Güzel alçıpan tavanlar: odalar için fikirlerin resim galerisi

Güzel alçıpan tavanlar: odalar için fikirlerin resim galerisi

12 October 2017Alçıpan, özel şık iç vermek oda rahat ve renkli haleAlçıpan, özel şık iç vermek oda rahat yapabilir ve koloritnymPokrytie tavan alçıpan şimdi tasarım tavan yaygın türüdür. Bu ekonomik değeri, üstün performans, güzel görünüm, montaj tasarımlarının değişkenliği nedeniyle. Make güzel alçıpan tavanlar kendi elleri olabilir. Bunu yapmak için, dikkate adım-by-uctanovki bahsedeceğiz uzmanları, tavsiye almak gerekir. oturma odası, yatak odası, mutfak: Farklı düzeylerde Güzel tavanlar, her tür odada yapılabilir. Alçıpan Tavan belli tarz vererek boya ile kaplı olabilir.


oturma odasında bir güzel alçıpan tavan nasıl yapılır

Oturma odası - Bu aile ve toplantının misafir bütün toplama noktasıdır. Nedenle o vardır bakmak ne tür çok önemlidir. Odanın güzel kesilmiş tavan ile başarıyla iç tamamlayacak bir stil verilebilir. Alçıpan kaplamaların diğer türleri üzerinde bir çok avantajı vardır.

alçıpan başlıca avantajları:

 • mükemmel bir şekilde düz bir yüzey oluşturarak, akışta herhangi bir düzensizlik ve kusurları gizler. Tavan böylece, temiz, basit ve şık görünüyor.
 • Kolayca biriyle veya akraba ve arkadaş yardımı ile yapılabilir herhangi bir türdeki yapıları yüklemek kolaydır.
 • Ekonomik. Malzemelerin maliyeti ile memnun olacak ve kendini montaj profesyonel sanatçıların çalışmalarına para kazandıracak.
 • tasarımda Değişkenlik. malzeme kullanımı kolaydır. Size en cüretkar fikirlerini gerçekleştirmek yardımcı olabilir.

Alçıpan tabanını altında yatan herhangi bir kusurları gizler ve tamamen pürüzsüz bir yüzey yanılsaması yaratırAlçıpan tabanını altında yatan herhangi bir kusurları gizler ve tamamen pürüzsüz bir yüzey yanılsaması yaratır

oturma odasında alçıpan tavan vermek için yollar çok çeşitli vardır. materyal Eğer odada şık bir görünüm alır sağlayan farklı düzeylerde görev yapıları oluşturmasına olanak sağlar.


alçıpan tavan Çeşitler

 • Kardeş. Basit tavan, basit pürüzsüz yüzey ve güzel bir görünüm olduğunu.
 • Ayrı seviyeli ve üç katlı. Bu tavan kutu yapısına göre, çerçevenin, ayrılır ve çapraz - tavan köşeden köşeye uzanan seviyeye ayrılmıştır. Yapım üçüncü tip - bölge.
 • Karmaşık yapı (tabakalı). Bu cesur ve benzersiz tasarım fanteziler malzemenin nedeniyle uyumunu uygulamasına olanak tanır.

farklı düzeylerde tavan şekil, desen ve soyutlamaların şeklinde yapılabilir.

düzeyli alçıpan tavan erdemi benzersiz bir görünüm oda verir kendi özel tasarım,düzeyli alçıpan tavan erdemi benzersiz bir görünüm oda verir kendi özel tasarım,

odası, taban alanı, tavan yüksekliği iç oynadığı önemli role tasarımını seçerken.

tasarım düşünülmesi gereken önemli tavan tamir önce dikkate inşaatın tüm nüansları almak gelecekteki tavanın bir diyagram çizin.yatak odasında alçıpan nasıl yapılır güzel

Alçıpan - yatak odası dekorasyonu için mükemmel bir çözüm. tasarımlar çeşitli ile konfor eşsiz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

alçıpan inşaatı yatak odası için gerekli olan özelliklerin bir numarası vardır. Malzeme sağlığı için güvenli dostu eko-, ses geçirmez, dayanıklı, estetik.

yatak tescili için, mükemmel iç tamamlayacak tasarımları türleri çeşitli seçebilirsiniz.

Yatak odasında Tasarım tavan alçıpan (video)

yatak odası için tasarımın olası türleri

 • Tek seviyeli tavan. Basit ve pürüzsüz bir yüzey yüklü ışık armatürleri ve pervaz ile birlikte şık görünecektir.
 • Çok seviyeli tavanlar. tasarım olasılıklar sonsuzdur. Saldırganlık bir atmosfer yaratmak gibi, keskin köşeler ve ani değişikliklerin inşaat önlemek için gereklidir.

yatak Alçıpan tavan çevre dostu bir malzemeden yapılır ve yüksek ses yalıtımı vardıryatak Alçıpan tavan çevre dostu bir malzemeden yapılır ve yüksek ses yalıtımı vardır

Tavan önemli hale aydınlatma dikkat etmek, bu rahatlama teşvik edecektir rahat bir atmosfer oluşturmalıdır.

Mutfak için En ilginç alçıpan tavanlar

mutfak tasarımı için alçıpan kullanımı - doğru bir karar. inşaat nedeniyle iletişim, havalandırma bacasının, tavan kusurların gözlerden gizlemek mümkündür. onun pratikliği korurken Alçıpan, etkileyici ve güzel görünecektir.

Mutfakta alçı yüklemek için nedenleri:


 • tasarım Kurulumu kolay. Inşaat işi önemli ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlar, hangi bağımsız yapılabilir.
 • Çevre dostu. Bu özel emprenye malzemesine nefes etkileri nem ve küf ve mantar bunun oluşumuna karşı olan.
 • Kolay temizlenir. Ne kendi çalışma alanı ile mutfak için önemlidir.
 • Değişkenlik. çeşitli biçimlerde sayesinde görsel odası alanı büyütmek için yeteneği vardır.

Çok düzeyli tavan sistemleri alçıpan görsel konut alanı genişletebilirÇok düzeyli tavan sistemleri alçıpan görsel konut alanı genişletebilir

Mutfakta alçıpan yapılar yüklemek için iki seçenek vardır. Bunlar ayırt edilmelidir.

yapıların tipleri

 • Asma. yapı, önceden belirlenmiş bir çerçeve için askıya alınır.
 • Bindik. metal çerçeve, plakalara üst üste bağlandığı sonra alçı takılır. Böyle bir yapı, özel bir mukavemeti vardır.

tesisatın Her türünün kendine özgü özellikleri vardır, ancak iki tür güç ve güvenilirlik farklıdır.

Seçim yapısı ve tesisatın özel özellikleri şunlardır: tavan boşluğun şeklini, genişliğini ve yüksekliğini, ahenkli renk seçeneği, aydınlatma armatürleri doğru konumunu belirlemek için.

yüksek tavanlar gibi görünüyor podshivnoy tasarımları tarafından gerçekleştirilen binanın genel kayıt için gerekli aydınlatma montajıyüksek tavanlar gibi görünüyor podshivnoy tasarımları tarafından gerçekleştirilen binanın genel kayıt için gerekli aydınlatma montajı


yapıları kurarken genellikle çalışan mutfak alanı üzerinde tek bir kutu yeri kuralı kullanın.

elleri ile alçıpan: hızlı ve doğru bir

Eğer bunun uygulanması ve eylemlerin doğru dizisi hakkında yararlı bilgiler tutarsan tavan alçı levha Kendinden kurulum, kolayca ve doğal olarak geçecek. Deneyim kesinlikle profesyonellerin talimat ve tavsiyelerine uymak çok önemlidir, bu yüzden önemli değildir.

Artan adımlar:

 • kesinlikle işin her aşamasında uyulması gereken bir tasarım planı oluşturun.
 • Run eğitim tesisleri - yapmak veya koruyucu bir film ile mobilya, zemin ve duvarları kapatmak için.
 • daha sonra, alçı yapıları monte edilecek metal profillerin, takın.
 • alçıpan profili kınına.

Yükleme işleminden sonra, tavan bitmiş bir görünüm vermek için bitirme çalışmaları yerine getirmelidir.

iş önemli olduğunda tecrübe kalite kurulum için ana kriter olmadığını hatırlamak. Daha da önemlisi, düzenlemelerin uygulanması için sorumlu bir yaklaşım.

Yükleme tavan alçıpan yalnız çok zaman almayacaktır, ancak kaplama malzemeleri alımı için yararlı olacak olan para kazandıracak.

Modern alçıpan tavanlar (video)

Alçı Güzel tavan kendiniz yüklemek kolay olabilir ya da profesyonel yardım alabilir. Başlamadan önce, hesaba tavan tasarımının tüm nüansları alacak bir tasarım planı geliştirmek önemlidir. Alçıpan, şekli ve seviyeleri tavan deney tasarımı izin verirken, yapısal güvenilirlik sağlayacak kaliteli bir malzemedir. Tam olarak düz bir yüzey sen uyum iç genel tarzı tamamlayacak bitirmek türünü seçmenize olanak verir.

Güzel alçıpan tavanlar (fotoğraf)

4 6 7 10 11 12 98bf1 Dizayn-potolka-iz-gipsa-1024x768 Dizayn-potolka-iz-gipsokartona-1-1024x768 Dizayn-potolka-iz-gipsokartona-2-1024x768

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map