güzellik ve ısınmak için köpük tavan tutunan

güzellik ve ısınmak için köpük tavan tutunan

12 October 2017Papered tavan köpük, sen odada rahat bir sıcaklıkta tutmakyaygın iç dekorasyonda kullanılan bir materyal - papered tavan köpük, sen pomescheniiPenoplast rahat bir sıcaklık tutun. o inanılmaz çekici özelliklerinin bir numarası vardır ve bu nedenle düşük bir fiyata sahip gibi o, tüketicilerin güvenini kazandı. Bu malzemenin ile konut dışı binalarda daha fazla ısı saklayabilir, hem de evde veya yazlık dekoratif amaçlı tavan süslemeleri.


plastik köpük plakaları avantajları ve dezavantajları

Evin genellikle tavanlarda Strafor levhaları kullanılır. Bu seçenek, pek çok diğerleri gibi, avantaj ve dezavantajları bir numarası vardır. Bu tür bir yüzey ana dezavantajı içine çıkamaz görünümü olarak kabul edilir. Ama daha kaliteli malzeme ve bitmiş tavan lateks boyama lehine seçim kısmen bu dezavantajı ortadan kaldırmak, hem de köpük bitirmek ömrünü uzatmak boya.

Tavan açıklamasına köpük kurullarının avantajları arasında:

 • yapıştırmak için uygun olan en az yaklaşık olarak düz bir tavan veya duvar: köpük yok yapıştırılan yüzeye taleplerini alır.
 • Köpük yanmaz.
 • Köpük oda ya da başka bir odanın dağıtılması için ses ve ısı yayılımını inhibe eder.
 • Köpük kurullarının doğru montaj ve işletme ile yıllardır hizmet edebilir.
 • köpükten imal edilmiş levhalar çok hafif, bu nedenle yapışma kolaydır.
 • Işık köpük tavan düzgün ve güzel görünüyor.
 • Fiyat köpük belki başlıca avantajlarından biridir. Bu malzeme size birkaç peni mal olacak.

Köpük plakaları mantar oluşumları, küf ve çürümeye karşı oldukça dirençli olanKöpük plakaları mantar oluşumları, küf ve çürümeye karşı oldukça dirençli olan

Köpük, yüksek sıcaklıklarda erime, yani akkor ve yanıcı öğeleri ile doğrudan temas plakaları önlemek eğilimli olan yangın direncine rağmen, içinde.

apartmanda tavana köpük tutkal nasıl

Eğer daire pokleit köpük plakalarda tavana karar verirseniz, size çok sorun karşılaşma yok olması muhtemeldir. Köpük tabak bantlama tavan bitirme diğer yöntemlere Bağıl - bu tavan süslemeleri çok kolay ve ucuz yolu. 


 Aşağıdaki şema yapıştırarak tavan:

 1. küçük bir farkla odası ve satın alma malzemesini ölçün.
 2. Bir sonraki adımda tavan temizlemek ve astar onu ortaya çıkarmak için olmalıdır.
 3. Plakaların gelecekteki konumunun yerini işaretleyin.
 4. bir köpük için, özel bir tutkal ya da sıvı çivi ile yapıştırarak gerçekleştirin.
 5. Geçen plaka kırpılmış olması muhtemeldir. Bu kolayca geleneksel bir montaj bir bıçak ya da makas kullanılarak yapılır.
 6. kurduktan sonra paneller tavan pervaz yükleyin.
 7. Gerekirse, dolgu macunu yüzeyini davranın.

Tavan köpük tabak yapıştırma hipotermi ve farklı seslerin dağılımından binayı korumakTavan köpük tabak yapıştırma hipotermi ve farklı seslerin dağılımından binayı korumak

plakalarla Dikkat: Gerekirse, plaklardan küçük çapakları kaldırmak ancak hiçbir durumda kırışmasına ve kenar zarar vermez. Köpük - çok hassas bir madde.

Beton tavana tutkal köpük

o betona doğrudan köpük takmak için gerekli olması durumunda, yapıştırıcı seçimi önemli bir görevdir. beton astar aksine böyle yüksek yapışkanlık vardır, bu nedenle daha kapsamlı bağlama elemanının seçimine yaklaşmak gerekir.köpük yapıştırılması için beton döşemeler sığacak:

 • köpük için özel yapıştırıcı;
 • Sıvı çivi;
 • fişleri;
 • yapışkan köpük.

Doğru teknolojik adımlar daha da emeklerinin somut uygulanmasını kolaylaştırmak için köpük tutkalDoğru teknolojik adımlar daha da emeklerinin somut uygulanmasını kolaylaştırmak için köpük tutkal

Yüzey ve plaka kalan boşluklar olduğu arasında dikkat edin. Ancak boşluk tespit edilmişse, kullanım mastik bunu ortadan kaldırmak için.

garajda tavana ince köpük tutkal nasıl

Köpük genellikle garaj dahil, konut dışı binalarda yalıtımında kullanılır. Garaj - sürücüler genellikle üst üste birkaç saat geçirmek bir yer. Düşük sıcaklıklarda böyle kal rahatsız ve hatta tehlikeli hale gelir. Buna ek olarak, araba senin garajda düşük sıcaklık tarafından zorlanacaksınız. garajda azalan sıcaklık ile sorunun kurtulmak için, garajın yüksek kaliteli ısı yalıtım yapmak gerekir. Bu yollardan biri lambri köpük etmektir.

Havalandırma sisteminin garajın tavanına köpük yapıştırma, pobespokoytesHavalandırma sisteminin garajın tavanına köpük yapıştırma, pobespokoytes

Tavan köpük yapıştırırken Önemli olan:

 1. Kalın olmayan dekoratif köpük seçin. maksimum kullanılabilir bord genişliği - 10 cm.
 2. Kaliteli fining için iyi bir yapıştırıcı köpük seçin. Aksi tasarım güvenilmez olacak, tutkal kurtarmaya çalışmayın.
 3. Geleneksel olarak bir tutkal tabakası ve ağ şeklinde bir yüzeye hizalama ile tamamlamak köpüğün yapıştırma sonra, ancak, bir çok bu adımı bakmaktadır.

Köpük iç ve dış tavan bitirme için her ikisi için de uygundur. ısınmanın için en etkili, iki taraflı yalıtımı yapmak oldu.

Köpük (video) ile köpük tutkal nasıl

Strafor tavan iki önemli amaca hizmet edebilir: güzellik ve ısı tutma. malzeme kolaylığı hazırlanmış ve beton tavan hem de yapışmaya yeteneğinde yatmaktadır. Bunu görünüşü sizi memnun tavana tabaklarda istenilen şekil ve desen plakaları seçin ve mükemmel görevini yerine getirir olabilir.


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 + = 60

map