Güzel ve plastik panellerin banyoda tavan sabitlemek

Güzel ve plastik panellerin banyoda tavan sabitlemek

12 October 2017PVC panellerin yapılan Tavanlar görsel banyo alanı genişletmek ve daha estetik halePVC panellerin yapılan Tavanlar görsel banyo alanı genişletmek ve estetichnoyKak banyoda duvarlarını dekore edilmiş olmaz daha, onlar tavan ile uyum içinde olmalıdır olun. Sonuçta, tavan sıradan boya ile boyanmıştır, o zaman bu yıkayın etmek genelde zordur kirlilik türleri, oluşturulabilir. sadece modern daireler Sadece banyo büyük bir hacme sahiptir, ancak eski evlerde - Buradaki tek başına olabilir. görsel olarak uygun duvarların tasarımı ve tavan alanı geliştirmek ve küçük bir oda kolaylıklar sağlayacaktır.


PVC tavan banyoda paneller - güzellik ve rahatlık

PVC paneller yüklemek çok kolay ve çoğu insan banyoda tavan dekorasyon bu yöntemi tercih ettiklerini çalışırlar.

Bu malzeme yüksek sıcaklıklarda korkmayan ve korozyona uğramayan bir güçlü buhar, mantar bulaşmasını engellemek.

Az önce banyoda yüklemek istediğiniz malzemenin bir tür yüzden birçok avantajı. Bu durumda, plastik paneller banyosunda genel aralıkta uygun olarak, tavan rengine uyacak, farklı renklerde yapılmıştır. Standart siyah-beyaz panelleri plastik sanayinin yanı sıra farklı lekeler ve sıçraması sunmaktadır.

Bugün Süsleme malzemeleri piyasa banyo düzenlemesi için plastik paneller geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruzBugün Süsleme malzemeleri piyasa banyo düzenlemesi için plastik paneller geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz

bir tabak iyi bir kaput inşa edilebilir olarak PVC tavan panelleri daireler gibi, hem de bu yüksek ve çirkin olan bazı dizi armatürleri bağlantı kablolarını kapatabilirsiniz.


Spot ışıkları çevre boyunca, tavana tek lamba çok daha fazla kapsama verecektir.

Banyo plastik paneller tavanın yüksek kaliteli onarım

Banyoda Onarım - sadece ateş ile karşılaştırılabilir bir doğal felaket, bu. Herkes bu adım çok uzun sürüyor ve tam banyosunun keyfini izin vermez bilir.

Artıları:

 1. Eğer plastik paneller kullanırsanız tavan çok çabuk gerçekleşmesi tamamlamaya çalışıyor.
 2. Plastik yardımıyla diğer avantajı onarım gereksiz bir tavan hizalama, pıtrakları falan olurdu.
 3. Sıklıkla nedeniyle güçlü sıcak buhar nemlendirip boya patlamaları banyoda tavan ve kireç rengini kaybeder ve sarı düzensiz lekeler döner çıkıyor.

PVC paneller yüklerken banyoda kalıp ortadan kaldırmak için, havalandırma için açıklıkları bırakmak tavsiyePVC paneller yüklerken banyoda kalıp ortadan kaldırmak için, havalandırma için açıklıkları bırakmak tavsiyePVC paneller ile tamir ederken, tüm bu sıkıntılar gidecek.

panel asma tavan için bozuk olmadığını bilir ve başlık ve ayrı anahtara bağlı olan panelleri bir fan yerleştirilmesi gereken yoğunlaştırma ve küf işlemine tabi tutulmamıştır.

PVC paneller kolay bakım ve temizlik vardır. Böyle bir tavan bakımı zor değildir ve paneller kolayca basit sabun ve su aklanıyor gibi, belirli ürünlere herhangi maliyetleri gerektirmez.

banyoda tavana panellerin montajı - malzeme miktarının hesaplanması

yapı malzemeleri tavan panellerinin tüm türlerinde olduğu gibi düzgün ve doğru hesaplama gerektirir. Paneller standart boyutlarda mevcuttur, bu yüzden onları satın almadan önce doğru panellerin gerekli sayısını hesaplamak gerekir. kumaşın alt alışverişi bir önemli dezavantajı bulunmaktadır. Paneller bireysel olarak satılan ve 4 panelleri yeterli olmayacaktır nerede bir durumda hesabında alabilirsiniz, ama beşinci onarım tamamlamak için sadece üçte birini kesmek zorunda kalacak.

Panel boyutları 2.6 m uzunluğundadır., 2,7m. ve üç metre. genişliği 24 ila 37 santimetre bir buçuk arasında değişir. 8-10 mm - Kalınlığı her zaman aynıdır.

birlikte veya küvet boyunca - tavan uzunluğunu ve genişliğini ölçmek ve panel tabakası gitmek belirlemek ihtiyacını hesaplamak için. uzunluk artışı monte görsel olarak çok uzun olabilir sayesinde ve böylece işlem levhaların kesilmesi için daha az iş olacaktır.

tavana panellerin uzunlamasına düzenleme elemanlarının kesme çalışmasını kolaylaştırırtavana panellerin uzunlamasına düzenleme elemanlarının kesme çalışmasını kolaylaştırır

Cihazlar arası birbirine kesme ve montaj plakaları üzerinde bir sürü iş yapmak zorunda kalacaktır zaman. Ancak banyo genişliği daha görsel olacaktır.

Daha sık küvet boyunca döşeme yapmaz daha.


hesaplama şu şekildedir:

 • Her bıçağın uzunluğu banyo uzunluğuna bölünür - bir tavan paneli PVC bütün boylarının çıkıyor. banyo küveti 150 cm uzunlukta üç metrelik bir paneli alır ve ikisi her bir bölme için iyi olduğunda, Bu nedenle, 150-170 cm -., standart daire Kruşçev'e süresinin bir uzunluğa sahiptir.
 • Her bir panelin genişliği bölünmesiyle Banyo genişliği, elde edilen sayı satır sayısını gösterir.
 • mağaza içi satış temsilcileri hesaplanırken genellikle bölgeyi sormak ve panellerin eklemleri çok estetik olmayan tavan bakmak gerçeğine dikkat etmeyin.

yüklediğinizde panelleri seçenler satın almak daha iyidir zaman daha az atık kalıntısı olacaktır.

elleri ile banyoda plastik paneller bir tavan nasıl yapılır

plastik tavan montajı çok karmaşık değildir olduğundan, en yürütmek oldukça mümkündür.

Gerekli araç ve ek malzemeleri çalışmak için:


 1. Alüminyum profil gibi bir miktar
 2. PVC panel;
 3. matkap;
 4. Tornavida veya vidalama;
 5. Vidalar;
 6. metal askı küçük bir miktar;
 7. Demir Testere;
 8. "Sıvı Çiviler" Tutkal;
 9. tavan ve duvarlar katılma Süpürgelik.

Bu malzemeleri kullanarak ve araçları kolayca elleriyle tavan PVC plakaları monte edilebildiği zaman.

Banyoda tavana plastik panellerin montajı duvarları ve yerleştirme çerçevesinin işaretleme ile başlanmalıBanyoda tavana plastik panellerin montajı duvarları ve yerleştirme çerçevesinin işaretleme ile başlanmalı

Başlangıçta, bir su terazisi yardımıyla duvarda kurşun kalemle ızgara yapmak ve hangi kaide bağlandıkları dikey duvar yüzeyinin profilini güçlendirmek için ne gerekiyorsa yüksekliği de belirlemek gerekir. Bu hesaplama dikkate aydınlatma için yerleşik armatürleri yüksekliğini almalıdır.

yarım metre, birinci ve takip eden kılavuz arasındaki mesafe belirli bir profil bağlamak için gerekli olan ilk askılar bağlı yatay tavan yüzeyinin metal, için. Duvarda bulunan profil için, süpürgelik bağlantı duvarı ve odanın üç tarafı tavan ekleyin.

Tavan kez tüm profiller ayarlanır dekorasyon kılavuz taban levhası içine yerleştirilir ve montaj açıları vidalarla bağlı olan plastik ile başlar. Ama tavan kılıf işlevi istenilen uzunluğa tüm panelleri kesmeliyim önce.

ışıklar kurulacak panelde, olarak, özel bir soket ile yuvarlak delik veya sıradan bir bıçak kesti.

Eğer bu alanlar için açıklıklar ile paneller yükledikten sonra teller aydınlatma sıkılaştırmak için gereklidir.

plastik panellerde aydınlatma montajı - son aşamada düzenleme banyoda tavanplastik panellerde aydınlatma montajı - son aşamada düzenleme banyoda tavan

Son paneli kalan alanı için çok geniş olabilir, nedenle dikkatli bir şekilde, tüm uzunluğu boyunca kesilmiş dördüncü kaide nihai kesim bağlanmış ve yerine sabit gereklidir. Sıvı çivi gibi evrensel bir aracı ile duvara yapıştırılmış süpürgelik.

Okulda fizik dersleri hatırlayan sen tükenmişlik diğerleri çalışıyorlardı bir lamba olacaktı paralel lambalar için telleri yüklemelisiniz.

aydınlatma armatürleri için delikler tüm teller bağlamak bağlama için yerleştirilir. Ayrıca, bir kullanıma hazır gerekli lambaları ve tavan eklemek için sadece sahiptir.

elleri ile banyoda PVC tavan panelleri (video)

Tavan Paneli PVC tavan duvar panelleri, kendinden yapışkanlı bir film, ve banyo için diğer kaplama malzemeleri, seramik kaplama, ile eşit derecede iyi bir nokta. tavan montaj asma tavan olduğu gibi duvarlar ve zemin, düzeltmek için gerekli olan önce onarım yukarıdan zamanki gibi başlatın ve duvarlardan, banyoda katta sonra tavana ilk dönüm ve yoktur.

plastik panellerin banyoda tavan (fotoğraf)

6f3a2b5f5868b3e888961e47dc2de295 115 617 1113 5626011b61a12 70584466 72588102bc3d1ca5ac422428e68f2996 93507276 567037906 1299873465

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 83 =

map