gömme dolap için Orijinal ve pratik kapı

gömme dolap için Orijinal ve pratik kapı

12 October 2017giyinme odası için bir kapı seçerken, pratikliği ve kendi tercihlerini dikkate almalıdırgiyinme odası için bir kapı seçerken, pratikliği düşünmelisiniz ve predpochteniyaGarderobnaya kendi sadece bir oda değil - Yararlı şeyler bol saklar. Sadece kurtuluş - Onu kapıya. Onlar sadece içeriğini gizlemek değil, aynı zamanda odanın kendisi tasarım lezzet katmak olamaz. Kapılar tasarım, malzeme ve dış trim farklıdır. Gömme dolap hazır bir çözüm tarafından veya kendi eskiz sipariş için bir kapı yapabilirsiniz. Odanın ortak bir alan oluşturun, güzel, pratik ve kendileri için uygundur. Kapı tasarım çeşitliliği vardır, onlar için, biz konuşacağız.


Modern kapı dolap sistemi

Bir giyinme odası vardır ve nedeniyle düzgün kapı salonu ya da yatak odası ayırmak istiyorum. Bunu yapmak için, orada hangi kapıyı bilmemiz gerekir. Bunların sistemleri çok çeşitlidir: imalatında kullanılan tasarım, yapım, montaj, malzeme. Tasarım üzerinde sağ kapıyı seçmek için açılıp kapandığında gelecekte garip durumlardan kaçınmak için gereklidir.

Kapı tasarımları birkaç türü vardır:

 • Katlanabilir;
 • SLR;
 • Yerleşik;
 • akordeon;
 • salıncak;
 • Radius.

yapıldıkları Modern kapı dolap sistemi farklı tip ve materyalleryapıldıkları Modern kapı dolap sistemi farklı tip ve materyaller

Herhangi kapı olarak tam ve rahat giyinmeyi yapmak ve onu şımartabilirsiniz. boyutunu, yapısını, dış trim: Bunu önlemek için, her şeyi dikkate almak gerekir.

mala tahsis edilmiş kapı stantlarını Edinme. Ama onları sipariş veya kendiniz için yapmak daha iyidir. Bu durumda kazanan ve uygun bir seçenektir tarafından alınacaktır.


gömme dolap için uygun katlanır kapı

kitap veya akordeon Çeşidi Katlanır Kapılar kullanımı kolaydır. Onlar köşe gömme dolap geliyor. Bunlar yerine iki geleneksel menteşeli kanat kullanılabilir. Bu kapının toplam alanı salıncak veya sürgülü kapılar daha küçük bir boyut vardır. Bu düşük bir ağırlığa sahiptir, bu yüzden kolayca açılıp yakındır.

Önemli bilgiler: kurulum ve böyle kapıların kullanımı döşeme bozulmaz.

Kurulum kabinin üst kısmında ya da tavana monte edilmiş raylar tarafından yürütülür. Bu yükleme yöntemi çok pratik ve ekonomiktir. Salıncak kapı açılış katlama daha fazla yer aldığında. Onlar odanın küçük bir alanda kurulabilir. Ama soyunma odasında her aksesuar parçaları gibi kendi artıları ve eksileri var.

Katlanır Kapılar çok iyi köşe dolap odaları için uygundurKatlanır Kapılar çok iyi köşe dolap odaları için uygundurKatlanır kapıların dezavantajları:

 • Uzun montaj süresini gerektir;
 • Pahalı montaj;
 • Kararsız (web "yürüyen");
 • Sen yapının açılışında ekstra alan gerekir.

Eğer oda tavan varsa, bir katlanır kapı montajı için daha fazla zaman alacaktır. Bu durumda, pahalı bağlantı elemanlarını gerekir. daire sonra yükleme işlemi sırasında bu sorun olmaz, hiçbir tavanı vardır.

soyunma odasında Fonksiyonlu kapı aynası

giyinme odası için ayarlanan ayna kapı, farklı tasarımları vardır. Bunlar sürgülü veya menteşeli edilebilir. Ayna yüzeyi "pencere" olarak kapıya monte kapının alan boyunca yapılan farklı boyutlarda, tek yaprak veya iki, olabilir. Yansıtmalı kapılar onların genel tasarım ve dekor değişir.

Onlar pek çok avantajı vardır:

 • Görme alanı genişletmek;
 • Bu yansıtıcı olarak kullanılır;
 • Dayanıklı camdan yapılmış;

soyunma odasına Cam kapı katı camdan yapılmış, ama yine de uzay büyütmek görsel için yardımcı olabilirsoyunma odasına Cam kapı katı camdan yapılmış, ama yine de uzay büyütmek görsel için yardımcı olabilir

baskı - ayna yüzeyinde UV vasıtasıyla görüntüye uygulanabilir. Bu gibi kapılar yıkandı ve temizlenebilir. Baskı şımarık değil, solmaya ve özgün görünüyor etmez. Başka bir film ya da dolgu maddesi vitray birleştirme yöntemi kullanarak harici ayna cilası için.

Eğer düzeltmek gereken bir ayna bitirmek seçin. Odanın genel tasarımı aynı olmalıdır. geliştirilen kendi skeç farklı yolları olabilir görüntüyü uygulayın.

ayna kenar veya köşe çiçek süs, soyut şeyler, ya da geometrik şekiller üzerinde dekore edilebilir. Eğer hazır-yüklemek için kapılarını alırsanız Her şey sizin hayal veya bir tasarımcı bağlıdır.


dolap Akordiyon kanatlı kapı

Bir "akordeon" in tasarımı ile kapılar, menteşeli kapılar için iyi bir alternatiftir. altta yatan güneş sistemi. Bunlar yapıların diğer türleri üzerinde bir çok avantaj var. bunlar bir akordeon gibi açılması, açılması ve kapanması sırasında yer kazanmak için, küçük alanlarda kullanılır.

Tasarım çeşitli bölümler veya panel oluşur. Birbirlerine döngüler bağlanır. Katlanmış, bu kapı fazla yer almaz, o rahat ve pratiktir. Kapı, iki veya daha fazla panelden oluşabilir. kolayca açın ve en önemlisi hızlı. Stoper kullanılan vanalar düzeltmek için. Bu sistem benzersiz ve özgün. İsterseniz, panellerin sayısını değiştirebilir.

genellikle küçük alanlarda kullanılan dolap Akordiyon kanatlı kapıgenellikle küçük alanlarda kullanılan dolap Akordiyon kanatlı kapı

kitap - ve giyinme odasında her zamanki bilinen tüm kapı tasarımı uygun. Aynı kabine için de kullanılır. Veya raf. Bu varyasyonlar iyi görünüyordu edilmektedir.


Bir "akordeon" kapı imalatında kullanılan malzemeler:

 • Ağaç;
 • PVC;
 • yonga;
 • MDF;

Kapılar lamine ve kaplama edilir. Onlar odası süslemeleri ve soyunma odasında yalan şeyleri gizlemek edebiliyoruz.

Ahşap kapılar için panellerin üretimi için en uygunudur. Düzgün onlara bakmakta, ürünün ömrünü uzatır.

Odun levhaları sırasıyla, iyi, bak, ucuz. Sunta da dayanıklı bir malzemedir.

Kapı yerleşik olabilir ne gardırop

Bunlar farklı olabilir. Çoğu sürgülü veya menteşeli inşaat kullanın. açıldığında Sürgülü kapılar ekstra alan gerektirmez. , Ahşap ya da PVC yansıtılabilir. Böyle kapılar "IKEA" Herhangi bir üretici, mağazalarda satın alınabilir.

için kapıyı yükleyin gömme dolap kendin olabilirsin.

Bu gerektirecektir:

 • kılavuzları;
 • Delgeç veya bir kapı;
 • Vidalar;
 • kapı panelleri.

Kapı gömme dolap bağımsız olarak ayarlanabilirKapı gömme dolap bağımsız olarak ayarlanabilir

İlk olarak, zemine vidalamak ve duvar ek unsurları kullanarak. Plakalar daha sonra eklenmiştir.

Herhangi yerleşik soyunma odası kapısı için uygundur Ceviz rengi. O nötrdür. Herhangi mobilya ile tasarımı birleştirmektedir. Renk kapılar odasında perdeler ile birleştirilir.

Gömme dolap asma kapılar

Menteşeli kapılar çok popülerdir. Onlar popüler ve pazarda talep görmektedir. Sen kendi elleriyle yaşlı bir kapı yerine böyle bir yapıyı ayarlayabilirsiniz. Orijinal performansı farklıdır. ahşap, PVC, sunta imalatı için kullanılan bir madde olarak.

Bunlar olumlu yönlerini çok şey vardır:

 • Onlar tarzı farklıdır;
 • En ucuz kapıların bazıları;
 • Kapılar basit bir mekanizma ile donatılmıştır;
 • Güçlü ve dayanıklı;
 • Geniş bir açı;
 • Bir ses olmadan aç.

gömme dolap asma kapılar bir çok avantaj vardırgömme dolap asma kapılar bir çok avantaj vardır

bir kapı yapısı modası asla. Modern çözümler şimdi ve büyük çeşitler vardır.

Bu nedenle böyle bir kapı satın almak zor değildir. Bünyesinde size dolap açtığınızda çok uygun ve pratik kolları var. "Leroy Merlin" farklı malzemelerden ve orijinal yüzey geniş bir yelpazede ile yapılan bu tür kapılar geniş bir seçimdir.

Gömme dolap için güzel yarıçap kapılar

Radius mekanizması - Yine kapılardan birini tür vardır. Bu kapı dinlenme yeri ve giyinme odası arasındaki boşluğu bölmek için, yatak odasında monte edilebilir. Radius kapılar daha büyük bir kapsamı var. Onlar popülerlik kazanmıştır ve dolapları ve dolaplar için kullanılırlar.

Kavisli kapıların Olumlu yönleri:

 • Onlar alışılmadık bir şekle sahiptir;
 • azaltabilir veya boşluk artırabilir;
 • bölgelere alan bölün.

kavisli kapılar hem de ayrı bölüme alanı ayrılabilir ile görsel olarak büyütmek veya alanı azaltmakkavisli kapılar hem de ayrı bölüme alanı ayrılabilir ile görsel olarak büyütmek veya alanı azaltmak 

Bunlar kapı sistemleri de Art Deco veya Art Nouveau tarzında iç uygundur.

Bunlar iki kapılı gelir. Bu kullanışlı ve pratiktir. İki kapılı gardırop odasının bireysel tarzını vurgulayan orijinal ve taze görünüyor. İnşaat cam ekler buzlu edilebilir.

soyunma odasına sürgülü kapı Set (video)

should dikkatle ve zevkle gömme dolap kapısını toplayın. Şu anda, üretim teknolojisi kapıların geliştirilmesi. Bu nedenle, birbirinden tasarımında sadece farklı, ama tasarım ve malzemeler. Kapı genişliği mekanizması ve çok giyinme odası bağlıdır. odanıza gider Hangi kapı, sen ve uzman kalmış. seçmek ve doğru kapıyı yüklemek için, odanın ve yapıldığı malzemenin kalitesi nüanslar kütlesi güvenmek gerekir. 

soyunma odasına Tasarım kapılar (fotoğraf örnekler)

0afb9e6efb0ac8XXL 3 4efc397dc3fe551c5177ad9a0b7cbe8b 10645-1402673663 be997b6accd36c214dc99886fbbeece0 Bild1273300 c43dcef99a8b02bc439795c6315d c969ef079602b064773ace552cb30b46 de40b46adb2e469c77acc74aafa42832 DOD2405closet-kapı-finals4x3jpgrendhgtvcom1280960

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 38

map