Gömme dolap banyoda: lüks veya zorunluluk

Gömme dolap banyoda: lüks veya zorunluluk

12 October 2017Geleneksel tarayıcılar terk Hatta banyoda bir kaç metre bulabilir ve soyunma odasında yer donatmakGeleneksel tarayıcılar terk Hatta banyoda bir kaç metre bulabilir ve soyunma odasında yer donatmak
biz yatak odasında büyük dolaba hakkında her şey ve dekorasyon yerini sahip olduğu ayrı bir odada konuşurken değil, özellikle evinizdeki giyinme odası hayal etmek istemem Öyle birisi yoktur. Her zaman sadece çok zengin insanlar gelemez muazzam lüks olmuştur. Şu anda, gelişmiş düzen ile yeni dairelerde gömme dolap düşündürmektedir. İnsanlar yavaş yavaş bu elbiselerini saklamak için uygun ve pratik bir yol oldukça basit, bir lüks değil, ama bu anlamaya başlıyoruz.


Bir daire dolaba bulunabilir nerede

Nadir kadın balkon ve mutfak oturması üzerine, hatta odasında, giysi, ayakkabı ve aksesuar altında adanan bir odaya hayal etmez. Standart bir şehir daire için kendi elleriyle Bütçe fikirleri - yatak başı bir bölme pozisyonuna ayrılmış yatak odası depolama tahsis veya bir harf gardırop yapmak.

küçük boyutlu yatak odası, giyinme odasında bir yerde herhangi bir yere tespit edilebilir eğer üzülme sizin gibi:

 • Oturma odasında;
 • Koridorda;
 • Yatak odasında;
 • Koridorda:
 • Banyoda.

Evinizin herhangi bir odada olabilir geniş ve konforlu bir pansuman için bir yer bulunEvinizin herhangi bir odada olabilir geniş ve konforlu bir pansuman için bir yer bulun

Sadece belirli stüdyo veya tek yatak odalı daire için uygundur alternatifler ararken biraz zaman geçirmek istiyorum. Ayrıca yatak odası ve banyo arasındaki bir kısım olarak oda kullanabilirsiniz. Bu klasik, sargının çok uygun bir seçenek düzenlemedir.


farklı renklerde tasarımı kullanılarak engelleri olmadan ortak alan farklı bölgeleri ile ayrılabilir.

apartmanda soyunma odalarının Boyutları

Elbette herkes evinde bir gömme dolap istiyorum. Ama, çoğu zaman, cihaz böyle bir oda uzay sıradan bir apartmanda kat be kat fazla olan bir kır evi, sadece mümkün olmasıdır. Ama soyunma odasında küçük boyutu - Yeriniz pratik kullanımı hakkında bir fikir varsa önemli değil.

Bunu yapmak için, seç:

 • yerleştirmek;
 • Mobilya;
 • Dekor;
 • Stil.

her şeyi elinizin altında hemen çünkü küçük boy gömme dolap, kullanımı daha uygundurher şeyi elinizin altında hemen çünkü küçük boy gömme dolap, kullanımı daha uygunduryassı görsel genişlemesi ve özellikle sosu - alan sıkıntısı temel sorun.

görsel alanı genişletmek yardımcı olacaktır:

 • iç parlak renkler kullanımı;
 • Ayna dekorasyon yüzeyleri;
 • hacimli mobilya olmaması.

sorunun doğru yaklaşımla, apartmanda herhangi bir odada pansuman için bir yer vardır.

Duvarlar iyi vermek için, onlar görsel alanı azaltacaktır.

Banyoda Rahat giyinme odası

cesur ve sıradışı çözümlerden biri - Banyoda giyinme odası donatmak için.

Kimse diyor Banyo yalnızca 2 işlevleri olduğu:

 • Çamaşır ve banyo;
 • Bunun için gerekli olan malzemeleri depolamak.

Neden daire bu bölümü yanı sıra giyinme odası kullanılır? küçük boyut Giyinme bile banyoda uyacaktır.

Banyoda soyunma düzenlenmesinde başta kaput güçlü güç yüklemeniz gerekirBanyoda soyunma düzenlenmesinde başta kaput güçlü güç yüklemeniz gerekir


mini giyinme kapasitesini ve pratikliği artırmaya yardımcı olacaktır Çeşitli teknikleri:

 • Biraz açık raflar raf şeklini eğimli;
 • duvarın tüm yüksekliği boyunca Konut bölümü dolap;
 • raflar açısal düzeneği;
 • Kapının üstündeki boşluk kullanma.

oda aşırı bakmadı için duvarlar gibi aynı renkte rafları kullanın.

Bir yolu dairede alan optimize etmek ve çekmeceler, farklı odalarda dolaplarında her şeyi tutmak için ihtiyaç kurtulmak - dolap unutmayın. Bu süreyi anlamlı ücretleri azaltacaktır - parmaklarınızın ucunda gereken her şeyi.

Seçenekler banyo giyinme ve sadece

Ve yine, dairelerin çoğu için giyinme odası için alışılmadık ayrı binayı yatıyordu.

Bu sorunun birkaç çözümü vardır:


 • yatak odası ve giysi saklamak için bir yer ayıracaktır bölümleri gibi kullanın dolapları kendilerini;
 • bir sargı altında kiler Alter;
 • giyinme odası balkon veya sundurma kullanın;
 • kreş, banyo, oturma odasında giyinme odası donatmak için.

Şimdi her öğenin ayrıntıları. Böyle loft gibi bazı stilleri, kesinlikle gardırop için ayrı bir oda tahsis edilemez. dinlenme ve depolama, uydurma giysiler: Bu durumdan çıkış yolu 2 bölüme sanki, yatak odası bölmektir. Bu arada, bu amaç için kullanın, bu depolamak ve malzeme için hangi dolapları için yalnızca mümkün değil. Perdeler ve ekranları da mükemmel bir çözüm olacaktır. dolapları itibaren örneğin, çubuk-askı kullanarak devre dışı bırakabilirler.

dolaptan bir giyinme inşaatı - doğru alanı kullanmak için iyi bir fikirdirdolaptan bir giyinme inşaatı - doğru alanı kullanmak için iyi bir fikirdir

Biz soyunma odasında dolap remaking bahsediyorsak Her şeyden önce, odanın durumunu değerlendirmek gereklidir. Gerekirse, küçük onarımlar yapmak gereklidir. oda çiğ yenmemelidir - Havalandırma ilgileneceğim. Ayrıca yapılacak duvarlar, zemin, tavan temizlemek gerekir - İyi aydınlatmaya ihtiyaç bulunmaktadır. Tamir sonra sosu hemen kayıt düşünmeye şimdiden değer. çeşitli sürümleri vardır: tavan, yukarıda belirtilen askı çubuğa bağlı dolaplar.

uzayın sıkıntısı göz önüne alındığında, sürgülü yapılar, raflar, çekmeceler ve ek kanca kullanımı iyi bir çözüm olacaktır.

Balkon ve şahniş için, çok küçük, yüzde 100 alanı kullanmak gereklidir. Böyle bir seçenek pansuman için en iyi çözüm - sürgülü raf ve askı-pantograf ile dar dolaplar. En büyük sorun muhtemelen oda ısınma edilecektir. o kadar iyi ısı korur, termal iletkenliği daha az - Doğru yalıtım seçmek için, boşluğu mühür, kalite pencereleri teslim etmelidir.

Odanın "gizlilik" iyi bak. Bu yüklemek veya tonda ayna, vitraylar, sadece perdeleri kullanabileceğiniz en iyi, ama sonra ek aydınlatma gerektirir.

Gömme dolap kreş

Ana soru - bu işler yetişkin ve bir çocuğun depolama alanı bölmek için gerekli olup olmadığını. Yine, cevap "evet", daha ayrıntılı olarak bu durumu dikkate alınız.

Bu kararın olumlu ve olumsuz yönleri hakkında söylemek gerek:

 1. En önemli ve belki de tek dezavantajı - Odada bebek uzayda bazı vazgeçmek gerek.
 2. profesyoneller Gönderen: - prensipte giyinme "için" standart argümanlar Her şey tek bir yerde olduğunu düzenli, uygun.

Çocuk odasında Giyinme mümkün olduğunca güvenli ayrıca sadece çekici, ama olmalıÇocuk odasında Giyinme mümkün olduğunca güvenli ayrıca sadece çekici, ama olmalı

Çoğu zaman, çocuk gardırop dolap koydu. Bu şeylerin ve kullanımı kolay çok sayıda barındırmaktadır. Bir hazır seçeneğin satın terk etmek daha iyidir ve farklı ihtiyaçlara yanıt veren kabine emretti. Tam bir çocuk vestiyerdeki saklanacaktır tanımlamak önemlidir. Giyim münhasıran ya da, kitaplar, oyuncaklar yanı sıra vb. Bu yetkin ve verimli bir boşluk maksimize edecek.

Çocuk vestiyerdeki kapının üzerinde tartışmalara bir çok yürütmüştür. Hepsi aynı, ya da değil, gereklidir? Her zaman sipariş olacağını emin değilseniz - "evet" açıkça cevap Çocuk böyle seçenekler ile başa çıkmak için daha kolay olacaktır - Bu bir sürgülü kapı tasarımı veya "akordeon" kullanmak en iyisidir.

Demirleme dikkat etmek değer. Onlar kadar güçlü olmalıdır - Kapı genellikle çok aktif işletilmektedir.

Banyoda Gömme dolap (video)

apartmanda bir giyinme odası görünümünü - konfor ve yaşam kalitesi lehine bir karar.

apartmanda Tasarım gardırop (fotoğraf örnekler)

file4e845474e0ecf file4e845492b035b 4 14 15 5 50 313 2236 es2029429

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 2

map