Hafciarka Krzyż: 5 kreatywnych pomysłów

Hafciarka Krzyż: 5 kreatywnych pomysłów

12 October 2017Zasadniczo, takie jak maszyny do haftowania chłopców, dziewcząt, ale często zajmują ekscytujących doświadczeńZasadniczo, haft maszyny jak chłopcy, ale często dziewczęta biorą się tego ekscytującego krzyż zanyatieVyshivka jest aktualne zapotrzebowanie jest przydatna. Dlatego ten temat jest wart patrząc bardziej szczegółowo. Wszyscy chłopcy, a niektóre dziewczyny lubią auta. Dlatego takie systemy hafty idealny dla młodych hafciarki mistrzowskich.


Nowoczesny cross-stitch - Samochody

Maszyna może haftować osobno lub razem, kilka sztuk. Nawet jeśli interes dziecka nie okazało, może być haftowane postać niezależnie, ale mały cud niech podnosi przycisków lub kulek. Po operacji zszywania mogą być stosowane na różne sposoby. Dobrym rozwiązaniem - jest to, aby trzymać je w pudełku z zabawkami. Miło uszyć produkt do plecaka lub utwórz saszetek różnych rzeczy. Najważniejszą rzeczą, aby przygotować dobry projekt i dokonać Basting, następnie z haftem może obsłużyć nawet przedszkolak.

Haftować maszynowy dziecko, jak to możliwe, aby nadal trzymać go w plecaku lub czapka z daszkiemHaftować maszynowy dziecko, jak to możliwe, aby nadal trzymać go w plecaku lub czapka z daszkiem

Ponadto, oczywiście, że jest konieczne, aby przygotować:

 • Igły do ​​haftowania;
 • Nici o różnych kolorach;
 • Przyciski, które działają jako koła.

Trochę czasu, chęci i inspiracji i można dostać prawdziwe dzieło sztuki, wykonane własnymi rękami.


Proste hafciarki schemat Cross - tajniki haftu

Naturalnie w ściegiem krzyżykowym ma swoje niuanse, subtelne tajemnice.

Program przeznaczony dla dziecka musi być:

 1. prosty;
 2. Bez pół krzyża, tylko całych krzyży;
 3. Nie firmware, lub bardzo niewiele z nich;
 4. Nie duży rozmiar.

Bardzo często młodzi rukodelnikov ścieg zaczyna być zainteresowany w wieku ośmiuBardzo często młodzi rukodelnikov ścieg zaczyna być zainteresowany w wieku ośmiuWiek młody hafciarską mogą się różnić, ale zwykle dzieci zaczynają lubić haft skrzyżowanie w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci do lat 8 do radzenia sobie z haftem będzie trudne, choć oczywiście wszystko zależy od indywidualnych umiejętności dziecka. Dla dzieci lepiej jest kupić duże płótno. haft na płótnie kolor będzie wyglądać bardzo interesująco. Nici mogą być wełniane lub bawełniane. Jedwab jest najlepiej nie używać, ponieważ jest to tylko fachowiec może pracować. Lepiej zacząć wszystko jedno z bawełny. Igła powinna być specjalnie "zaczerwienionymi oczami", Na dużym przekroju tamborek nie może być używany. Igła powinna być natychmiast przyklejają się do twarzy. Haftować następujący podstawowy ścieg. Konieczne jest, aby haftować bez sęków po niewłaściwej stronie, powinno to być vdevat nawlec igłę, a węzły zrobić. Konieczne jest, aby zrobić 2 oczka, rozciągnąć nitkę do przodu, ciężko pracować i ciągnąć wątku z powrotem do miejsca, gdzie będzie rozpocząć haft. Kolejnym kluczem do doskonałych ściegów hafciarskich - układa się w tym samym kierunku.

Początkowo wybrany kierunek postępowania podczas całej pracy.

Szyć się duża ilość krzyży najpierw należy umieścić w jednym kierunku, a następnie w odwrotnej kolejności. Gotową pracę należy Żelazko parowe. Nakreślić nie słali może neaten. Ponadto, krawędzie produktu można leczyć lakieru.

W jaki sposób można zorganizować cross-stitch

Zrobić piękny haft - to świetny pomysł, ale to nie wystarczy. Leżą piękne dzieła i kurz. Haft powinny być wydawane, które dadzą mu estetyczny wygląd. Wykonywanie prac zostaną umieszczone na ścianie, aby dać mamie lub znajomego.

Techniki rejestracyjne mogą być następujące:

 1. kadrowanie;
 2. Można zrobić kartę;
 3. Tworzenie oryginalnego igły łóżko;
 4. Dodać do pęku kluczy;
 5. Wykonujemy zakładki do książek.

Gotową pracę można ozdobić pokój dziecka lub dać go do znajomego lub dziewczynąGotową pracę można ozdobić pokój dziecka lub dać go do znajomego lub dziewczyną

Można wymyślić własną wersję, w każdym przypadku, bez względu na to, jak on nie był, wygląda na ręcznie zawsze stylowe, niezwykły i atrakcyjny.

Cross - haft maszynowy

Haft znacznie upraszcza pracę szwaczka. maszyna haft znacznie zmniejsza czas potrzebny do wykonywania różnorodnych produktów wzorów. Projekty wybierane są indywidualnie, nici są ułożone w samochodzie na obwodzie, fachowiec monitoruje prawidłową realizację prac.


Uproszczenie pracy hafciarki robótki może, w rzeczywistości tylko trzeba kontrolować dokładność pracyUproszczenie pracy hafciarki robótki może, w rzeczywistości tylko trzeba kontrolować dokładność pracy

Możliwość haftu maszynowego przeboju:

 • haft 3D;
 • srebrny haft, złoto;
 • portrety Haft;
 • Aplikacja haft;
 • Cross-stitch;
 • Haft na dzianin;
 • Haft na skórze.

Cross Stitch: samochód sportowy (wideo)

W każdym razie, jeśli kobieta lubi tworzyć własne ręce, lubi angażować się w haft, hafciarka jest to, czego potrzebuje. Prace nad nim nie jest trudne, ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją i zdobyć doświadczenie.


schematy haft poprzeczne maszyny (foto)

07255b255d5e4cXL 3e3225e8 10 41ce6d9b61a7 022 46 50 303 343 195542a82793140fe313f74515a9cc3e

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 78 = 80

map