giriş salonunda güzel duvar: kaplama ve fotoğrafların 4 seçimler

giriş salonunda güzel duvar: kaplama ve fotoğrafların 4 seçimler

12 October 2017salonda duvarlar için malzeme pratik ve dayanıklı olmalıdırkoridorda duvarlar için malzeme pratik ve dayanıklı Bugün olmalı, tasarımcılar giderek şık bir dekorasyon odaklandık. Bir moda dekorasyon malzemelerini seçer, ancak her zaman aksi takdirde bütün tamir boşa gidebilir, bunlar pratik ve güvenilir olması gerekir akılda tutmak önemlidir. koridor döşeme seçeneği duvarlar çok farklı olabilir. Bu şık ve güzel bir iç oda tam olmasını sağlar. Duvarlar dayanıklı olması gerekir Dekorasyon. Bu malzemeler, bunların doku ve renk ön seçim kalite önemlidir.


onarımlar başlayan için fotoğraf ipuçları: koridor ve koridor duvarları Dekorasyon

onarımlar dikkatle oda fonksiyonuna bağlı olarak opsiyon duvarları gözden geçirmelidir önce. Koridor - bir dairenin başında olduğu bir yer, bu hediyelerin bir tür tüm daire. koridor odası fonksiyonel ve pratik olmalıdır.

Bu duvar malzemesinin önceden belirlemek türü önemlidir. çocukları ve evcil hayvanları, kat planlarına sahip dikkate bir daire veya evde yaşayan kişi sayısını sürer.

sonlandırma seçenekleri ile özel sitelerde bulunabilir. Birçoğu profesyonel tasarımcılar salonun düzenlenmesi online bilgi verebilir vardır. 

Odanın boyutları, stil ve iç tasarım seçiminde önemli bir rol oynarOdanın boyutları, stil ve iç tasarım seçiminde önemli bir rol oynar

Göz önüne alınması gerekenler:


 • Oda büyüklüğü;
 • Yer koridor;
 • binanın Stil;
 • Renk paleti belirleyin;
 • Doğru vurgular;
 • Run imar tesislerinde.

duvarları terbiye sayesinde imar koridor yapılabilir. Düzgün tasarlanmış renk görsel oda geometrisini değiştirmeye yardımcı olur. Her stil dekorasyon için renk ve malzeme seçimini etkileyen kendi özellikleri ve özelliklere sahip olduğu unutulmamalıdır.

koridorda duvarları Dekorasyon: malzemeler kalite seçimi

Otelochnye duvar malzemeleri inşaat pazarlarında ve dükkanlar bol miktarda bulunmaktadır. seçim o güvenilirlik, kullanılabilirlik, fiyat kategorisi ve estetik bir görünüm birleştirecek bir malzemeyi seçmek için bazen zor olduğunu o kadar büyük.

salon için malzemeleri seçerken günlük nem, toz ve kir etkisine maruz hatırlamak önemlidir.

Malzemelerin seçimi aydınlatma oturma odası, diğer odalar olan yakınlığını dikkate almak da önemlidir. Duvarlar daire veya evin tüm stili ile tarzda uyum içinde olmalıdır.duvarları tamamlanması sadece sıkılmış uzun ömürlü, veya sık onarımlar olmalı, ama oldukça pahalı olmasıduvarları tamamlanması sadece sıkılmış uzun ömürlü, veya sık onarımlar olmalı, ama oldukça pahalı olması

Seçim kriterleri:

 • aşınma direnci;
 • Vlagoustochivost;
 • güvenilirlik;
 • Kolay bakım;
 • Estetik görünüme sahiptir.

Eğer ana kriterler ve malzeme beklentileri önceden tespit edersek uygun seçeneği, hiçbir büyük anlaşma seçin. Sen tat tercihleri ​​sadece güdümlü edilmemelidir. Önemli olan - güvenilirlik ve terbiye basitlik.

koridorda duvarlar: bitirir

Odanın tarzı seçildiğinde başlamalıdır süreci onarmak için. Bir tasarım projesi oluşturmak önemlidir. Gelecekteki iç koridor görselleştirmek için, bütün tasarımcıların oluşur.

Önceden koridorun ahenkli ve şık tasarıma yollarını sayısını belirlemek ve daha sonra en pratik birini seçmek önemlidir.

Bugün birçok duvar duvar panelleri kırpın. Onlar Taş Koridor için kesin kullanılmaktadır. Onlar için bakım ve ortadan kaldırmak için kolay, kolayca yüklenir. Onların yardımı ile güzel bir dekor yaratabilirsiniz. 

Duvar panelleri etkili bir yüzey kusurları gizlemek için yardımcıDuvar panelleri etkili bir yüzey kusurları gizlemek için yardımcı

panellerini Boyalı:


 • reechnyh;
 • kiremitli;
 • Yaprak.

Her türünün kendine özgü özellikleri ve montajı yöntemlerini belirleyen özelliklere sahiptir. Duvar panelleri ahşap, cam, alçı-levha, plastik, fiber levha, MDF, sunta, PVC'den imal edilebilir. Her malzeme fiyatı kategorisindedir.

koridorda duvarlarını süslemek için nasıl

Genellikle duvarları terbiye seçimi daire sahiplerinin mali durumu bağlıdır. onarım düşükse, iyi bir performansa sahip malzemelerin seçilmesi önemlidir. Duvar kağıdı en yaygın türü bugün hala kırpın.

uygun fiyat aralığında, aşınma düşük derecede: Duvar kağıdı aşağıdaki kriterlere göre seçilmelidir. yüksek yoğunluklu ve güzel bir tasarım.

Bugün, bu kriterler vinil duvar kağıdı karşılık gelmektedir. Bunlar genellikle kediler yaşadıkları dairelerin sahipleri seçin. Bu duvar kağıtları, kolay temizlenir, yüksek yoğunluğa ve dayanıklılık var. Onlar kolayca tamir çizikler olabilir.

Duvar kağıtları ve dekoratif sıva sıradışı ve çekici koridorda duvarları bitecekDuvar kağıtları ve dekoratif sıva sıradışı ve çekici koridorda duvarları bitecek


Yüzey:

 • duvar;
 • Dekoratif sıva;
 • alçıpan;
 • Duvar panelleri;
 • Fayans.

Bazı malzemeler renk, doku ve form ile oynayacak nitelikleri bir çeşitlilik var. Çeşitli malzemeler montaj tekniklerinde farklıdır. İlginç bir çözüm ve bitirme seçenekleri tasarım fikirleri, görüntü ve onların gerçekleşme yollarını sunar Internet, bulunabilir. duvarları Dekorasyon Kendi elleriyle yapılabilir. Duvarlar her yerde duvar kağıdı yapıştırılabilir ve alçı ile birleştirebilirsiniz. Güzel salonlarında houseplants bakacağız. İç Döşeme Halı veya parça ile kombine iki farklı türlerini kullanabilirsiniz.

koridorda Şık duvar: bitirir (video)

Duvarların boyutu odası, genişlik ve yükseklik: salonu etkileyen birçok faktör duvarlarını bitirme seçim. duvarlarını kaplayan - önemli bir görev. Bazıları malzeme veya bir arada kullanmak, daha iyi pokleit duvar kağıdı olduğuna inanıyoruz. Tasarımcılar köşeler veya özel dekoratif öğeler süslemek için tavsiye edilir. Örneğin, kahverengi duvarlar daha iyi obdelat bej aksan, mavi - beyaz. Ne kadar güzel renk kombinasyonları, her sahibin karar vermek.

koridorda duvarlarının tasarımı: bitirir (iç fotoğraf)

01 11 6 38 57f280d0da0d8 3431 7212-koridor 9207 167481920x1080resizeinterior539413306039371 98a91ac39387e9e12cd380c9eb7e953c

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 82 = 89

map