giriş salonunda rahat dışkı: 3 popüler türler

giriş salonunda rahat dışkı: 3 popüler türler

12 October 2017Koridorda Dışkı - öncelikle hem ev sahibini ve onun misafirler için kolaylıkKoridorda Dışkı - öncelikle evin sahibinin ikisi için de bir kolaylık ve onun gosteyPrihozhaya için - bu ziyaretçilerin evine gelen olsun hangi ilk odasıdır. Burada dairenin ilk ve son saniye harcayacak. Bu zor bir iş gününün ardından eve geliyor, başında bulacaksınız burada. hızlı yorgun bacaklar ayakkabılarını çıkarmak veya el çantaları ve paketler dışında Valya koymak istiyorsanız Banket, çok iyi bir yardımcı olacak ve size zor kilitlenebilir ayakkabılar sahip olabilir ve rahatça yapmak isteriz. Bu nedenle, kabul dışkı varlığı koridorun ahenkli tasarımı için bir ön koşul olarak.


Türleri Ön oda Banquettes

Bench iç gerekli bir parçasıdır. Banketler ilk ortaya banket salonlarında oldu. Dolayısıyla mobilya bu tip adıdır. geri ilk Dışkıda eksikti ve onlar daha yumuşak koltuklarla banklar gibidir. Bkz böyle şeyler salonlarında ve koridorlarda ve hatta yatak olabilir.

Bench muhteşem elbiseler bayanlara Ortaçağ'da ortaya çıktı oturup dinlenmek özgürdükBench muhteşem elbiseler bayanlara Ortaçağ'da ortaya çıktı oturup dinlenmek özgürdük

tarih işlevselliği banquettes için değişti. Ve görünüşünü değiştirdi. Şimdi ise bir yuva olarak değil, aynı zamanda depolama için bir yer olarak da kullanılmaktadır. banklar koridor ve koridorda mobilya sağlanan nadir değildir çünkü bir stil çok kolaydır elde edin.

banquettes çeşitli tipleri:


 1. puf - görünüşe göre ayaksız bir tabure ile karışabilir. Çok kompakt. Böyle mobilya deri ve tekstil malzemesi obbivayut Üreticileri.
 2. puf. Orijinal banquettes akla yakındır. tezgah andıran geri yumuşak tekstil kumaşı ile döşemeli koltuk değildir.
 3. bank. daha rahat hale getirir Osmanlı varlığı, farklı. Gerçekten de, zaman zaman, bu güvenmek zorundadır.

elleriyle koridorda Yumuşak dışkı

giriş salonunda elleriyle yumuşak banket çok basittir olun sadece gerekli temel becerilere sahip. Gelecekteki ahşap mobilya için bir rehber veya çerçeve bir komidin veya dışkı olabilir. Eğer dışkı sahte olmuştur sahip olmak istiyorsanız, o zaman daha karmaşık bir dövme becerilerine sahip olmalıdır.

Banket mutlaka sıfırdan başlayarak yapmak. Sen Örneğin, biz eski küçük masa alabilir
Banket mutlaka sıfırdan başlayarak yapmak. Sen Örneğin, biz eski küçük masa alabilir

Herhangi bir iş olduğu gibi bitmiş sonucun net bir anlayış ile ayakta banklar inşaatı başlayacak. Sağ malzemeyi seçmek, bir diyagram çizin her şeyi önceden hazırlar.

banquettes büyüklüğünü ve yeterli büyüklükte çok hantal ya da değil gerçekleşmeyen bir koridor düşünün.İş veya atölye Aşamaları:

 1. Her zaman koltuk ile başlamalıdır. Diğer parçaların boyutunu belirlemek daha kolaydır. İlk koltuğu kesti. Ağaç özel cihazlarla kesilmelidir.
 2. bunlar tasarım açısından ise, bacaklar takın. Oshkurte ağacı iyice ve vernik ile kapatın.
 3. Model banquettes yan duvarları gerektiriyorsa, onlar da dikkatle vernikli, kesilmiş ve takmak ve kumlu olması gerekir. Belirli becerilere sahip olursa o oyma bacakları yapabilirsiniz.
 4. Gelecekteki puf dolgu basitçe koltuk sopa. Sen tutkal veya zımba kullanabilirsiniz.
 5. Dikkatle kumaş döşemeye seçin. Yeterince kalın ve dayanıklı olmalıdır. Kumaş sıkışmış kenarları desteği sabitlemek bir ödenek ile kesilir.

Salonda Osmanlılar ve banklar: fotoğraf

Üreticiler Poufs ve banquettes koridor ve koridorun büyük bir yelpazesi sunuyoruz. Popüler Fransız tarzı mobilyalar.

Banklar titizlik ve kısalık lüks ve asaletini sınırlayan Fransız tarzı çok popülerdirBanklar titizlik ve kısalık lüks ve asaletini sınırlayan Fransız tarzı çok popülerdir

Plastik mobilya ayakları çok dayanıklı değil zemine sahip alanlar için uygundur. Örneğin, taşırken, onlar muşamba çizmez.

Örneğin, eko-deri döşemelik kumaş sürümünü değiştirebilir. Bu nedenle, sedir bir iç için uygun olabilir.

Puf sahibinin bireysellik vurgulamak yapabiliyor. boyut salonu alanı için ayarlanır. Kabarık koltuğun altındaki saklama kutusu detay çeşitli kaynaklardan gelebilir. ofis alanı tasarımı için Laconic eko-deri koyu tonlar.

herhangi bir dekor içine küçük bir tabure ve osmanlı uyum. Küçük bir tabure evinizin herhangi bir odasında uyacak şekilde kolaydır. içinde çok geniş alana sahip bir küp şeklinde puf, daha fazla göğüs gibi ama koridorda yer kazanmak isteyenler içindir.

Göz alıcı stili uygun sedirler ve Rhinestones süslenmiş banklar hayranları için. Krom veya oyma bacaklar, bir tasarım fikri cazibe binayı vurgulayan. Bu mobilya parlaklık ve güzellik yanacaktır. pouf içinde tekerlekleri ile krom bacaklar sen çirkin sandalyeler ve tabureler yerine sağlayacaktır.

pratik ve dayanıklı malzemelerden yapılmış mobilya yarım daire şekli, önümüzdeki yıllarda size hizmet verecektir. Geniş osmanlı dışkı ve kolayca misafir karşılamak için izin verir. Köşe dışkı bizim dairelerde yer tasarrufu sağlar. Gereksiz detaylar olmadan Puf ve tabure, odanın klasik bir tasarıma vurgulamak. Böyle mobilya basit ve anlaşılır olduğunu. Temiz çizgiler, basit malzemeler. İtalyan üreticilerin mobilya geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu şekilde hiç şüphesiz puflar yoktur.


İç çekmeceli puf-kabine, herhangi bir odada kompakt bir uyum. Meşe, banquettes üretiminde kullanılan, çünkü ağaç çevre dostu malzeme, dairenize uygundur.

banquettes koridor ve koridorun ana türü:

 1. Dövme. Bu barok dekorasyon, bolero, İmparatorluğun gibi stilleri için mükemmeldir. Bu tarz suçlayıcı özelliği sırt ve kol dayama, bükülmüş metal bacaklar, oyulmuştur. onların tasarım raf ve çekmeceleri karşılamak için çok zordur çünkü İşlevsellik böyle dışkı, farklı değildir. Böyle bir dövme kanepe pratik avantajları vardır. büyük dekoratif unsur olmasının yanı sıra, bu tasarım çok dayanıklıdır.
 2. Ahşap. klasik bir iç için ahşap mobilya dışına uygun. Ayrıca, bu mobilya mükemmel bir rustik tarzı ile birleştirilir. Ağacın ziyafetler oyma desenler ile dekore edilebilir. Bunlar yapay yaşlı, ağartılmış edilebilir. Böyle mobilya depolama alanı işlevselliğini taşıyabilir. Ahşap mobilyalar, küçük bir masa, bir dolap, ayakkabı yerleştirmek için raflar olarak hizmet edebilir. Ahşap nonoş veya banket sahibi olmak için hangi en kolay malzeme olarak kabul edilir. ahşap mobilya bakımından politikasını Fiyatlandırma imalatında kullanılan ahşabın türüne bağlıdır.
 3. Bir arka sahip modeller. Böyle bir modelin dar bir koridor içinde mükemmel görünürdü. geniş aileler için uygundur, yürüyüşe bu kadar büyük bir ailenin toplanmasını kolaylaştırır. Yumuşak bir kanepe şeklinde bir rahat oda tabure oluşturur. yastıklar istenen iç çırpın.
 4. Katlanır. sökülmüş ve sıkıştırılmış bir şekilde saklanmasını çünkü böyle mobilya iyidir. Ulaştırma o da zor değildir. Montaj ve parçalar saklama işlemini karmaşık hale gelmemesi için tek dezavantajı, tasarım basitliğidir.
 5. depolama için bölümler bulunmaktadır. Odanın kapasitesini arttırır. Belki de büyük banquettes tasarımında ferah anahtarlarınızı koymak tasarım, küçük raflar, telefon aksesuarları, cep telefonu ve cüzdanı kendisi seçebilir. Yumuşak mobilyalar ve obuvnitsu birleştiren model vardır. Dar koridorda koltuk altında tezgah çekme çekmeceli iyi uyacaktır.
 6. malzeme kaplama. bütçe modeli, üretici deri döşeme olarak kullanır. O temizlik iyi pozlanmış, ancak malzeme en dayanıklı olarak kabul edilmez. Eh trafiğin küçük düzeyine sahip odalar için uygundur. Kumaş daha dayanıklı. Modern teknoloji son derece dayanıklı kumaş oluşturur. Bu mobilya, solmaya iyi temizlemek için hareket etmeyecektir. Hakiki deri, en pahalı malzeme. Böyle bir malzemeden yapılmış mobilya pahalı ve prezentabl görünüyor. cilt beyaz parlak kırmızı çeşitli renklerde olabilir. iç dekorasyon ve deri sedirler ahşap görünüyor (örn ağartılmış meşe) güzel birleşimi.

koridorda veya koridor depolama için bir kutu ile Banquettes

elverişli banket üzerinde bulunan kaldırıp ayakkabılarını giyebilir. kutuları ve şeritler ile özel tasarımı sayesinde depolama için ayrıca banket kullanmanıza izin verir. Elverişli, örneğin, mağaza tuşları burada ya ayakkabılar için kaşık. Mobilya herhangi maliyetini alabilirsiniz.

Bir oturuşta için yer değil, aynı zamanda küçük dolap değil sadece olabilir zaman dışkı önemli bir bileşeni olan işlevselliğiBir oturuşta için yer değil, aynı zamanda küçük dolap değil sadece olabilir zaman dışkı önemli bir bileşeni olan işlevselliği


Bugün pazar her bütçeye uygun çeşitlilik bakımından zengindir. Genellikle bu dışkı iki veya üç koltuk kapasitelidir. Saklama bölmesi ile tezgah herhangi bir şekilde olabilir.

Örneğin, bir pouf şeklinde, sen koltuğun altına boşluğunda şeyler saklayabilir. Koltuk banklar altında Çekmece bankları yerleştirilebilir.

salonda Seçenekler banquettes (video)

banquettes seçerken mutlaka dikkate ek depolama özellikleri için mobilya kullanma ihtiyacı almak gerekir. Eğer, ayakkabı, para cezaları ya da başka şeyler saklamak istediğiniz karar verin. Banquettes raflı, büyük beyaz modeli Ikea görünüyor dar olabilir. ayna tarafından tamamlanmaktadır komodin, Ayakkabı kabine, güzel seçenekler - bu büyük bir fonksiyonel dekorasyon var.

salonda Örnekler banquettes (fotoğraf)

05 000ban 9b5586bd-215D-5e82-f51a-b184cc3801e2 133 806 12221 9514image 9516image 1261416218banketka-Belaya 135105492037

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 51 =

map