Güzel ve şık mor duvar kağıtları: iç 30 fotoğraf

Güzel ve şık mor duvar kağıtları: iç 30 fotoğraf

12 October 2017duvar Mor renk, zarif zengin ve renkli görünüyorduvar Mor renk, zarif zengin bakar ve psikolojik karamel çeşitli birleştirir çünkü krasochnoFioletovy renk, tasarım uygulamasında oldukça karmaşık olarak kabul edilir. Odanın iç Tasarımcılar bir vurgu olarak mor sadece renk kullanmak önerilir. Sadece bir duvar ile benzer bir duvar kağıdı kullanarak tespit edilebilir. Odadaki mor duvar kağıdı yaparken, zemin yapmaya değer olduğunu aksi takdirde oldukça acımasız görünüyor, çünkü hatta beyaz, hem de yeterince doğal ışık olmalıdır odasında, çok parlak.


iç Modern mor duvar kağıdı: Fotoğraf fikirler

Mor duvar kağıdı çok güzel ve eşsiz bir iç mekan görünümü duvar dekorasyonu için kullanılabilir, ancak yetkin tam bir resim mükemmel almak için diğer tonları ile birleştirmek gerekiyor.

mükemmel olan Mor duvar kağıdı:

  • Açık renkler;
  • Parlak, doymuş renkler;
  • nötr tonları ol.

mükemmel beyaz mobilya ve zeminin ışık rengi ile Mor duvar kağıdımükemmel beyaz mobilya ve zeminin ışık rengi ile Mor duvar kağıdı

mor rengin en zarif kombinasyonu beyaz olur, ama parlak yanardöner renkleri dönüştürmek ve kökten daha mayhoş ve pitoresk hale iç değiştirebilir. Bir yatak yaparken onlar büyük bir alanda oldukça kasvetli bakacağız çünkü çok dikkatli, duvar kağıdı gibi kullanılmalıdır. Kreş ve ofis için menekşe duvar kağıdı kullanmak gerekli değildir. Kazanan seçenek mor tonlarda mutfaklar ve yemek odaları tasarlayacak. Buna ek olarak, o kadar iyi eşleştirilmiştir aksesuarlar olacağını, özellikle ve oturma odası bakmak için ilginç olacaktır.


mor çiçekler ile güzel duvar kağıdı

mor çiçekler ile modern yaratıcı duvar kağıdı gerçek dekorasyon olmak ve herhangi bir odayı tamamlayabilir. Bunlar iç gerçek vurgulamak olmak edebiliyoruz ve tasarım mobilya ve diğer aksesuarlar için arka plan olarak görev yapacak.

Onlar kullanılan her tarzda eşit derecede iyi bakmak ve gerçek bir süs vardır. mor çiçekli duvar kağıdı en iyi vurgu edecek bir duvar kağıdı kaplama için kullanılır.

Odanın tasarımı için mor çiçekleri ile duvar kağıdı haline yaratıcı ve renkli çözümOdanın tasarımı için mor çiçekleri ile duvar kağıdı haline yaratıcı ve renkli çözümonlar iç karartıcı ve baskıcı atmosfer yaratacaktır, çünkü her şeyin üzerinde mor çiçekleri ile tamamen wallpapered duvarları yapıştırmak için gerekli değildir. Duvarın kalanı kendi renginde üzerinde duvar kağıdı yapıştırma olduğunu.

Mor çiçekler özgün ve canlı bir resmini oluşturmak, herhangi bir arka plan üzerinde uygulanabilir. Eğer oda özellikle rafine ve şık olmak için, onlara mor çiçekler koymak için siyah veya beyaz duvar kağıdı seçmek gereklidir. tekstil veya geliştirmeleri ile birlikte muhteşem bir etki mor elde ve lüks öğenin iç getirmek edilebilir.

Şık koyu mor duvar kağıdı

iç Koyu mor duvar kağıdı özel yaklaşım ve hesap çok farklı nüansları dikkate alarak gerektirir. Bu duvar kağıtları geçenlerde onların yardımıyla tüm en cesur ve yaratıcı çözümler gerçekleştirmek ve ayrıntılı klasik modern pop art arasında değişen, istenen tarzda bir oda yürütmek mümkündür çünkü, tasarımcılar arasında çok yüksek bir popülerlik ve talep zevk başladı.

en başarılı seçenek mor renk derinliğini ve zenginliğini vurgulamak için en iyi eliyle olacak siyah ve beyaz mobilyalarla koyu mor duvar kağıdı bir arada olurdu. Koyu mor duvar kağıdı yardımı mükemmel zonlu tesislerinde, olursa olsun büyük bir boşluk veya küçük bir oda olup olmadığı.

Şık koyu mor duvar kağıdı ile mükemmel binayı zonlu olabilirŞık koyu mor duvar kağıdı ile mükemmel binayı zonlu olabilir

Oda çok hafif ve parlak renklerle doymuş ise, koyu mor duvar kağıdı ona daha gölge ve istenen atmosfer yaratacaktır.

koyu mor duvar kağıdı kullanırken, kapsama yeterli düzeyde oluşturmanız gerekir. Ayrıca, koyu mor duvar tür duvar kağıdı iki zıt duvarlarının üzerine yapıştırmak, özellikle uzayın artmasına katkıda bulunur.

mor desenli İlginç duvar kağıdı

Mor duvar kağıtları barış ve huzur sembolü olarak kabul edilir. Onların yardımı ile, daha sakin, huzur ve ilham olacak benzersiz bir iç mekan oluşturabilirsiniz.

mor baskılı desenli Oldukça ilginç ve sıradışı bir görünüm duvar kağıdı beyaz veya bej rengi. Salon uzaya mükemmel uyum Böyle duvar kağıdı. diğer mobilyalar ile duvar kağıdı sağ kombinasyonu ile, bir oturma odası daha geniş, özel ışık ve ısı ile dolu olacak.


mor duvar kağıdını kullanarak odası, sakin ve rahat bir şekilde huzurlu bir atmosfer yaratacaktırmor duvar kağıdını kullanarak odası, sakin ve rahat bir şekilde huzurlu bir atmosfer yaratacaktır

Çok güzel duvar kağıdı bej, mor, altın ve gümüş desenli bakacağız. Pahalı ağır perdeler ile lüks rafine iç altın desenli uygulanan büyük bir mor duvar kağıdı bakacağız.

Bu odaya lüks, eşsiz stili ve cazibesi özel dekorasyon verecektir. Eğer boşluk genişletmek gerekirse görsel, bu durumda, yatay ve dikey olabilir mor çizgiler de çok uygundur duvar kağıdı tavan yükseltmek veya.

çocuk odasında mor duvar kağıdı çok dikkatli seçilmelidir. Onlar gibi hafif tonları olmalıdır. Bir çocuğun odası için küçük mor veya menekşe güzel tasarımları ile desenli beyaz veya gümüş renkli duvar kağıdı kullanmak en iyisidir.

Fantezi UV Wallpaper "Sualtı Dünyası"

ultra modern bir duvar kağıdı "Sualtı Dünyası" kullanarak gerçek tasarımcı gibi hissedebilirsiniz. sualtı dünyasının flora ve fauna şaşırtıcı ve benzersiz görüntüler sadece büyülüyor ve ihtişamıyla şaşırtıyor.


Renkli ve parlak duvar kağıdı Renkli ve parlak duvar kağıdı "Sualtı Dünyası" Çocuğunuza hitap edecek

denizcilik teması ile Masaüstü kendi lezzet getirmek ve ilgili konularda bir oda düzenlemek için fırsat vermek. Duvar sualtı dünyasını resmeden - bu evde büyük bir akvaryum yaratılması için gerçek bir alternatiftir. sualtı dünyasının inanılmaz güzelliği yakalamak ve misafirlerinizi şaşırtacak. Herkes derin deniz güzel sakinleri, egzotik balık, mercan resifleri ve şeffaf deniz suyunun zemin üzerine diğer bitki ile mutluluk olacaktır.

o olsun, herhangi bir odanın içine tam oturacak şekilde Offshore benzersiz hikayesi mükemmel mümkün:

  • yatak odası;
  • Çocuk;
  • mutfak;
  • Salon.

Buna ek olarak, bu duvar kağıtları kamu kurumlarında duvar dekorasyonu için idealdir. deniz yaşamının tefekkür için elverişli koşullar yaratmak ve su kuyusu ruh geliştirmek ve verimliliği artırmak yardımcı bir kişi etkileyebilir zaman.

mor tonlarda İç Oda (video)

Modern güzel mor duvar kağıdı bütünsel bir görüntü elde etmek doğru mobilya, bitirir ve mobilyalar seçmek ek olarak özel güzellik ve teklik, en önemli şey iç getirebilir.

İç (fotoğrafın) Mor duvar kağıdı

3-1- 3 7-TSVETOV-radugi-spalni4- 1411-14- 722655538ecc6721215538ecc67215c- 256420579e38aa4469f579e38aa446d9- 6155367- 20120309cda2a064dd2b67407f1ftyPhTH6haUEx- 48234847- 52572215-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 17 = 24

map