Güzel kanaviçe boynuzlu at, düzen ve fotoğraf 30 çalışır

Güzel kanaviçe boynuzlu at, düzen ve fotoğraf 30 çalışır

12 October 2017başlayanlar craftswomen en uygun monokrom nakış makineleri Haç İçinTüm bu en önemli şey - başlayanlar craftswomen için en uygun monokrom nakış makineleri kanaviçe boynuzlu at düzeni yapılır neye dayanarak, bu kadar önemli krestomNe. Yani bir kroki planı nakış deseni kendisi hem de web yapısı üzerinde konumdur. Yeni başlayanlar için, siyah beyaz nakış ile başlamak daha uygun olduğunu ve ancak bundan sonra alınır ve renk yapılabilir. Bu durumda en zor şey - iplik ve bunların tonlarının doğru kombinasyonu seçmek için.


boynuzlu at Nakış: kanaviçe kitleri

Çapraz dikiş, aslında, bir tuval üzerinde bir çizim oluşturmak en eski yöntemlerden biridir. bir uzunlamasına iplik sıkılaştırma - demet bazen, ortada olduğunu. Ama ana damarı hep dikiş olmadan, yumuşak geçişler ile, bir hançer yapılır. İlk satır bölgeden olduğunu ayarlayın.

nakış haç için Şeması, kendi oluşturmak veya internette arama özelliğini kullanabilirsiniznakış haç için Şeması, kendi oluşturmak veya internette arama özelliğini kullanabilirsiniz

çerçeve üzerinde (onun giderek denim ya da sadece ince yumuşak pamuk davranır yanı sıra) kolaylık sağlamak için, web'de çekebilirsiniz - bu yüzden dikiş geçişleri üzerinde hiçbir çarpıtma ile, daha pürüzsüz ve hassas olacaktır.

Nerede çizim için bir şema almak için

 • tematik forumları indirin;
 • (Tam olarak kare kenarları tanımlar ve gerekli biçimi bulanıklık pastörizasyon etkisini eklemek) düzenleyicisinde fotoğrafı Proses;
 • Bir çizim temelinde Kendi olun;
 • Eski tematik dergiler.

Diğer şeylerin yanında, sosyal ağlar eskiz üzerinde büyük bir bilgi kaynağıdır. Ücretsiz düzenleri serbest dolaşımda kendilerini dikişçi yayıldı.

renkli parçacıkları olmadan çapraz dikiş Unicorn tek renkli Şema

Belirli iş parçası tuval "Aida" tipi üzerinde - Yeni başlayanlar için, bunun bir tek boynuzlu at ya da bazı manzara olsun, çapraz dikiş ile kullanmak daha uygun olur. Bunların önemli özelliği - görsel kareler varlığı, uygun mesajları saymak. 


farklı kareler arasında popüler tuval farklı kareler arasında popüler tuval "Aida" nakış sürecini kolaylaştırmak ve işin başlangıç ​​aşamasında hataların sayısını azaltmak

Buna ek olarak orada köşede, her kare delik sağlanır - Her haç başlangıcına ana kanca olarak kullanabilirsiniz. Mono kullanıyorsanız, sadece baz ışık (veya tersi) eğer, siyah iplik gerekir.

Nasıl ayarlanır haç yapar - Bunun için: • (Sağ elini kullanan için sağa sola itibaren) ilk kravat mı;
 • Tabla bir koşullu kare aracılığıyla, yani, çapraz olması gerekir;
 • Benzer şekilde, ikinci "Phillips" şap gerçekleştirilir, ancak iplik alt yukarıda düşer.

Bu geleneksel bir düzendir, fakat çizim büyük planlanan durumlar için uygun değildir. sağdan sola - Daha sonra, soldan sağa her şeyden önce diyagonal kravat yapmak daha iyidir. Bu durumda, iğne, yeni bağların her zaman (yukarı ve aşağı dönüşümlü) kendi ucunun yönünü değiştirmektedir ayarlamak için kullanılır. Böylece sağ dikiş olarak kabul edilir.

Unicorn: kanaviçe bitmiş ürün

Yani, bir nakış, kanaviçe, nakış bir tek boynuzlu olarak alınabilir nasıl gerçeği ile başa. İşte her şey açık ve hazırlanmış bir planın bulunmadığını Ellerinizde herhangi bir sorun yok. Tipik haliyle, model en aşağı oluşturulur, ancak çizgiler ve kareler koşullu edilir.

Pürüzsüz simetrik deseni ile bitirmek için, kanaviçe bez merkezi ile başlamalıdırPürüzsüz simetrik deseni ile bitirmek için, kanaviçe bez merkezi ile başlamalıdır

tuval 9-12 dilimlere bölünür ve sırayla çizim her bir parçasını doldurmak edilebilir. dişin doğru rengi bulmak için en zor olacaktır bir taslak süslemek için bir arzu varsa.

Birkaç basit kurallar kullanır:

 • ateşli tonlar odaklanın;
 • Her bir hücrenin değerini nakış sırasında değişmez. Hepsi bu diyagonal haçlar aynı olmalıdır, olduğu;
 • bir hamur oluşturmak için, ince veya kalın iplik kullanabilirsiniz. Yukarıda daha önce belirtildiği gibi, ancak çapraz - aynıdır;
 • sektörü hareketli, yavaş yavaş ürünü nakış.

Hiçbir durumda bağları tuval üzerine yerleştirilen şeklini değiştirmek gerekir. Eğer sağa sola başlatıldı, bu tavsiye ve ayrılmak edilir. Sadece tecrübe kazanmak yönünde bir değişiklik olabilir, ama bu yüzden parçasının orijinal düzeni tarafından sağlandıysa olabilir.

Çapraz Dikiş: "Unicorn" (video)


odaklanmalıdır son şey - Bütün resme kare tek formunun korunması üzerindedir. Değişim çapraz dikiş ek olarak tuval dikiş başka bir form kullanıldığı durumlarda izin verilir. Ama bu prosedürün uygulanması için onun kemer altında deneyimi oldukça fazla sürecektir. Bu aynı zamanda, gözle kareler değildir ve tüm kanat delikleri olmayan katı olan "Aida" ve benzeri, daha baz ağın kullanımı için de geçerlidir. Başlangıçta bu, her kravat altında bir kalem ucuyla yapılabilir - kolayca silinir. tecrübesi ile tuval üzerine herhangi taslak olmadan, nakış yapmak için dışarı dönecek. 

nakış çapraz düzenleri boynuzlu at (fotoğraf)

07bd772ee80b70XL QpmK3gLCEU 3 02E3F0FDC1DA-5 9-1 52 25d07f2ae047 96dd2dcd 20711 629d190da6d2f5a334e3a29082252ecfae412d2d

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 19 =

map