangıçta bir giriş pencere bulunmadığını ve güneş ışığı düşmek mümkün değildir küçük bir odadır çoğu durumda, yol açtı.


Ne karanlıktan kapının altında koridorda duvar kağıdı daha iyi kullanılması

Koyu renkler kapı gerçekten yaratıcı ve sıradışı bir karardır. O herhangi bir tasarım dekorasyon çok yenilikçi görünüyor. böylece modernizm, elektrikli, yüksek teknoloji ve: Bu yaklaşım herhangi bir tasarım yönü uyar.

Fakat buna rağmen, kapının mükemmel kalitede salonu misafir kabul için iyi bir yer olacak bir garanti değildir. Bu oda, genellikle evin sahibi hakkında ilk izlenim olduğunu.

Karanlık kapılar için mükemmel bir çözüm bej duvar kağıdı, kesin bir kontrast vardırKaranlık kapılar için mükemmel bir çözüm bej duvar kağıdı, kesin bir kontrast vardır

duvar kağıdı oynadığı önemli rolü. Şu anda, kendi türünün hayal bile edilemez bir miktardır. kağıt, flezelin, süet, vinil, ve diğerleri: Bunlar çok çeşitli malzemelerden oluşur. Ürün yelpazesinin bu çeşitliliği göz önüne alındığında, karanlık goblen kapının altında uygun düzgün bulmak mümkündür.

Hafif kapılar için koridorda duvar kağıdı ne almalı

Önce o tüm ev ile uyum içinde olan bir tarzda düşünmek gerekir. Tüm ev aynı tarzda ifade edildiğinde, bunun, koridorda uygulamak için uygun salon yüceltmek için değer.


evdeki bütün odalar kendi iç tarzı varsa, o iyi seçenek minimalist koridoru kullanmak olacaktır.

Parlak kapı altında uygundur ve parlak duvar kağıdı, fakat bunların, bu model olmalıdırParlak kapı altında uygundur ve parlak duvar kağıdı, fakat bunların, bu model olmalıdır

Bu durumda, stilleri ve renkleri çeşitliliğini dengelemek mümkün olacaktır. Bu resim için tek bir tonda veya duvar kağıdı için en iyi biri olacak. karanlık bir odaya bu odayı açmak için gerekli değildir olarak koridor ışığa kapı olarak renk halıları aynı yönde almak gerekir. Bunu yapmak ve böylece penceresiz eksik belirleyin.

 küçük çiçekler (veya bantlar), ton aynı tür (bej zemin üzerine bej): "donuk" süs duvar kağıdı uygulamak için tavsiye edilmez. Halılar tüm evin bir parçası olarak salon vurgulamak ve toplamın ayrı parçası olmayacak yükümlüdür.Kapılar White Oak: Ne duvar kağıdı seçmek için

Ağartılmış meşe son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Özel bir işlenmiş ahşap kaplamasıdır. Bu yüzden vernikle boyanmış olabilir. diğer malzemelerden önemli farkı, mat olmasıdır, ama bir belirgin doku kalmıştır.

Meşe çok ucuz, ama çok kaliteli malzeme değildir. O oldukça dayanıklı, neme dayanıklı, uzun ömürlü olduğunu. Bu malzemenin rengi dumanlı pembe açık gri arasında değişebilir. Bu soğuk bir renk olduğundan, iyi benzer renkler ile birleştirilir. Ağartılmış meşe mükemmel gri katı renkler ve kontrast renkler bir araya getirir.

Rengi beyaz meşe kapılar desen olmadan düz bej arka plan duvar kağıdı üzerinde harika görünecekRengi beyaz meşe kapılar desen olmadan düz bej arka plan duvar kağıdı üzerinde harika görünecek

duvar kağıdı rengini seçme, bir bakışta aşağıdaki renkler yansıtmak edebilirsiniz:

 • mor;
 • süt;
 • Renk beyaz kül;
 • Sarı kahverengi;
 • bordo;
 • Ssvetlo yeşil (çimen rengi);
 • Mavi (kot rengi);
 • Ve diğerleri.

açıkça yanlış seçim görünümünü "berbat" Çünkü duvar kağıdı seçimi ile beyaz meşe kapıya uymaz çünkü örneğin, açıkça dokulu tuğlalarla duvar kağıdı satın değmez, iyice gitmek gerekir.

ilk başta Ne: duvar kağıdı tutkalı veya kapı koymak

Birçok bakım yapılırken, ilk duvar kağıdı devralmaya sonra kapıyı ortaya koyması gerektiğine inanıyoruz. Eğer yoksa, hoş olmayan anlar ortaya çıkabilir: duvar kağıdı zaman büyük bir etkiye sahip sonra kapı düzensiz olabilir yüklemek kapı, için açılış. Bu hata çok sık onarım ilk kez yapmış deneyimsiz kişiler tarafından yapılır.

Kapıları ışığına ortak koridor stil oluşturmak için seçilmelidir gardırop benzer renkKapıları ışığına ortak koridor stil oluşturmak için seçilmelidir gardırop benzer renk


kapı kapı koymak amacıyla, (alçıpan kullanılarak, yani çerçeve ve kapı kendisinin proomnym delik arasındaki boşlukları dikiş) giriş boşlukları yıkmak için gereklidir.

Bu adam pokleit duvar kağıdı önce, o tutkal onları gerekecektir. Sonuç iki kat daha fazla güç ve finans harcanan hangi nedeniyle çifte bir çalışmadır. kapı gerçekten gelecek kapı için mükemmel düz Ama eğer bu durumda sorun çok kritik değildir.

ayrıca kağıtlamak için kapıyı hazırlayın

Uzun süre kapıyı duvar kağıdı tutkalı bir yenilik olmaktan çıktı. Bu mükemmel bir seçenek maliyesi daha yeni, başka satın izin vermez kapıyı günceller olduğunu. Onarım veya istediğiniz bitirmek güncellemek, ancak bu arzusu değil için çok para harcamak. Bu nedenle, tasarım ferahlatıcı bir yolu olarak, kapıyı yapıştırarak yapmak, en iyi seçenek olarak kabul edilir.

koridorda hafif kapılarını kullanırken kapılar büyük ölçüde kirlilik öne çünkü parlak ışık kullanılmamalıdırkoridorda hafif kapılarını kullanırken kapılar büyük ölçüde kirlilik öne çünkü parlak ışık kullanılmamalıdır

"? Sığacak kafes ne tür" sorusuna yanıt veren aşağıdaki tavsiye kulak olmalı:


 1. kafes kapısı bittikten nasıl dikkate alınarak yapılmalıdır toplayın (kapılar lake veya yağ ile boyanmış zaman, duvar kağıdı değil her türlü kapıya gelip mümkün olacak. Bu yapışkan boyalı yüzeye sarılmak iyi olmadığını gerçeği nedeniyle).
 2. kağıt, bambu, flezelin ve diğer çeşitli malzemelerin, nefes edebiliyoruz: yapıştırma, aşağıdaki malzemelerden oluşan duvar kağıdı kullanabilirsiniz.
 3. Eğer yıkanabilir duvar kağıdı tutkal karar verirseniz, avans kapı boya ve vernik kaldırılmalıdır.

bunu kaçırma ve (suya dayanıklı türlerinin aksine) soyma olmazlar olarak hava geçirgen duvar kullanımı, suyun buharlaşması için yararlı olacaktır.

kapıya Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı

nispeten ucuz maliyet ve onurlu güzelliği birleştiren olarak Kendinden yapışkanlı başka iyi bir seçenek yeni elbiseler kapıdır. Bu yoğun filmi içermektedir. Nedeniyle neredeyse patlama yok, patlama bu kadar, bu nemli bir bezle silinebilir, ve aynı zamanda bozmak oldukça zordur.

Eğer bir kapı yapmak isterseniz kapıya yapıştırılmış olan özel orijinal duvar kağıdı, yararlanabilirEğer bir kapı yapmak isterseniz kapıya yapıştırılmış olan özel orijinal duvar kağıdı, yararlanabilir

Yani tam olarak nasıl kapı hızla evin yapı elemanını terk ediyor, önce çirkin kazanıyor görünümlerini kaybederler.

Tabii ki, bunları boyayabilirsiniz ama bir kenar var bir gerçektir haline gelir: boya çok uzun zaman kurur ve bu kötü bir kokusu vardır. Bu durumda, en iyi seçenek kendinden yapışkanlı bant kullanmaktır.

yapıştırma sırasında yapıştırıcı gerekmez, çok güçlü bir doku, kir itmeyi, nem direnci (bunlar yıkanabilir): Duvar kağıdı sadece bu tür en, diğer muadilleri ile karşılaştırıldığında, çok önemli avantajlara sahiptir.

Kapı ve duvar kağıtları bir arada

kapıya duvar kağıdı doğru kombinasyonunu bulmak için, kapı tasarımında gerçekleştirecek rolüne dayalı olmalıdır.

Salonun iyi görsel algı için duvar kağıdı biraz daha koyu kapıyı seçmek en iyisidirSalonun iyi görsel algı için duvar kağıdı biraz daha koyu kapıyı seçmek en iyisidir

kafes seçtiğiniz için 2 prensip vardır:

 • Ek rolü (duvarların rengi ve kapı çok benzer);
 • Ana rolü (mükemmel çevreleyen nesneler ile uyum içinde renk ve doku iken belirgin duvarın genel arka plandan).

Kapı ışık altında koridorda duvar kağıdı seçimi (video)

Giriş salonu hep evin önemli bir parçası olmuştur. Bu yer açmak amacıyla oldukça dairenin tüm odaları için uygundur yeterli favori tasarım rafine. Bu yaklaşım açıkça misafirler tarafından takdir edilmektedir, bunlar mülkün sahibi hakkında olumlu bir izlenim var.

Hafif kapılar için koridorda duvar kağıdı (fotoğraf)

1-1 1 1-9 3 1920x1080resizeinterior56911331053292 1920x1080resizeinterior31445891393702260 1920x1080resizeinterior31610591393950829 4031-1030x766 537992 13894423664197w1920h1440

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − 26 =

map