The Blogpatchwork tarzında giysi yardımı ile mümkün şık ve modern bir şekilde oluşturunModern insanın hayatında sıkıca olan nispeten yeni bir eğilim - pechvorkOdezhda patchwork tarzında giysi yardımı ile mümkün şık ve modern bir yol oluşturun. Giyim patchwork zaten onun moda dergisi kapaklarını kaybetti ve yavaş yavaş yaşama adapte. Bu ürünler kolayca mağaza tema satın veya alternatif olarak kendi yapmak olabilir. elbise gerçekten eşsiz çünkü İkinci seçenek, daha tercih edilir!


kendi elleriyle patchwork elbise nasıl yapılır

İstediğiniz kesinlikle ideal bir elbise her kızın hayali, ancak opsiyon deposunda bulmak her zaman mümkün olmamaktadır. kendi elleriyle ideal bir model yapmak için: tek bir şey var olmaya devam etmektedir. Bu, elbette, zor ama kesinlikle imkansız değil.

Bu gerektirecektir:

 • Kumaş ve hazır giysi parçası - bir kapak;
 • çok renkli paçavra ayarlayın;
 • iplik;
 • makas;
 • Dikiş makinesi.

Bir elbise kendini patchwork dikmek için, size zemin hazırlamak ve renkli kumaş hurda stok kadar gerekBir elbise kendini patchwork dikmek için, size zemin hazırlamak ve ilk kez renkli paçavralar tkaniOsvaivaya patchwork tekniği üzerinde stok gerekiyor, en basit kombinasyonlar ile başlamak tavsiye edilir. Bu nedenle, en iyi seçenek - o zaman basitçe renkli paçavra süslenecek hazır bir tek renk elbise almak için. Onları seçilmesi, vasıflı işçi de renkler birbirleriyle birleştirilir dikkat ederek estetik dikkate alarak hareket etmelidir. Patchwork - oldukça cesur bir tekniktir, ama tadı eksikliği o ilgisi yoktur.

artıklar hazır bir elbise dikmek planlanan, daha iyi yalnız doku her parça ile çalışan, kademeli olarak yapardı.

Ürün gerçekten olduysa, daha sonra diğer yetenekli kullanışlı fikir için kişiden çizim, deneylere karar verebilir. Böylece, deneyim değişen, tüm dünyada bulunamaz telif şeylerin eşit eşdeğer bir bütün koleksiyonu oluşturabilirsiniz.


Tişörtü Patchwork: kendiniz yapıyor

Tişörtü ürün biraz daha kısa olan tek fark, elbiseler ile çalışmak benzer bir prensip yürüttüğü patchwork ve farklı siluetleri olabilir. Aynı hile yapabilirsiniz ceket ile: bitmiş ürünü alıp patchwork tekniği denemek var. o zaman bir kısmını alır Ceket biraz daha kısa, bu yüzden çalışır. Ama, hangi zaman diliminde, biz dikiş bahsediyoruz olur?

dönüşümlü birlikte renkli iplik alternatif, bağımsız böyle bir "patchwork" bluz ilişkilendirmek: Ama başka bir, daha az ilginç bir seçenek yoktur. Ancak, açık değil hırka çocuklara, abartmak değil önemlidir. Farklı dokular ipliklerle yapıldığı ürünlerini, patchwork parçalarını bakmak ilginç.

Orijinal ceket patchwork görüntüsünü süslemeleri ve benzersiz ve unrepeatable yapmakOrijinal ceket patchwork görüntüsünü süslemeleri ve benzersiz ve unrepeatable yapmakSon derece cesur bir seçenek kumaş ve örme parçaları bir arada olacaktır. Yeterli zaman kaybettirici imalatı, ancak sonuca bu hırka buna değer.

malzemelerin farklı kombinasyonları için aşağıdaki gibidir:

 • Jersey ve tiftik;
 • Cashmere ve yün ipliği;
 • Simli ve pamuk.

Tabii ki, kombinasyonların aralığı nihai değildir ve değişikliğe tabidir. vasıflı işçiler için en önemli şey - uygulamak sadece kolay değil, kendi sürümü bulmak için değil, aynı zamanda sonuçta gerçekten avantajlı ona bakacağız.

Örme çorap patchwork: buna değer cesaretini yarayacak mı

Örme Çorap - tüm ninelerin popüler bir hediye, ama bugün örme acele iğneler ve çok genç bayanlar kaplar. Bunun nedeni - yamalı sanatını sevdirmek için, isteyenler sayısı her geçen gün artmaktadır olduğunu öğrenmek için. Böyle bir kompleks konuya girmeden Tabii, sıradan örme çorap öğrenmek arzu edilir ve zaten sonra desenleri ve hurdalar örme edilir.

örme çorap önce dikkatle gelecekteki ürün düzeni düşünmelisinizörme çorap önce dikkatle gelecekteki ürün düzeni düşünmelisiniz

örme çorap set almak için, gerektirir:

 • 5 konuşmacı;
 • iplik sayısı N skeins (isteğe bağlı);
 • Dekoratif şerit.

Başlangıçta, şema kağıdı üzerine çalışmak daha iyidir ve çok sonra uygulamaktır. Bu süreç birkaç kat daha fazla zaman alacaktır, ancak sonuç buna değer. Bu çoraplar soğuk bir kış gününde mükemmel sıcak ve tüm ailelere değerli armağanı olacaktır. onlar kendi ellerinizle yapılır Hele!

Diğer seçenekler giysiler patchwork

Aynı renk düzeninde onları çalıştırmak, özellikle patchwork etek ve eşarp sanatına bakmak oldukça ilginç olacak. Bunların üzerine bir görüntünün daha fazla şık yapar yelek ayarlanabilir. Yeterince ve her yaştan kadınlar için uygun nezauryaden Böyle bir kit. Çok daha zor ancak, bir ceket ya da ceket yapmak olduğunu ve gerçek. Oldukça çok fazla zaman harcamak zorunda kalacak uygun desenler ve zaman gerektirir.


Resim parlak yapın ve yaratıcı patchwork tekniğiyle yapılmış güzel bir sırt çantası yardımcı olacaktırResim parlak yapın ve yaratıcı patchwork tekniğiyle yapılmış güzel bir sırt çantası yardımcı olacaktır

patchwork tekniği oldukça çeşitlidir, bu yüzden bunu yapabilir:

 • yelek;
 • sırt;
 • ceket;
 • Süveter.

patchwork Terzilik (video)

patchwork tekniği birlikte dikilmesi paçavra ile çalışan içerir. Bu prosedür kolay değildir, bu yüzden craftswomen çok çalışmak zorunda. Sonunda, dikiş yok sadece benzersizdir oldukça eşsiz bir şey vermek.


Örnekler giysiler patchwork (fotoğraf)

2c8ddce6a219 0ab0c0e6a77f8f37dab0be36b0fm - odezhda-vyazanoe-kryuchkom-palto-kardigan-v-stile-friform-Pec 5 5b4fa0 7fd928bc40f7 6b07fe34f8dc1fbd84014148c8bk - odezhda-palto-pechvork 412359ba0e0e033accc2d0275dre - odezhda-avtorskij-pidzhak-v-stile-pechvork 2015 --------------- 117367638132671546111 13473594122

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 + = 94