girişimci için 4 Konseyi: Nasıl kendi elleriyle bir giyinme odası

girişimci için 4 Konseyi: Nasıl kendi elleriyle bir giyinme odası

12 October 2017eller tarafından toplanır Soyunma odası, kullanmak daha uygun ve pratikeller tarafından toplanır Soyunma odası, temiz ve düzenli eşyalarını saklamak isteyenler için kurtuluş olacak, daha rahat ve praktichneeVypolnit düzgün giyinme kullanmak. kabine kapatmak aksine oda Giyinme şeyler nefes almasını sağlar. Vestiyer avantajı sizin için gerekli olan "doldurma" bileşenleri geniş bir yelpazede seçim olabilir. seçenekleri soyunma odası yaratıklarla dolu ayrıntılı olarak öğrenin ve kendi elleriyle hayallerinizdeki giyinme odası toplamak!


kiler gelen giyinme olun nasıl

Günlük kullanım süresi dolmuş öğeleri gelebilir eski mobilya ve diğer bez yerine, ne zaman soyunma odasında dolap çevirmek. depolama odası havalandırma ve elektrik ile donatılmış ayrı kapı vardır, bunun nedeni kolaylaştırın.

kilerden giyinme odası imalat yadsınamaz avantajları nelerdir:

 • Yeni bir işyeri meşrulaştırmak amacıyla herhangi bir sorun olacaktır. Depolama odaları genellikle zaten dairenin planına dahil.
 • Standart bir depolama odasının alanı genellikle 2 m2 yaklaşan. Bu mütevazı ama geniş gömme dolap için ne ihtiyaç vardır.
 • Eğer 3 duvarları tamamlayarak kiler konumuna sağlar yalnızca bir giriş içerir, yani Depolama odası, bir "çıkmaz" yer almaktadır.

Bir giyinme odası için depolama odanın tüm avantajlarına dayanarak, bir kiler olan herkesin, bu elleriyle bir giyinme odası düzenleme kapsamında konulmuştur gerçeği düşünmek gerekir.

Soyunma odası, dönüştürülen depolama odalarının yanı işlevsel olmalıdırSoyunma odası, dönüştürülen depolama odalarının yanı işlevsel olmalıdır


İyi bir giyinme odası yapmak için kiler bakıldığında, bileşenleri kurmak sadece gereklidir. Aynı zamanda orijinal öncül kalitesi hakkında dikkat çekmek gerekir:

 1. Durgun yaşam tarzı kiler yıldır birikmiş toz ve enkaz dolap, temizleyin.
 2. Dikkatle giyinme odası için profil veya mobilya yüklemek mümkün olduğunu duvarları hizalayın. Eşit olmayan duvarlar duygu dağınık ve düzensiz bir oda oluşturmak.
 3. Tavan da özel bakıma ihtiyacı vardır. Tavan kaliteli aydınlatma ile donatmak için iyi performans göstermesi. sosu her köşesini aydınlatan yapabiliyor spot aydınlatma, için, üstten veya streç tavan kullanın. Küçük pansuman 1 yeterli avize aydınlatmak mümkün ve güçlüdür.

Ayrıca hayatını bu daireyi değiştirmekle kalmayıp büyük bir dönüşümdür, ama - dolaptan Giyinme!

elleriyle giyinme odası yapın

kendi elleriyle yapılan Dolap, olacak bunlar bitmiş versiyonları giyinme odası olarak tüccarlar sunabilir olandan daha rahat defalarca. Yani kendi elleri gardırop herhangi bir gardırop için ortak olan bazı kuralların farkında olmalı, nitel oldu yaptı.

  pansuman görsel genişletmek olduğunu açık raflar yerleştirilirpansuman görsel genişletmek olduğunu açık raflar yerleştirilirgiyinme odası geliştirilmesi ve işletilmesi Şartları:

 • 2m2 sosu minimum boyutu. hesaplamaları yanlış hesaplayabilir değil, bu rakamı unutmayın. Daha küçük Vestiyer geleneksel gardırop yerine daha uygun olacaktır.
 • Kabinin geleneksel bölümlerinde farklı olarak, sargı içinde parçaları ve sargı ilişkin olmalıdır. Bu nedenle, tam büyümede aynanın önünde sema mümkün olacak hatta küçük boşluk düşünmek.
 • Kabinlere altında oda parçası ayrı olursa o olmadan ürün karakteristik bir kokuya sahip olacak, çünkü o zaman, odadaki havalandırma yoluyla düşünüyorum.
 • raflar ayrılmak değil. onunla çalışmak zor olacak hangi ile küçük bir palisade daha iyi küçük ama konforlu raflar yapın.
 • Bir buçuk metre yüksekliğinde ve yarım metre derinliğinde bir tahsis etmek gerekli barbells altında. Bu çubuk kullanmak daha uygun olacaktır hangi asgari olarak kabul edilir.
 • Gerekli bileşenler için arama başlamadan önce, son rafa her detay soyunma odasına pozisyonunu yansıtan bir proje oluşturmak. Bu size çevrimiçi tasarımcıları veya profesyonel tasarımcılara yardımcı olacaktır.
 • giyinme odası bölünmesi yöntemini düşünün. hiçbir şey eskisi yoktu nerede inşa halinde Kapı coupe, alçıpan ve hatta daha gerçek tuğla duvar, meşrulaştırmak için gerektirir. Belki bir perde veya kiseoy yumuşak seçeneği ile mutluyuz.
 • şeyleri bulmak için cihazların mümkün olan maksimum sayıda kullanın. Bazen aksesuarları hatta küçük ajanda soyunma odasında dağınıklığı üzerine kaydedebilirsiniz.
 • Aydınlatma. her detay giyinme odası ışıklandırılmış olması gerektiğini unutmayın. Mükemmel uygun spot veya küçük avize, sizin dolap büyük bir boyuta sahip olmadığını.
 • Hiçbir zaman pansuman zamanın çeşitleri güncellemek için, çekin. Bu yeni bir devlet giyinme odası saklamak için izin verecektir.

Düzgün hesaba Tüm kuralları ve ipuçları dikkate alarak projeyi düşünülürse, elleriyle bir giyinme odası çok basit olmasına dikkat edin.

Ne malzeme bir giyinme odası yapmak daha iyidir

giyinme odası oluşturmak için farklı yolları vardır. Materyaller ve araçlar kendi seçer ve araç ve gereçler geleneksel elleriyle giyinme odası oluşturmak için kullanılan öğrenmek aşağıda olabilir.

pansuman yapmak için aşağıdaki malzemeler uyacak:

 1. Alçıpan;
 2. ağaç;
 3. laminat;
 4. alüminyum parça retiküler sistemi.

Bir lamine sunta - en yüksek izin verilen yük ve kabul edilebilir oranlara sahip bir sargı için en iyi malzemeBir lamine sunta - en yüksek izin verilen yük ve kabul edilebilir oranlara sahip bir sargı için en iyi malzeme

Doğru araçları projede düşünülmüştü gibi dolap çıktı sağlamak için de önemlidir.

Geleneksel olarak, aşağıdaki malzemeler kendinden montajı için kullanılır:

 • metal profil;
 • tornavida;
 • vida;
 • bileşenler.

Tüm giyinme odası oluşturmak için gerekli malzemeler, yapı marketlerde raflarda geniş bir yelpazede bulunmaktadır.

Oturma odasında Gömme dolap

pansuman yerleştirme çeşitli türevleri vardır. Çoğu zaman soyunma odası ya da yatak odası depolama alanından yeniden işleme ile kombine. Ancak, yatak odası kursuna, basitçe değildir kadar alan ve depolama değildir durumda bir oturma odası.


oturma odasının köşesinde Giyinme bakacağız sıradışı ve çok şıkoturma odasının köşesinde Giyinme bakacağız sıradışı ve çok şık

oturma odasında giyinme odası donatmak için, şekli dikkate alınması için önemlidir. gömme dolap yeri, yaşam formlarının bağlı aşağıdaki türleri:

 1. köşede Giyinme bir kare veya hafif uzatılmış oturma odasında harika görünecek. Böyle bir giyinme içinde oturma odası ya da fütüristik yüksek teknoloji tarzında tasarım yapmak radyal kapıyı, sığdırmak kolaydır.
 2. Kısa bir çıkmaz duvarı bulunan bir oturma odası genişletilmiş varsa, o zaman devam edin ve dolap altında odanın sonuna keser. Böyle bir giyinme odası iç 3 duvarlarında bulunan "dolgu" gardırop olarak, çok uygun olacak ve ortada bir ada kuaför ya da sadece osmanlı giyinme düzenlemek mümkün olacaktır.
 3. Oturma odasında hiç boş kilitlenme ise, uzun duvar boyunca gardrop yoktur. Bu seçenek değildir çok yer alacak ve konfor ayrı dolap yumuşak perde olabilir şekildedir.
 4. Salon dolap altında şekil, form parçası üzerinde bir stand-out kullanabilirsiniz düzensizdir.

Hemen hemen her salon giyinme odası barındırabilir.

elleriyle giyinme odası (video) nasıl yapılır

En rahat giyinme odası toplamak için, çeşitli videolar fikir edinmek için deneyebilirsiniz. giyinme odası yapmaya Usta sınıf, kolayca net bulabilirsiniz. cihaz tam size ve ailenize tatmin böylece bir gardırop oluşturmak için yönetmek durumunda, ev yapımı pansuman bir dairede favori yeri ve kişisel gururu!


elleriyle İç soyunma odası (fotoğraf oda)

1e42bc1503a1 file4e845492b035b 009varianty-napolnenija-shkafa 16-1000x670 000040 5305 499663553 1456659585895192395 becb0091alowres Dolap-Organizatörler-Fikirler

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1

map