Główne punkty płyt gipsowo-kartonowych

Główne punkty płyt gipsowo-kartonowych

12 October 2017Płyty gipsowo-kartonowe - świetny sposób, aby szybko przekształcić oryginalne wnętrze pokojuPłyty gipsowo-kartonowe - świetny sposób, aby szybko przekształcić wnętrze i oryginalną komnatyGipsokarton - naturalne, tani, bogate w materiał, z którym można coś zmienić w swoim domu. Wyrównać ściany, zmienić wygląd sufitu, aby utworzyć dzielenia sali. Praktycznie każdy wykończenie „zaprzyjaźnić” z płyt gipsowo-kartonowych, montaż jest prosty, jest on również, słowem, wybór materiałów budowlanych, prawie nikt nie uważa ideę płyt gipsowo-kartonowych.


Zalety i wady materiału: Jak pracować z płyt gipsowo-kartonowych

Materiał LBW zawsze się przyda - nawet w starszych domach, gdzie podłogi nie są tak trwałe, można zamontować płyty gipsowo-kartonowej. On będzie wzmacniać strukturę, podczas gdy w istocie to nie obciążając go. W tym przypadku siła płyt kartonowo-gipsowych, jeżeli nie maksimum, ale nadal 12 kg, będzie stać, i że każdy punkt mocowania.

Wiele osób woli wybrać płyt gipsowych do wykańczania powierzchni, ponieważ są one przyjazne dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia innychWiele osób woli wybrać płyt gipsowych do wykańczania powierzchni, ponieważ są one przyjazne dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia innych

Korzyści z płyt gipsowo-kartonowych:

 • Ten przyjazny dla środowiska materiał;
 • Elastyczne i sprężyste;
 • Nie można się martwić o wyborze wykończenia - i tapety i farby, a płytki dobrze spadnie na suchej zabudowy;
 • Izolacja dźwiękowa jest gwarantowana;
 • Materiał jest światło;
 • tani;
 • Instalacja jest również nic wielkiego;
 • Niepalne, ognioodporne.

W sprawiedliwości należy wspomnieć i „przeciw” materiały, bez których żaden koszt. To w porównaniu z innymi materiałami o mniejszej wytrzymałości. Jeśli nie przestrzegać wszystkich zasad działania, będzie to prowadzić do uszkodzenia materiału, może spowodować pęknięcia lub frytki w rogach. Także to nie jest bardzo dobrze tolerowany przez potężnych ciosów, z powodu których może pojawić się dziura. Potem - jeśli została ustalona na dużą masę obiektów, budowa będzie musiała zostać wzmocniona. Jeśli zobowiązać się do przyklejania płyt gipsowych trzeba trzymać je do całkowitego wyschnięcia.


Unikanie pęknięć: jak pracować z płyt gipsowo-kartonowych

Montaż płyt gipsowo-kartonowych do sufitu lub ściany, można zrozumieć proces, i to lepiej uciekać się do tutoriali wideo oraz szczegółowe instrukcje.

Przede wszystkim należy stwierdzić, że praca z płyt kartonowo-gipsowych potrzeby w czasie robót wykończeniowych, kiedy te prace, które podnoszą wilgotność w pomieszczeniu zostały zakończone.

Ale są pytania, na które nie leżą na powierzchni, ale często stają się problematyczne. Jeden z nich - pęknięcie w płyty gipsowo-kartonowej. Oczywiście, można ich uniknąć.

Scenografia z płyty gipsowo-kartonowej mogą być własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby przygotować niezbędne materiały do ​​nauki i porady ekspertówScenografia z płyty gipsowo-kartonowej mogą być własne ręce, najważniejsze - z wyprzedzeniem, aby przygotować niezbędne materiały do ​​nauki i porady ekspertówPięć głównych „recepty”, aby uniknąć pęknięć:

 • Temperatura pomieszczenia przy budowie, nie powinien być mniejszy niż plus 15 stopni;
 • Unikać łączenia arkuszy w stojaku okiennych lub drzwiowych - proces instalacji jest bardzo ważne (podczas zamykania drzwi na ścianie znajduje się obciążenie dynamiczne, ponieważ pęknięcia suchej zabudowy wspólnych miejscach można dość szybko uformowane);
 • Aby chronić narożników zewnętrznych użyciu profili metalowych albo wzmocniony papier;
 • Arkusze nie można poddawać wpływowi wysokiej wilgotności;
 • Putty i gipsu trzeba użyć zalecanych przez producentów płyt kartonowo-gipsowych.

Również kierunek montażu śrub mają własne znaczenie. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami instrukcji, ponieważ niewłaściwe łączniki doprowadzi do napięć w ścianie. Dalszą i zamknięcia szczeliny.

Czy to możliwe, aby zamontować klej płyt kartonowo-gipsowych: pracować z GCR

Tak, można, jeśli powierzchnia farby olejnej pod skórę gładką. Pasta plaster można stosować bezpośrednio na arkusz płyty gipsowo-kartonowej. Ale Patty kleju nie powinna spaść na latarniach, że zanim zastosowano do ściany.

Szybko naprawić gipsowo-kartonowej ściany lub sufitu można za pomocą specjalnego klejuSzybko naprawić gipsowo-kartonowej ściany lub sufitu można za pomocą specjalnego kleju

Aby arkusz zatrzymany do rezonatorów, nasmarować powierzchnię arkusza z cienką warstwą, nie więcej niż jeden milimetr, specjalnych mas uszczelniających. Arkusz tektury, jeżeli to konieczne, nacięcie do otwarcia drzwi lub okna.

Ale jeśli ściany są gładkie, a następnie zastosować sygnalizatory nie jest konieczne. Odbiór dobrą mieszankę kleju o konsystencji gęstej śmietany. Stosuje się go na karcie mogą być pacy zębatej. Liść oprze się o ścianę, dociśnij regułę, upewniając się, że spoina pomiędzy arkuszami jest zminimalizowane.

Moc: Jak płyt gipsowo-kartonowych praca z rękami wykonać prawidłowo

W instalacji GCR, trzeba pewne elektronarzędzia. Dobrze, jeśli mają już w swoim arsenale, ale jeśli nie - będzie musiał szukać. Zabrać przyjaciół, wynajęcie lub zakup.

Przed rozpoczęciem instalacji płyt kartonowo-gipsowych, trzeba kupić narzędzia i materiały, które mogą być potrzebne podczas prac remontowychPrzed rozpoczęciem instalacji płyt kartonowo-gipsowych, trzeba kupić narzędzia i materiały, które mogą być potrzebne podczas prac remontowych


Narzędzia do prac gk:

 • Śrubokręt - trzeba dokręcić śruby, bardzo często jest on zasilany z baterii, co jest bardzo wygodne;
 • Puncher - bez względu na to, co pracują, suficie lub ścianie, ściany, wszędzie jest jednakowo dobrze wywiercony otwór;
 • Grinder - przynosi pracę do perfekcji.

Ale to elektronarzędzia. A jeśli Narzędzia ręczne, bez których też nie wystarczy - nożyce do metalu, szkła budowlanych, piła do metalu, gipsu poziomie, szczypce, młotek, nóż i miarką z zamkiem. Respirator i okulary są wymagane chronić układ oddechowy z rychłym pyłu budowy.

Profesjonaliści na całym świecie korzystać z płyt kartonowo-gipsowych jako jeden z głównych materiałów dekoracyjnych. Wynika to z wysokim poziomem jakości wszechstronność, łatwość wytwarzania i stosowania. Jest tani i bardzo łatwe do zainstalowania.

praca zasady płyt gipsowo-kartonowych (wideo)


Praca z Sheetrock szlifowania w praktyce - nie robić im więcej tym lepiej się okazuje. Należy zapoznać się z instrukcjami, obejrzeć samouczki wideo, należy skonsultować ze specjalistami.

Dobra robota!

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

99 − = 97

map